User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
61 sonuçtan 58 ile 61 arası

Konu: Octavia RS MK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğlencelik gazlamalar

250 ye kadar rampa yukarı rs gtx3071 gen2 1.8 bar, gti dsg g25 660 2.2 bar

yokus yukarı 1.8 bar

rs 1.8 bar gti 2.2 bar
    Konu Octavia RS tarafından (16-07-2020 Saat 01:59 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    29-30 ağustos pistteydik, önceden almıştım 3 seans ancak dog şanzıman yetişmedi kilit o şanzımandaydı, daha doğrusu geldi şanzıman ama usta tatildeydi o yüzden takamadık kilitsiz çıkmak zorunda kaldık ancak yinede zevkliydi. Zaten özlemiştim pisti epey, pandemi falan yine uzun süre yapılmaz bari girelim pistin tadını alalım dedik eğlencesine. Araba hiç ısınmıyor o muhteşem sıcakta(en az 33-34 dereceydi hava) neredeyse 4 tur hiç kaldırmadan 2.06 peak 1.99 cont yürüdü ona rağmen egt 900 ü hiç geçmedi ve çok stabil hiç basınç kaybı yok bu setup için o sıcaklıkta mükemmel değerler.

Sarı lacivert iyi denk geldi

Cup 2 ler zaten bitikti 3 seans sonunda bu hale geldiler;

Frenlere tek kelimeyle bayıldım, 3-4 sene öncede bu frenler vardı fakat o zaman k04 vardı yine hızlıydı ama bu kadar değildi, fren falan değil çapa resmen ki disklerin durumu pek iyi değil ona rağmen 7. ve 9. viraja gelmeden sert frende kemer kitleniyor lastiklerin katlandığını hissediyorum muazzam, kaliperler 8 pod balatalar ds2500

10,5 inc ekrak takıldı değerleri görmek için

Görüldüğü üzere son 285km nin ortalaması şehir içi trafiksiz %80 sakin kullanımda yaktığı yakıt, uzun yolda 5 litreleri çok rahat görüyorum, şaka gibi gelecek ama 1.2 tsi ibizadan az yakıyor.

Yoldan geldim kirliyiz biraz 2-3 saat önce çektim

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüketim efsaneymiş ya..

Bu kasayı ve RS'ini acayip seviyorum, tasarım, duruş vs çok güzel. Bu kasa ilk çıktığında babama zar zor aldırmıştım 1.6 FSI, bagaj efsane falan... Şimdi sizinkini gördükçe dönüp dönüp fotoğraflara bakıyorum ne güzel diye. Maşallah diyelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüketim efsaneymiş ya..

Bu kasayı ve RS'ini acayip seviyorum, tasarım, duruş vs çok güzel. Bu kasa ilk çıktığında babama zar zor aldırmıştım 1.6 FSI, bagaj efsane falan... Şimdi sizinkini gördükçe dönüp dönüp fotoğraflara bakıyorum ne güzel diye. Maşallah diyelim
    Teşekkürler sağolun evet tüketim epey makul sakin kullanımda, bagaj çok büyük 560 litre bide arka camla birlikte açıldığı için rahat oluyor büyük meth tankı var ona rağmen r18 4 lastik rahat sığıyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)