User Tag List

Sayfa 13/26 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
478 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: Ae101 Corolla JDM Build - 59 UP 231

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracınız mükemmel, keyifle okudum.
    Sanki bir ducktail iyi gider gibi...

ahmetmalcok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah. Spoiler ile daha güzel olur sanki . Harika durumda.

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah yapılan işlemler nokta atışı hep birde kapı çıtalarını sıfırlarsanız iyi olur değişik bi plastikimsi elastikimsi bişey zamanla büzülmeye başlıyolarlar

Emre-U - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınıza maşallah. Son güncellemelerle çok daha hoş olmuş. Özel değilse headersı nerden temin ettiğinizi ve fiyat bilgisini öğrenebilir miyim?

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MaşAllah emeğine sağlık..Güzel bir coil ile bassan daha albenili olur..
    teşekkür ederim,şu anki süspansiyon ayarından çok memnunum.çok basık olunca kullanışlılık mümkün olmuyor malesef

Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam maşallah,yeni hali ile daha göz kamaştırıcı olmuş. Sorun olmazsa paspas ve taban halısının fiyatını öğrenebilir miyim?
    taban halısı 200 tl civarı,paspaslar 50 tl takımı

Alıntı MehmetOrkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araba gerçekten senin ellerinde tekrar doğdu diyebiliriz. Herşeyi sıfırladın neredeyse Maşallah çok güzel oldu aracın.

Ön taraf şimdi kendine geldi işte bu şekilde harika . Artık eksikten çok fazlası var arabanın Tekrar Maşallah. Allah nazarlardan saklasın .
    Teşekkürler kafamda daha bir çok geliştirme var inş gün geçtikçe daha güzel olacak Rollalarımız

Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toyota da sanırım parça sipariş konusunda sıkıntı yok.ben doğuşu arayıp ne sorsam üretimden kalktı diyorlar.orjinal taban döşemesini bulabildiğine göre iyiler demektir bence.Aracın çok güzel olmuş valla , maşallah diyelim.Biraz daha düşürsen ama çok daha güzel olur.
    taban halısı orjinal değil ama servisteki ustalar uğraşıp gayet güzel oturttu.temin edilebilecek bir parça varsa servis kaçmıyor getirtmekten bu doğru.taban halısı temin edilebilir olsa da 2500 tl gibi bir fiyatı vardı.o nedenle orjinal almadım.

Alıntı Berkerr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MAŞALLAH... Çok güzel duruyor.
    Allah daha iyisini size nasip etsin teşekkür ederim

Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oh be panjur gitti dedim okurken, sonrasında bu konu üzerinde panjur bende gerginlik yaratıyormuş resmen araca bakış açım değişti. Çok çok güzel oldu oluyor MaşAllah. Kem gözlerden korusun rabbim.

Kesenize bereket, gönlünüze, elinize sağlık.
    inanır mısın fx panjuru takarken aklıma sen geldin )b13 ün de yeni gelişmelerini bekliyoruz
    Alıntı ayter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde gözümü panjur tırmalıyordu hep o da hallolmuş loading kısmı bitmiş arabanın.Şimdi benzini koyup keyfini çıkartma sırası sanırım.
    bir çok ince detay var ama temel kısımlar halloldu bundan sonrası daha kolay olacak inş
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kocaman maşallah aynı yurtdışı oldu şimdi İlerde bi 4age swap yakışır kazasız belasız
    ver gazı ver gazı )motorumun performansından önceden de memnundum şimdi daha mutluyum şu an bana yetiyor ama nasip kısmet diyelim )
    Alıntı Rea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah bana göre TRdeki en güzel ae101 Kazasız belasız sürüşler.
    Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.tr de çok emek harcanmış güzel ae101 ler var onalrın hakkını da teslim etmeliyiz

Alıntı cgtuzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekere taş değmesin maşallah.
    amin kardeşim cümlemizin çok teşekkürler

Alıntı Berkelyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınız mükemmel, keyifle okudum.
    Sanki bir ducktail iyi gider gibi...
    projelerimin arasıında çok güzel duracağına inandığım bir model var.Allah nasip ederse bir gün onu da takacağız
    Alıntı ahmetmalcok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah. Spoiler ile daha güzel olur sanki . Harika durumda.
    teşekkürler,kademe kademe ilerliyoruz.iyice hobi gibi oldu benim için
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah yapılan işlemler nokta atışı hep birde kapı çıtalarını sıfırlarsanız iyi olur değişik bi plastikimsi elastikimsi bişey zamanla büzülmeye başlıyolarlar
    bi SHU 78 kadar düzgün fiziğimiz olmadı ki )çıtaların durumu iyi aslında bir tek şoför kapısındakinin yapışkanında problem var.ona bir ara el atacağım

Alıntı Emre-U Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınıza maşallah. Son güncellemelerle çok daha hoş olmuş. Özel değilse headersı nerden temin ettiğinizi ve fiyat bilgisini öğrenebilir miyim?
    teşekkürler.sahibinden de sinan diye bir satıcı vardı izmirden.ondan aldım.kendisi çok ilgilendi saolsun.ama headers ın kaynak işçiliği vasatın üzerinde değil.mutlaka tekrar egsozcuda elden geçmesi lazım.yoksa kaçırma yapacaktır.300 tl civarıydı fiyatı

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son uygulamalar nokta olmuş. Hala güzel gidiyor. Maşallah
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maaşallah hocam gayet başarılı iş çıkmış ortaya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kaç gelişme ile devam ediyoruz..
    şöfor kapısındaki sarkık duran çıtaya bir el atayım dedim hatırlayacağınız üzre çıta yapışkanında problem olduğundan sarkık görünüyordu

çıtayı söktüm bant izlerini sildim tekrar çift taraflı bantla bantladım.eskisine göre oldukça düzeldi diyebilirim

ardından kaputu her açtığımda gözüme batan radyatör tutamaklarına sıra geldi.hemtutamakları hem de kaput dayama demirini zımpara boya yaptım

sıra aldığımdan beri hep gözüme takılan başka bir ayrıntıya gelmiştibir cesaretle tampona giriştim.önceki sahiplerini güzel dileklerle anarak tampon arkasına kaçmış boya artıklarına veda etmeye karar verdim

[url=http://www.hizliresimyukle.com/image/8pJbF]

hazır tamponu sökmüşken lipin vidalarını da sıkmayı ihmal etmedim.şu an ön kısımda iki eksiğim var.bunlardan biri jdm koito ön farlar inş haftaya elimde olacak.diğer eksik ise oem koito fx sisleri.onları da önümüzdeki ay takarak büyük bir mesafe katetmiş olacağımherkese iyi haftasonları diliyorum
    Konu eypcskn tarafından (23-04-2017 Saat 18:37 ) değiştirilmiştir.

Bluttbeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah iyi gidiyorsun buji kablolarının markasını öğrenebilirmiyim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son uygulamalar nokta olmuş. Hala güzel gidiyor. Maşallah
    Çok teşekkür ederim yavaş yavaş yapıyoruz bişeler

Alıntı KAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşallah hocam gayet başarılı iş çıkmış ortaya.
    Teşekkürler kardeşim,Allah daha iyilerini sana nasip etsin

Alıntı Bluttbeton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah iyi gidiyorsun buji kablolarının markasını öğrenebilirmiyim?
    Buji kabloları VMS marka amazondan aldım.linki bu:Amazon.com: 93-97 VMS Racing 10.2mm High Performance Engine SPARK PLUG IGNITION WIRES Wire Set in BLUE for TOYOTA COROLLA 93 94 95 96 97 1993 1994 1995 1996 1997: Automotive

ileriki zamanda buji tutucular da takmayı planlıyorum.böyle biraz dağınık duruyor,nizam şart)

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yağ soğutucusunu boyamasaydınız keşke

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boya işi iyi olmuş. Farlar sisler parklar orjinal maşallah iyi paradır şimdi onlar. Sinyaller orjinal mi ?.

Araç doldu bakalım başka neler yapacaksın . Maşallah.
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Chn53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yağ soğutucusunu boyamasaydınız keşke
    bana kalsa hiç boyamazdım ama halihazırda boya kaçmış olunca mecburen mudahale etmek gerekti.gerek yurtiçinde gerek y.dışı forumlarda böyle boyayan çok kişi var yağ soğutucusu ile ilgili herhangi bir arıza ya da probleme neden olduğunu görmedim.

Alıntı MehmetOrkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boya işi iyi olmuş. Farlar sisler parklar orjinal maşallah iyi paradır şimdi onlar. Sinyaller orjinal mi ?.

Araç doldu bakalım başka neler yapacaksın . Maşallah.
    uzun vadede oem gitmek doğru olan diye düşünüyorum.yan sanayi far park setine 350 tl gitmişti ve şu an çöp.hiç bir anlamı yok
    oem parçalara gelince fiyatları aslında sabit ama dolar kurunda değişim olunca fiyat otomatikman yükseliyor.bana sorarsanız asıl zor olan bu parçalara ulaşmak.çünkü ulaşması ödemekten daha zor
    tampon sinyallerimi aracı almadan 1 yıl evvel olur da tamponu bulamazsam 2.el y.dışı bi şekilde buluruz diye oldukça ucuza ebayden yan sanayi getirtmiştim ama o da son günlerine geldi hem rengi kaçtı hem de yağmurlu havalarda buğu yapıyor.yine aynı yere geleceğim belki ama oem ürün farkı hep bu noktalarda ön plana çıkıyor.servisten birkaç parça spariş edecem.tampon sinyalleri de bunlardan birisi olacak
    yeni gelişmeler her daim olacak çünkü Rolla larımız bunu fazlasıyla hak ediyor zaten oldukça paylaşıyorum herkesin fikri farklı bakış açısından yol gösterici oluyor.bu benim için önemli. Çok teşekkürler

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen aştın gidiyorsun maşallah . Ben mecbur duruldum çocuk olunca . Sadece artık ince dokunuşlar yapabiliyorum . Benim parklar ve farlar da çin malı ama şeffaf film çekiyorum üç ayda bir ve solmuyor . Önceki parklarım solmuştu çözümü bu şekilde buldum. Stoplara da çekeceğim onlar çin malı değil ama yine de güneş zarar vermesin istiyorum . Yaza girmeden bi inceden pasta sonra wax ile yazı geçirmeyi planlıyorum. Allah nazardan saklasın arabalarımızı .
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün jdm koito farlarım ulaştı sıcağısıcağına paylaşayım istedim geldiklerinde camları biraz buğulu gibiydi.kondisyon olarak iyi durumdaydılar.sadece farın birinin ayağı taşıma esnasında kırıllmış..çok önemli bir şey değil

içindeki ampüller bile koito

tabi ben dayanamayıp meguiars plastyx ile fasrların pastasını yedirdim

bu da nazarımız olsun geçen günkü sağnak yağmurdan sonra sağ park buğu yapmış )
    Konu eypcskn tarafından (25-04-2017 Saat 17:06 ) değiştirilmiştir.

cgtuzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok iyi gerçekten çok iyi.

Ufak bilgi : FX için orjinal sis farları yerine Hyundai Elentra mercekli sis farlarıda uyuyor.
    Hayaller Paris, gerçekler Karaköy.

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah 1 titonun aracı 2 senin aracın çok değerli parçalara sahip gerçekten Mehmet'in aracınında hakkı yenilmez tabi Zamanında koito için far ayarı sıkıntı diyorlardı,japonya menşei olduğu için(***** trafik ters orda) aydınlatma ters kalıyor felan diyorlardı böyle bir durum var mı? yoksa şehir efsanesi miydi o zamanlar
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normal de pek ilgim olan bir araç değil fakat ilk kullandığım daha doğrusu gazına bastığım araç hiç unutmam bordo renk güzel bir araçtı maşallah aracınız çok güzel duruyor yeni panjur harika olmuş nazar değmesin
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç iyice doldu gayet başarılı yerinde dokunuşlarla gidiyor, merakla takipteyim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)