User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
90 sonuçtan 77 ile 90 arası

Konu: 28 EK 947 Techno Violet e34

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ümraniyede de var tk plaka bi 5 serisi ben de gördüm ama bu araba değil bu arabayı mahallede sık görüyorum ferah mah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen arkadaşım araba ferahda ilandan kaldırdım kusura bakmayın satmıyorum binicem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen kardeş sıcakdan kabarmış yapılacak ilgin için sagol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı bugün 19.30 Civarında Ferah Mahallesi Göbekte gördüm Maşallahı var çokta güzel sesi vardı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayıp olmazsa birşey sorayın direksiyondaki tuşlar aktif olarak çalışıyor mu e32 7 serisi içinde aynı şeyi yapabilirmiyim aklımda e39 4 kollu direksiyonu var

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu araçdakiler aktif değil. Eğer aktif istiyorsanız modülü ve tesisatı ile birlikte takmanız gerekiyor ve sadece cd43 ile uyum sağlıyor

MR.TurboALİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fatih kardeşim nasılsın...
    Ercüment ne kadar mevzusu varmı arabanın yaaa

Arkadaşlar ben fatih'ten sonraki sahibiyim.. arabaya ne harcadığımı bir ben bir allah bilir.. A'dan Z'ye araba yenilendi. Değişmemesi gereken parçaları bile değişti..yürürü ve bakımları hariç herşey keyfi yapıldı bu araba.. 3 4 lira yazanlar olmuş.. e34 öyle 2 liraya elden geçecek bi araba değil. Araba türkiye'de 2 eli parmağını geçmeyecek kondisyonda olan 34 lerden biridir.. Bu arabayı satan herkes sattığı kişiyi arayıp sattığına pişman olduğunu geri istediğini söyleyip durdu bi zamanlar..Çengelköyde benzincide yakıt alırken yaşlı bi amca yanıma gelip.."eski sahibiyiz sakın satma pişman olursun" dedi bana.. Şuan son sahibi yine çok sevdiğim arkadaşım Orhan..İzmirden istanbula geldiğinden beri sürekli bizim mahallede el değiştiriyor ki izmir den önce yine istanbuldaymış.. Ben çok 34 gördüm çok 34 kovaldım çevremdeki herkes 34 hastası çok 34 geçti elimizden şuanda sahibi olan orhanın da 34leri oldu.. arabayı bilen gören herkes hakkını vermiştir. Bakın buraya çok dikkat edin.. fiyatı çok diyen arkadaşlar.!!!
    bana zamanında "çok istiyorsun ya çok para yazmışsın" diyen arkadaşlar gittiler başka e34lere para verdiler..
    sonra beni gördüklerinde "ya keşke senin arabayı alsaydık.. bu araba seninkinden pahalıya geldi" dediler..
    öyle ucuz yıkık e34 leri 1000 2000 liraya ayağa kaldıramazsınız.
    ve şunu hiçbir zaman unutmayın. iyi bir araba yapmak için önce iyi bir araba almanız gerekir.
    diğer arabaların fiyatları arttıkça düzgün arabalarında fiyatları aynı doğrultuda artar.
    zamanında 16 17 liralara satılan bu araba şuanda 35 bin tl rakam gördü ve sahibi vermedi.
    he sen dersen ki 25 olsun bira yürüsün.. o zaman her yerinden ses gelen arabalara bakıcaksınız. 25inde düzgünlerininde fiyatları *****.
    bu işlerin ünal turan piyasasıyla alakası yok. bu araba hiçbir zamanda al satçıların alacağı rakamlara inmedi her zamanda fiyatı yüksekti.
    mevzu insan kazıklamak değil.. o gün ki piyasa şartlarına ve arabanın düzgünlüğüne göre yazılan rakamlar bunlar.
    bu araba hiçbir zaman 30 yazılıpta 22 23 e satılmadı. ne yazıldıysa o... oynayan rakam 1 lirayı geçmedi.
    ben fatihten alırken arabaya fotoğraftan baktım..
    dedim ki kardeşim atla gel araba istanbul a.. al beni notere gidelim..
    izmir den geldi beni üsküdar dan aldı gittik notere satışı yaptık ona da buradan bir araba aldı izmir e geri döndü..
    ercüment geldi elimi sıktı arabayı aldı.. adama diyorum şu arabanın bir etrafında dön bir direksiyonuna otur... yok adam arabayı telefonda aldı.
    yani demem o ki bazı arabalar vardır kaderi böyledir.. ne 50 kere boyanmış ne 50 tane sahibi olmuş ne 50 kere motor yapılmış.. arabanın kendi piyasası var.
    bu şekilde olan benim bildiğim birkaç e34 var.. adamı ararsın arabayı getir aldım dersin.

sonuç olarak araba yine bizde.. araba yıllardır üstünde taşıdığı m50b20den kurtulacak.. herşey çok güzel olacak..
    MAŞALLAH diyelim 1 2 güncel foto...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MR.TurboALİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih kardeşim nasılsın...
    Ercüment ne kadar mevzusu varmı arabanın yaaa

Arkadaşlar ben fatih'ten sonraki sahibiyim.. arabaya ne harcadığımı bir ben bir allah bilir.. A'dan Z'ye araba yenilendi. Değişmemesi gereken parçaları bile değişti..yürürü ve bakımları hariç herşey keyfi yapıldı bu araba.. 3 4 lira yazanlar olmuş.. e34 öyle 2 liraya elden geçecek bi araba değil. Araba türkiye'de 2 eli parmağını geçmeyecek kondisyonda olan 34 lerden biridir.. Bu arabayı satan herkes sattığı kişiyi arayıp sattığına pişman olduğunu geri istediğini söyleyip durdu bi zamanlar..Çengelköyde benzincide yakıt alırken yaşlı bi amca yanıma gelip.."eski sahibiyiz sakın satma pişman olursun" dedi bana.. Şuan son sahibi yine çok sevdiğim arkadaşım Orhan..İzmirden istanbula geldiğinden beri sürekli bizim mahallede el değiştiriyor ki izmir den önce yine istanbuldaymış.. Ben çok 34 gördüm çok 34 kovaldım çevremdeki herkes 34 hastası çok 34 geçti elimizden şuanda sahibi olan orhanın da 34leri oldu.. arabayı bilen gören herkes hakkını vermiştir. Bakın buraya çok dikkat edin.. fiyatı çok diyen arkadaşlar.!!!
    bana zamanında "çok istiyorsun ya çok para yazmışsın" diyen arkadaşlar gittiler başka e34lere para verdiler..
    sonra beni gördüklerinde "ya keşke senin arabayı alsaydık.. bu araba seninkinden pahalıya geldi" dediler..
    öyle ucuz yıkık e34 leri 1000 2000 liraya ayağa kaldıramazsınız.
    ve şunu hiçbir zaman unutmayın. iyi bir araba yapmak için önce iyi bir araba almanız gerekir.
    diğer arabaların fiyatları arttıkça düzgün arabalarında fiyatları aynı doğrultuda artar.
    zamanında 16 17 liralara satılan bu araba şuanda 35 bin tl rakam gördü ve sahibi vermedi.
    he sen dersen ki 25 olsun bira yürüsün.. o zaman her yerinden ses gelen arabalara bakıcaksınız. 25inde düzgünlerininde fiyatları *****.
    bu işlerin ünal turan piyasasıyla alakası yok. bu araba hiçbir zamanda al satçıların alacağı rakamlara inmedi her zamanda fiyatı yüksekti.
    mevzu insan kazıklamak değil.. o gün ki piyasa şartlarına ve arabanın düzgünlüğüne göre yazılan rakamlar bunlar.
    bu araba hiçbir zaman 30 yazılıpta 22 23 e satılmadı. ne yazıldıysa o... oynayan rakam 1 lirayı geçmedi.
    ben fatihten alırken arabaya fotoğraftan baktım..
    dedim ki kardeşim atla gel araba istanbul a.. al beni notere gidelim..
    izmir den geldi beni üsküdar dan aldı gittik notere satışı yaptık ona da buradan bir araba aldı izmir e geri döndü..
    ercüment geldi elimi sıktı arabayı aldı.. adama diyorum şu arabanın bir etrafında dön bir direksiyonuna otur... yok adam arabayı telefonda aldı.
    yani demem o ki bazı arabalar vardır kaderi böyledir.. ne 50 kere boyanmış ne 50 tane sahibi olmuş ne 50 kere motor yapılmış.. arabanın kendi piyasası var.
    bu şekilde olan benim bildiğim birkaç e34 var.. adamı ararsın arabayı getir aldım dersin.

sonuç olarak araba yine bizde.. araba yıllardır üstünde taşıdığı m50b20den kurtulacak.. herşey çok güzel olacak..
    MAŞALLAH diyelim 1 2 güncel foto...

Ali abi aldın yine aklımı derin düşüncelere daldım her arabamı mahalleye koyarım 34 ü parasını verir o otopark a koyardım , her otopark ın yanından geçtiğimde de aklıma gelir ulen keşke satmasaymışım derim çok şükür ki allah yine güzel bir araba nasip etti 39 a biniyoruz Arkadaş güzel kollamış tk yı aynen devam etsin belli mi olur belki yine izmir e döner

MR.TurboALİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah kaza bela göstermesin.. bakarsın senden bi araba daha alırız
    Araba kapalı garajda muhafaza edilmeye devam ediyor. yine kıymet bilen ellerde merak etme sen.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca İzmir'deyken içine oturma şansı bulmuş biri olarak, yazılan neyse altına bir imza da benden diyorum
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araca İzmir'deyken içine oturma şansı bulmuş biri olarak, yazılan neyse altına bir imza da benden diyorum
    Kardeşim mutlaka bir yerde denk geldik profilden tanıyamadım ne zaman görüştük

ugurcan52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracınıza maşallah

İlk görüdğümden beri beynıme kazınmıs bır e34
    daha dun aksam arkadasla e34 muhabbetı yaparken zor bela konuyu bulup fotoları gostermıstım , sımdı guncel halını gordum mutlu oldum

allah kazasız belasız keyıfle kullanmayı nasıp etsın
    EE 2100 Modus 1.5 dCi -->
    BZ 9640 Fiesta 1.4 TDCİ-->
    DK 9104 Megane 1.5 dCi 105 -->
    D 6222 Megane 1.6 dCi Gt-line Energy

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihdurutuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim mutlaka bir yerde denk geldik profilden tanıyamadım ne zaman görüştük
    Otto'da denk gelmiştik, 307 vardı bende o zaman
    -Fırat

GuNeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah muhteşem bir araç renk olayı bitiriyor .
    Okuma alışkanlığı
    olmayan toplumların
    ömrü lâklâkla geçer!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)