User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
65 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 2000 saxo vts2

y@sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok tanışmamıştık snaırım ben askerden yeni geldim askerden önce vcu renginde kiraz kırmızı 106 gti'ım vardı ZL 1982 şimdi kobalt mavi 106 Gti'ım var 2. 106 Gti'ım yane

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yalnız araca temız bakıldı cok
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

vcu15
    Misafir
    Alıntı y@sin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok tanışmamıştık snaırım ben askerden yeni geldim askerden önce vcu renginde kiraz kırmızı 106 gti'ım vardı ZL 1982 şimdi kobalt mavi 106 Gti'ım var 2. 106 Gti'ım yane
    hımmmm illa denk gelmişizdir ya biyerlerde zl yabancı gelmedi bana neyse o zaman sanada gözün aydın dielim atlattın askerligi

y@sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağolasın Şükür Bitirdik hayırlı olsun yeni aracın tekrardan kazasız belasız...

vcu15
    Misafir
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız araca temız bakıldı cok
    ewet yalan yok benim aracım die degil gerçekten çok temiz titiz bakılmış maşallah bitane arkadaşımda var 106 2001 daha 52 binde şuan bi onu gördüm böle temiz bide bunu en güzel yani hiç kurcalanmamış ellenmemiş araç dıştan hala sıfır gibi duruyo neyse artık hep bizlerle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bak bızım ızmrde ortammız vardı araba cac plaka bu saxoyu can kullanırdı solıyım sana acık olım guzl yururdu ksa şanzuman chıp felan vardı aracta can sonra satmak ıstedı sanırım baska araba aldı galerıdeydı bu araba erdoganda leonu vardı evrdı bunu aldı bana msnden sorardı ledlı nasıl alcaz felan yardımcı oldum ıyı baktılar bayagı masraf ettıler sevındım adına ama ılk sahıbı erdogan deıl oda cok önemlı deıl talnız ustunde oz jant vardı onları satıp bunu neden almıs erdogan anlamış deılım
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

vcu15
    Misafir
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak bızım ızmrde ortammız vardı araba cac plaka bu saxoyu can kullanırdı solıyım sana acık olım guzl yururdu ksa şanzuman chıp felan vardı aracta can sonra satmak ıstedı sanırım baska araba aldı galerıdeydı bu araba erdoganda leonu vardı evrdı bunu aldı bana msnden sorardı ledlı nasıl alcaz felan yardımcı oldum ıyı baktılar bayagı masraf ettıler sevındım adına ama ılk sahıbı erdogan deıl oda cok önemlı deıl talnız ustunde oz jant vardı onları satıp bunu neden almıs erdogan anlamış deılım
    walla öle biliodum neyse dedigin gibi çokta önemli degil önemli olan arabanın durumu oda belli ewet erdoganda saglam para harcamış iyi bakmış arabaya araba iyi yürüyo ama bana yetmiyo bu işlemler varken daha iyi yürümesi lazım janta gelince walla digerinden güzel bana öyle geldi araç rengiyle falan çok uyumlu normalde güzel olmayan bi jant ama inan arabada cici durmuş cc jantı alcaktım herkez dursun bu güzel farklı dedi zaten cc jantınıda herkez koydu bizimkide böle kalsın degişik ama biraz bende bişeyler yapıcam arabaya çok ısındım para harcamaya deger yani bakalım dedim ya artık bizimle ona göre yapcas bişeyler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yapcak fazla bişi yok dışına aslında bak araanalr bolumunde saxo 2 jantı var kuzende düşünursen takas et ıstersen onla msnımdıe ekle yardımcı olurum gknb85@hotmail.com
    www.honda-tech.com

vcu15
    Misafir
    olursa saxo 2 jantı yoksa bunlarıda hiç bozmuycam arabaya yakışmış rengiyle falan çok tatlı uyum saglıyo biraz daha yere indirsem arabayı ondan sora gircem motora bakalım işte yavaş yavaş inş hepsi olcak

vcu15
    Misafir
    yokmu saxo2 jantı arkadaşlar ?

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    taks etmek isteyen bir arkadaş vardı formu iyi kontrol et selim

BigHunter
    Misafir
    Diri duruyo maşallah

...... Sefa_vts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1000 migila iidir.. adanada çok var bu janttan saxo larda Kazasız belasız.. cac 34 oldu demek..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah

vcu15
    Misafir
    sagolun arkadaşlar eger varsa bildiginiz satan eden haber verirseniz sevinirim zaten olursa bi onu yapıcam başka bişey yapmıycam dışına he biraz daha yere bascaz o kadar

vcu15
    Misafir
    Alıntı Sefa_vts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1000 migila iidir.. adanada çok var bu janttan saxo larda Kazasız belasız.. cac 34 oldu demek..
    ewet cac artık 34 eys 56 o anıyı burda sürdürcezz

vcu15
    Misafir
    o zaman bu arada adanalılara duyrulur varsa saxo2 bu jantlarla takas yapabilirim daha çizik yok sıfır aklınızda olsun

Up306Gti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orj cantlarda fena olur yani Maşallah selim kazasız belasız on numara

_FaRuK_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın masallahı var kardesımın arac fena yuruyorr gorduk ettıkkk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)