User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 1995 Opel Astra 1.6 GL Ecotec Motor Tam Otomatik Tek Kapý

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1995 Opel Astra 1.6 GL Ecotec Motor Tam Otomatik Tek Kapý

Herkese selamlar. Aracı aile için bütçeye uygun otomatik bir araç ararken bulup almıştım, bir süredir kendi aracım da olmadığı için ben kullanıyorum.

Aracın Türkiye'de 1.6 motor seçeneği ve tek kapı olarak bir emsali yok diye biliyorum Hikayesi şu şekilde, ilk sahibi Hollanda Rotterdam Opel bayisinden aracı sıfır alıyor ve bir süre orada kullanıyor. Ardından Türkiye'ye kesin dönüş yapıyor ve aracı Sivas'a getiriyor. Sivas'ta uzun yıllar kalıyor, güneş yanıkları da bundan kaynaklı. Biz aracı, Türkiye'ye getiren amcanın torunundan satın aldık.

Aracı aktif olarak kullanıyorum. 2021 yılında araç Ankara'dan çekiciyle Çorum'a gönderilip şanzımanı orada yaptırılmıştır. Dönemin parasıyla 21.500 TL para harcandığını söylemişlerdi. Motoru 2023 yılında su pompasından kaynaklanan bir arıza nedeniyle sıfır yapılmış. Şu an sıkıntısız bir şekilde kullanıyoruz.

Aracı alırken bir ustaya göstermiştik. Arka sağ çamurluğun yarıdan alt kısmında boya olduğunu ve kaputun değişmiş olabileceğini söylemişti, ilana da o şekilde işaretledim.

İlanda daha detaylı fotoğraf ve bilgiler mevcut onları da inceleyebilirsiniz. İlandaki numara ben çok ilgilenemediğim için babama ait aşağıya kendi numaramı da yazacağım oradan ulaşırsanız sevinirim.

KM: 252.500
    Fiyat: 249.900 TL
    Tel.No: 0.554.511.75.50

İlan linki: Just a moment...

Konu baskan96 tarafından (25-04-2024 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hem fiyat hem ilan günceli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler