User Tag List

Sayfa 10/20 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
373 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: İhtiyar Delikanlı Flash

dc_crx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sunu bir netlestirelim flash i enjeksiyona cevirmek evet biraz kolay ama bir haylide cebe zor cunku rsi egzoz manifoldu girisine kadar yerleri tutmuyor yani ust tarafi konple almaniz lazim egzoz atesleme emme enjektorler gibi aracimiz rodajdayken Rsi ci arkadaslarada suprizm olacak insallah yurumeyen rsi kalmasin diyoruz ��
    Onurcan Korkmaz
    Bemaps Chiptunıng

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı K.Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bu araca cidden merakın yoksa hiç girmemeni öneririm. 1buçuk sene içinde 1buçuk flash parası harcadım ortalama. Hala da arabanın kaporta masrafı ve gelecek tahmini güçler yüzünden yürüyen ve fren iyileştirmeleri yapmam lazım bunları hesap etmek lazım. Önceki arabam vti dı aynı süre zarfında ona bu kadar mebla harcamamıştım Ama zevki ve bendeki manevi değerini düşününce bu kadar emeği ve madddi gideri gözüm görmüyor tabi...

Yakıt konusuna gelince: ben zaten aracıma karbüratörlüyken de lpg'siz biniyordum ve minimum 60 kuruşlardaydı yakıtım. Gazladığımda tahmini 1tl üzeri yakıyordum. Enjeksiyon ve gelecek güçlerle sakin kullanımla yakıt oldukça düşecektir. Ama şu anda herhangi bir konuda birşey söylemek için erken...
    Flashı severim abide ***** öğrenciyiz karbüratör lpg de bile çok yakan bir araba
    Benim için en son sırada şimdilik benim hayalim hb 3 kapısını bulup 1.4 de turbo koymak compomotive takmak vs vs

serci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flashı severim abide ***** öğrenciyiz karbüratör lpg de bile çok yakan bir araba
    Benim için en son sırada şimdilik benim hayalim hb 3 kapısını bulup 1.4 de turbo koymak compomotive takmak vs vs
    Ben rsi kullanıcısıyım valla süprizi merakla bekliyorum...

K.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben rsi kullanıcısıyım valla süprizi merakla bekliyorum...
    Baya bir araştırdık inceledik kardeşim. Güzel şeyler var kafamızda az daha sabret aklımdasın merak etme...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolay Gelsin Kaan...Bende Renault 11 Flash'ların yeri farklıdır...
    İlk aracımdı...(Flash S) Aradan çok zaman geçti...Bu açıdan konunu görünce bu dip notu yazma ihtiyacı hissettim...Resimlerini halan saklarım ..İstersen eklerim konuna...İlkler unutulmaz...Başarılar..

Can-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam konuyu çok önceden de okumuştum ama yorum yazamamıştım. Çok geriden olacak ama eski aracınızı bulmanız gerçekten çok güzel olmuş Şu anda piyasadaki Flash'lardan çok daha iyi bi durumda ki siz motora da girmişsiniz sonunda. Biri Samara ile hiç denediniz mi diye sormuş,denemenizi çok isterdim. Küçüklüğümün büyük kısmını Samara ile geçirmiştim ve gerçekten de o zamanların efsaneleri olarak anılan Tofaş (efsaneliği tartışılır),Favorit,Samara,Flash vs. grubunda birbirlerine rakip olabilecek araçlar sadece Flash'lar ve Samara'lardır ve bence Samara bi tık öndedir Umarım motoru istediğiniz gibi olur,aracınız gerçekten çok temiz,takipteyim
    odtü
    twitter&instagram=cankibarr_

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hadi artık koy fotoları

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağolasın kardeşim inşallah herşey yolunda gider keyifle bineriz deneme bahanesiyle de tanışmı oluruz en kısa zamanda.
    Aynen aynen deneme bahane zaten Maksat muhabbet olsun Sen çıkarda aracı hayırlısıyla. Mevlam ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay Gelsin Kaan...Bende Renault 11 Flash'ların yeri farklıdır...
    İlk aracımdı...(Flash S) Aradan çok zaman geçti...Bu açıdan konunu görünce bu dip notu yazma ihtiyacı hissettim...Resimlerini halan saklarım ..İstersen eklerim konuna...İlkler unutulmaz...Başarılar..
    Abi güzel dileklerin için çok teşekkürler. Paylaş tabikide flashları tanıtalım sevdirelim etrafa Benimde ilk göz ağram safişim zaten. Araba kulllanmayı bu arabada öğrendim, ehliyeti bu arabada aldım, ilk yaramazlıkları bu arabada yaptım Ayrıyeten ailenin 16 17 sene bi parçasıydı...

Alıntı Can-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam konuyu çok önceden de okumuştum ama yorum yazamamıştım. Çok geriden olacak ama eski aracınızı bulmanız gerçekten çok güzel olmuş Şu anda piyasadaki Flash'lardan çok daha iyi bi durumda ki siz motora da girmişsiniz sonunda. Biri Samara ile hiç denediniz mi diye sormuş,denemenizi çok isterdim. Küçüklüğümün büyük kısmını Samara ile geçirmiştim ve gerçekten de o zamanların efsaneleri olarak anılan Tofaş (efsaneliği tartışılır),Favorit,Samara,Flash vs. grubunda birbirlerine rakip olabilecek araçlar sadece Flash'lar ve Samara'lardır ve bence Samara bi tık öndedir Umarım motoru istediğiniz gibi olur,aracınız gerçekten çok temiz,takipteyim
    Teşekkürler uzun ve güzel bir yazı olmuş. Kimsenin malına laf etmek gibi algılanmazsa bende tofaşlar için şehir efsanesi sadece derim. Zevkler ve renkler tabiki tartışılmaz ama hiçbir albenisi yok benim için Samaralar kesinlikle flash ile aynı kategoride sayılır. Daha küçük hacimle flash performansında ve gayette oynanmaya uygun makinası var. Flash samara karılaştırması evet 106 vti gibi olabilir aslında herkez birşey söyler ama iki aynı kondisyonda bulmak zor olduğu için gerçek ortaya çıkamaz ama sağlam kaynaklardan flashın daha hızlı olduğunu öğrendim bende

Alıntı gemsazr9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi artık koy fotoları
    Abi teaser tadında bir görsel atacağım birazdan.

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen aynen deneme bahane zaten Maksat muhabbet olsun Sen çıkarda aracı hayırlısıyla. Mevlam ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.
    Eyvallah kardeşim inşallah güzel olacak deli gibi uğraşıyoruz zamanımız olduğu kadar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Motor arabanın üzerinde. Elektrik tesisatının büyük bölümübitti. Sadece elektrikle ilgili bir soru işareti vardı onu da riske atmak istemediğimiz için haftya devam edeceğiz kaldığımız yerden. Daha çooook iş var

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rabbim herkese hayallerine ulaşmayı nasip eylesin. Umarım çıktığınız bu yolda Allah size kolaylıklar ihsan eyler. Uzun zamandır izlemedeyim ve izlemede kalacağım konular arasında. Eski arabaları, arabalarıyla bağ kuran insanları hep ayrı kefeye koymuşumdur. MaşAllah, kolay gelsin.
    TR - B13

Can-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor güzel gözüküyor,hayırlı olsun Bu arada bi Samara vs. Flash videosu buldum https://www.facebook.com/mert.ulusoy...type=2&theater
    odtü
    twitter&instagram=cankibarr_

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor güzel gözüküyor,hayırlı olsun Bu arada bi Samara vs. Flash videosu buldum https://www.facebook.com/mert.ulusoy...type=2&theater
    Çok güzel video cidden kafa burun yürümüşler İsterdim arabam bitince aralarına katılmayı bu arada doğru mu yalnış mı bilmiyorum ama videodaki flash lpgli diye hatırlıyorum... Samara çok agresif gözüküyor maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Motor arabanın üzerinde. Elektrik tesisatının büyük bölümübitti. Sadece elektrikle ilgili bir soru işareti vardı onu da riske atmak istemediğimiz için haftya devam edeceğiz kaldığımız yerden. Daha çooook iş var
    Bildiğimiz rsi kaput altı olmuş bu
    Hava filtresinin hortumunu nasıl çözüceksınız elinizde orjinal filtre hortumu varmı?
    Benim aracın gaz kelebeğine giren yerden yırtılıp koptu şekli yuvarlak olmadığı için yuvarlak silikon hortum olmuyor.Serviste sadece hortumun fiyatını sorunca koşarak uzaklaştım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğimiz rsi kaput altı olmuş bu
    Hava filtresinin hortumunu nasıl çözüceksınız elinizde orjinal filtre hortumu varmı?
    Benim aracın gaz kelebeğine giren yerden yırtılıp koptu şekli yuvarlak olmadığı için yuvarlak silikon hortum olmuyor.Serviste sadece hortumun fiyatını sorunca koşarak uzaklaştım.
    Servis fiyatını şu anda merak etmedim değil açıkçası Motor bölgesinde gereksiz ıvır zıvır ne varsa sökülüyor zaten. Bi ferah olacak o yüzden. Filtreyi parjur arkasından almayı düşünüyoruz havayı ama kit için daha düşünmedik birşey. Hayırlısıyla bi yola çıkartalım yavaş yavaş hepsi hallolacak zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bulabildiklerim bunlar Kaan..Epey zaman geçmiş aradan 16 yıl...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulabildiklerim bunlar Kaan..Epey zaman geçmiş aradan 16 yıl...
    Maşallah kim bilir nerededir şu anda merak ediyorsundur heralde abi

Bu arada güncel yapamadım bir türlü işten güçten. Elektrik tesisatı ile ilgili ufak tefek pürüzler oldu. Hafta sonu bir gün sadece ilgilenebildiğimiz için yetiştiremedik şimdiye kadar. Eksik sensörlerimizi de tamamadık bir terslik olmazsa bu hafta sonu roda başlar

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu arada güncel yapamadım bir türlü işten güçten. Elektrik tesisatı ile ilgili ufak tefek pürüzler oldu. Hafta sonu bir gün sadece ilgilenebildiğimiz için yetiştiremedik şimdiye kadar. Eksik sensörlerimizi de tamamadık bir terslik olmazsa bu hafta sonu roda başlar
    Bi yürütelim şu canavarı artık kardeşim ya Hem tanışma hem yardım amaçlı hafta sonu bende gelebilirim toparlamaya Nerde yapıyosun aracı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Onurcan ile görüşme halindeyim map sensörü ile ilgili bir sıkıntı kalmış sanırım oda çözülsün artık yollara cıksın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)