User Tag List

Sayfa 3/20 İlkİlk 1234513 ... SonSon
373 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: İhtiyar Delikanlı Flash

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski renolari severim kendilerine has bir duruslari var.Bende de 95 R19 vardi, eski arabayla ugrasmak biraz yorucu olsa da zevklidir.

Keske yurtdisindaki gibi imkanlar olsa da 172-182 RS motoru koyabilseniz/koyabilsek.

Sahsen R19'a 172ligi koymak hayalimdi

K.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski renolari severim kendilerine has bir duruslari var.Bende de 95 R19 vardi, eski arabayla ugrasmak biraz yorucu olsa da zevklidir.

Keske yurtdisindaki gibi imkanlar olsa da 172-182 RS motoru koyabilseniz/koyabilsek.

Sahsen R19'a 172ligi koymak hayalimdi
    Açıkçası kullanımı çok keyif veriyor bana. Ki ilk postumda da yazmıştım manevi anlamda yeri büyüktür bu ihtiyarın ailemizde.. Aldığımdan beri nerdeyse bir araba parası harcadım ( Bir araba parası dediysem kendi çapında bir araba parası Yeni yeni istediğim kıvama geliyor açıkçası. Sırada kozmetik var zaten. Açıkçası maddi durumum elvermediği için çok bütçe ayıramıyorum belirli bir süreçten dolayı. Ama hedefim 2 sene içerisinde zaten bir motor koymak üstüne. O da 3 makinadan biri olur sanırım: f4r , k4m, f7r... Gönül ister f4r ama ne bileyim bu kasada onu koyarsak yürüyeni komple baştan inşa etmek gerekebilir. Bu haliyle bile makina kasaya çok gelirken 172 bg nasıl hissettirir kestirmek zor...

drivertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah araca , bende de fairway safrane concorde hastalığı vardır reno servisimiz kapanmadan önce bir çok renault serisine binmişimdir safrane dan renault 19 a kadar ilerde bende bi fairway ya da flash s yapma düşüncem var .. Başarılar, zor bir iş eski dostlarla uğraşmak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drivertech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araca , bende de fairway safrane concorde hastalığı vardır reno servisimiz kapanmadan önce bir çok renault serisine binmişimdir safrane dan renault 19 a kadar ilerde bende bi fairway ya da flash s yapma düşüncem var .. Başarılar, zor bir iş eski dostlarla uğraşmak
    teşekkürler gzl yorumunuz için.. gercektende kullanım anlamında mthıs keyıflı araçlar. flash s cok keyıflı olacaktır emınım kı cok nazlı oluyolar cıdden ama yapılan herseyın karsılıgını hıssettırmelerı benzersiz bi duygu... proje yapıacak olursanız ileride elimden geldıgınce yardımcı olmk ısterım

aeraus1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşallah projenizi gerçekleştirirsiniz bizde maşallah deriz
    Broadway şanzumanından ve orta iptaliyle canlandı mı neler değişti ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aeraus1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah projenizi gerçekleştirirsiniz bizde maşallah deriz
    Broadway şanzumanından ve orta iptaliyle canlandı mı neler değişti ?
    broadway şanzımanı araç geldiğinde vardı üzerinde kardeşim. Aracın eski halini de bildiğim için şunu söyleyebilirim daha torklu ve alt devirleri daha hareketli şanzıman yüzünden uzunda ne fark eder bilmiyorum ama 4 ve 5 viteslerde araba kesiklik yaşamıyor. Orta söktüğğümüz zaman karbüratör ayarlarıyla da bir oynudak inceden. ( yakıt jetleri ile) andan sonra alt devir ve vitesler çok iyi oldu ama üst 2 vitesimin zayıfladığını gözlemledim kangoo denememde de belli zaten. Ama ondan sonra birçok işlem yapıldığı için daha kesin birşey söyleyemiyorum şu anda...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı K.Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    broadway şanzımanı araç geldiğinde vardı üzerinde kardeşim. Aracın eski halini de bildiğim için şunu söyleyebilirim daha torklu ve alt devirleri daha hareketli şanzıman yüzünden uzunda ne fark eder bilmiyorum ama 4 ve 5 viteslerde araba kesiklik yaşamıyor. Orta söktüğğümüz zaman karbüratör ayarlarıyla da bir oynudak inceden. ( yakıt jetleri ile) andan sonra alt devir ve vitesler çok iyi oldu ama üst 2 vitesimin zayıfladığını gözlemledim kangoo denememde de belli zaten. Ama ondan sonra birçok işlem yapıldığı için daha kesin birşey söyleyemiyorum şu anda...
    Anladım teşekkür ederim. Benim de aynı şekilde üst iki vitesim özellikle beş biraz zayıf kalıyor. Kaldı ki arabama lpg'li olarak biniyorum. Birde size danışayım benzin otomatiğim sanırım arıza yaptı benzinde çalışmıyor çalışsada boğulmalar yaşıyorum. Randıman alamıyorum komple otomatik, pompa değiştirme mi önerir misiniz ?

MeHMeT-INC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anladım teşekkür ederim. Benim de aynı şekilde üst iki vitesim özellikle beş biraz zayıf kalıyor. Kaldı ki arabama lpg'li olarak biniyorum. Birde size danışayım benzin otomatiğim sanırım arıza yaptı benzinde çalışmıyor çalışsada boğulmalar yaşıyorum. Randıman alamıyorum komple otomatik, pompa değiştirme mi önerir misiniz ?
    Hava girişlerini LPG den dolayı büyük ihtimal bant vs. ile kapatmışlardır. Benzinin yanması için daha fazla havaya ihtiyaç olduğu için araba ya boğuluyor ya da benzinde çiğ atabiliyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeHMeT-INC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hava girişlerini LPG den dolayı büyük ihtimal bant vs. ile kapatmışlardır. Benzinin yanması için daha fazla havaya ihtiyaç olduğu için araba ya boğuluyor ya da benzinde çiğ atabiliyor.
    mantıklı bir ihtimal ilk denenmesi gerek bencede.

filtre kepindeki bant denenebilir arkadaşın dediği gibi. sonasında karbüratör ayarı kaçık değilse benzin otomatiği diye düşünüyorum. Bende otomatiği değiştirdiken sonra ciddi fark etti araba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ MeHMeT-INC : Haklısınız olabilir. Zaten sökülmeye oralardan başlanır işe bir başlasasm belki başında çözülecek. Teşekkürler..
    @ K.Kaan: Karbütarör ayarında olur mu bilemiyorum çünkü yeni sayılır ayar. Bakalım biraz pirelenip gitmem gerekiyor :P Saolun.
    Konuya biraz daha resim video istiyoruz bu arada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fotoğraf çekme şansım olmadı çok fazla şimdiye kadar. aracın kozmetiği de istediğim şekilde olmadığı için içimden gelmedi açıkçası ilk fırsatta bikaç kare paylaşırım çekim yapıp

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, çocukluğum Flash S hayalleri ile geçmişti kazasız belasız.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız
    Alıntı Emre Ekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, çocukluğum Flash S hayalleri ile geçmişti kazasız belasız.
    Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Zamanın vti ları gti ları da bu arabalarmış işte

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracınıza maşallah bizde de vardı kırmızı renk flash s 62.000 de satmıştık koltukları çok güzeldi rahattı keşke tekrar bulabilsem o arabayı en son bizdeki plakasına kadar takip edebildim VUT 67 olarak ondan sonrası muamma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AyrtonSenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınıza maşallah bizde de vardı kırmızı renk flash s 62.000 de satmıştık koltukları çok güzeldi rahattı keşke tekrar bulabilsem o arabayı en son bizdeki plakasına kadar takip edebildim VUT 67 olarak ondan sonrası muamma
    teşekkür ederim. Aracın bi kaporta eksikleri kaldı onları da halledersem motor swaplayana kadar keyifle binicem sanırım benim şanslı olduğum durum plakası değişmemiş olması oldu. yoksa rastlayamazdım sanırım bende

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sonunda hava filtresi istediğim şekilde buldum ve direk siparişi verdim. Baba sağolsun eli yatkın böyle işlere erken saatte kalktık orijinal kep üzerinden kalıp çıkartıp montaja hazır hale getirdik. Sonrasında yeni egzantrike göre karbüratör ayarı yapıldı gün içinde. filtre montajından sonra tekrardan fotoğraf paylaşacağım.

Çırağımız çok meraklı bütün parçaları koklayıp kontrol etti biz çalışırken

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Galerici bir arkadaşımda 1.7 flash S 94 yada 95 modeldi aşırı temiz ve klimalıydı. Alacak olsam kaçırmazdım. Sizinkinede maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaput içi de resim isteruk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)