User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 2003 Citroen Xsara 1.6 16v

huncherry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2003 Citroen Xsara 1.6 16v

Merhaba,aracım bugün itibariyle 134.720 km'dedir. Muayenesini bugün yaptırdım. Lpg hiç takılmamıştır. 4 hava yastığı,ABS,yol bilgisayarı,elektrikli katlanır ayna,klima mevcuttur ve sorunsuz çalışmaktadır.

Kaporta durumu: Değişen parçası yok,sağ-sol arka çamurluk,sol ön çamurluk,bagaj lokal ve tavanı vernik atmasından dolayı boyalıdır.şase,direk,podye,bagaj havuzunda işlem vs söz konusu değildir. Sağ ön kapı,sol arka kapısında boyasız düzeltilebilecek ufak göçükler vardır.Şuan pasta cila uygulaması istemektedir,satılsada satılmasada uygulamasını yaptıracağım.

Hasar kayıtları
    20.07.2017- 250 tl
    26.02.2016- 516 tl
    20.02.2015- 678 tl
    15.02.2013- 592 tl
    20.08.2011- 630 tl
    20.06.2011- 792 tl

Mekanik durumu: Aracın iki bin km sonra yapılacak yağ filtre bakımı haricinde en ufak bir masrafı yoktur,tüm kayış gergi grubu,devirdaim,direksiyon pompası,ön amortisörleri,Z rotları,salıncakları,bobin-buji takımı vs 123bin km'de değişmiştir,bugün itibariyle fren hidroliği ve fren hortumları da yenilenmiştir,uzun zaman masraf gerektirmeyecek ön-arka takımından en küçük ses gelmeyen durumdadır. Külbütör ve karter contalarında terleme dahi yoktur. Bugün hidrolik değişirken şanzıman takozunda çatlamaların başladığını ve direksiyon kutusunun üzerinde damlama yapmayan bir yağ sızıntısı görüldü,en yakın zamanda onarılacak.

İç-Dış trim durumu: Kapı ve koltuk döşemeleri çok iyi durumdadır,ön göğüslükte kullanıma bağlı derin olmayan çizikler vardır,üfleme nozüllerinde kırık çatlak yoktur,vites topuzunu bugün yeni taktım,aracı oem teybiyle teslim edeceğim cd player çalışmıyor.Dış trimlerde de değişmesi onarım görmesi gereken herhangi bir yer yoktur. katlanır ayna butonu kırık,parça sipariş edildi değişecek.Aracın kışlık lastiği yok,üzerinde takılı olanlarında durumu iyi değil,değişmesi gerek. Şoför tarafı koltuk airbaginin plastik kapağı döşemeye biraz zarar vermiş;akıllarda soru işareti kalmaması için yaptırmıyorum. İstenilen yetkili servis ve ekspertiz merkezinde dyno dahil istenilen tüm kontrollere açıktır. Telefon numaram 0531 altıyüzyirmibir 01 doksanbeş FİYAT: 63.500 TL

[IMG][/IMG]

Konu huncherry tarafından (27-10-2020 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir. Sebep: fiyat yazmayı unuttum

huncherry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilan silinebilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler