User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 2003 Volvo S40 2.0T - 10 Yýllýk Sahibinden

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2003 Volvo S40 2.0T - 10 Yıllık Sahibinden

Merhabalar,

Yaklaşık 10 yıldır aracın sahibiyim, 2003 modelde 2.0T ve bu renk kombinasyonunda çok az bulunur.

Bende olduğu süre boyunca kapalı garajda kaldı. Tüm bakımlarını zamanında ve eksiksiz, orijinalliğini koruyacak şekilde yaptırdım. Sadece Maslak Gençler Volvo serviste bakım gördü, oradan da teyit edilebilir. Yapılan tüm işlemler hem bende hem serviste kayıtlıdır.

En son 6 ay önce silindir kapağı, supaplar, triger kayışı yenilendi. Tedbir amaçlı yağ soğutucu, radyatör vb. önemli parçaları da değiştirdik, yakın zamanda herhangi bir bakım ihtiyacı bulunmuyor. Muayenesini yeni yaptırdım.

2.0 turbo motorun kapasitesine uygun BRC lpg kiti mevcut, kendim taktırmıştım, geçen yıl lpg regülatörü yenilendi. Ayarları düzgün, arıza lambası yanmıyor, sorunsuz çalışır.

Kaportasında ön tampon dışında değişen parçası yoktur, muhtelif zamanlarda yaptırdığım lokal boyalar oldu, tamamının fotoğrafı mevcuttur. Ciddi alıcılar ile paylaşabilirim.

Üzerinde Volvonun nadir bulunan orijinal 17 inç Arcadia jantları mevcut. Kendim yurt dışından getirdim, burada başka örneği olduğunu sanmıyorum. Yol tutuşu ve görünüşü 15 inç jantlara göre çok farklıdır. Lastikleri 215/45/17 Michelin Pilot Sport 4 serisi, 2021 tarihli ve az kullanıldı.

Ek olarak orijinal spoiler (sonradan yapılan fiber değildir), K&N kutu içi hava filtresi (K&N temizleme kiti ile birlikte), ayrıca orijinal teybe uyumlu bluetooth kiti mevcuttur.

Sahibi olduğum süre boyunca üzerinde bolca emek ve para harcadım, değerini bilecek birisinin almasını dilerim.

İlan linki: Just a moment...

Konu e.sezgin tarafından (07-11-2023 Saat 07:27 ) değiştirilmiştir.

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güncel....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler