Merhaba, motosikletimi 7 Ağustos 2020 tarihinde ilk sahibinden 274 KM'de satın aldım. Aldığım günden beri kapalı İspark otoparkında muhafaza ediyorum. İşe gitmek için kullanıyorum, git gel toplam 11 KM, gün içinde kullandığım için KM artış gösterebilir.

Ulaşım: 0534-330-77-95

*23 Temmuz 2022 tarihine kadar garantisi vardır.

*23 Ocak 2023 tarihine kadar fenni muayenesi vardır.

*Kitapçığı, faturası, yedek anahtarı ve garanti belgesi mevcuttur.

*Yetkili serviste varyatör mili ters çevrilerek mekanik limitörünü kaldırttım. Maksimum hızı 60 KM/H.

*Rodajını 1.000 KM'ye kadar 35 KM/H hızı geçmeyecek şekilde yaptım. 500 KM ve 1.000 KM bakımları Mondial Yetkili servisinde yapıldı.

*6 litre benzin deposu vardır, full depo ile rahatlıkla 250 KM yol yapabilirsiniz.

*B sınıfı ehliyet ile sürebilirsiniz, trafik sigortası ve motorlu taşıtlar vergisinden MUAFTIR.

*Piyasada orjinal olarak en güçlü 50cc motora sahiptir. (4 beygir = 3kw)

*Anahtar yuvası kilidi ve direksiyon kilidi vardır.

*USB girişi vardır, telefonunuzu veya GoPro tarzı kameranızı şarj edebilirsiniz.

*Sele altı bagajına, yarım kask çok rahat sığmaktadır, full face kask modeline göre sığmaktadır.

*3 renkli dijital gösterge paneli vardır, (0-20 km/h arası beyaz, 20-40 km/h arası yeşil ve 40 km/h üstü kırmızı yanar.)

*Dış sıcaklık ve saat göstergesi vardır.

*Dörtlü flaşör açıp-kapama özelliği vardır.

*Led ön far, led arka stop ve led sinyaller mevcuttur.

-EKSTRALAR-

*Parlaklık ayarlı amerikan park modülü vardır, (Selektör attığınızda ise uzun ve kısa far birlikte yanar.)

*Ön rüzgar siperliği taktırdım,

*Artçının daha rahat yolculuk etmesi için özel sissybar taktırdım,

-MONDIAL YETKİLİ SERVİSİNDE-

*500 KM bakımı yapıldı. (Castrol Power 1 Scooter 10w40 motor yağı değişti, hava filtresi temizlendi, frenleri kontrol edildi, vidalar sıkıldı ve kontrol edildi.)

*1.000 KM bakımı yapıldı. (Castrol Power 1 Scooter 10w40 motor yağı değişti, hava filtresi temizlendi, frenleri kontrol edildi, vidalar sıkıldı ve kontrol edildi.)

Her zaman ki site ilanı: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...69371495/detay