User Tag List

Sayfa 17/21 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
391 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: Nissan B13 Sunny

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaptıgınız işlemler gerçekten çok güzel ve özel el emeği verilerek yapmışsınız ve içinizdeki severek yaptıgınız hissinide yazıda belli etmişsiniz. Benim tek anlamadığım nokta sağ ve sol sinyallerin renkleri birbirinden farklı duruyor sol sinyal yeni sağ farın sinyali daha eski duruyor ?

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı devil_berk22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaptıgınız işlemler gerçekten çok güzel ve özel el emeği verilerek yapmışsınız ve içinizdeki severek yaptıgınız hissinide yazıda belli etmişsiniz. Benim tek anlamadığım nokta sağ ve sol sinyallerin renkleri birbirinden farklı duruyor sol sinyal yeni sağ farın sinyali daha eski duruyor ?
    öncelikle teşekkür ediyorum, sol sinyal depoyu kurcalarken çıktı. sanırım zamanında alıp koymuşum kenara, 1-2 haftalık yani. o yüzden bu renk farkı yani. sağ tarafın ise arayışındayım. bulursam orjinal bulamazsam depo marka alacağım.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese tekrar merhaba,

Panjuru değiştirdikten sonra her ne kadar hoşuma gitse de yeni panjur bazı hataları daha göz önüne serdi. Aracın sağ tarafı ve çitadaki yamukluk beni adeta kahrediyordu.

çitayı daha önce düzelttirmiştik ama malesef bi defa el deydi mi ayar tutmuyor. Bunun için gidip önden darbesi olmayan hurdaya çıkardığım bir mavi sunny daha aldım.

Her logo farklı bir araca ait,en üstteki bizim emektar ss'e ait olmak üzere.

Yeni araçtan kadran, buda ex saloon ve 390 küsür binde, şanzımanı sıfır gibi sanırım değişmiş. Diğer yerleri önü hariç pek iç açıcı değil.

Sonrasında uzun zamandır canımı sıkan kaput altı temizliğini gerçekleştirdim, çıkan yağ ile 1-2 kez rodaj yapılabilir.

Delikleri belli olan 2. bir fitil mevcut bu kaput altında fakat yandaki plastik fitilleri aracıma ararken bununda peşine düşmüş ve bulamamıştım. Tam fitil kestireyim diye düşünürken yeni yedek aracımızda bu fitil mevcuttu, ilerdeki fotolarda eklenmiş resmini göreceksiniz. ( açıkçası fitil ve orjinal önü için aldım arabayı.)

Sonrasında sol tarafındaki grinin 1055 tonu, sol çamurluğun altındaki ceviz kadar çürük, arka kapıdaki macunun kendini atması ve kapının artık paslanmaya başlaması sonucu arabayı boyatmaya karar verdim. Beyaz aracımınızın arka tamponuda renkli ve iyi durumda olunca onunda side marker yuvalarını açarak boyacıya teslim etmek için hazırlıklara başladım.

Side markerler 1-2 senedir dolapta yatıyor. Nadide bir parça, araç artık sunny olmaktan çıkıp usdm versiyonu sentra olarak nitelendirilebilir.

Hazır boyatmışken paçalıklarıda takım yapalım, sentra/sunny supersaloon görünüme geçelim.

Sonrasında parçaları boyacıya bırakırken, işler hafiflediğinde ve bende müsait olduğum bir ara halletmek için sözleştik.

Bu süre zarfında yine ben silsile halinde pazar günleri detay işlerine giriştim. Daha öncesinde pütür yaptığım davlumbaz içi şase parçalarında atma- soyulma vardı bunlara yama yaptım. Ve uzun zamandır yapmak istediğim kaliper - disk çerçevesi boyasını aradan çıkardım, paslı görüntüden kurtulmuş olduk. Detay malzemeleri sevdiğim ve 0 kondisyonu korumak istediğim için orjinal valf kapaklarını da tamamlamış olduk. Aynı gün fren hidroliğinide yenilemiş bulundum. Hissiyat değişmesede içindeki sıvının rengi aşırı koyuydu. Kafamdan çıkmış oldu. Shell markasına karşı 2 senedir gereksiz bir sempatim olması üzerine shell dot3 ile bu sıvının değişimini de yapmış olduk.

Rodajında 1000 km civarı hedeflesemde, 1.200 km civarında tam mineral 15w40 yağ çıkartılıp, shell helix 8 full synthetic 5w40 yağa geçtim. Yağ filtreside değişmiş oldu. Kaput altı çok güzel bir hal aldı özellikle temizlik ve detay işlerden sonra. Şimdi külbürtör kapağındaki 2li buji klipsini beklemekteyim, parça çoğu araçta kırılmış. Nitekim Japonya'da hala üretimde gözüküyor, siparişi verdik beklemedeyiz.

2.fitil burda net gözüküyor.

Geçtiğimiz perşembe günü öğlen saatlerinde işlerimi ayarlayıp 3-4 gün sürecek boya maceramıza girdik. Öncelikle aracın ön çamurluğundaki çürük 2 çamurluktan 1 çamurluk yapılmak üzere söktüm ve ustamızca tamir edildi. Sonrasında içini bir güzel pütürleyerek kafam rahat bir şekilde boyamaya hazır hale getirildi.

Söktüğüm her arabada şaseler inanılmaz kötü haldeydi, ve çamurluktaki çürük beni korkutuyordu. Nitekim ön taraftan şase çok sağlam çıktı. Ek yerlerini daysonlayarak bende sonrasında boyasını yaptım bu süre zarfında.

Ertesi gün ne zaman sanayiye girsem yağmur yağdığı için, geleneği bozmadı ve işler sekteye uğradı. 1 gün off verdik.

Çamurluğu takmasakmı diye düşünürken,

Akşamına bu karardan vazgeçip çamurluğu topladım, sağ tarafın ayarsızlığı da ustam tarafından düzeltildi. Çitayı da yerine alıştırdık. Sağolsun gerçekten boya-kaporta konusunda tanıdığım düzgün insanların başında. Arkadaşımın babası olmasının dışında, kendi arabası gibi ilgilendi. Kendi dükkanımmış gibi arabayla çalıştım çok şükür.

Çürük kısım çok güzel oldu. Şöför kapısını zamanında açıkken vurduğum için düşüktü, onuda sağolsun kendisi kalem gibi yaptı.

Tampon, paçalıklar, çita bitti.

Açıkçası ben renk konusunda çok karamsardım. Tutmayacak diye düşünürken, ustalığını konuşturup sağ taraftaki 4 parçada birbirlerinden farklı renklerde olmasına rağmen bir görünüme kavuştu.

Akşamına arabayı toplayıp aldım, sağ taraftaki el giren açıklıkta kalem gibi duruyor artık.

Dünde tamponun montajını gerçekleştirdim. Öncesinde altını temizleyip sonrasında tampon demirini yenisiyle değiştirdim. Elektrik tesisatı orjinale uygun olarak çekerek arabaların birinden söktüğüm plaka ışık duyları ile side markerlerin montajını gerçekleştirdim.

Dağ evini kendime hurdalık yapmam vesilesiyle, etrafta da insanların meraklı gözlerinden sıkılmam sebebiyle bana mesken oldu orası.
    Neyse, marşpiyelleri düzelterek astar - parlak siyah ve vernik uyguladım. Bunlarda hoşuma gitmeyen detaylardı.

Bundan sonrası artık iyi seyirler,

Grinin eskiden 1050 tonu olan sol tarafımız. Çita-tampon-paçalıklar komple / belden cama arka kapı ve sol stop üstü bölgesel boyandı. Geçişleri yapıldı.

Haftaya boyanan yerleri 2000-3000 zımpara ve pasta, sonrasında komple cila ve fk1000p ile arabayı bitirip bırakacağım.

Şuan için aklımdakiler,

-2'li Buji klipsi,
    -Uzun tip bagaj üstü stoplar,
    -Gts/Sentra rüzgarlığı,
    -Ön panjurun orjinal logosu.
    Konu painkller tarafından (02-07-2020 Saat 19:16 ) değiştirilmiştir.
    TR - B13

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bitti mi artık diyeceğim ama arka sağ kapıdaki ezik bitmeyeceği yönünde sanırım

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

şunu şuraya bırakayım

şu konuya güncelleme gelince kendi aracıma bişey yapmıştan fazla seviniyorum yeminle,emeklerine sağlık. Uzun yıllardır sahip olunup değer verilen aile otomobillerinin hastasıyım ,severim kesene bereket
    HotHatch Lovers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bitti mi artık diyeceğim ama arka sağ kapıdaki ezik bitmeyeceği yönünde sanırım
    bir süre için dediğim eksiklikler için uğraşıcam. Kısmetse gemiye çıktıktan sonra komple boyatacağım arabayı, bu sebeple aciliyeti olan yerleri aklıma takılmaması için yaptık.

Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [IMG]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTNjylBVWPqSdImYwsIK4nN6jLjOL8 tMn8WqNAItYi-s-6J3Mxd[/IMG

şunu şuraya bırakayım

şu konuya güncelleme gelince kendi aracıma bişey yapmıştan fazla seviniyorum yeminle,emeklerine sağlık. Uzun yıllardır sahip olunup değer verilen aile otomobillerinin hastasıyım ,severim kesene bereket
    Sağolasın dostum, teşekkür ederim. Bu konu her şeyden önce benim için bir arşiv niteliğinde. Arada aklıma takılır neyi nasıl yapmışız diye bu konuya girerim. Canım sıkılır okurum.
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    06 SS'den namelere devam edelim,

Yukarıda bahsettiğim uzun zamandır beklediğim 2li buji klipsimizi yerine taktık.

İlk önce bana bu orjinal parça takıntısını kim edindirdiyse saygıyla anıyorum. Çeyizci olduk, 1 takım orjinal far, sinyal vs toplayarak rafıma koydum. Stobu bile zor bulunuyor artık.

Sonrasında cup holderi edindim,

fakat konsolda üzerinde konumlandırılan yer malesef bizlerde kaset charger olarak mevcut. Bununda ince eşya gözü olanları Amerikan pazarına satılmış. Jameika'da bi ahbap edindik ön panjurumuzun orjinal logosuyla nitekim bulduk. Hala bekliyoruz gelmesini.

ye kürküm ye misali doldurmaya devam.

[IMG]hhttps://serving.photos.photobox.com/33305299bb008e78ea5323c83b647b033f0828e90ad1e7bd84 c82f9a6e61e8250c549934.jpg[/IMG]

Japon Otomobil Federasyon logosu yurt dışı grubumuzun simgesi niteliğinde, onuda her ne kadar arabayı logo sticker doldurmak istemesem de bir yere konumlandırdım.

Yazın takacağım klima için fragman niteliğinde rolesini bağladık, tesisat çalışıyor. (kahverengi role)

Bu geçen sürelerde göstergemizdeki devir dalgalanmasını çözmek için söksem ve beceremesem de benzin ve hararet göstergesini değiştirerek konfigürasyon diyeceğim aklıma gelmiyor şuanda kelime ama ayarlamasını yaptım. Çeyrek depoyla yolda kalmışlığım vardı meğer çeyrek yokmuş, neyse benzin ışığımızıda kontrol edip topladık.

Kış gelmesiyle cold start işini çözmem gerekiyordu. Hemde manuelde rolanti 750-800 diyordu bende 1000lerde geziyordu. Far fan vs açınca rolanti yükselmiyordu. ***** sıfır kondisyonunda olmaz zorunda, bu da bi hastalık tarzı. Bunları ayarlamak için işe koyuldum.
    Kendime karbüratörü çözmek için heba ettiğim parça üzerinde manuel sayfalarıyla notlar ala ala, sonrasında gerekli ölçümler yaparak neyin nasıl olması gerektiğini kavradım. Araç üstündeki karbüratörlerden 4 ayrı selenoidden çalışanları söküp temizleyerek 1 tane sağlam karbüratör yaptım aracıma.

Sonrasında gerekli temizlikler, ayarlamalar, yağlamalar rodaj falan derken 2-3 saat kapıda öyle çalıştırdım arabayı, nitekim ertesi gün ;

Bu şekilde cold yapan bir aracım olmuştu. Rolantim normal 750-800 arası, far açınca 900 oluyor. hatta ve hatta çok sıkıştırdığımda vacum ile aktive olan diyaframlı ayak sayesinde (süpersaloonlar da çıkıyor) bunuda bir yerden alıp, parçalarım arasına koymuşum onuda takmış bulunduk; öncelerde 1100 devirlerde çalışıyor sonrasında 800e düşüyor. Karbüratörcüye dert anlatmamıza gerek kalmadı.

İlerleyen günlerde karbüratörü başarıyla yapmanın verdiği gazla dedim distribütör napıyor acaba? Ufak bir gaz yememe, 1.viteste aptal bi yığılma yapıyordu ara sıra dert olmaya başlamıştı içime. Söktüm bir tanesini nasıl olsa 3 tane var diyerek, böyle bir şey yok her yer pas. dedim bunu temizleyip toplayalım. Mantığı anlarız en azından. Yine manuel sayfalarını tercüme ederek topladım ayırdım kenara ama vakum sistemi çalışmıyor diyafram delik.
    Sonra öbür araçtakini söktüm baktım pırıl pırıl, yağ yok, pas yok, nem yok, vakumda çalışıyor dedim tamam distribütör bu olmalı.
    Gaza geldim benimkinide söktüm, ulan masada 2.5 distribütör var. Arabalar çalışmıyor diye diye nitekim toplamayı başardım. Beğendiğim distribütörü sökerek, gerekli yerleri gressledim, diyaframı silikon spreyledim. Temizliğini yaptım ve sökmüşken sıfır modül alarak topladım. Son olarak manuelde yazdığı gibi boşlukları ayarlayarak yerine taktım.

Benim araçtan çıkan;

Temizlenen bakımı yapılan;

ateşleme bobinide sıfır ile değiştirildi.

Şimdi salıncak ve aks körüklerinin değişmesi gerekiyor, onlara yoğunlaşıp postalarım geldiğinde de elimdeki parçaları takacağım.

Bu haftalık bu kadar esen kalın..
    Konu painkller tarafından (02-07-2020 Saat 19:30 ) değiştirilmiştir.
    TR - B13

YunuscanVg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline sağlık senelerdir uğraşıyosun valla helal olsun.Bu far açınca deviri yükseltme olayını nasıl yaptın karbüratörün hangi parçası yapıyor bu işi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YunuscanVg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık senelerdir uğraşıyosun valla helal olsun.Bu far açınca deviri yükseltme olayını nasıl yaptın karbüratörün hangi parçası yapıyor bu işi
    teşekkürler, idle-up selenoid olarak geçiyor, selenoidi değiştirmek gerekiyor.
    TR - B13

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne güzel konu adam konuyu açtığında 16 yaşında şimdi 23 olmuş

UmutBuran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel emek veriyorsunuz maşallah kazasız belasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne güzel konu adam konuyu açtığında 16 yaşında şimdi 23 olmuş
    abi sizlerin konularını okuyarak,bu böyle oluyormuş böylede yapılabilirmiş gibi şeyleri deneyerek bu günlere geldik daha da ileri gidiyoruz şükür. Fakat eski ortam eski bilgiler dönmüyor forumda hele ki bilgiye bu kadar kolay ulaşma imkanı varken. Eskiden projeler, kendin yaplar, sorun çözümleri veya araç konularında bozuldu şunu şöyle değiştirdim şunu şöyle çözdüm gibi kılavuz niteliğinde bilgiler varken şimdi aldım jantı şurada değiştirttim, cam filmini şurada çektirdim arabayı aldılar bozuk çıktı şuna ittirdiler konuları doldu. Kusura bakma eskiden bilgilerini okuyarak bir şeyler öğrendiğim insanı bulunca geçmişi yad ettim ama o yaşlarımı özlüyorum bir şeyleri hevesle öğrendiğim, kaybetmeyeyim diye yazdığım not aldığım günleri.

Alıntı UmutBuran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel emek veriyorsunuz maşallah kazasız belasız..
    teşekkürler, daha iyilerinin sizlerin olması temennilerimle.
    TR - B13

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sizlerin konularını okuyarak,bu böyle oluyormuş böylede yapılabilirmiş gibi şeyleri deneyerek bu günlere geldik daha da ileri gidiyoruz şükür. Fakat eski ortam eski bilgiler dönmüyor forumda hele ki bilgiye bu kadar kolay ulaşma imkanı varken. Eskiden projeler, kendin yaplar, sorun çözümleri veya araç konularında bozuldu şunu şöyle değiştirdim şunu şöyle çözdüm gibi kılavuz niteliğinde bilgiler varken şimdi aldım jantı şurada değiştirttim, cam filmini şurada çektirdim arabayı aldılar bozuk çıktı şuna ittirdiler konuları doldu. Kusura bakma eskiden bilgilerini okuyarak bir şeyler öğrendiğim insanı bulunca geçmişi yad ettim ama o yaşlarımı özlüyorum bir şeyleri hevesle öğrendiğim, kaybetmeyeyim diye yazdığım not aldığım günleri.

teşekkürler, daha iyilerinin sizlerin olması temennilerimle.
    çok memnun ettin beni senin gibi genç kardeşimizin bizi unutmaması herşey gönlünce olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese tekrar merhabalar, bu geçirdiğimiz zor günlerde öncelikle herkese Allah kolaylık, sabır ve sağlık vermesi temenilerim ile mesajıma başlamak istiyorum.
    Bu konuyu bir hatıra defteri gibi tuttuğum için ara ara güncelleme gereği hissediyorum. Hazır evdende işleri yürütürken bugün 16.12.2019 dan beri neler yaptığımızı bir inceledim. Ve çıkardığım anektotlar ile bu paylaşımı yapıyorum.

Tarih 2019 Aralık sonları, daha öncede bahsettiğim gibi İTÜ Denizcilik Fakültesinde Deniz ulaştırma işletme müh. yani kaptanlık okuyordum. Okulu bitirdik fakat ehliyet ve mezuniyet için zorunlu 12 ay stajım var. bunun bir kısmını okul dönemimde tamamlamış, bir kısmınıda okulu bitirince yaparım diyordum. Tembellikten anca bu zamana kadar salladık. Vakit geldi çattı. Gemiye çıkacaktım, arabayı derledim topladım 2 ay civarı yatırma hazırlıkları yaptım.

Bu süreçte tabi yerel kaynaklardan da parçalara bakıyoruz. Letgo, sahibinden, market place, ahmet japon, mehmet çıkma vs. parçaları kontrol ediyorum sürekli, kupon düşen orjinal parçaları alıp rafa atıyorum. Orjinal etiket oldumu çöp olsa alma hastalığı oluştu ne yazıkki, debriyaj ve bi kaç parça.

Vin diesel - dominic toretto ses tonuyla one last ride diyerek bir tur atalım, sevdiğimizin vesikalığını cüzdanımıza koyalım diye resimler çektim.

Ben gemiye gitmeye hazırlanıyorum. 1 ocak katılma tarihi almışım, çat 30 aralık kargo geldi. Hemde umudu kestiğim Jameikadan. Ta ta aracın Amerikan versiyonunda çıkan ve beni çok uğraştıran bardak tutacak üstü ufak gözü ve usdm panjur logosu.

Eşya gözünü attım dolaba, ön üniteyi dağıtamam vakit dar arabayı kitledik kaldırdık ama kaşıntı da var. Ön logoyu geldiği gibi ayak üstü taktım. Öndeki eksiklik tamamlanmış oldu.

Çıktık gemiye hesapta 1 Nisanda ineceğim. Bizimkilere de öğütledim, resim atın bana diye.

Gelen resimlerden biri, babam iyi çekmiş. Sağolsun arabayı haftada bir çalıştırdı, 15 günde yer değiştirdi.

Zaten bende 1 ay sonrasında firma değişikliği yüzünden erken geldim. Kavuşmuş olduk.

Yeni firmada devam ederken, korona mevzusu çıktı. Okul sigortayı durdurdu falan derken, Allahtan dış hatta değildikte bizi düşünemeyenler yüzünden açıkta, sigortasız kalmadık. Acenta işlerini de elektroniğe döktüğümüz için ofisi açma gereği duymadık izolasyonu sağlamak zor olacağı için bu süreçte. Ben başladım dağ evinde yedek diye aldığım 3. arabayı parçalamaya. 2.cisi varken bi insan 3.yü neden yedek alır, bende soruyorum bunları kendime ama cevap yok.

[IMG]https://serving.photos.photobox.com/32706837b17c9599e456fc2a3d485a90558c34e203dd6d9533 038b482f7e9de70554d47f.jpg/IMG]

Bu süreçte işleri uzaktan halledebilmek aslında bana yaradı, arabaları parçalama fırsatı buldum. Bunun yürüyerek geldiğini kim söyleyebilir. 2100 e kadar parça sıkıntısı çekmem gibi gözüküyor. SS yola devam..

Sonrasında evde kal diyerek dışarı pek çıkmadığım çıkacak olsamda ofisin aracını kullandığım için, ssle pek ilgilenemiyordum. Pazar günü kendin yıkada arabamızı yıkayayıp kendimi de dezenfekte ettikten sonra, tenha bir köşede temizliğini noktaladım. Bu şekilde sosyal izolasyonu sağlayarak hayattanda kopmamak gerektiğini düşünüyorum. Allah sonumuzu hayır etsin.

Getirip yatış sahasına bıraktık..

Bu süreç devam ettikçe arabada bir şeyler yapacağım gibi duruyor. Muaynesi var haziran gibi fakat süreç uzadığı sürece yaptırmayacağım.

Şuan planlananlar,

- vakum sistemi valfi varmış 92 sonralarında çıkan, sanırım fren pompalanmasında falan rolantiyi stabil tutuyor. Valf araca uygulanacak,
    - orta susturucu değiştirilecek
    - bardaklık takılacak, temizlendi boyandı bekliyor.
    - bardaklık üstüne göz takılacak.
    - orta konsol bakalit ayakları kırık o değiştirilecek.
    - devir göstergelerini deneyeceğim bendeki dalgalanmaya başladı.
    - gts spoiler
    - stopları uzun tip bagaj reflektörü
    - salıncaklar değişecek,
    - salıncaklar değişirken aks körükleride değiştirilecek. Elimdeki akslardan sağlam bir set yapacağım.
    Konu painkller tarafından (02-07-2020 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.
    TR - B13

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hasta işi ne diyelim.. maşaAllah
    MR.EVO53

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araca bi spoon mat gider
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jantlar gayet güzel, haketmiyor mu swap

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gençliğini verdin beratcım bu arabaya her gün daha da şaşırtıyosun bizi özendiriyosun Maşallah kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hasta işi ne diyelim.. maşaAllah
    Teşekkür ederim.

Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araca bi spoon mat gider
    Orjinal jantını düşünüyorum.

yada yine orjinal olarak micrada gelen 16"

bu jantı düşünüyorum. Gerçi 2 sinide alıp kışlık yazlık yapacağım. Pusudayım uyguna düşerse alırım.

Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jantlar gayet güzel, haketmiyor mu swap
    teşekkür ederim, speedlinelere alıştım artık güzel duruyor ama daha orjinal bişeyler düşünüyorum.

şuan üzerindeki motor 90 bindeki motoru alıp dağıtıp tüm conta-keçeleri orjinalleriyle değişerek, honlaması vs yapılarak inşa edildi. piston-segman-sübap gerek duymadık. Lpgde deymemişti. Şanzımanda ha keza 90 binde. Bu yüzden gittiği yere kadar böyle gideceğim. Ama en ufak sıkıntısında artık uğraşmayıp, sr20 yi koyarım.

Alıntı emre.ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençliğini verdin beratcım bu arabaya her gün daha da şaşırtıyosun bizi özendiriyosun Maşallah kardeşim
    abim teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Sağlıcakla kalman dileklerimle, selamlar.
    TR - B13

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)