User Tag List

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
117 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Camberli 97 Volskwagen Polo :)

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Satanael Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyıllardaki üretim bu b segmenti aracların benim gözümde yeri başkadır daima.wv grubu olsun renault grubu fiat (yıllarca adam etmeye calıstıgım paliom ) olsun. Ozamanlar daha şirindi araclar daha bi sevimliydi görsel olarak.

Aracınızın maşallahı var kazasız belasız kullanmak dileğiyle.

Sadece jantları hoşuma gitmedi desem yeridir.Orjinal jantları daha tatlı duruyor bu aracta.hem basıldıgındada ciddi olarak alcalıyor 15" lere nazaran.(performans olarakta ciddi kazanc saglar bu taban lastiğe göre)

Birde bu arkadaki camber icin pololarda bagımsız sistemmi var yok presmi yapıldı arkalara?
    Çok saolun cümlemiz kazasız belasız.

Jantlar uygun olduğu için aldım aklımda sportline vardı aslında ona dönüş yapabilirim heran

Arka kamberi ustam kendi verdi değişik bir sistemle elle ayarladı ama rot'a sokup kontrol ettirdim aracın yere basması çok iyi ve kamber açıları düz dedi
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam araba harika görünüyor.Oem görünüşe dönme isteğiniz gerçekten çok mantıklı olacaktır.Merak ettiğim ne kadar 6n polo gördüysem hepsi de stop ediyor.Sanırım sende bu sorundan nasibini almışsın sorun çözüldü mü acaba yakın arkadaşımda aldı gerçekten arabayı ateşe vermenin eşiğinde çocuk
    Saolun stop etme problemi bende yaşadım bir süre hatta satmaya bile kalktım gaz kelebeği değiştirdim adaptasyon temizleme sürekli ayar sürekli ayar sıkılmıştım en son bi usta gazcıya götür bir dedi götürdüm bende ne deseler deniyordum gaz ustası bir ayar yaptı araçta stop etme fln kalmadı bayadır stop sorunu yaşamıyorum çok soğuklar harici oda taş çatlasın 1-2 kere ayda şuan maşallahı var stop sorununu aştım gibi
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Satanael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saolun stop etme problemi bende yaşadım bir süre hatta satmaya bile kalktım gaz kelebeği değiştirdim adaptasyon temizleme sürekli ayar sürekli ayar sıkılmıştım en son bi usta gazcıya götür bir dedi götürdüm bende ne deseler deniyordum gaz ustası bir ayar yaptı araçta stop etme fln kalmadı bayadır stop sorunu yaşamıyorum çok soğuklar harici oda taş çatlasın 1-2 kere ayda şuan maşallahı var stop sorununu aştım gibi
    gaz kelebegi değiştirirken rolanti moturu falan komple set halinde değiştireydiniz öyle oldumu cözülüyor genelde.
    Alıntı SR20DE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konularda bordo klavyeli hızlıların yazıları yok mu öldürüyor beni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Satanael Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gaz kelebegi değiştirirken rolanti moturu falan komple set halinde değiştireydiniz öyle oldumu cözülüyor genelde.
    orjinali 700-800 tl olunca sadece gaz kelebeğine gücüm yetti açıkcası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    üzerindeki jant lastik takaslıdır bu arada spoon öncelikli olmak kaydı ile benzer jantlarda tercih edebilirim

ouzs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lan kro ne spoon u. Arabanın bütün orjinalliğini aldın götürdün. Şu aşşağıdaki jant takımını al. Bide gun metal boyarız. Boya Benden. Mis gibi poloya bin. Sticker ların alayını sökecem bi gün görürsem bi köşede ''Kim söktü ki'' deme gördüğünde

Loading site please wait...
    *On3r*

x20xev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ouzs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lan kro ne spoon u. Arabanın bütün orjinalliğini aldın götürdün. Şu aşşağıdaki jant takımını al. Bide gun metal boyarız. Boya Benden. Mis gibi poloya bin. Sticker ların alayını sökecem bi gün görürsem bi köşede ''Kim söktü ki'' deme gördüğünde

arkadaş özetlemiş reçeteyi bu yola girmelisin becede...
    ZenderToday...

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

+1.

Bu jantlarla basılırsa eğer nokta olacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kanka stickerlarıma dokunma canlarım onlar benim beya zbi spoonlar basınca çok güzel duruyo kanka sportline'dan dah açok hoşuma gitti duruşu spoon takim sıkılırsam sportline'a geçcem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufaktan güncel çekelim

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah her şey iyi hoş ama ben jantlarda takıldım kaldım bence değiştirmelisin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MatraX_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah her şey iyi hoş ama ben jantlarda takıldım kaldım bence değiştirmelisin
    bakalım yoğunluk o yönde jant değişimi inşallah en kısa zamanda yeni jantlı halini koyacam

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, kızmasanız bi kaç eksiğini söyleceğim.

Arabadaki yazılar cıkarılmalı kesinlikle, ve bence bu kasaya yakısan jantların arasında 1.4 sportline jantı var onu takıp düşürünce aracın kaderi değişecek Maşallah tekrardan

edit ön sislerden çıkarılmalı acilen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, kızmasanız bi kaç eksiğini söyleceğim.

Arabadaki yazılar cıkarılmalı kesinlikle, ve bence bu kasaya yakısan jantların arasında 1.4 sportline jantı var onu takıp düşürünce aracın kaderi değişecek Maşallah tekrardan

edit ön sislerden çıkarılmalı acilen
    yuvarlak sisleri aldım orjinal sislerini ama takamadım daha iş yoğunluğundna stickerları ilk temizlikte sökeceğim tüm sticklar çıkacak jant tercihlerimin arasında sportline jantı var bakalım değişimi yakında paylaşacağım tekrar

ouzs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayyy içim şişti..

bi yerde göremedim ki sticker ları sökeyim. Orjinal ne varsa yakışır bu arabaya kankacım. Yap artık napıyosan.
    Aman deyim Spoon v.s gibi bi jant alıp takmada Sportline iyidir ve gun metal de oldu mu. offf.
    *On3r*

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yükseklik ile ne takarsan tak yakışmayacaktır.

Ama ondan önemlisi bu jantlar ET olarak aracına uygun değil, ön jantın o kadar dışarda kalması bunun göstergesi.

Bundan sonraki jantı aracına uygun seçersen hem sürtme yaşamazsın hem güzel durur.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Gry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah murat kazasız belasız

UNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boyasız araba candır
    Nacizane fikrim aracınızda sadeleşmeye gitmeniz aracın çizgilerinin güzelliğini ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır
    Minimal stickerlarınızın (detay olan dikiz aynası arkasındaki vw ve kelebek camındaki polo stickerı gibi) dışındakileri sökmekle başlayabilirsiniz arkadaşlarında dediği gibi tüm sökülmelerden sonra janttı basıklıktı çok keyifli şeyler çıkabiliyor bu araçlardan
    Bu arada mesajlarınızdaki uslubunuz çok samimi geldi ona binaen biraz uzattım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayyy içim şişti..

bi yerde göremedim ki sticker ları sökeyim. Orjinal ne varsa yakışır bu arabaya kankacım. Yap artık napıyosan.
    Aman deyim Spoon v.s gibi bi jant alıp takmada Sportline iyidir ve gun metal de oldu mu. offf.
    sökecem kankam merak etme öndeki tampondakileride sökecem tamponu boyaya sokcam jant sportline takacam aklımda o var jant takas olayı var bekliyorum bide muaynem bitti bugün mayneye sokim hafif basacam artık muayneyi bekliyodum gunmetal olmasa bile rengi sprey ile kendim boyarım yada plastidiple artık hangisi olursa

Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yükseklik ile ne takarsan tak yakışmayacaktır.

Ama ondan önemlisi bu jantlar ET olarak aracına uygun değil, ön jantın o kadar dışarda kalması bunun göstergesi.

Bundan sonraki jantı aracına uygun seçersen hem sürtme yaşamazsın hem güzel durur.
    bu jant ucuz denk geldi aldım açıkçası taktım tamamen ani bir kararla alınmış bir jant ama muayne işini halledip ufaktan basıp jant değişikliğine gidecem kesin öneriler için teşekkür ederim

Alıntı Gry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah murat kazasız belasız
    çok saol kardeşim cümlemiz kazasız belasız inşallah

[QUOTE=UNAL;8124675]Boyasız araba candır
    Nacizane fikrim aracınızda sadeleşmeye gitmeniz aracın çizgilerinin güzelliğini ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır
    Minimal stickerlarınızın (detay olan dikiz aynası arkasındaki vw ve kelebek camındaki polo stickerı gibi) dışındakileri sökmekle başlayabilirsiniz arkadaşlarında dediği gibi tüm sökülmelerden sonra janttı basıklıktı çok keyifli şeyler çıkabiliyor bu araçlardan
    Bu arada mesajlarınızdaki uslubunuz çok samimi geldi ona binaen biraz uzattım

teşekkür ederim önerileriniz ve görüşleriniz için değişik bir zevke sahip olduğum için bu yönde bir çalışmam oldu ama sanırım hevesimi aldığım için olsa gerek bu tarzı benimde çok hoşuma gitmemeye başladı sadeleşmeye doğru gidiyorum ve muayne sonrası ufaktan basıp düzgün bir jant ile devam edeceğim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)