User Tag List

Sayfa 2/26 İlkİlk 123412 ... SonSon
478 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ae101 Corolla JDM Build - 59 UP 231

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallahi var gercekten. Bende arka tamponda usdm yi tercih ederdim uzun daha bi tamamlayici olucaktir dusuncesindeyim.

Araca denilcek soz yok, yapilan adimlar hep ozenli, fakat panjur benim gozumu tirmaladi belki resimlerdendir. Konuyu takipteyim, masAllah kazasiz belasiz.
    TR - B13

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba kullanmayı ae101 de öğrendim,bende yeri başkadır.Güle güle kullan işlemler gayet iyi.

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emeğine sağlık ilk Japon arabamızdı ilk kullandığım araçtı anısı büyüktür japon sevdasının başıdır, mahallede nineler karaşimşek gibi derdi.

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok beğendim hayırlı olsun ve Allah sabır ve kolaylık versin Enkei rpf1 bulabilirsen güzel olur aslında

YsnErhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emegınıze, elinize sagık. Konu muazzam aynı sekılde araçta görsel olarak cok can alıcı olmuş tebrıkler
    xbox live : YsnErhn

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah ellerinize sağlık çok güzel yerinde şeyler yapmışsınız, ama panjur benimde hoşuma gitmedi çok boş kalmış orası sanki.

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız cok guzel olmus aracın. kılıt ısını degıstıremene gerek yok kaportacıya gıdersen hallederler, kılıdın arka kısmına 2-3 somun ıle daha da ıcerı alıyolar ben oyle yaptırmıstım

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    panjur harici çok beğendim iyi günlerde kullan

metin_1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masallah hocam kaderi degişmiş aracın allah kaza bela vermesın

DeliceBirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız çok güzel olmuş.

tuzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah çok güzel olmuş kazasız belasız son halini merakla bekliyorum
    ///MPower

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun konuyu zevkle okudum, güncellemeleri merakla bekliyorum. Bence tek kusur panjur olmuş, onun dışında çok güzel.

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, keşke gli bulsaydınız da koltuklar kadife olaydı dedim. tavsiye verecek olursam, direksiyonu 3 kollu gli ile degistirin imkan olursa.
    93 gl ve 94 gli kullandık ailecek uzun yıllar. şimdi 04 kullanıyorum kendim. corolla cok guzel bi araba, kazasız belasız binin inşallah.
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika olmuş, hayırlı olsun
    çok teşekkür ederim Allah daha iyisini size nasip etsin

Alıntı ahmetmalcok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vov harika konu. keyifle okudum. çokta güzel olmuş maşallah. ilerledikçe takip etmek daha keyifli olucak. Maşallah kazasız belasız.
    belli aralıklarla aracıma yaptığım yenilikleri ve gelişmeleri paylaşacağım,çok teşekkür ederim.

Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski beyaz ae101ci olarak imrendim..Maşalah kazasız belasız.. Ben bir depoya bakayım ae101den kalma parçalar varsa yollarım sana

efsaneyi özlettirdimse ne mutlu bana çok teşekkürler göndermiş kadar oldunuz

Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arabanın, hastasının eline geçip yeniden şekillenmesi özellikle de 90lı yılların serileri ayrı bir keyifli oluyor. Hayırlı olsun maşallah kazasız belasız kullanın.
    90 lı yılların japon otomobilleri her zaman beni cezbetmiştir,hele ae101 benim için çok başka teşekkür ederim

Alıntı salih_560 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracınıza maşallah tamponlar ve stopları nereden temin ettiniz acaba ??
    arka tampon forumdan sercanavcı sayesinde bana ulaştı kendi ae101 i için almıştı zamanında.ön tampon servisten geldi 52119-1e130 kodu.stoplar konya akdeniz otodan temin ettim.

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığınız işlemler gerçekten yerinde olmuş, jantlı halini sabırsızlıkla beklemeye koyuldum. Bu modeldeki aracı yetkili servise götürmek güzel düşünce, bana da fikir oldu bu Kazasız belasız sürüşler. Siyah Spoon ile nokta olur.
    bir çok insanda servise gidersem beni soyarlar mantığı var ve aslında ben de öyle düşünüyordum.ama fiyatlar o kadar da uçuk değil gerçekten ve yapılan her şey garantili.tavsiye ederim özellikle ortaköy toyota servisi çok profesyonel.jant için bir çok seçenek var kafamda.spoon çok güzel ve hafif bir jant ama çok yaygın olduğu için son çare olarak aklımda tutuyorum.koyu renkler siyah,füme,bronz var kafamda renk olarak

Alıntı dragstar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben USDM leri daha çok seviyorum, uzun tamponla daha güzel oluyor,

kolay gelsin
    teşekkür ederim USDM tarzı bana hitap etmemekle birlikte güzel örneklerini gördüm.Kim bilir belki bir gün siz USDM corollanızın konusunu açarsınız.eminim keyifli bir konu olacaktır .

Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evrim geçirmiş hayırlı olsun

hazır tamponlar boyanırken siyah çıtaları ve kapı kolları da boyansa güzel olurdu bence
    çıtalar değil ama kapı kolları için öyle bir projem var kafamda teşekkür ederim

Alıntı ugurcan52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah yapılanlar cok yerınde ve kalıte olmus ; son fotolarda jettayı bozmus
    Jettanın rengi soldu galiba ,gerçi hep soluk ve soğuk bir tipi var bu jettaların :P

Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MaşaAllah abi kazasız belasız sürüşler. Yapılacakları da merakla bekliyorum.
    gelişmeleri aşama aşama paylaşacağım inşallah teşekkür ederim

Alıntı Ahmet.S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir ay kadar kullanmıştım corolla çok keyifli arabaydı. Aracınız severek zaman ayırdığınız emek verdiğiniz belli gayet güzel ve sade olmuş maşallah kazasız belasız kullanın.
    Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum ve takip ettiğim bir araçtı.inşallah her zaman hayatımda olacak boncuğum

Alıntı hkkcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah farlar çok yakışıklı göstermiş aracı
    baya uğraştırdı keratalar ama tahmin ettiğimden güzel oldular teşekkürler

Alıntı Mert_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah aracınıza, gelişmeleri merak ediyorum çok güzel olmuş, ilk haliyle alakası yok emeğinize sağlık
    Büyük bir plastik cerrahi geçirdi yeni yeni toparlanıyor gelişmeleri paylaşacağım inşallah teşekkür ederim

Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel ve bilinçli olarak ilerlemişsin gayette başarılı oluyor, kesene bereket.
    Yapım gereği sonuçtan ziyade süreçten keyif alan birisi olduğum için aşama aşama ilerlemek hoşuma gidiyor teşekkür ederim efsaneye her kuruş helal

Alıntı Bluefish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tebrikler, güzel işler. Güzel günlerde kullanın.
    teşekkür ederim,Allah size daha iyisini nasip etsin

Alıntı Slammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keyıfle okudum her an fotografla jant+basıklık tadından yenmez
    jant ancak yaza doğru netleşir diye tahmin ediyorum,o konuda fazla acele etmiyorum

Alıntı trgy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhteşem olmuş iyi günlerde kullan
    Çok teşekkür ederim

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah emeğinize zevkinize sağlık ön tamponun boyası böyle çok çok daha iyi olmuş. Fotoğraflarda belli olmuyor tampon ortasındaki havalandırmada bir ızgara mevcut mu? Eğer değilse ihtiyaç var bir de acilen bir jant lastik istiyor makine
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı painkller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallahi var gercekten. Bende arka tamponda usdm yi tercih ederdim uzun daha bi tamamlayici olucaktir dusuncesindeyim.

Araca denilcek soz yok, yapilan adimlar hep ozenli, fakat panjur benim gozumu tirmaladi belki resimlerdendir. Konuyu takipteyim, masAllah kazasiz belasiz.
    Çok teşekkür ederim,sizin aracınızın konusunu da bir kaç kere okumuşluğum vardır özellikle kıbrıstan katlanmış gelen tamponu günlerce ısıtarak monte ettiğiniz kısımı çok seviyorum Maşallahı var güle güle kazasız günlerde kullanın USDM tamponlar benim çok ilgimi çekmiyor.Ayrıca arka USDM ön JDM olduğunda yandan bakıldığında tampon çıkıntı farklılığından doğan orantısızlık hoşuma gitmiyor.Panjur çoğu kişinin alışık olmadığı bir panjur olduğu için tuhaf gelebilir

Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba kullanmayı ae101 de öğrendim,bende yeri başkadır.Güle güle kullan işlemler gayet iyi.
    Teşekkür ederim ,efsaneyle yolu kesişen herkes kolay kolay unutamıyor gerçekten .

Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık ilk Japon arabamızdı ilk kullandığım araçtı anısı büyüktür japon sevdasının başıdır, mahallede nineler karaşimşek gibi derdi.
    Dönemin şartları düşünüldüğünde albenisi yüksek bir araçtı gerçekten,teşekkür ederim

Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok beğendim hayırlı olsun ve Allah sabır ve kolaylık versin Enkei rpf1 bulabilirsen güzel olur aslında
    Jant konusunda acele etmiyorum,çok teşekkür ederim sinanbaysalın 20 YN sinde vardı güzel jantlar

Alıntı YsnErhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emegınıze, elinize sagık. Konu muazzam aynı sekılde araçta görsel olarak cok can alıcı olmuş tebrıkler
    Teşekkür ederim,uzun zamandır aklımda olan bir projeydi ve parçaların çoğunu aracı almadan önce hazırlamıştım.Almak,takmak ve paylaşmak şimdi nasip oldu

Alıntı taytay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah ellerinize sağlık çok güzel yerinde şeyler yapmışsınız, ama panjur benimde hoşuma gitmedi çok boş kalmış orası sanki.
    Panjur ilk defa görenlerde genelde benzer tepkilere neden olabiliyor ama bana göre aracın olmazsa olmaz parçalarından ,teşekkür ederim gelişmeleri oldukça paylaşıcam inşallah.

Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız cok guzel olmus aracın. kılıt ısını degıstıremene gerek yok kaportacıya gıdersen hallederler, kılıdın arka kısmına 2-3 somun ıle daha da ıcerı alıyolar ben oyle yaptırmıstım
    Sağolasın kardeşim ,zamanında senin 20 YN corollan yüzünden beyazdan az daha vazgeçiyodum,örnek alınabilecek ve emek dolu bir araçtı ) Kilitle ilgili ipucun için teşekkür ederim,ilk fırsatta deneyeceğim

Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    panjur harici çok beğendim iyi günlerde kullan
    Teşekkür ederim,zevk meselesi böyle istediğim gibi oldu .

Alıntı metin_1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    masallah hocam kaderi degişmiş aracın allah kaza bela vermesın

Biraz makyajdan bir şey olmaz :P teşekkür ederim sağolun

Alıntı DeliceBirkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız çok güzel olmuş.
    Çok teşekkürler Allah size daha iyisini nasip etsin

Alıntı tuzemen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah çok güzel olmuş kazasız belasız son halini merakla bekliyorum
    Gelişmeleri ve yenilikleri paylaşmaya devam edeceğim.sırada arka taraf var hayırlısı bakalım

Alıntı ALPE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun konuyu zevkle okudum, güncellemeleri merakla bekliyorum. Bence tek kusur panjur olmuş, onun dışında çok güzel.
    Teşekkür ederim bence panjur aracın havasını çok etkiliyor ve sıradan görünmesini önlüyor.Bu şekilde beğeniyorum aracımı.

Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, keşke gli bulsaydınız da koltuklar kadife olaydı dedim. tavsiye verecek olursam, direksiyonu 3 kollu gli ile degistirin imkan olursa.
    93 gl ve 94 gli kullandık ailecek uzun yıllar. şimdi 04 kullanıyorum kendim. corolla cok guzel bi araba, kazasız belasız binin inşallah.
    Gli lere dünyanın parasını istedikleri için ve karşılığında bir kaç donanım olması , bu donanımlara çok ihtiyacımın olmaması beni xli ye yönlendirdi.Direksiyonu ve manuel cam ve aynaları dert etmiyorum,aksine seviyorum Aradaki farkla bu geliştirmeleri yapabildim.

JJmusti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kardesım. insanın hayallerını gerceklestırmesı guzel bır duygu. Tek tasvsıyem on tarafta cok sarı detay var bence farın yanndakı sınyaller beyaz kalmalı.

bskone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız

Bluttbeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız güzel toplamışsın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)