User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
122 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: RollaFx - Toyota Corolla Ae101

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eypcskn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16 inç ofsetsiz ikinci el bulunabilir.te 37 16 sız düşünmeyin derim çünkü 15 likle sünnet arabası gibi oluyo hakkaten ağırlık olarak çok bi fark olmuyor biraz daha ağır sadece
    16 takmayacağım lastik aldım hem . O yüzden te37 işi yatar. Ben 5 kol dolgun birşeyler bakmam lazım, önceki mesajımdaki jantlar hoşuma gitti sence olmaz mı .
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jantlar çok küçük duruyor gerçekten. 16sı olsa tadından yenmeyecekmiş gibi duruyor. Bence bu kadar emek daha iyi duran bir jantı hak ediyor.

bu alttaki neyin tamponu? custom bir çalışmamı?

önü bu şekilde yapıp trd yi söksen panjurdan, önden düşünürler bu araba ne diye?
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantlar çok küçük duruyor gerçekten. 16sı olsa tadından yenmeyecekmiş gibi duruyor. Bence bu kadar emek daha iyi duran bir jantı hak ediyor.

bu alttaki neyin tamponu? custom bir çalışmamı?

önü bu şekilde yapıp trd yi söksen panjurdan, önden düşünürler bu araba ne diye?
    Şu yorumdan sonra galiba jantı arabaya nasıl güzel şekilde oturturum düşünmesini kenara koyacağım .

Söylediğin tampon orjinal tampon ama hangi bölgenin bilmiyorum . Tampon sanki paintte kopyala yapıştır gibi iki sis duruyor .
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    resimdeki 4 sisli tampon +marşpiyeller TOYOTA VIP DESIGN adlı bir firmanın japonyadaki steyşın kasalara özel çıkardığı body kit.lakabı YAKUZA.sadece tamponun çıkmasını y.dışı getirtme bedeli 900-1000 dolar civarı.ön tamponun ucundaki siyah lipse custom bir çalışma gibi görünüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MehmetOrkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16 takmayacağım lastik aldım hem . O yüzden te37 işi yatar. Ben 5 kol dolgun birşeyler bakmam lazım, önceki mesajımdaki jantlar hoşuma gitti sence olmaz mı .
    bence de güzel jantlar ama temini mümkün müdür araştırmak lazım .trde böyle ofsetsiz jantları bulmak çok zor.herkes offset delisi olmuş mubarek

Emre-U - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantlar çok küçük duruyor gerçekten. 16sý olsa tadýndan yenmeyecekmiþ gibi duruyor. Bence bu kadar emek daha iyi duran bir jantý hak ediyor.

bu alttaki neyin tamponu? custom bir çalýþmamý?

önü bu þekilde yapýp trd yi söksen panjurdan, önden düþünürler bu araba ne diye?
    Yakuza tampon diye gecer bu tampon TR de neredeyse hic gormedim. Endonezya li abiler falan kullanýyor. Temin etmek biraz sikinti. Facede dubaili cikmaci bi amca var arada dusuyor elinede fiyati tuzlu biraz.
    Linki Jdm-autopartz | Facebook

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tam bir yakuza havası var ama adıyla bir bi dizayn. altına sırıtan bir intercooler daha abartı bir lip ve şu tampon bıçağı denilen şeylerinde harbi karbonlarını bulup takınca arabanın kaderi değişir. Fx tamponlarıda çok güzel ama bu apayrı bir şeymiş.

Neyse ben nissancıyım, rollafx 'e daha iyi daha nadir bir jant bekliyorum ben
    TR - B13

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye de ki çeşitler mutlu etmiyor bizi bakalım sonumuz ne olacak. Sizlerden anladığım kadarıyla bu jant ile hiç uğraşmayayım yani. Zaten gerçekte görenlerde hiç beğenmedi. Ben güzel olur dedim ama takılınca güzelliği pek kalmadı.

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakuzayı adana da custom olarak yaptılar.. Sanırım gelecek süreçte yakuza bol bol piyasada olacaktır.Ben jantları sevdim,zaten c28 takmadan önce niyetlendiğim jantlardan biriydi.16 olsa güzel olurdu ama ideal ölçüt bana göre 195/50/15.Et değeri ise 32-33 ideal.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elimde fırsat varken son hamle olarak kampana ve kaliperi siyaha boyayıp deneyeceğim jantları . Olmadı başka jant arayışına devam edeceğim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jantlar iptal . Farklı jantlar arayışındayız.

Bugün, toyotanın sunduğu eski dostlar kampanyasından yararlanarak ücretsiz kontrol hizmetleri varmış. Bende randevu alıp bugün gittim. Büyük bir beklenti içinde gitmedim tabi ama bi tanıdık karşıma çıktı ve güzelce alt takıma baktı, zaten başka da birşeye bakmıyorlar izlediğim kadarıyla sadece kaputu açtı ve üstten baktı. Yaşından dolayı galiba sadece şanzuman yağı değişmesi gerektiğini söylediler başka birşeyi yokmuş . Deseydim ki ön takımdan ses geliyor yaptırmak istiyorum sanırım tüm parçaları değiştirme yoluna gidebilirlerdi . Sonuç olarak kontrolümüzü geçtik sorunumuz yokmuş çok şükür .

Geçen ay rot balansçıya gidip ön takımı kontrol ettirdim ve ön sağ rot mili ve rot başı boşlamış demişti. Servis ise ön takımda bir sorun olmadığını söyledi . Şimdi kime inanmalı ?

Servise giriyor

İki torunu aldık yanımıza .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah efsane daha güzel duruyor o tombik torunlardan.torunlar fast food u fazla kaçırmış.ee ne de olsa eski toprak bizimki ön takımı kontrol ettirmen iyi olmuş bizim araçlarda çok önemli ön takım

Bluttbeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah diri duruyor benim de şanzıman keçeklerden kaçırma var azda olsa şanzıman yağı eksiliyor

Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakuzayı adana da custom olarak yaptılar.. Sanırım gelecek süreçte yakuza bol bol piyasada olacaktır.Ben jantları sevdim,zaten c28 takmadan önce niyetlendiğim jantlardan biriydi.16 olsa güzel olurdu ama ideal ölçüt bana göre 195/50/15.Et değeri ise 32-33 ideal.
    olm onu yapan usta bire bir aynısını yapardı ama araç sahibi tamponu tasarlayan dan daha çok bildiği için b.k halde

Emre-U - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bluttbeton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah diri duruyor benim de şanzıman keçeklerden kaçırma var azda olsa şanzıman yağı eksiliyor

olm onu yapan usta bire bir aynısını yapardı ama araç sahibi tamponu tasarlayan dan daha çok bildiği için b.k halde
    Geçen gün gordum fotosunu adanada yapılan yakuzanin . Bakır teli büküp yapsalar daha iyi olurdu herhalde. Bide era sisi takmışlar siritiyor öteden beni buradan alın abi diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu eklerden almak istiyorum artık . Nereden bulacağız bunları.

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın çok güzel daha öncede yazmıştım ve müzik sistemine de bayıldım bende TS-W 1 serisi meraklısıyım ve güzel bir kolleksiyonum var ama anfi konusunda eski cihazlara güvenemediğimden daha yenilikçi olan jbl 1201.1 ve 75.4 ile yoluma devam edeceğim, tabi ki görünen her şey Pioneer olacak
    Fiat's Are Faster Than You Think!

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herşey çok güzel de jant istiyorum diye bağırıyor araba
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 jant yanak ölçüleri yüzünden güzel durmayacak çok fazla alçaltmadıkça

16 jant olsa 195 40 16 yada 195 45 16 ile harika duracaktır

Günlük kullanım ne durumda bilmiyorum ama bu kasaya ofsetli jantlar çok yakışıyor

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eklerin biri dc2 integra arka ekler için işin zor custom veya benzer bir şey bakman lazım.Tekrardan maşallah aracına
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler