User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
53 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: İlk göz ağrım ilk emeğim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araçınız güzel duruyor ama benim dikkatimi çeken egzos biraz kötü gözüküyor. Kazasız cezasız sürüşler.

alperaslann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim sen şimdi buna gözün gibi bakacaksın ya.

Hani cebinde yemek paran dahi yokken bir şeyler yapmaya çabalayacaksın.

Belki arkadaşlarının arasında dalga konusu dahi olacaksın, Doğan'a bu masraf/uğraş yapılır mı diye?

Büyük ihtimal yarın bi sebepten dolayı satarken, harcadığın parayı da çıkartamayacaksın.

Ama yap. Aldırma kimseye, ne dediklerine. Emin ol her anına değecek.

Senin geçtiğin yollardan henüz geçmiş biriyim ve emin ol bi zaman gelecek ki, senin Doğan'ın babanın Mercedes'inden daha tatminkar gelecek sana.

Bu cümlem henüz sana anlamsız gelebilir ama ilerde belki anlarsın, arabanın satışı verip eve otobüsle giderken, bir elindeki paraya bakıp bir de arabanı düşüneceksin. O zaman elindeki o kağıt parçaları o kadar boş ve anlamsız gelecek ki sana, inanamazsın.

Metin Töremen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araca maşaAllah,Rabbim kaza bela vermesin.Rengine bayıldım ama boyası bakım istiyor gibi anladım fotolardan. En güzeli öğrenci işi herşey yavaş yavaş daha zevkli oluyor. İlk olarak jantlarda orjinale dönmelisin ama yeni takmışsın zaten hiç değilse yazı atlat böyle. Oem jantlarla basman yeterli olucaktır. Tabi araç senin zevk senin, içine sinsin yeter.
    Boya konusunda siz abilerimden yardım bekliyorum max. çok zorlarsam kendimi 70 - 100 tl arasına kadar malzeme alıp kendim yapabilirim. Teşekkür ederim yorumlar için

Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim hersey gonlunce olsun oncelikle. Baba arabasina benim gibi hasta olup almaman en guzeli, kendi arabanda daha rahat olursun. Ama sana tavsiyem her haltta babanin fikrini sor, belli etmezler ama hoslarina gider. Ik mik etsede yaptir, icinde kalmasin
    Arabaya diyecek sozum yok, masAllah kazasiz belasiz. Bence ne icinden geliyorsa onu yap, icinde kalmasin.
    Iyi forumlar
    Senin konuyu uzun süredir biliyorum maşallah sizin aracında hikayesi çok güzel. Babama fikrimi soruyorum mesela dünden beri komple kaliteli manifolddan sona kadar gürültüsüz bi egzos hakkında tartışıyoruz. O yapma diyor ben yapalım diyorum Para benim olsada babayı çiğnemek yakışmaz diye düşünüyorum.

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız. Sade ve güzel duruyor.
    benim kuzende de bunlara karşı hastalık var. babası sıfır leon fr aldı geçen yaz, 3 hafta binip sattı.
    Gitti dış bordo içi turkuaz koltuk yüksek göğüs konili jaluzili uzun antenli cms40-sf330'lu slx aldı.
    Her allahın günü yıkayıp parlatıp lastik parlatıcıya abanıp geziyor
    Bıkmadı..
    hastalık olunca tam oluyor.
    Kimse anlamlandıramıyor hastalık dediğiniz gibi teşekkürler.

Alıntı 59Sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçınız güzel duruyor ama benim dikkatimi çeken egzos biraz kötü gözüküyor. Kazasız cezasız sürüşler.
    Teşekkürler
    Alıntı alperaslann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız
    Teşekkürler
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen şimdi buna gözün gibi bakacaksın ya.

Hani cebinde yemek paran dahi yokken bir şeyler yapmaya çabalayacaksın.

Belki arkadaşlarının arasında dalga konusu dahi olacaksın, Doğan'a bu masraf/uğraş yapılır mı diye?

Büyük ihtimal yarın bi sebepten dolayı satarken, harcadığın parayı da çıkartamayacaksın.

Ama yap. Aldırma kimseye, ne dediklerine. Emin ol her anına değecek.

Senin geçtiğin yollardan henüz geçmiş biriyim ve emin ol bi zaman gelecek ki, senin Doğan'ın babanın Mercedes'inden daha tatminkar gelecek sana.

Bu cümlem henüz sana anlamsız gelebilir ama ilerde belki anlarsın, arabanın satışı verip eve otobüsle giderken, bir elindeki paraya bakıp bir de arabanı düşüneceksin. O zaman elindeki o kağıt parçaları o kadar boş ve anlamsız gelecek ki sana, inanamazsın.
    Bu konuya değinmek istiyordum aslında iyiki yazdın öncelikle yorumlar için çok teşekkürler. Kimin ne dediği umrumda değil dışardaki bilmeden konuşan insanların açıkçası. Ben bu işten zarar etmeyi göze alarak bu arabayı aldım. Yani aracın ücretleri ortada en fazla ne kadar edebilirimki zaten. Edersemde bindiğime kar sayarım. Şuan için kredisi bitene kadar satmayı düşünmüyorum zaten.
    Benimle takılan eden aracı aldıktan sonra serseri damgası vuranlar oldu. Araca binmek istemeyenler oldu.
    Çok fazla aldırmıyorum. Ben 19 yaşındayım vergi sahibiyim bu bile benim için fazlasıyla yeterli.
    Bir yandan herkese tofaş almasınıda tavsiye ederim araba arkadaşlığı yapanların hepsi bir bir çıkıyor ortaya

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araban çok güzel hikayesi de öyle. Bence izmire geldiğinde ac schnitzer type 1 jantlara bak doğana yakışacağını umuyorum. Oeme dönme bence oem jant çok basit ve içeride kalıyor. Hafif ve güzel bir jant bulmaya bak sen bence. Kimsenin ne dediğini aldırma zaten insanlar hep konuşuyor, boş konuşuyor. Keyifli bir araca biniyosun keyfini çıkarmaya bak. Maşallah kazasız belasız

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel görünüyor çok,orjinal halide çok iyiymiş..kazasız belasız kullan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araban çok güzel hikayesi de öyle. Bence izmire geldiğinde ac schnitzer type 1 jantlara bak doğana yakışacağını umuyorum. Oeme dönme bence oem jant çok basit ve içeride kalıyor. Hafif ve güzel bir jant bulmaya bak sen bence. Kimsenin ne dediğini aldırma zaten insanlar hep konuşuyor, boş konuşuyor. Keyifli bir araca biniyosun keyfini çıkarmaya bak. Maşallah kazasız belasız
    9-10 16 inç bulmak çok zor onlarda bi ara araştırmıştırm teşekkürler.

Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel görünüyor çok,orjinal halide çok iyiymiş..kazasız belasız kullan
    teşekkürler cümlemize

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nerden buluyorsunuz böyle temiz doğanları arkadaş ya maşallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, allah kaza bela vermesin ilk göz ağrınıza güzel günlerde kullanın.

ilkerci35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kardesim hayırlısı olsun aracın önceki sahibide yakın arkadasım ön sinyalleri acilen turuncu yapmalısın kazasız belasız
    Ne Mutlu Türküm Diyene...!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan. Araban temiz olmasaydı slx yap 6 kol at bin derdim ama gayet temiz duruyor orijinal jantı at temiz temiz bin.
    Arkadaş sayında artış olur, tam tersi tofaşçı diye küçümseyen olur aldırma sen yeterki keyfini al efendi efendi bin. Bende aynı yollardan geçtim öğrenci parasıyla kartal almıştım. 20 liraya aldığım paspas bile mutlu ederdi beni günlerce ilkti sonuçta. Zamanla istediğin şekle gelir umarım kazasız belasız kullanasın.
    BMW E90 320d LCI

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendimi gördüm diyebilirim kardesim sende ilk aracım unoydu benimde zar zor para biriktirip almıstım daha yasım 17 idi ehliyetsiz gezdik daha gecen gün satısını verdim o gün civic aldım yani dicegim o ki calıs calıstıktan sonra hersey oluyor .Masallah aracınada ama bi arkadas tavsiyesi araba delisi olma hiçbir zaman sevdiklerinden degerli degildir

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullan.
    Aracın tampon altları boyanmasa daha iyi olurdu orijinal kalmalıydı.Bu halde slx e çevirmelisin.SLX kapı çıtaları, arka stoplar, arka plakalık plastiği almalısın.Tabi ön tarafta makyajlanmalı.Bunların hiçbirinin yapmayıp tamponları siyaha dönersen daha güzel olacağını düşünüyorum.
    #eksikpazar

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güle güle bin kardesim. Aracın kaporta boyasında masraf yok gibi Yani en azından Günes yanıgı filan göremedim. Camlara 2 Numara film, Ön Panjur Değişimi Dogan SLX Panjuru, Arka Stoplarda Dogan SLX Stopu Ama siyah Cerceveli, Farlar Siyah Zeminli far Hatta Mümkünse Çifti 180 TL'ye Satılan Siyah zemin + Mercekli far, Ön arka tampon yan cıtalarda Parlak Siyah Boyama Olsa mükemmel Olur.. Bence BBS'ler kalsın degiştirme yakısıyor arabaya. Butun bu dediklerimin Kabataslak maliyetini Cıkartırsak ; Film : 150 TL + Ön Panjur : 80 TL + Stoplar : 100 TL + Farlar (Mercekli) : 180 TL + Tampon ve Çıta boyamaları : 400 TL = 900 1000 TL Civarı Bide pasta cila çekersin Allah Allah Ateş ader araba..

Dedigim stop bu : http://urun.n11.com/arka-stop-lambas...7JtRoCSurw_wcB

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihcakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerden buluyorsunuz böyle temiz doğanları arkadaş ya maşallah.
    O kadar tofaş katiline rağmen hala etrafta temiz tofaş araç dolu isterseniz dusunuyorsanız tavsiye edebilceğim araçlar var
    Alıntı ALPE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, allah kaza bela vermesin ilk göz ağrınıza güzel günlerde kullanın.
    Amin teşekkür ediyorum.
    Alıntı ilkerci35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kardesim hayırlısı olsun aracın önceki sahibide yakın arkadasım ön sinyalleri acilen turuncu yapmalısın kazasız belasız
    Teşekkürler cümlemize

Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan. Araban temiz olmasaydı slx yap 6 kol at bin derdim ama gayet temiz duruyor orijinal jantı at temiz temiz bin.
    Arkadaş sayında artış olur, tam tersi tofaşçı diye küçümseyen olur aldırma sen yeterki keyfini al efendi efendi bin. Bende aynı yollardan geçtim öğrenci parasıyla kartal almıştım. 20 liraya aldığım paspas bile mutlu ederdi beni günlerce ilkti sonuçta. Zamanla istediğin şekle gelir umarım kazasız belasız kullanasın.
    İlk araba ilk heyecan bi başka oluyor doğru dedin allah hepimize kaza bela vermesin sağda solda yanlayan bir kullanıcı değilim acıyarak biniyorum tekrar teşekkürler

Alıntı İzzet Göçmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendimi gördüm diyebilirim kardesim sende ilk aracım unoydu benimde zar zor para biriktirip almıstım daha yasım 17 idi ehliyetsiz gezdik daha gecen gün satısını verdim o gün civic aldım yani dicegim o ki calıs calıstıktan sonra hersey oluyor .Masallah aracınada ama bi arkadas tavsiyesi araba delisi olma hiçbir zaman sevdiklerinden degerli degildir
    Tabiki değerli değil doğru dedin yorum için teşekkürler
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullan.
    Aracın tampon altları boyanmasa daha iyi olurdu orijinal kalmalıydı.Bu halde slx e çevirmelisin.SLX kapı çıtaları, arka stoplar, arka plakalık plastiği almalısın.Tabi ön tarafta makyajlanmalı.Bunların hiçbirinin yapmayıp tamponları siyaha dönersen daha güzel olacağını düşünüyorum.
    O aklımda var tampona slikon çekmekten rengide atmış durumda temiz denk getirirsem ön arka alıcam teşekkür ederim
    Alıntı RedELite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle bin kardesim. Aracın kaporta boyasında masraf yok gibi Yani en azından Günes yanıgı filan göremedim. Camlara 2 Numara film, Ön Panjur Değişimi Dogan SLX Panjuru, Arka Stoplarda Dogan SLX Stopu Ama siyah Cerceveli, Farlar Siyah Zeminli far Hatta Mümkünse Çifti 180 TL'ye Satılan Siyah zemin + Mercekli far, Ön arka tampon yan cıtalarda Parlak Siyah Boyama Olsa mükemmel Olur.. Bence BBS'ler kalsın degiştirme yakısıyor arabaya. Butun bu dediklerimin Kabataslak maliyetini Cıkartırsak ; Film : 150 TL + Ön Panjur : 80 TL + Stoplar : 100 TL + Farlar (Mercekli) : 180 TL + Tampon ve Çıta boyamaları : 400 TL = 900 1000 TL Civarı Bide pasta cila çekersin Allah Allah Ateş ader araba..

Dedigim stop bu : http://urun.n11.com/arka-stop-lambas...7JtRoCSurw_wcB
    Herşey için teşekkürler ama öğrenciyim iki dakikada 1000 liralık yaptın bizi be abi

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kazasız belasız, keyifle mutlulukla bin kardeşim
    amacın olması, gerçekleştirme çaban, hırsın gayet etkileyici... okurken inan kendime kızdım neden bazı isteklerimin peşinden senin kadar inatla ve dahası inançla gitmiyorum diye...

maşallah yeniden
    her zafer acı ister...!

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tadini cikart, massalllah cok diri duruyor.

cuneytturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi aracın güzelmiş kazasız belasız bin inşallah. Bence şahinciden şahinciye fark vardır orjinal jantlarını takıp arka stopları değiştir bence. Milletin ne söylediğini umursama kimse senin o arabayı nasıl aldığını ne heycanla aldığını bilemez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski Tofaşçı olarak ben de yazmadan duramadım
    Öncelikle güle güle kullan arkadaşım. Tavsiyem kesinlikle SLX'e çevirme, orjinal L jantlarını tak, stop sinyal değiştirme modelinde de şu ankinin aynısı, tampon ve aynalar boyasız olmalı mutlaka, yan şeritleri de ince ve modelinin şeritleri olmalı, sislerde sarı ampulü unutmamak lazım, ön tampon altına takoz değil ince karlık konulmalı, bi de arka pandizota kabinli Pioneerler konuldu mu tamamdır. Tekrar güle güle kullan kardeşim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)