User Tag List

Sayfa 8/26 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
478 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Ae101 Corolla JDM Build - 59 UP 231

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah harika olmuş bakımların. Bakımların fiyat listesini tek tek yazabilir misin. Eksikliğin sadece dediğin gibi yay ve amortisör kaldı .
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok çok güzel olmuş araç.Bu arada benim en çok takıldığım yer kendiliğinden ve bu kadar özenerek araç sahibinin hoşuna gidecek dokunuş yapan usta oldu.Çok saygılarımı sunarım.Boya işlemi çok güzel olmuş.Spreyle boyanmamış sanırım.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Parkederken gozume ilisti, dedim ben bu panjuru bir yerden taniyorum. Yandaki de bizim oglan. araciniza masallah, dokunuslar gayet guzel olmus.

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah cok emek vermişsin ggenel olarak beğendim dostum fakat,

ön taraf başka arka taraf başka duruyor

ön sinyaller beyaz olmalı farların içi beyaz olmalı oem yani ,sarı sinyal arka stoplarla uyumlu degil yada arka stoplarıda turuncu olanıyla degiştirmelisin böyle eski duruyor modası geçti turuncu sinyallrin

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Far sinyallerini beyaza çevirmeyi düşündünüzmü hiç? Yay ile harika gözükecek gibi duruyor.
    Bu araçla ilgili nerdeyse olabilcek her kombini düşündüğüme emin olabilirsiniz bz touring panjur takılı iken turuncu sinyaller birlikte araca spor bir hava katacağı için,beyaz sinyale geçildiğince türkiye panjur ve ya daha iyi bir seçenek olarak fx panjur gerekecektir.Tabi bunlar zevk işi herkes istediğini takabilir ama benim düşüncem bu yönde,teşekkür ederim zaten 2 büyük paket kaldı geriye onlardan biri de bu amortisör yay meselesi.

Alıntı MehmetOrkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah harika olmuş bakımların. Bakımların fiyat listesini tek tek yazabilir misin. Eksikliğin sadece dediğin gibi yay ve amortisör kaldı .
    Teşekkür ederim Mehmet bey ,radyatör hariç parçaların listesi aşağıda.Radyatörü servis dışı temin ettik 400 tl ye yakındı onun da fiyatı.işçilikle beraber hepsi 2,250.00 tuttu.

Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok güzel olmuş araç.Bu arada benim en çok takıldığım yer kendiliğinden ve bu kadar özenerek araç sahibinin hoşuna gidecek dokunuş yapan usta oldu.Çok saygılarımı sunarım.Boya işlemi çok güzel olmuş.Spreyle boyanmamış sanırım.
    Çok teşekkür ederim ,söz konusu Ortaköy toyota olunca tabi böyle kaliteli işlere şaşırmıyorsunuz.Tekrardan servis müdürü sayın Yusuf ÇİLO ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Yetkili servis farkı pazartesi teslim ettim perşembe aradılar aracınız hazır.adamlar işi biliyor Öyle sanıyorum ki bir çeşit çinko kaplama motor kapağının üzerindeki lakin manifold boya gibi geldi bana .Ustanın içinden gelmiş,Allah razı olsun

Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parkederken gozume ilisti, dedim ben bu panjuru bir yerden taniyorum. Yandaki de bizim oglan. araciniza masallah, dokunuslar gayet guzel olmus.
    Yakalandık desenize bakıyorum ben yokken yine kuşlar boş durmamış arabayı hedef tahtasına çevirmişler ) sizin de aracınıza maşallah,teşekkür ederim kazasız belasız
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah cok emek vermişsin ggenel olarak beğendim dostum fakat,

ön taraf başka arka taraf başka duruyor

ön sinyaller beyaz olmalı farların içi beyaz olmalı oem yani ,sarı sinyal arka stoplarla uyumlu degil yada arka stoplarıda turuncu olanıyla degiştirmelisin böyle eski duruyor modası geçti turuncu sinyallrin
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim,farların OEM olup karartma olan versiyonu da vardır hatta AE101 SEG modeli diye geçer,turuncu sinyalleri ben beğeniyorum,zaten eski bir araç 20 yıllık nerdeyse

erdi_35sx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah Elinize Saglık

kazım2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız kazasız belasız
    EVOLUTION X

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günler çok uzun ve ramazan olunca zaman geçmiyor eşyaları kurcalarken bu 4 tane jant göbeğini buldum.ve aklıma parlak bir fikir geldi hemen kolları sıvadım ve işe koyuldum

güzelce kuru -sulu zımpara yaptım

ardından maskeledim

2 kat astarımız

Allahtan jant boyasından biraz kalmıştı elimde

3 kat vernik işllem tamamdır

ve mutlu son

bunlar da bonus gelsin

Hayırlı Ramazanlar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi güncel çekelim

Şirzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emek verilen heşey güzeldir emeğinize sağlık maşallah gerçekten arka taraf çok güzel olmuş özellikle
    JUST A DRİVE...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Şirzat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emek verilen heşey güzeldir emeğinize sağlık maşallah gerçekten arka taraf çok güzel olmuş özellikle
    çok teşekkür ederim.reflektör efsaneyi çok değiştiriyor gerçekten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayram öncesi ufak dokunuşlarla devam ediyoruz hatırlarsanız bir ay önceki servisteki bakımlarda arka cam açma kolları ile jdm plaka aydınlatma sparişi vermiştim.cam açma kolları sonunda ulaştı.plaka aydınlatmanın ise artık sıfırı malesef temin edilemiyor.onun için farklı bir çözüm deneyeceğim

arkada oturanların kabusu olmuştu cam açamamak

hazır arkaya oturmuşken konsolun fotosunu çekeyim dedim.orjinal sınırları çerçevesinde birkaç ekstra eklemeyi düşünüyorum ilerisi için

kaputu her açtığımda akü demirinin o paslı hali gözüme batıyordu.güzelce zımparalayıp boyadım ve taktım tekrardan ve biraz kaput altı temizlik yaptım.motor bölümünün profesyonel bir temizliğe ihtiyacı var yine de

son olarak bir kaç zengin ton çekimle noktalıyoruz malesef aracı temizlemeye vaktim olmadı Tüm Techturkey ailesinin bayramını tebrik ediyorum,kazasız belasız sürüşler diliyorum

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin, elinize sağlık. Gayet yerinde dokunuşlar olmuş yaptığınız her şey.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni gelişmelerle devam ediyoruz aldığımdan beri yakmayı başaramadığım park lambalarımı sonunda yakmayı başardım

her şey güzel görünüyordu ta ki 15 dk sonra aşırı ısınma olana kadar.nerdeyse soketi eritecek dandik çin malı ampüller var içinde.ben de ısınma olmasın diye bu led lambalardan taktım

gel gör ki ısınmayan led lambaların ömrü pek uzun olmadı 24 saat sonra hakkın rahmetine kavuştular bunun üzerine markalı ve güzel yanan bu toshiba ampüllerden aldım.şlimdilik sorun yok gibi.fazla ısınmıyorlar

aldığım günden beri aracıma her bindiğimde beni hayattan soğutan bu yırtığa sıra gelmişti.heralde önceki sahipleri hep montla falan binmiş ben şuraya sürtünmeyi hiç başaramadım çünkü

güngör oto döşemeden orjinal döşeme kumaşını temin ettim(Zeki Güngör e hızlı kargo ve ilgisi için teşekklürler)

bitince temizlik şart gibi çok kirli döşemeler
    öte yandan amörtisör yay meselesi de hızla ilerliyor.ön amörtisörler geldi.arka amortisörlerin siparişi verildi.haftasonu da yayları alıyoruz inşallah

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam döşemeyi nasıl temin ettiniz parça olarak mı yoksa metre hesabı mı? Özel değilse fiyatta verebilirseniz
    Çeyrek Mühendis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam döşemeyi nasıl temin ettiniz parça olarak mı yoksa metre hesabı mı? Özel değilse fiyatta verebilirseniz
    ürün olarak sadece şöför mahalinin kapı tarafı var ve hazır bir şekilde arkası süngerli olarak gönderiyorlar.fiyatı 50 tl.metre olarak malesef satılmıyor.nedenini sorduğumda bu araçlarda diğer koltuk yerlerinin kolay kolay yıpranmadığını o nedenle gerek duyulmadığını söyledi

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eypcskn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ürün olarak sadece şöför mahalinin kapı tarafı var ve hazır bir şekilde arkası süngerli olarak gönderiyorlar.fiyatı 50 tl.metre olarak malesef satılmıyor.nedenini sorduğumda bu araçlarda diğer koltuk yerlerinin kolay kolay yıpranmadığını o nedenle gerek duyulmadığını söyledi
    Çok doğruda söylemiş bizim arabada da aynı hastalık var farklı bir kumaş ile yama yaptık fakat sizin ki çok hoşuma gitti.Bu arada İstanbul'da oto yıkama sahibiyiz,ne kadar bu arabalardan yıkadıysam hepsinin aynı yerde deformesi var.Teşekkürler bu arada
    Çeyrek Mühendis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıfır eibach yaylarım geldi

haftasonu servis yolu görünüyor ,bakalım nasıl olacak .beklemede kalın

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok şükür gözümüz yollarda kalmisti
    Şimdi gösterecek kendini işte. 98 gli special direksiyon yapılsa nasıl olur diye düşünmedim değil. Bir de kadife koltuk...
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)