User Tag List

Sayfa 9/26 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
478 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Ae101 Corolla JDM Build - 59 UP 231

KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah güzel ilerliyorsunuz bende 1.3 terra ma Kyb amortisör aldım gayet güzel sorunsuzlar, doğru seçim kyb.

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en büyük adımı da atıyorsun maşallah. Şimdi çok güzel olacak Allah nazarlardan saklasın.
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baştan sona heyecan ile okudum ,
    şuana kadar maşallah çok güzel olmuş ,
    tabii ki servisten sonra çıkacağını ciddi anlamda merak ediyorum .
    Allah kaza bela vermesin .

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün sanayide çokta bakımlı olmayan jdm arka tampon ve reflektörlü bi corolla gördüm. İçimden ulan boş yere ziyan oluyor millet bulamıyor dedim
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    egsoz takmayı düşünüyorsan elimde atıl headers var 4 2 1 1,6 corolla içindi ben flans kestirp 1.33 e oturttum güzel bir bakım ve contayla işini görür.
    Böyle corollayla çok ilgilenen birine hediye etmek isterim.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Attackan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, emeğinize sağlık çok güzel bir Corolla ve güzelleşmeye devam ediyor
    Konuyu baştan sona merakla okudum, takip etmeyede devam edeceğim yaylarda takıldıktan sonra çok daha iyi olacak

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok şükür gözümüz yollarda kalmisti
    Şimdi gösterecek kendini işte. 98 gli special direksiyon yapılsa nasıl olur diye düşünmedim değil. Bir de kadife koltuk...
    koltuk döşemesindeki yırtığı hallettiğimde döşemeyle ilgili sorunum kalmayacak.gri kumaş döşemeleri beğeniyorumdireksiyon olarak hatasız 3 kol direksiyon bulabilirsem takmayı düşünüyorum ama bulmak bi hayli zorlaştı,hayırlısı olsun

Alıntı KAYA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah güzel ilerliyorsunuz bende 1.3 terra ma Kyb amortisör aldım gayet güzel sorunsuzlar, doğru seçim kyb.
    Teşekkür ederim kyb çok tavsiye edildi benim de almayı düşündüğüm markaydı.zaman içerisinde performansını göreceğiz

Alıntı MehmetOrkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en büyük adımı da atıyorsun maşallah. Şimdi çok güzel olacak Allah nazarlardan saklasın.
    Teşekkür ederim Mehmet bey ,büyük bakım paketlerinden biri de buydu.Ancak hala atılacak bir çok adım var aracımı tam anlamıyla kullanılabilir hale getrebilmem için.Tamamladığımda kullanmak çok keyifli olacak
    Alıntı taka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu baştan sona heyecan ile okudum ,
    şuana kadar maşallah çok güzel olmuş ,
    tabii ki servisten sonra çıkacağını ciddi anlamda merak ediyorum .
    Allah kaza bela vermesin .
    Çok teşekkür ederim,Allah daha iyisini size nasip etsin,servisten alınca paylaşacağım yeni halini
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün sanayide çokta bakımlı olmayan jdm arka tampon ve reflektörlü bi corolla gördüm. İçimden ulan boş yere ziyan oluyor millet bulamıyor dedim
    Ortadoğu ülkelerinde rahatlıkla temin edilebilen bu parçalar Avrupa ülkelerinde malesef zorlukla bulunuyor.EUDM parçaları da hiç göze hoş gelmiyor hakkaten .Aracımın arka reflektör ve jdm tamponunu görünce servis müdürünün ilk tepkisi 'neden ülkemizde de böyle üretilmemiş ki ' oldu
    Alıntı melihyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    egsoz takmayı düşünüyorsan elimde atıl headers var 4 2 1 1,6 corolla içindi ben flans kestirp 1.33 e oturttum güzel bir bakım ve contayla işini görür.
    Böyle corollayla çok ilgilenen birine hediye etmek isterim.
    Güzel sözleriniz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.Ben de çoğu toyotacı gibi bu aracın orjinal motor ve egsoz sesine hayranım.ayrıca ailemle kullandığım bir araç.o nedenle şu an için böyle bir geliştirme planım bulunmuyor.belki ikinci bir araç sahibi olursam bu yönde geliştirme yapabilirim.
    Alıntı Attackan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, emeğinize sağlık çok güzel bir Corolla ve güzelleşmeye devam ediyor
    Konuyu baştan sona merakla okudum, takip etmeyede devam edeceğim yaylarda takıldıktan sonra çok daha iyi olacak
    Sağolun ,aracımın son halini ben de merakla bekliyorum,özellikle sürüş hissindeki değişim benim için çok önemli.birlikte göreceğiz

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah emek harcanmış
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 1 ay aradan sonra bomba gibi gelişmelerle devam ediyoruz Hatırlayacağınız üzere amortisör+yay değişimi ve koltuk tamiri için servise gitmiştim.

araç hazır lifte kaldırılmışken yağ kaçağı olan aks,direksiyon kutusu ve şanzımanı da elden geçirmek gerekti.

aksların durumu
    başarılı bir şekilde onarımı yapıldı ,keçeleri değişti,yağ kaçağı durdu,aynı şekilde direksiyon kutusu da onarıldı

beraberinde şanzıman açıldı keçe ve contaları değişti,bakımları yapıldı.Debriyaj balatası da hakkın rahmetine kavuşmak üzere olduğu için onu da açmışken yenisiyle değiştik

araç her sabah çalıştığında rölantide düzensizlikler oluyor ve bunun nedenini anlayamıyordum.sonunda nedeninin bu emmedeki çürüme olduğu ortaya çıktı.gerekli aluminyum kaynak yapıldı ,artık rölantim çok stabil
    evet bu yoğun bakımla beraber aracımın tüm ağır bakımları tamamlanmış oldu.aracımın yürüyen aksamındaki bu güncelleme ile beraber tepkilerinde,manevra kabiliyetinde,frenlemesinde hissedilir bir fark var.sanki araç daha sıkılaşmış gibi bir his veriyor hani bi vida hafif sallanır da sıkarsınız ya o kiplik hissini bilirsiniz işte onun gibi oldu neyse lafı fazla uzatmadan aracın güncel fotolarıyla sizi başbaşa bırakıyorum.maşallahı esirgemeyin

koltuğun yenii hali,güle güle pis yırtık )

son olarak benim gibi böyle 20-25 yaşındaki eski arabalardan birine gönül verip ,uzun süre kullanmak isteyen ve hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kardeşlerime deneyimlerimden yola çıkarak bir kaç tavsiyem olacak.Hakkaten duyduğum mutluluk tarif edilebilecek gibi değil,Allah herkese dilediğini nasip etsin.Yalnız böyle bir düşünceniz var ise araca verdiğiniz paranın en az yarısı kadar da bakımlara vermeniz gerekiyor.Ve kesinlikle yetkili serviste bakımları yapmanızı tavsiye ederim.Bu kadar profesyonel bir ekip olmasa aracım bu hale gelmezdi.Aldığım ilk günden bugüne sanki iki farklı otomobili kullanıyorum.Ortaköy toyotaya sayın Yusuf çilo ve ekibine çok teşekkür ediyorum bu vesileyle.İyi haftasonları diliyorum

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah harika oldu aracın güle güle bin inşallah. Allah kaza bela vermesin uzun yıllar kullan. Zaten arabana yaptığın bakımla çocuklarına kadar götürür . Böyle arabasına düşkün adamları görünce bende mutlu oluyorum. Harikasın ellerine sağlık . Artık pro çekimler şart güzel corollaya.
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah şimdi tam tadında olnuş

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baştan bu hale gelmesi çok emek olduğunu gösteriyor bence. Kesenize bereket.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

yagizs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, son hali çok çok güzel

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşAllah. İmrenerek takip ediyorum ama şu panjuru birde parlak siyaha kaplayıp deneseniz. daha öncede yazmıştım böyle burnu akmışta silmemişler gibi geliyor bana
    TR - B13

Gökhan Kavuştu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Son dokunuşlarla araç çok güzel bir hal almış, ellerinize sağlık.
    GKGARAGE

Instagram | Spotify | Flickr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, araca tekrardan can verdiniz kazasız belasız mutlu sürüşler dilerim Jantların ya rengine, ya da jantın kendisine acil el atmanızı öneririm çok daha güzel duracağı kesindir

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vallahi emeğinize hayran kaldım, severek takip ettiğim konulardan biri. Yetkili servis konusunda bana da ilham kaynağı oldunuz, gerçekten sanayide aracı kasap ustaların eline teslim etmekten kat ve kat daha iyi. Emeğinize sağlık.

zeipower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah ae101'lere eskiden toora jant takarlardı çok yakışırdı
    EKN Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MehmetOrkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah harika oldu aracın güle güle bin inşallah. Allah kaza bela vermesin uzun yıllar kullan. Zaten arabana yaptığın bakımla çocuklarına kadar götürür . Böyle arabasına düşkün adamları görünce bende mutlu oluyorum. Harikasın ellerine sağlık . Artık pro çekimler şart güzel corollaya.
    Çok teşekkür ederim.evet baya bakım yaptık araca ama corollalarımız en iyisini hakediyorBir kaç küçük ama önemli detay kaldı.onlardan sonra profesyonel çekimler şart
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah şimdi tam tadında olnuş
    Saolasın SHU 78 i de bu vesileyle anıyoruz
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan bu hale gelmesi çok emek olduğunu gösteriyor bence. Kesenize bereket.
    evet emek harcadık ama karşılığını gördüğüm için çok mutluyum.Allah size daha iyisini nasip etsin.
    Alıntı yagizs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, son hali çok çok güzel
    Teşekkürler,amortisör ve yay değişimi duruşunu çok etkiledi gerçekten.
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşAllah. İmrenerek takip ediyorum ama şu panjuru birde parlak siyaha kaplayıp deneseniz. daha öncede yazmıştım böyle burnu akmışta silmemişler gibi geliyor bana
    Şu benzetmen beni koparıyor kardeşim ) bak sana söz vermiştim,bz touringi temizlik için sökmüşken orjin panjurla foto çektim bana sorarsan boş kalmasıyla çok bi fark yok )

Alıntı Gökhan Kavuştu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son dokunuşlarla araç çok güzel bir hal almış, ellerinize sağlık.
    bir kaç ufak detay daha var onlar da tamamlanınca daha güzel olacağına eminim,çok teşekkürler
    Alıntı ALPE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, araca tekrardan can verdiniz kazasız belasız mutlu sürüşler dilerim Jantların ya rengine, ya da jantın kendisine acil el atmanızı öneririm çok daha güzel duracağı kesindir
    Jantları değil de rengini bi tık daha koyu yapmak istiyorum.esasında planımda bronz vardı ama aldığım boya daha çok gold gibi oldu.
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi emeğinize hayran kaldım, severek takip ettiğim konulardan biri. Yetkili servis konusunda bana da ilham kaynağı oldunuz, gerçekten sanayide aracı kasap ustaların eline teslim etmekten kat ve kat daha iyi. Emeğinize sağlık.
    Çok teşekkür ederim ilginiz için.Aracımı sanayiye götürsem hem istediğim gibi olmayacaktı hem de bunun için ustaya itiraz ettiğimde 'eski araç bu ne bekliyon anca bu kadar olur' diyecekti.Buna eminim
    Alıntı zeipower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah ae101'lere eskiden toora jant takarlardı çok yakışırdı
    çok kollu veya 5 kol jantlar bu araca yakıştırılıyor genelde.benim tercihim ce28n den yana oldu.gönül isterdi ki orjinalini takalım veya 5 kol trd jant takalım ama şu an için buna da şükür

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)