User Tag List

Sayfa 1/7 123 ... SonSon
117 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Camberli 97 Volskwagen Polo :)

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up Camberli 97 Volskwagen Polo :)

Aracı alalı baya oldu 1seneye yaklaşacak konu açmak yeni nasip oldu integra maceramızı bitirip yeni araç alma hevesiyle araştırmalara başladım ve kısmetim aile ziyaeti için gittiğim konyada karşıma çıktı... Temiz kullanılmış değişen ve boya olmaması km düşük olması beni poloya yönlendirdi ve 1.6 olup ekonomik oluşuda etkiledi beni

Aracı servise götürüp orjinalliğinden onay aldıtan sonra ufak bir pazarlıkla aldım. Konyada misafirliğe gittiğim evin önünde ilk fotosu

Daha sonra önce logo karbon kaplama plakalıkları iptal ettim kenarlarındaki siyah çizgileri silme ve birkaç sticker ile ufaktan başladım
    Fotolar hep akşam denk geldi o yüden pek belli olmuyor

Sonraki İşlem amerikan park, sinyallere turuncu folyo, arkaya 400 walt oval hoparlör ve biraz parlatma işlermi... Arka camdaki stickerlarımda görünüyor burda )

İlerleyen zamanlarda bu araçlara vr6 lip çok yakıştığını gördüm kendi zevkimce tabi hemen gidip 1adet aldım evin önünde kendi montajımı gerçekleştirdim. Yine evde kendi yaptığım far karartma işlemi ve jant kapakları ön panjur komple pianoblack ile boyattım daha hoş ve asi bir görüntü oluştu. Netten sis ararken uygun fiyatlı corolla sis buldum biraz kesme biçme işlemi ile önlere monte ettim ve araca uygun sticker rengi değişikliğine gittim. Son olarakta far yıkama ekledim ama aktif etmedim görüntüsü hoşuma gitti tamponu delmek içimden gelmedi sadece görüntü

Corolla sisleri taktım ama aktif etmemiştim onları aktif hale getirdim. Bir süre değişiklik olsun diye ön kapaklar söküp gezdim değişik bi görüntü oldu hoşuma gitmişti. Stickerları artık söylemiyorum her fotoda değişiyor

Yakışcağını düşündüğüm bir jant buldum fiyatıda gayet uygun geldi hemen gidip deneyip aldım görüntü olarak yakıştığını düşünüyorum Araca biraz ses ve görüntü katması açısından HKS tip varex taktım 48'lik düz + kat iptali ve ortaya kısa bir susturucu ekledim alt devirleri öldürmemesi için sonda varex sesi beklediğimden güzel çıkıyor.

•06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jantları taktıktan sonra hep 2 kişi bindiğim için sürtme yaşacağım aklıma gelmemişti arkaya 2 kişi oturunca jantlar baya sürtme yaptı. Lastiklerimiz 195x50x15 olduğu için ve çamurluk içleri dar olduğundan baya sürtme sorunu yaşadım ve gidip çözümü camber vermekte buldum.

Önlerde de lastik ebatlarından dolayı tam turlarda sürtme yaşadığım için şuan önler oem jantlar. Kendi zevkimce tampon bıçakları monte ettim onların daha fotosu yok güncel hali bu şekildedir foto çekince yüklerim en kısa zamanda

Bunlarda bonus olsun hoşuma giden fotoları

•06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Instagramdan görüyorum murat abi, maşallah girdiğinde 350 fotoğraf atıyorsun

Jantlar güzel olmuş, biraz daha düşürme şansın var mı ? Sürtme problemi oluyodur bu ebatlarda gerçi

arka tampon boyatırsanda tadından yenmez.

kazasız belasız,maşallah abicim

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polo candır (: . farları neden tabanını siyah yapmadınız ? keşke tabanıda boyasaydınız çok daha orjinal dururdu.arka sileceği polo estate sileceği ile değiştirmenizi öneririm.bir de dohc olup tek kapı olsaymış tadından yenmezmiş.anlayamadığım 1.6 olup ekonomik olması demişsiniz.bu aracın motoru aşırı fazla yakar.nasıl oluyor acaba

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sislerin köşelerde olmaması + biraz dışarıda olması ve ön panjur logosunun orijinal renginde olmaması hariç beğendim.
    maşallah kazasız belasız
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı LnchCntrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Instagramdan görüyorum murat abi, maşallah girdiğinde 350 fotoğraf atıyorsun

Jantlar güzel olmuş, biraz daha düşürme şansın var mı ? Sürtme problemi oluyodur bu ebatlarda gerçi

arka tampon boyatırsanda tadından yenmez.

kazasız belasız,maşallah abicim
    saol kardeşim eyvallah evet fotoları genelde toplu atıyorum tek tek uğramamak için kaporta boya olayında biraz boya isteyen yerler var yaza doğru inşallah hepsini halledecem lastik ebatlarını 195x45x15 yaptığım an basacam şuan lastiklerden dolayı basamıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polo candır (: . farları neden tabanını siyah yapmadınız ? keşke tabanıda boyasaydınız çok daha orjinal dururdu.arka sileceği polo estate sileceği ile değiştirmenizi öneririm.bir de dohc olup tek kapı olsaymış tadından yenmezmiş.anlayamadığım 1.6 olup ekonomik olması demişsiniz.bu aracın motoru aşırı fazla yakar.nasıl oluyor acaba
    önceki araç 1.8 integra olunca ona nazaran az yakması bana yetti farlar böyle daha hoşuma gitti ellmedim şuan arka sileceğim yok eşim ufak bir dokunuşla kırdı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _driver_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sislerin köşelerde olmaması + biraz dışarıda olması ve ön panjur logosunun orijinal renginde olmaması hariç beğendim.
    maşallah kazasız belasız
    teşekkür ederim ilerleyen zmnlarda logyu orjinal krom olarak kullanmayı planlıyorum aklımdaki ilk şey orjinal sisleri ama bulabilrsem kare o olmassa yuvarlak mercekli sisleri

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski bir 6n kullanıcısı olarak tavsiyem.far yıkama aparatlarını sökün,orjinal sis alın ızgarasıyla birlikte.egzozu çift çıkış yapın.orjinal sportline jantı alın bbs.ebat tabi ki 195 45 15 olmalı dediğiniz gibi.vr6 karlık yerine de seat cordoba/ibiza karlığı daha hoş duracaktır.bu jantlara naparsanız yapın çok jdm duruyor.bende rays taktım zamanında 1 haftaya kalmadı söktüm.orjinallikten uzaklaşmayın derim.5 cm yay veya 3 artık duruma göre. 6.5 dan fazla basarsanız şasi traşlamanız gerekir bilginize.şimdilik bu kadar (:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski bir 6n kullanıcısı olarak tavsiyem.far yıkama aparatlarını sökün,orjinal sis alın ızgarasıyla birlikte.egzozu çift çıkış yapın.orjinal sportline jantı alın bbs.ebat tabi ki 195 45 15 olmalı dediğiniz gibi.vr6 karlık yerine de seat cordoba/ibiza karlığı daha hoş duracaktır.bu jantlara naparsanız yapın çok jdm duruyor.bende rays taktım zamanında 1 haftaya kalmadı söktüm.orjinallikten uzaklaşmayın derim.5 cm yay veya 3 artık duruma göre. 6.5 dan fazla basarsanız şasi traşlamanız gerekir bilginize.şimdilik bu kadar (:
    bu dediklriniz için sıfırdan başlamam lazım ama sisler aklımda ilk onları orjinale çevircem karlık şimdilik kırılana kdr dursun görüntüsü hoşuma gidiyor tavsiyeler için saolun

iztuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı günden güne tatlılaştırmışsınız, sevimli mi sevimli yapmışsınız. Maşaallah, güle güle kullanın.

(Kişisel fikrim) Arkadaki face, twitter vs. logoları arabanızın havasını bozmuş. Bazı Şahinciler yapıyor: Face, instagramın vs. açık adresini ön camın üstüne boylamasına yazıyor. Sanırsam bundan ötürü sizin o logolara da önyargılı yaklaşıyorum. Öznel yorumlamam olduğu için affola.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı günden güne tatlılaştırmışsınız, sevimli mi sevimli yapmışsınız. Maşaallah, güle güle kullanın.

(Kişisel fikrim) Arkadaki face, twitter vs. logoları arabanızın havasını bozmuş. Bazı Şahinciler yapıyor: Face, instagramın vs. açık adresini ön camın üstüne boylamasına yazıyor. Sanırsam bundan ötürü sizin o logolara da önyargılı yaklaşıyorum. Öznel yorumlamam olduğu için affola.
    çok teşekkür ederim tüm önerilere yorumlara açığım onlar şuan yok aracın üstünde koydum çok apaçi olduğunu fark edip geri söktüm

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin.

Abi yanlış anlamazsan bir şey diyeceğim, jdm arabanda (Integra) gittin Germanstyle BBS taktın, şimdi alman araban var (Polo) gittin Jdm jant taktın.

ouzs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    canım kardeşim maşşallah. Allah ağzının tadını bozmasın. Arabanla ilgili sana hep söylerim ama hep kendi bildiğini ve zevkini yaparsın bilirim Sadece bu sefer beni dinle. Bütün sticker ları sök. Sadece camların ortasındaki VW kalabilir belki. Jantları da orjinal kapaksız halinde biraz yere doğru indir arabayı. En azından 45 yanak lastik alıncaya kadar.. İnan çok sade ve temiz bi araban var ama çok süslü olmuş.

Beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun lafını sana ithaf ediyorum maşşallah kankacım.. Kazasız belası kullan canımın içi ailenle beraber..
    *On3r*

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin.

Abi yanlış anlamazsan bir şey diyeceğim, jdm arabanda (Integra) gittin Germanstyle BBS taktın, şimdi alman araban var (Polo) gittin Jdm jant taktın.
    integradaki üstünde geldi bbs'ler onu değiştirmek nasip olmadı onada 16 spoon takmak istiyodum hem kısmet değilmiş bunada bu denk geldi ucuz yollu olunca aldım aslında aklımda sportline vardı biraz takılıp değiştrimeyi düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ouzs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım kardeşim maşşallah. Allah ağzının tadını bozmasın. Arabanla ilgili sana hep söylerim ama hep kendi bildiğini ve zevkini yaparsın bilirim Sadece bu sefer beni dinle. Bütün sticker ları sök. Sadece camların ortasındaki VW kalabilir belki. Jantları da orjinal kapaksız halinde biraz yere doğru indir arabayı. En azından 45 yanak lastik alıncaya kadar.. İnan çok sade ve temiz bi araban var ama çok süslü olmuş.

Beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun lafını sana ithaf ediyorum maşşallah kankacım.. Kazasız belası kullan canımın içi ailenle beraber..
    kankam benim senin öneri ve görüşlerin benim için emirdir önleri basacam kankam arka çamurluk mesafesi çok dar çok basamıyorum lastik ebatlarını değiştirmeden bide iş yerinden arkadaşlarla beraber gidip geliyoruz arkaya sürekli 2kişi biniyor ondan dolayı arka biraz yüksek olacak ama önü indirecem biraz şiirde tam oldu hahahhsass

Satanael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oyıllardaki üretim bu b segmenti aracların benim gözümde yeri başkadır daima.wv grubu olsun renault grubu fiat (yıllarca adam etmeye calıstıgım paliom ) olsun. Ozamanlar daha şirindi araclar daha bi sevimliydi görsel olarak.

Aracınızın maşallahı var kazasız belasız kullanmak dileğiyle.

Sadece jantları hoşuma gitmedi desem yeridir.Orjinal jantları daha tatlı duruyor bu aracta.hem basıldıgındada ciddi olarak alcalıyor 15" lere nazaran.(performans olarakta ciddi kazanc saglar bu taban lastiğe göre)

Birde bu arkadaki camber icin pololarda bagımsız sistemmi var yok presmi yapıldı arkalara?
    Alıntı SR20DE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konularda bordo klavyeli hızlıların yazıları yok mu öldürüyor beni

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam araba harika görünüyor.Oem görünüşe dönme isteğiniz gerçekten çok mantıklı olacaktır.Merak ettiğim ne kadar 6n polo gördüysem hepsi de stop ediyor.Sanırım sende bu sorundan nasibini almışsın sorun çözüldü mü acaba yakın arkadaşımda aldı gerçekten arabayı ateşe vermenin eşiğinde çocuk
    Çeyrek Mühendis

Satanael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam araba harika görünüyor.Oem görünüşe dönme isteğiniz gerçekten çok mantıklı olacaktır.Merak ettiğim ne kadar 6n polo gördüysem hepsi de stop ediyor.Sanırım sende bu sorundan nasibini almışsın sorun çözüldü mü acaba yakın arkadaşımda aldı gerçekten arabayı ateşe vermenin eşiğinde çocuk

bitek poloda yok o dert polo palio clio hepsi o dertten müzdarip klasik bi sorun gaz kelebegi sorunu.palioda bende yaşadım bu derdi..önce temizletsin düzelmezse kelebek değişiyor... rolanti dalgalanmasıda vardır büyük ihtimal o aracta.
    Alıntı SR20DE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konularda bordo klavyeli hızlıların yazıları yok mu öldürüyor beni

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)