User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: GOLEM VTEC II Sizlerle...

Kagan_KOÇAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cool GOLEM VTEC II Sizlerle...

Merhaba arkadaşlar.
    Öncelikle aracımın hikayesiyle başlamak istiyorum kendisiyle nisan ayında tanıştık,tamamıyla kaderin bir oyunumu bu bana diyerek karşıma çıktıVtec II'yi almadan önce kendi aracım olan Polo 9N'den sıkılmıştım ve kendime yeni bir heyecan arıyordum polo'da full orjinal olduğu için hiç bozmak istemedim ve kendime yeni araç arayışına girdim.Klasik w123 hastalığım var restore etmek istiyordum yazında boş olduğum için değerlendirmek lazım diye düşünüyordum fakat istediğim aracı bulamam ve birazda çevremin gözümü korkutmasından dolayı bu sevdayı biraz erteledim ama ilerde restorasyon bölümüne sayfa sayfa fotoğraflar atıcam kısmetse
    Neyse konuyu fazla saptırmadan ***** sitede gezerken benim canavarı gördüm ama arabanın fotoları yok resmen bir ters bir düz çekilmiş birşey anlaşılmıyor bildiğiniz süpriz yumurta ama öyle bile beğendim,tabi araç memlekette Sakarya'da yani bende Düzce'de okuyorum.
    Aradım sahibini anlattı sağolsun herşeyini,zabıtaymış kendisi,anlaştık fln tabi ben orda olmadığım için bizim peder bey'e işimiz düştü
    Baba'ya anlattık durumu sağolsun kırmadı bizi gitti baktı oda çok beğenmiş kozmetik eksikleri var ama sen adam edersin dedi ve ilk vtec sevdamızda başlamış oldu
    Tabi ben arabayı aldığımızdan 1 hafta sonra görebildim.
    İlk Bakış

Polomuda anmış olalım boyasızdır kendisi onuda çok severdim ama oldum olası japoncuyum

Arabanın her yeri nazar doluyken bir de lastik patlattım bir nazar daha çıkarmış olduk

Arabayı aldığım gibi yapacaklarımı belirlemiştim ben herşeyi bir anda yapma taraftarıyım o yüzden malzemeleri topladım yavaş yavaş bütün tuning mağazalarını araştırmışımdır ***** öğrenci bütçesi az olunca fiyatlar önemli ,Bunların hepsini ayrı ayrı yerlerden aldığım için kargocularlada kanka olduk ve onların ilgisini çekti heralde banada alalım falan diye teklifler gelmeye başladıneyse malzemelerimize geçelim

Yay olarak,konfor ve güvenlik açısından hep eibach tercih ettim fakat bunları 2.el olarak aldığım için kesik olacakları aklıma gelmedi ne yazıkki sonradan öğrendim ki önden yarım bakla sünnet etmişler

Daha sonra aklımda jant kombinasyonu vardı aslında bbs lemans istiyordum fakat herkeste olunca farklı birşey olsun istedim ve fifteen52 de karar kıldık jantlarımız.

Geri kalan mecaramız tabiki de tahmin edeceğiniz üzere sanayide yüklendik malzemeleri...

Yeni araba olunca beklenmedik şeyler çıkabiliyor tabi yayları sökerken farkettik ki ön amortisörler gümlemiş mecbur bir takım siparişi verdik bunlar gidik amortisörlerimiz.

Bunlarda yeni cıbırlar

Arka yaylarımızda tamam !

Ve yaylarımızdan sonra sonuç bu,bahçeye giremedik ! pederden bir sürü öğütle ve azarla, dışarda kaldık

Jantlar ilk başta kötü gibi geldi gözüme sonradan alıştım tabi

Pasaklı halimizide görün istedim...ve şu tampondaki lpg girişi kanser etti resmen beni

Daha sonra sıra boya işine gelmişti tanponlarım gerçekten rezalet haldeydi ve söküp boyaya verdim hemen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamponsuz bir s14 silvia edasıyla saniyiye göz kırpıyoruz.Ben mi benzetiyorum yoksa sizde benle aynı fikirdemisiniz ?

Tamponlar boyadan çıkınca hiç taktırmadan direk elektrikçiye geçtik.Ayarlı parkmodül ve sislerin montajını yaptık.

ve artık biraz daha yakışıklı haldeydik baktıkça gözüm gönlüm açılıyordu,app lerimizide taktık onu söylemeyi unutmuşuz Daha önce bahsettiğim gibi bizim evin bahçesine giremediğim için komşumun bahçesine fetih girişiminde bulundum ve yeni yuvası orası oldu artık

Bu arabaya en çok yakıştırdığım şeylerden biridir double din olmassa olmazı alacak olan varsa düşünmeden taksın derim kliplerle çok daha canlı oluyor içerisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    totosu kendinden bile güzel temalı ekran fotorafım

Buda km takınısı olanlara ve sözde 200 bini geçmeyen hondalara gelsin gayet sağlıklıyız çok şükür

Detailingle de uğraşıyorum aynı zamanda arabama bir sürü uygulama yaptım ancak sadece tavan döşemesini temizlediğim fotoğrafı bulabildim +50/-50 maşallah içerde kara tren yürütmüşler

Gece daha bir tatlı oluyor

Daha sonra jantlarımda olan kaldırım sürtmeleri ve birde renginden sıkılmamdan dolayı plasti dip ile mat siyaha boyamaya karar verdim.Çok güzel maskeleme yaparım

Güzel durduğunu düşünüyorum sıkılırsam zaten sökülebiliyor fikirlere açığım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Son olarak ön lastiklerim çok kötüydü onları sıfırladık ve rot ve balans ayarlarımız yapıldı.Şimdilik çok ufak eksiklerim kaldı ondan sonra keyifle binicem inşallah profesyonel fotoraflarla da konuyu tekrar güncelliyeceğim okuyan herkese teşekkürler ilk konum olduğu için bazı hatalar yapmış olabilirim saygılar
    Bonus Foto

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Maşallah facebookta gördüm dü lpg yuvasını benim az çok tanıdığım kağan bırakmaz diyodum meğer uğraşıyomuşun cantlar beyaz olsa nasıl olur acaba düşünmedim değil
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah facebookta gördüm dü lpg yuvasını benim az çok tanıdığım kağan bırakmaz diyodum meğer uğraşıyomuşun cantlar beyaz olsa nasıl olur acaba düşünmedim değil
    Sağol Mert Valla onu oraya koyan ustayıda,beyninide anladın sen beni sanki 90 model şahine lpg montajı yapıyo sanmış heralde ,çözüm yolu arıyorum en kısa zamanda yok edicem orayı valla jantları beyaz hiç düşünmedim olmadı bide plasti dip le beyaz deneriz sıkıntı yok

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah vtec 2 istediğim araçlar arasında hep.. Fifteen 52 vtec2 ye yakışıyor ama biraz daha düşse daha tatlı olabilir Maşallah Allah kaza bela vermesin..

Runaway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah araç sende hayat bulmuş emeğine sağlık.jantlara kaç tüp boya gitti

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim Maaşaalah aracına adam etmişsin o lpg girişi nedir öyle hadi usta kötü de kullanan takmaz mı ona ben doğan şahin aldığımda onu görünce tampon değiştiriyorum honda ulan bu sen en kısa zamanda lpg sistemini de kontrol ettir. Arıza ışığını lpg sistemi yaktırmış olabilir. Oraya giriş yapan ustadan beklenir böyle şeyler

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız ama jant tercihini sık kollu bir jantta kullansaydınız daha iyi olurdu gibi tekrardan maşallah kazasız belasız günlerde kullanın

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba araç konunuzu keyifle okudum

lpg dolum yeri harici aracınız çok güzel maşşallah gerçi vtec2 lere bu tarz jantlar ne tarz yakısıyor orası herkesin keyfi kendine kalmıs
    cokta sırıtmamıs jantlar Allah içinize sindirsin

bir ara yolumuz duserse bahcenıze ugramak ısterım her yer yesil gözlerim kamaştı

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardesim araca masallah lpg girisi haric hersey guzel olmus. Jantta daha farkli bi secenek olabilirdi ama bu da hos durmus
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

lpg dolum yeri harici aracınız çok güzel maşşallah gerçi vtec2 lere bu tarz jantlar ne tarz yakısıyor orası herkesin keyfi kendine kalmıs

bir ara yolumuz duserse bahcenıze ugramak ısterım her yer yesil gözlerim kamaştı
    Sayin B.Kocer yesillik gormek istiyorsaniz karadenize gelin
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    24-25 bin tl iken kıymetini bilemedik alıp samanlıkta saklasaydık manuel sanrufflu 35 bine satardık 10 tane alsak 100bin tl kar ederdik kısmet aracada maşallah jant rengini beğenmediğimi belirtmek isterim boğmuş aracı baya gun metal renk düşünebilirsin griye gri jantlar çok yakışıyor aykırı olanlar siyah ama piano black olsa cix olurdu. arka plakalıkta sökülebilir

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masallah, benimde ilk arabam 2002 civc idi... on yaylari kesmelerinin nedeni, spor yaylarin o kasa civiclerin arkasini daha fazla dusurmesi sanirim...

bende 3,5cm ap sonra 5cm eibach tan sonra coilover takip sorunu oyle cozmustum...

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende çok begendim aracını lastiklerin çok ufak durmuslar basıklıgı gayet iyi yanakları 50 yapsan daha iyi durur maşallah kardesim

fuatozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız.
    -_-_-_-

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Runaway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araç sende hayat bulmuş emeğine sağlık.jantlara kaç tüp boya gitti
    Teşekkürler 2 tüple 4 jantı boyayabiliyorsunuz ben 3 kat attım ama tavsiye edilen 5 katmış.

Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah vtec 2 istediğim araçlar arasında hep.. Fifteen 52 vtec2 ye yakışıyor ama biraz daha düşse daha tatlı olabilir Maşallah Allah kaza bela vermesin..
    Teşekkürler gerçekten gidişi,duruşu,yakıtı anlamında çok memnunum inş sizede nasip olur Düşürme konusunda,bana kalsa dip basık gezerim ama Akçakoca'da okuyorum yolları patates tarlasından farklı değil şuan bile sıkıntı yaşıyorum o yüzden böyle devam edicez

Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Maaşaalah aracına adam etmişsin o lpg girişi nedir öyle hadi usta kötü de kullanan takmaz mı ona ben doğan şahin aldığımda onu görünce tampon değiştiriyorum honda ulan bu sen en kısa zamanda lpg sistemini de kontrol ettir. Arıza ışığını lpg sistemi yaktırmış olabilir. Oraya giriş yapan ustadan beklenir böyle şeyler
    Teşekkürler abi,dediğin gibi lpg yi takan usta kör olmuş heralde,sistemi kontrol ettirdim bir sıkıntı yokmuş arıza ışığı oksijen sensörünün kablosu kopmuş ondan yanıyor onuda en kısa zamanda elektirikçiye gidip halledicem

Alıntı by serçe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız ama jant tercihini sık kollu bir jantta kullansaydınız daha iyi olurdu gibi tekrardan maşallah kazasız belasız günlerde kullanın
    Teşekkür ederim,aklımda bbs lemas ve vossen cvt vardı ama bunlar denk düşünce aldık ilerde düşünebilirim

Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok teşekkür ederim,jantlarda bende kararsızım hala Ne zaman yolunuz düşerse beklerim,köyde oturduğum için heryer yemyeşil birde burda ki herkesin evi müstakil bahçesiz ev yok ve çok titiz insanlar

[QUOTE=aykutsafakyaman;7941348]Kardesim araca masallah lpg girisi haric hersey guzel olmus. Jantta daha farkli bi secenek olabilirdi ama bu da hos durmus

Teşekkürler jant konusunda herkes aynı fikirde

Alıntı MDeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24-25 bin tl iken kıymetini bilemedik alıp samanlıkta saklasaydık manuel sanrufflu 35 bine satardık 10 tane alsak 100bin tl kar ederdik kısmet aracada maşallah jant rengini beğenmediğimi belirtmek isterim boğmuş aracı baya gun metal renk düşünebilirsin griye gri jantlar çok yakışıyor aykırı olanlar siyah ama piano black olsa cix olurdu. arka plakalıkta sökülebilir
    Haklısınız gerçekten çok prim yapan araçlar bilseydik böyle olacağını,evi arsaları satar hondaya yatırım yapardık Jant konusunda bende ilk başlarda gunmetal de karar kılmıştım daha sonra plasti dipte rengi görünce hoşuma gitmedi o yüzden mat siyaha boyadım,ama normal boyayla yakışıcağını düşünüyorum bende.

Alıntı anıl turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masallah, benimde ilk arabam 2002 civc idi... on yaylari kesmelerinin nedeni, spor yaylarin o kasa civiclerin arkasini daha fazla dusurmesi sanirim...

bende 3,5cm ap sonra 5cm eibach tan sonra coilover takip sorunu oyle cozmustum...
    Teşekkürler,evet dediğiniz gibi eibach ön tarafı daha az bastığı için önden kesiyolarmış ama bu araçların süspansiyonları sert ve birde yay kesince gerçekten çileden çıkarıyor bende coile geçmeyi düşünüyorum

Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende çok begendim aracını lastiklerin çok ufak durmuslar basıklıgı gayet iyi yanakları 50 yapsan daha iyi durur maşallah kardesim
    Teşekkürler ederim,jant lastiği 2.el aldığım için üzerindekiler 45 yanaktı bende değiştirmek istemedim o yüzden

Alıntı fuatozkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız.
    Teşekkürler

35vkm16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hayırlı olsun,kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
    Uygulamalar guzel olmuş.Lpg yuvasını plastik kaynağıyla kapatabilirsiniz.Lip uzaktan çok hoş duruyor.Eğer mumkunse lipin yakından net bi şekilde fotosunu koyabilir misin?
    pıoneer deh-7250sd
    pıoneer eq-6500
    pıoneer gm-x924/gm-x334
    kenwood kfc-w3013
    pıoneer ts-s20

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MaşAllah kardeşim kazasız belasız az daha bas ama
    ALLAH VAR GAM YOK..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)