User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
89 sonuçtan 77 ile 89 arası

Konu: Yeni Maceramız: 6J Toledo (nam-ı Değer: KARAKAÇAN)

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hala çok yüksek bana kalırsa 2 cm daha payı var.
    Güle güle kullanın

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlatım hoş Basıklığıda hoş olmuş Kazasız belasız sürüşler
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız, kafaya 3 arkaya 1.5-2 cm soğuk press çaktınız mı zımba durur

Çöllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala çok yüksek bana kalırsa 2 cm daha payı var.
    Güle güle kullanın
    Bencede Öyle ama, aileyle birlikte kullanımı, her yol koşulunda kullanılması (Piknik v.s.), garaj girişimin tümsek olması bu kadarla yetinmeme sebep oldu, zaten bundan fazlasını yapacak olsamda, Coil gerekecekti.. yaklaşık 15-20 gün oldu yaylar takılalı hala ilk günkü konforuyla dolaşıyorum.. Vogtland > Eibach diyebilirim rahatça.. Jant büyüyünce Aradaki açıklık dahda azalacak o yüzden bu kafi.. Teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız, kafaya 3 arkaya 1.5-2 cm soğuk press çaktınız mı zımba durur
    Eywallah kardeşim Sağol, 3 defa presli yayla dolaştım.. İstanbulda bu işi yapanlar arasında ilk akla gelen hatta; Tek Kelimeyle, Feyk..

Spor Yay Varken Presmiş-kesmeymiş; bunlar Böbrek taşı rahatsızlığı duyanlar için alternatif tıp.. Konfor bekleniyorsa -4cm ye kadar Spor yay, daha fazlası için +Spor Amortisör yada Coilover..

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaylarla birlikte daha spor ve güzel bir görüntü olmuş abi güle güle kullan Ön tarafa bi cupra lip fena olmaz aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ÜSTÜNERC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaylarla birlikte daha spor ve güzel bir görüntü olmuş abi güle güle kullan Ön tarafa bi cupra lip fena olmaz aslında.
    Aklımdakini yazmışsın kardeşim sağol teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatım hoş Basıklığıda hoş olmuş Kazasız belasız sürüşler
    Eywallah Teşekkür ederim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba dostlar; Keyifli Forumlar.

Bizim meşhur Karakaçanın (bilmeyenler için Siyah-TOLEDO 6J) olmazsa olmazlarından, Lip Montajıyla karşınızdayız, peşrevi geçeyim diyeceğim ama kıymeti harbiyesi orda işin zira gördüğüm ve aldığım ilk andan itibaren her önünden geçişimde, Fotoda görüşümde ve göz ucuyla bakışımda bile en çok eksikliğini yaşadığım parçaydı CUPRA Lip anlatmadanmı geçelim.. "Yahu alt tarafı bir lip al takıver hocam" demeyin. ne lipler denedim Karakaçanın o kemikli burnuna ve ince çenesine, hangi aksesuarcılar yılmadı benden, ne laguna lipler ne astra J ler çaresiz kaldı duruma, Fibercilerden medet umdum bir süre, teker teker denedim ıgh ıgh, varsa yoksa CUPRA lip, bir gün denk geldi yattık altına baktık, yaısı dışarda kaldı.. nasıl olacak bu iş diye düşünürken bizim Balıkesir ekibinin lip uzmanı metem yetişti imdada; "abi al sen onu bi şekilde hallederiz gerekirse ısıtırız" deyince.. Düşürdü eşşeğin Aklına karpuz kabuğunu.. dururmu artık bu merkep, başladı CUPRA Lip arayışına. Cupra lip deyip geçmeyin 1 ay sıra veren yetkili servis var (hangi konuda yetkiliyse artık)

Hasılı; Bi gün bizim çirkin ördeğin (Golf GTI) sahibi ufuk usta; ben izmire gidiyorum varmı bi isteğiniz deyince dikildi kulaklarım, dedim ordan bana bi çift Lip çek CUPRA olsun, sağolsun Ufuk usta üşenmedi gitti MBU'nun suratsızmı suratsız, meymenetsizmi meymenetsiz, satış ve servis görevlilerine sabır gösterip deyim yerindeyse ağzının içinde getirdi de liplerimizi Kavuşmuş olduk olmazsa olmazlarımıza. bu arada bizim içi Honda dışı CUPRA kardeşimizi Çağlarda demesinmi "hani bana diye" ( daha evvel defalarca cupra lip sipariş edecek olduk, ama ne cupra lip bulabildik neden fiyatı istediğimiz tevazuyu göstermişti) sağolsun metem al abi sen tak bende var nasılsa daha sonra geçerim ben dedi de kurtardık paçayı..

İki adet LİP monte ettik bir günde, biri CUPRAYA, Biri Karakaçana.. ikiside birbirinden güzel oldu, keyifli olansa Lipleri takıp geçip karşısına sigara yakmak değil, lip takarken ki sohbet muhabbetti.. yukarıda isimlerini zikrettiğim dostlara tekrar teşekkür etmek isterim özelliklede montajda emeği büyük olan Mete Kardeşime..

Görsellerimiz bunlar.. Öncesi ve Sonrası Yapmak için Foto çekemedik (tahmin edersiniz muhabbetten) önceden kalma fotolardan en yakın pozu seçmeye çalıştım .. maşşallahı eksik etmezseniz sevinirim.. Kazasız belasız sürüşler..

Öncesi

Sonrası

Uygulama Aşaması ve Sonrasındaki Deklanşör Şöleni

Dipnot: Sıradaki Uygulamalarımız replika BMC DIA (Çok uğraşıp zaman ayırıp sonuna yaklaştığımız ) ve Cupra Death Pedal..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beğeni bırakan ve takip eden dostlara teşekkürler..

Yakındaki Uygulamalarımız replika BMC DIA (Çok uğraşıp zaman ayırıp sonuna yaklaştığımız ) ve Cupra Death Pedal olacak..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MOVISTAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah
    Eywallah Teşekkürler Kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun Zamandır Arka Tarafta Gözüme batan bir fazlalıktan kurtulduk nihayet: Çeki Demiri Kancası..

Rapid ve Toledolarda göze batmamasının imkanı olmayan yegane lüzumsuz gereç. Kestirsemmi kesitmesemmi, lazım olurmu olmazmı derken.. Sıradan bir otomobil kullanıcısı olmadığımı hatırlatarak ustaya (başka türlü ikna edemedim) kestirdim gitti.. rahat ettim gözüme batan bir çeki demir kancası yok artık arkada ..

Sonuç

Öncesi

Sonrası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karakaçana Operasyon; Dış Plastik Trimde Kreç Lekesinden Kurtulma

Kimilerine göre orda olduğu fark edilmeyecek kadar önemsiz bir ayrıntıdır, Kireç lekesi.. Benim gibi detay tutkunları için ise parmağa batmış ufak bir kıymık gibi, üzerine dokunmadığınızda unuttuğunuz, dokunduğunuzda ise göze batan hatta canınızı yakan, en kısa zamanda kurtulunması gereken bir yabancı maddedir kireç lekesi..

Cam ve Boya yüzeinde oluşuna zaten katlanılmaz, ancak Dış plastik Trim gibi mat yüzeylerde hem insanın canını sıkar hemde komple kurtulmak için bir müddet birikmesi ve çoğalması beklenir; Hani bi beşiktaş maçında bi gol uğruna ortasını yediğiniz işaret parmağı tırnağınız vardırya.. kenarlar durur ortası ete değer kesmek kurtulmak istersin ama uzamadanda kesemessin tamda bu işte.. ha ortası yenik kesilmesi gereken tırnak ha dış trimdeki kireç lekesi..

neyse efendim peşrevi geçeyim.. haber saldım eşe dosta konu komşuya.. detay işleriniz varsa "medical"lerinizi (GTI'ı olan bi arkadaşım var benim bagajı her açtığında senin medikaller burda diyor ona itafen) alın gelin diye, normalde kışın ortasında afedersiniz d.tümü kaşıyamıyopken dersten nöbetten sınavdan öğrenciden başıma geçerler hani bana boya koruma diye, tatilimide yapmış gelmiş planlı programlı bu işlere ayırmışken tüm vaktü zaruretimi, kimseden ses çıkmayınca verdim kendimi dış trime sert plastiğe.. siz deyin böcek zift ben diyeyim kireç lekesi pasta artığı.. kurtulurmu sahsı afakımdan..

geçenlerde bi yazımı çok uzun bulmuş başka bi forumda başka bir forumdaş, ama merak etmedende duramamış başkasına soruyor konunun özeti nedir diye, bu defa öyle olmasın uzatmadan malzemelere geçeyim görseller anlatacak zaten gerisini..

Malzemeler:

Öncesi

Süreç

Sol Taraf: After Sağ Taraf: Before

Sonrası

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)