User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
124 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Ef civic macerası

RedCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kocaman maşallah araca.Çok güzel olmuş..

emirhan1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah ellerine emeğine sağlık kardesim kazasiz belasiz.
    Ölümsüz Göztepeliler..!

H4ro06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jantlarınız cok hosuma gıttı masallah Allah kısmet ederse bende ef arıyorum inşallah bulup uğraşmaya başlamak istiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepinize dualarınız için çok teşekkür ederim.Çok yorgu beni , gerek bedenen gerek zihnen gerekse maddi açıdan ama türkiyede ki efler arasından sıyrılıp marjinal ve sade abartısız bir şey çıkmış olması beni çok mutlu ediyor.Yardımlarını esirgemeyip bana her türlü destek te bulunan şirket arkadaşlarıma ustalarıma eşime dostuma herkes den allah bir kez daha razı olsun.Allah herkese böyle mutluluklar nasip etsin.Yakında bir video hazırlıyacağım inşallah. Öncesinde semt te gezerken beni yakalayan arkadaşlarımın çekmiş olduğu bir video var onu paylaşayım sizinle.Gazladığım yerde ayak yarım gazda yoksa sarıyor lastiklerim yeni

https://www.facebook.com/photo.php?v...92215846&saved

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı batu35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş maşallah jantlar kaç inç ?
    15 inch 8 ofset et 20 hocam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni fotoğraflar

1502salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracınız gerçekten çok güzel olmuş kazasız belasız

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dostum arabanı tekrar toplaman cok iyi olmuş, maşşallah kazasız belasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Severek alıp toplayıp hala severek binmekte olduğum aracımın son hali ve son haberlerini uzun bir süreden sonra yazayım istedim.Enkei leri satıp uzun arayışlar sonunda bulduğum replika enkei apache II jantlara kavuştum.Ufak tefek eklemeler yaptım.Gerek google amca olsun gerek forumlardan port bagajlı ef bulamadım bi deniyeyim istedim çokda güzel oldu.Aklımda olan yine benim gibi değişik bir vites topuzu projesi yaptım ve oldu çokda güzel oldu Egsozu söktüm yeni nesil bir araç gibi çok sessiz gayet memnunum.Malumunuz kış geldi oem teneke+ kapak veya uygun fiyata bir si jant bulursam kışlık lastik ile birlikte aracı yükseltmeyi düşünüyorum.Kış moduna geçmek lazım artık.Ve hala fotoğraflarını çeken bir kimse olmadı o yüzden böyle telefon çekimlerini sizlerle paylaşıcam.Birde ufak bi video düzenledik bir gece sıkıntıdan biz çok eğlendik umarım sizde izlerken eğlenirsiniz.Herkese güzel günler.

Buda Video : https://www.facebook.com/video.php?v...9795563&type=3

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son hali gayet güzel port bagaj biraz kaba durmuş ama yine de hoş kazasız belasız günlerde kullanın

size bir kaç sorum olacak konuyu biraz hortlattım ama , ef lerin ön arka tamponları ve far altındaki parçalar neredeyse hepsinde dalgalı oluyor, ben ef hastası olarak ileriye dönük projelerim var askerlik dönüşü, ben bir ef aldığğımda bu parçaların sıfırını bulamaz mıyım bulma ihtimalim ne derece ( ön arka tampon, far altındaki çıta gibi olan parça ) ve fiyatları ortalama ne alemdedir...

birde yedek parça sıkıntısı çeker miyim kaport mekanik iç trim ve alt takım olarak

hepsini cevaplarsanız çok sevinirim

buda.pest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah aracınız çok guzel gule gule binin.Videodaki halinde egsoz specleriniz neydi acaba ?

vtiaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konunuzu baştan sona okudum maşallah emek zaman ve para harcamışsınız kesenize bereket.bi an beni eski ef ime götürdü 53.000 km de lpg siz çok güzel ve keyifli bir arabaydı eminim aracınızda çok keyiflidir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski ef günlerim aklıma geldi Maşallah kardeşim kazasız belasız kullan inşallah.
    crx kaputu benim hb e olmuştu buna olurmu bilmiyorum ama bence bir araştır derim ben çok yakıştırıyorum.

fevzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son hali gayet güzel port bagaj biraz kaba durmuş ama yine de hoş kazasız belasız günlerde kullanın

size bir kaç sorum olacak konuyu biraz hortlattım ama , ef lerin ön arka tamponları ve far altındaki parçalar neredeyse hepsinde dalgalı oluyor, ben ef hastası olarak ileriye dönük projelerim var askerlik dönüşü, ben bir ef aldığğımda bu parçaların sıfırını bulamaz mıyım bulma ihtimalim ne derece ( ön arka tampon, far altındaki çıta gibi olan parça ) ve fiyatları ortalama ne alemdedir...

birde yedek parça sıkıntısı çeker miyim kaport mekanik iç trim ve alt takım olarak

hepsini cevaplarsanız çok sevinirim

aynen bende bu konuda bilgi edinmek istiyorum

vtiaras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fevzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bende bu konuda bilgi edinmek istiyorum

Bende ef varken honda mutluhana ön arka tampon yan kapı çitalarını sorduğumda stoklarda gözükmediği ama siparişle gelebileceğini söylediler ya ön yada arka tampona 950 arka veya öne 1000 küsür bir fiyat vermişlerdi yanlız yan çamurluk ön arka kapı ve arka çamurluktaki ufak çita çok pahalı fiyatlarını iş yeri ajandama yazmıştım net fiyatlarını yazarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor mekanik parçalarında problem yaşamazsınız,integra ve crx bir çok parçası ortakdır.Kaporta ve trime gelince trim parçaları çıkma bulmak zorundasınız sıfırlarını bulamazssınız desem yalan olmaz.Kaporta parçalarında ise sadece arka tampon ve arka stop reflektörü,arka tampon sisleri sıkıntılı,kapı fitilleri ve cam fitilleri honda bayilerinde mevcut ama biraz tuzlu.Dalga olayına gelince tampon demirleri ve braketleri zamanda kendini bırakıyor tamponla beraber demirlerini ve braketlerini değiştirmek lazım.Far altı sacı ise kesinlikde kaporta yapılırken sıfır alınması lazım eğerki daha önce çamurluklarda ve kaputta işlem olmuş ise onlarında yenileri ile değiştirilmesi lazım.Fark aralıklarının çok çok iyi ayarlanması şart yoksa çok sırıtır.Bu arada parçacılar 88-92 olarak biliyor bu araçları ona çok dikkat etmek lazım.Birde türkiyede arka tamponun sıfırını bulmak emin olun çok zor keza reflektör ile tampon sisleride öyle elimizde var diyenlere inanmayın.Proje devamında çiftkurtlardan parça almaya gittiğimde listemde arka tamponda vardı.Siparişle japonyadan depodan getireceklerini söylediler onunda bana maliyeti 2000 tl gibi bir rakam olmuştu

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MaşaAllah tam stance işi olmuş port bagaj ile, tek kelimeyle mükemmel.
    Allah kaza bela vermesin

timucintt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız can çok güzel olmuş bagaj portu, ama şu tampondkai sisleri yok et yerine sinyal altına takılan jdm tarzı sislerden bul efsane durur...

bu arada ef parçaları eg ek gibi zibillen ve uygun bulunmuyor... sıfırı olanların fiyatları aşırı ve yan sanayi tamponların yan sanayisi 300 400 lira serviste 800-1000 civarında... ebayden trimleri vs bulursunuz ama büyük kaporta parçalarının yan sanayileri eg ek nın orijinaliyle aynı paralarda... ef toplamak şu devirde bu parça kıtlığında çok pahalı.... çıkması uyugn dğeil hepsi pahalı çıkmalaır bile altın oldu integra ve ef parçalarının maşallahı var... onun dışında mekanik parçaları 2004 civicle uyanı bile var o konuda sıkıntı yaşamazsın... ama hepsinin kıçını kollaman lazım arkası bulunmuyor bunların özellikle camları altındır... serviste sedan camı 1423 lira şu anda Hb nin 950 küsürlü birşeydi.. ön camı doraglassta 160 liraya satıyorlar asahi 800 lira..
    1991 HONDA CRX - TOTALLED
    1988 TOYOTA CELICA GT ST162 - SOLD
    1991 HONDA INTEGRA LS - SOLD
    1990 HONDA CIVIC EF - SOLD

85-92 OLDSKOOL COMING SOON

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler bilgiler için

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)