User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
80 sonuçtan 77 ile 80 arası

Konu: 35GA8139 Çakma Quiksilver :D :D

Adem Kurtuldu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ufaktan bir güncel olsun
    #S16HDİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Uzun bir aradan sonra kisaca bir ozet gecersek önce RC egzoz dudagını aldık 206nın oem bardaklık aparatını getirttik 207 RCnin intercoolerını aldık ailecek bindigim icin araca pek dip basamiyordum hayirlisiyla poncik corsamizi aldik kardes olarak sonra 206miz bi anda yillarin basmaya karsi verdigi aclikla kendini yerde buldu kac cm derseniz coillerde 10 cm max yukseklik var suanki ayari 4 cmdeydi ve piano black cupra lip vardı ***** lipimiz cok uzun sure dayanmadi daha sonrasinda hemen bir laguna lipe donus yaptik on cama 206 nolu yaris stickeri yaptirdim ve tamamlasin diyede bir sureligine onlere teneke takarak daha pislik bir durus buldu laguna masallah saglam cikti bu basikla antalyaya kadar gittim biyerleri filan koparmadan esneyince biraz surtuyormus ama onu ogredik depoyu mazot 6.38 tlyken 300 tl ye fulleyip yola dustum 2 kisi geze geze 1200 km yaptim antalyaya gittim orda sehirici citir gazlamalarla gezdim donuste saldaya gölune vs ugradim ve izmire dondum en son artik bi aydin otobana giriste aldim 20 tl riske girmemek icin ama almasamda yetcekmis yakit. uzun ve karisik bir paylasim oldu ama uzunda bir zaman gecmis guncellemeyeli fikirlerini dusuncelerinizide paylasirsaniz yorum yaparsanız sevinirim...
    #S16HDİ

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eklemeler güzel olmuş ama gözüme takılan 1-2 kısım oldu. Bagaj kapağında sticker fazla olmuş gibi plaka ve plakalık ta pek güzel durmuyor, ön kısımda farların alt ve üst kısmında ayarsızlık dan mı bilmiyorum fazla boşluklar var ayrıca sisler camından veya içinden dolayı sarı duruyor bunlarda önden arabayı biraz yorgun gösteriyor tabi benim şahsi görüşüm bu kısımlar elden geçerse çok daha güzel duracaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklemeler güzel olmuş ama gözüme takılan 1-2 kısım oldu. Bagaj kapağında sticker fazla olmuş gibi plaka ve plakalık ta pek güzel durmuyor, ön kısımda farların alt ve üst kısmında ayarsızlık dan mı bilmiyorum fazla boşluklar var ayrıca sisler camından veya içinden dolayı sarı duruyor bunlarda önden arabayı biraz yorgun gösteriyor tabi benim şahsi görüşüm bu kısımlar elden geçerse çok daha güzel duracaktır.
    yorumunuz için öncelikle teşekkurler appleri basıldı ama ***** sıkı denetimlerden dolayı takamıyorum aracın ön kısmı içinde komple RC tampon ve RC sağ-sol çamurluk alacağım için bekletiyorum ufaktan yanıkta basladı kaputta önü kısaca sıfırdan boyancağı için suanlık ellemiyorum .
    #S16HDİ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)