User Tag List

1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Enesy F56 Mini CooperD / Satılık

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Enesy F56 Mini CooperD / Satılık

2015 Cooper D , Head Up ve Tam Deri hariç en dolusu sanırım.

Aracı çok yakın dostum sıfır aldı alındığı günden bugüne tek serviste bakım yapıldı tek elde kullanıldı. Ben daha 1 ay önce Çocuk artık büyüdü tek kapı compact bir arabaya geçebiliriz diyerek 146.000km de aldım. Zincir sesi yoktu ama km gelmiş kafam rahat bineyim para hazırken a dan z ye yaptırayım kafam rahat olsun zinciri termostatı vs değiştireyim dedim.

Mini lerde zincir değişimi için motor komple iniyor bilindiği üzere, hazır sökmüşken o da sıfır olsun bu da sıfır olsun yarın bir gün bir hortum için işçilik gerekmesin diye diye minik bir restorasyona döndü iş.

Aracın tüm eksiklerini yaptırmış tam binecekken 2.Çocuk haberini aldık. Haliyle artık Bebek Arabası, 2 Bebek koltuğu,puseti vs tekrar vagon günlerine dönmek gerekiyor.

Çocuk telaşesi başlamadan satıp Variant ya da avant alıp onun işlerini de halledeyim diye ve bir arkadaşta renk vs olarak istediğim ayarda bir b8,5 Variant olduğundan uyggun fiyata ilana koydum hiç binmeden.

Fiyat İlanda 925.000 TL Satılsın diye uygun yazdığımı düşünüyorum. X araç daha ucuz gelebilir aynı speclerde. Doğru Fiyat Hesaplama Metodu : X Araç + Kozmetik Masrafları + Triger Zinciri + B37 Kronikleri + Sunroof Bakım + Detaylı Temizlik + Paspasından Ampülüne Plaka Baskısına Kadar İncik Boncuk

Bu şekilde bakıldığında fiyat çok çok uygun şu an ama ona rağmen Forumdan tanıdık ile gelene maliyetine vereceğim aracı. Tüm Maliyetler şeffaf elimde duruyor muayenesinden bakımına kadar.

İlan açıklamasını aşağıda kopyalıyorum. Fotoğraflarda bakım faturası vs mevcut.

İLK SAHİBİNDEN MINI COOPER CHILI PEPPER + EKSTRALI DİZEL OTOMATİK

ARAÇ HAZİRAN 2015'DE SIFIR ALINDI VE O GÜNDEN BERİ BAKIMLARI AKSATILMADAN BİNİLDİ

MEKANİK&KOZMETİK TÜM BAKIMLARI VE KONTROLLERİ YAPILDI EKSİKLERİ GİDERİLDİ

10 ŞUBAT 2024 TARİHİNDE 147.000KM DE 135.000TL HARCANARAK TRİGER ZİNCİRİ BAŞTA OLMAK ÜZERE 150.000 KM DE YAPILMASI GEREKEN A'DAN Z'YE TÜM AĞIR BAKIMLARI, B37 DİZEL MOTOR KRONİK MASRAFLARI VE ÖN TAKIM KOMPLE YAPILDI

YAKLAŞIK 100.000KM BOYUNCA SADECE YAĞ VE BALATA DEĞİŞTİREREK BİNİLECEK HALE GETİRİLDİ. FOTOĞRAFLARDA MEKANİK BAKIMLARIN FATURASI BULUNMAKTADIR.CİDDİ ALICILARA TÜM BAKIM SÜREÇLERİNİN FOTOĞRAFLARI GÖNDERİLECEKTİR

DAHA UCUZA ARAÇ BULABİLİRSİNİZ FAKAT KRONİK KLİMA ARIZASI, TİTREŞİM NEDENİ İLE MOTOR&ŞANZIMAN KULAĞI YIPRANMASI, SUNROOF PERDE TAKILI KALMASI, EGR ARIZASI GİBİ KRONİK PROBLEMLERİ ve 150.000KM YE GELDİĞİNİZDE ZİNCİR BAKIMI GİBİ BAKIMLARI YAPTIRDIĞINIZDA 2024 MART İTİBARİ İLE YAKLAŞIK 150.000 TL - 175.000TL HARCAMANIZ GEREKTİĞİNİ GÖZ ÖNÜNE ALARAK KARAR VERİNİZ.

SIFIR MUAYENE (ŞUBAT 2026)

4 LASTİK SIFIR KUMHO (10.000TL)

DONANIM & EKSTRALAR

CAM TAVAN, BURBERRY DESENLİ RECARO KOLTUK , MINI BOOST SES SİSTEMİ (ÖN 2 KOLTUK ALTINDA FABRİKA ÇIKIŞI BASS), VISUAL BOOST EKRAN, MINI SÜRÜŞ MODLARI, 16 RENK AMBİYANS AYDINLATMA, FABRİKA ÇIKIŞI ÇİFT RENK SİYAH-TURUNCU (RUHSATA İŞLİ),ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA, XENON FAR,LED SİS FARLARI,LED STOP,ORJİNAL SİYAH JANTLAR,GERİ GÖRÜŞ KAMERA,KATLANIR AYNA, ÇİFT YÖNLÜ DİJİTAL KLİMA, KAPI KOLLARI VE KAPI ALTI (MINI LOGOLU) AYDINLATMA

ÖN CAM DAHİL LLUMAR FİLM, ÖN KAPI HOPARLÖRLERİ HERTZ DCX 165.3 SERİSİ İLE GÜNCELLENMİŞTİR ( YAKLAŞIK DEĞERİ 10.000 TL DİR ORJİNALLERİ YANINDA VERİLECEKTİR )

EKSPERTİZ & TRAMER

SON FOTOĞRAFTA GÖRÜLEN DUR KALK TRAFİKTEKİ TIKLAMA NEDENİ İLE 2016 YILINDA YETKİLİ SERVİSTE KAPUT DEĞİŞMİŞTİR BUNA BAĞLI SADECE 4000TL TRAMER KAYDI BULUNMAKTADIR. KAPUT HARİCİNDE HATASIZ BOYASIZ DEĞİŞENSİZDİR.

TAKAS

TAKAS SADECE PASSAT VARIANT ( 2019 ÜZERİ), A4 AVANT (2016 - 2019), 3 SERİSİ TOURING, MERCEDES C180 ESTATE İLE OLUR

IMG_27700 by Enes Yılmaz, on Flickr

IMG_27822 by Enes Yılmaz, on Flickr

IMG_2807 by Enes Yılmaz, on Flickr

IMG_2809 by Enes Yılmaz, on Flickr

IMG_28144 by Enes Yılmaz, on Flickr

IMG_2778 by Enes Yılmaz, on Flickr

IMG_28222 by Enes Yılmaz, on Flickr

IMG_2821 by Enes Yılmaz, on Flickr

IMG_27955 by Enes Yılmaz, on Flickr

collage9 by Enes Yılmaz, on Flickr

collage11 by Enes Yılmaz, on Flickr

collage4545 by Enes Yılmaz, on Flickr

collage by Enes Yılmaz, on Flickr

Mini_Proforma22 by Enes Yılmaz, on Flickr
    Konu enesy tarafından (07-03-2024 Saat 18:37 ) değiştirilmiştir.
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler