User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
61 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Octavia RS MK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cem.B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah birsey sorucam pistteyken methanol ne kadar yetiyor bn 4.turda calistirdim 6.turda bitti sizde durum nasil ?
    Kesin konuşmak istemiyorum ama geçen etkinlikti sanırım bunu merak edip gözlemlemiştim bende,1 seans sonrası dolu methanolun yarısından fazlası bitmişti.

Sizin setup nedir? 2 turda tüm methanolun bitmesi biraz fazla geldi bana açıkçası.

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    H
    Alıntı Octavia RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin konuşmak istemiyorum ama geçen etkinlikti sanırım bunu merak edip gözlemlemiştim bende,1 seans sonrası dolu methanolun yarısından fazlası bitmişti.

Sizin setup nedir? 2 turda tüm methanolun bitmesi biraz fazla geldi bana açıkçası.
    Aem in en buyuk nozzle i takili bnde stage 2+ arac
    Team PAŞAOĞLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    H

Aem in en buyuk nozzle i takili bnde stage 2+ arac
    Setuplarımız hemen hemen aynı sayılır,yani abi ne desem bilemedim aşırı ısınmayla bi alakası olabilir mi çok ısındığı için çabuk bitmesi gibi

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Setuplarımız hemen hemen aynı sayılır,yani abi ne desem bilemedim aşırı ısınmayla bi alakası olabilir mi çok ısındığı için çabuk bitmesi gibi
    Yok onla alakası yok tabi takılan nozzle ile alakali sizdeki hangisi acaba
    Team PAŞAOĞLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok onla alakası yok tabi takılan nozzle ile alakali sizdeki hangisi acaba
    Büyük bizdeki

Yanlız şimdi aklıma geldi methanolu saf mı kullanıyorsunuz? Eğer saf kullanıyorsanız hemen bitmesi normal,bizde saf kullansak en fazla gidiceği 3 tur fazlası gitmez,su katıp kullanmayı deneyin biz öyle yapıyoruz (eğer saf kullanıyorsanız)

alicancalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyük bizdeki

Yanlız şimdi aklıma geldi methanolu saf mı kullanıyorsunuz? Eğer saf kullanıyorsanız hemen bitmesi normal,bizde saf kullansak en fazla gidiceği 3 tur fazlası gitmez,su katıp kullanmayı deneyin biz öyle yapıyoruz (eğer saf kullanıyorsanız)
    Bilmediğimden soruyorum. Birim zamandantüketilen miktar sadece methanol olsa veya suyla karışmış olsa farkediyormu?
    Ali Can Calis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alicancalis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmediğimden soruyorum. Birim zamandantüketilen miktar sadece methanol olsa veya suyla karışmış olsa farkediyormu?
    Yani abi düz mantık bakarsak olaya evet öyle oluyor,bilenler görürseler konuyu daha bilgilendirirler bizi.

alicancalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani abi düz mantık bakarsak olaya evet öyle oluyor,bilenler görürseler konuyu daha bilgilendirirler bizi.
    Bencede düz mantık bitme zamanı ikisindede aynı olur. Ama galiba methanol pompasının ne zaman çalışıcağı programlanabiliyor. Fark ordan olabilir.
    Ali Can Calis

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meth 2 kademe puskurtme yapar ve bu kademeleri sen ayarlarsin. Ister 1 barda puskurtmeye baslar ister 1.5 da. Erken bitme sebebi meth ayari be turbo basinci bence

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rengi çok iyi maşallah kazasız belasız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rengi çok iyi maşallah kazasız belasız
    Teşekkürler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler..
    Bu araç pistte nasıl gidiyor öyle maşallahı var methanol kit aem mi kullanıyorsunuz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erenhicusenmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu araç pistte nasıl gidiyor öyle maşallahı var methanol kit aem mi kullanıyorsunuz
    Teşekkürler,evet aem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaman su gibi akıp geçmiş 5 yıl olmuş konuyu güncellemeyeli(açtıktan sonra hiç güncellememişim zaten çaktırmayın ) İlk postta yazılanlara ek 30 setup(buna göre daha büyük meth tankı v.s), 360mm 8 pod bbk ve konig ultralight jant(kaliper sığmadı orjinal janta mecbur )mevcut aklıma gelen ekstralar bunlar oldu frenler 4 yıl oldu 30 setup 2017 sonu falandı yanılmıyorsam yapıldıgında. Koronadan önce ayak üstü çekmiştim şimdilik 3-4 foto bırakayım buraya ilerleyen zamanlarda daha detaylı fotograflar çekip yüklerim

Konu Octavia RS tarafından (02-06-2020 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah araç çok güzel uzun süre elinizde olmasıda ayrı bi güzel bi tip arabalardaki aranan bi özellik sanırım tek elden ve servis bakımlı olması sanırım
    kazasız belasız sürüşler,bu arada baban zevkli adammış agzının tadını biliyomuş
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah araç çok güzel uzun süre elinizde olmasıda ayrı bi güzel bi tip arabalardaki aranan bi özellik sanırım tek elden ve servis bakımlı olması sanırım
    kazasız belasız sürüşler,bu arada baban zevkli adammış agzının tadını biliyomuş
    Teşekkürler evet nerdeyse 10 yıl kadar oldu alalı, garajın demirbaşı oldu valla zaten günlükte kullanmıyoruz bu süre zarfında da bir çok araç geldi gitti ama bu hiç gitmedi evlat gibi oldu artık yeri ayrı bunun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana arabayi alirken bi arkadasim dedi ki bak octavia alma alan satmiyor, alirsin 5 sene binersin dinlemedim cok hakliymis, farkli bir arabaya gecmek icin bu arabayi satmayi dusunur muyum bilmiyorum.

1.5 sene oldu mutluyuz mesutuz, buyuk konusmayayim ama simdilik keyfimiz yerinde devam

Sizin araci pistte 2 kez denk geldik ama direkt sizinle denk gelip tanisamadik. Araba cok iyi, renk cok iyi, setup cok iyi, daha iyi lastikle daha iyi zamanlar gelecektir diye dusunuyorum.

En son 2.25 donmustunuz diye hatirliyorum daha iyi zamani var mi aracin, bir de kilit var mi ?
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana arabayi alirken bi arkadasim dedi ki bak octavia alma alan satmiyor, alirsin 5 sene binersin dinlemedim cok hakliymis, farkli bir arabaya gecmek icin bu arabayi satmayi dusunur muyum bilmiyorum.

1.5 sene oldu mutluyuz mesutuz, buyuk konusmayayim ama simdilik keyfimiz yerinde devam

Sizin araci pistte 2 kez denk geldik ama direkt sizinle denk gelip tanisamadik. Araba cok iyi, renk cok iyi, setup cok iyi, daha iyi lastikle daha iyi zamanlar gelecektir diye dusunuyorum.

En son 2.25 donmustunuz diye hatirliyorum daha iyi zamani var mi aracin, bir de kilit var mi ?

Merhaba, octavia rs öyle bir araba ki almadan önce büyük beklentiniz olmuyor aldıktan sonra da bu paraya daha iyi ne alabilirim ki oluyorsunuz. Babam 2006 yılında bu arac ilk cıktıgında almaya niyetlenmisti, o zamanlar sıfır etiket fiyatı 57bin ytl idi.(golf 5 gti da 63bin ytl). Hatta auto show 2006 cnr expoda sergilenen aracta bu bizim aractı fotograf falan cektirmistik icinde dısında, bu plakaları bagajda duruyordu (ben o zamanlar 10 yasındaydım ) sonra ne olduysa hatırlamıyorum kısmet olmadı almadık aracı e46 328i aldık ama sonra üstünden 4-5 sene gecti bize nasip oldu.

Bindikten sonra kolay kolay satamıyorsunuz dogrudur, b7 a4 ümüz vardı 2.0 tfsi quattro s line solar sunroof v.s agzına kadar gırtlak dolu bir araçtı bir yere gidecegim zaman onu almıyordum bunla gidiyordum ikisinede cok uzun bindigim icin yakın mukayese yapabiliyorum emin olun aralarında dag tas fark yok kalite olarak. octaviada elinizin kolunuzun degdigi her yer nerdeyse yumusak ve deri, bagaj desen 560 lt, koltuk altları dahil her taraftan esya kolabileceginiz gözler cıkıyor, güvenlik desen 10 airbag, güc desen güc hersey var kısaca o yüzden cekiyor kendine meret

2.25 asfalt ralli lastigiyle geldi. Neredeyse aynı sayılabilecek setup mk5 gti 2.20-21 civarı dönüyor. Ben bu setupla hic piste cıkmadım, babam pisti seviyor stres atmak icin zaman kasmaya cıkmıyor zaman kasmaya cıksa görücez ne döner , söyledigimde de bosver zamanı eglenmene bak diyor bana Quaife lsd var kilit

İyi dilekleriniz icin tesekkürler, tanısırız pistte elbette pist günleri baslasın hele Sizin arac neydi? pistte otopark.com un cektigi rs sanırım yanılmıyorsam degil mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen o arac, bende coil ve 4 piston fren takviyesi yaptim. Sirada kismet olursa kilit var, pist gunleri acilsinda tanisiriz insallah, babaniza selamlar.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)