User Tag List

Sayfa 16/26 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
478 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: Ae101 Corolla JDM Build - 59 UP 231

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satmayı düşünürsen 1e beni yaz Maşallah artık y.dışı örneklerinide aştı resmen yeni bir örnek oldu aracın Maşallah maşallah kazasız belasız
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

edr55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir corolla nasıl bu hale gelebilir, mükemmel. çok güzel olmuş, nazar değmesin. kazasız belasız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten tebrikler . Büyük emek özveri var konuda araçta jantlarla dahada yakışıklı olmuş ama nedense arka tampon eki gözü tırmalıyor yakışmamış bence . Servis derken yetkili servismi . Yoksa özel servismi bakımları yaptırdığınız yer hep yeni araçların yanında eğer yetkili servisse baya değişik oluyordur.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir örneği daha yoktur sanırım cidden emeğine sağlık sinyaller ve ön ek muazzam derecede değiştirmiş aracı devamını bekliyoruz
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satmayı düşünürsen 1e beni yaz Maşallah artık y.dışı örneklerinide aştı resmen yeni bir örnek oldu aracın Maşallah maşallah kazasız belasız
    Bugün satıyorum desin. Almamak için kesin bir bahane bulursun
    Life is Too Short To Stay Stock

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.Bilal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni diğer kitle ile karıştırdınız herhalde.. kadett gsi ya biniyorum.ae101im vardı sene 2010da en çok emek veren nadir kişilerden biriydim.sonra tekrar yapacağım diye gittim babama glisini aldım biniyor halen Satıyorum desin gider alır burayada konusunu açarım
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin her şey çok yerinde olmuş, ciddi anlamda ben buradayım diyor araç. Tam bir zevkli insan dokunuşları.

Eminim ki bu modelde çok nadir bir parçadır, çok emek vermişsinizdir bulmak için takmak için fakat o arka ek maalesef olmamış. Aracın tamponu ile aynı çizgileri taşımıyor maalesef. Araca 3 parça olan halindeki gibi sadece solu ve sağı mı taksaydınız?
    Jantlar nokta atışı olmuş, bir inç büyümüş gibi olmuş resmen.

Nazar değmesin.

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    niçin öyle düşündünüz merak ettim? Emir daha önce de t-sport kullanıcısıydı, bu 2. ae101i ailesinde.

Keza benim de ailemde 2 ae101 geçti, ben de 1 adet e12 sahibi oldum. Emiri de corollalar sayesinde tanıdım. Bu araç satılığa çıksa emin olun çok rahat satılır çok da bilinçli kullanılır.
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok emek harcıyorsunuz. Egsoz içinde birşeyler düşünseniz güzel olur bence
    Çok teşekkür ederim ,japon spor modellerinde olan ve araca çok yakışacağını düşündüğüm bir egsoz var aklımda.ama bulması bir hayli zor.olursa onu takmayı düşünüyorum.tabi önce muayeneye gireceğiz
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum guzel eklemeler olmus elıne saglık,

yalnız arka tampondakı ekten acılen kurtulmalısın.biliyorum yandann bakınca arka tampon boş kalacak ama emınım daha ıyı duracaktır.farklı bır marka aracın ekı gıbı durmus cunku.
    ,masallah
    bu sefer zevklerimiz uyuşmadı o zaman

Alıntı Nameless34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah aracınıza özellikle önden bambaşka duruyor ilanlara baktırıyor, zamanında avrupa üretim diye tabir edilenlerden 93 model vişne çürüğü 1.3 olanı vardı babamda ilk kullandığım ve araba kullanmayı öğrendiğim araçtı keşke hiç satılmasaydı hala özleriz.
    efsane kasanın herkeste güzel anılar bırakmış olması aracımla ilgili belki de en sevdiğim özellik.çok teşekkür ederim

Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araç buram buram emek kokuyor. Yapılan işlemler çok değerli gerçekten. Egsoz biraz sönük geri planda kalmış gibi body kite uygun bir kafa çok güzel gösterebilir birde lastik ve çamurluk arası 1-2 cm kapansa harika görünür bence araç. Kazasız belasız sürüşler
    evet araç body kite kavuşunca egsoz da göze batıyor ister istemez.dediğiniz işlem için çamurluklara işlem yapmak gerekir efsanenin arka çamurlukları içe doğru da devam ettiğinden en fazla iki kişi binilir her tümsekte sürter.hali hazırda zaten 1 cm içerden traşlı çamurluklarım.dahası orjinalliği bozar .teşekkür ederim
    Alıntı c.sar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok sade ve şık olmuş.
    evet benim de istediğim tam dediğiniz gibi olması
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herseyiyle cok guzel. En sevdigim modifiye tarzi, orj oem parcalar kullanilarak tarzinin cok disina cikmadan hem sade hem alimli olmus. Keyifle kullanin
    kesinlikle katılıyorum.oem parçalar hem ölçülü hem de planlı yapıldığından ve ayrı kaliteli materyal kullanıldığından sonuç daha güzel oluyor.Ae101 için oem bir çok aksesuarr var ancak hepsi yurtdışından temin edilebilien parçalar olduğundan temin sıkıntılı oluyor malesef.Çok teşekkürler
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok çok çok güzel oldu marşpiyeller ve jantlar cuk olmuş Jant zevklerimiz çok benzer ama ben hep 16'' den yanayım Allah nazarlardan hem gözlerden korusun bir yerine mutlaka nazar boncuğu tak
    elimizde shu 78 deki chrono jantların 16 inç olanından vardı da biz mi takmadık şaka bi yana yeni jantlar benim için nokta.daha değişmem sanırım.bırak başkasını kendim nazar değdircem diye korkuyorum
    Alıntı 1998corsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel emek harcanmış bir araç, kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

jantlar ve marşpiyel çok güzel olmuş ama malesef arka ek resmi tamamlamıyor puzzle daki eksik kısım gibi kalmış.
    egzoz için daha küçük kazanlı gene oem tarzı yada çift kafa daha iyi durabilir gibi oem type-r egzozu gibi
    çift egsozu ae101 e ben yakıştıramıyorum.zaten takmak için tamponu kesmek gerekir.bana ters oem bolt on spor egsoz var aklımda.zaten ondan başka düşünmüyorum.
    Alıntı sercanavcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah 41 kere eyüp kardeşim bu kadar ilerleyebileceğini tahmin etmiyordum ilk zamanlarda gerçekten müthiş olmuş arka ek konusunda eminim birşeyler düşünüyosundur evladiyelik oldu kardeşim.
    hatırlıyorsun dostum yaklaşık 2 yıl kadar evvel arka tamponu senden alırken telefonda sohbet etmiştik.sana planlarımdan bahsetmiştim.sen de inşallah yaparsın demiştin.zaman çabuk geçiyor ve aracımın bu noktaya gelmiş olması elbette beni fazlasıyla mutlu ediyor.Yardımların için çok saol kardeşim.
    Alıntı chatlaxs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah ebaydan çıkmıyosun heralde hocam
    üzerindeki bir iki parça ebay den alınmadır.geri kalanlar hep özel satıcılardan alınma ürünlerdir.keşke dediğiniz gibi hepsi ebay de bulunabilseydi o zaman işler çok kolay olurdu benim için

Alıntı cgtuzn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah en çok da jantlara çok sevindim. Fikir olarak arkadaşlara katılıyorum "Arka tampon eki" onun yerine paçalıklar arkayı toparlayacaktır diye düşünüyorum.
    jantları çok önceden özel olarak almıştım.tahmin ettiğim gibi güzel oldu.tabi etiketleri de unutmamak lazım.en az 5 hp var orda teşekkürler

Alıntı Adem Kurtuldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah araç tamamen evrim gecirmiş egzoz içinde bişey düşünürseniz ducktail ile arkası çok güzel durur bence kazasız belasız
    aklımdan geçenlere en yakın sizin görüşünüz oldu.rüzgarlık ve egsoz ile ben de güzel görüneceğini düşünüyorum.çpk teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana bu şarkıyı armağan ediyorum

Harun Kolcak - Vermem Seni Ellere (feat. Hakan Kahraman) ( Official Audio ) - YouTube

şaka bir yana günün birinde tekrar ae101 sahibi olursan her konuda sana yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarım.sensation corolla çok güzel bir araçtı.eminim daha güzelini yaparız

Alıntı edr55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir corolla nasıl bu hale gelebilir, mükemmel. çok güzel olmuş, nazar değmesin. kazasız belasız
    sonuçta o japon genlerinden geliyor ve jdm parçalarla buluşunca özüne dönüyor diyelim

Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten tebrikler . Büyük emek özveri var konuda araçta jantlarla dahada yakışıklı olmuş ama nedense arka tampon eki gözü tırmalıyor yakışmamış bence . Servis derken yetkili servismi . Yoksa özel servismi bakımları yaptırdığınız yer hep yeni araçların yanında eğer yetkili servisse baya değişik oluyordur.
    aracı aldığımdan bu yana bütün bakımlar ortaköy toyota yetkili servisinde yapılmaktadır.Servis müdürü Yusuf bey in sağolsun aracın bu hale gelmesinde çok büyük emeği geçmiştir.ayrıca servisteki Taner usta aracımın bakımlarını ve test sürüşünü yapan tek ustadır.onlar dışında kimse dokunamaz genelde aracı servise götürdüğümde çalışanların kendi aralarında aracın başında gülüşerek sohbetlrine şahit oluyorum.bazen getirdiğim parçaları soruyorlar.onun dışında son zamanlarda diğer müşterilerin gelip tanıştığı da oluyor.Güzel bir ortam var serviste.Genel olarak memnunum

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir örneği daha yoktur sanırım cidden emeğine sağlık sinyaller ve ön ek muazzam derecede değiştirmiş aracı devamını bekliyoruz
    güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.gerek tr de gerek dünyada çok özel ve güzel ae101 ler var.yeni gelişmeler tabi ki her daim olacak buna şüphe olmasın

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin her şey çok yerinde olmuş, ciddi anlamda ben buradayım diyor araç. Tam bir zevkli insan dokunuşları.

Eminim ki bu modelde çok nadir bir parçadır, çok emek vermişsinizdir bulmak için takmak için fakat o arka ek maalesef olmamış. Aracın tamponu ile aynı çizgileri taşımıyor maalesef. Araca 3 parça olan halindeki gibi sadece solu ve sağı mı taksaydınız?
    Jantlar nokta atışı olmuş, bir inç büyümüş gibi olmuş resmen.

Nazar değmesin.
    düşüncelerin için çok teşekkür ederim .jantların tasarımı görüntüyü çok etkiliyor.bu jantların kolları düz ve çepere kadar uzanıyor ayrıca renkleri de koyu olmadığı için büyük görünüyor.arka ek konusunda önerini yaparsak buna benzer bir görüntü oluşur

daha evvel bunu düşünmüştüm ve o ortası boş kalınca güzel olmuyor.sanki eksik var gibi oluyor.öte yandan tamponun çizgilerine uymuyor demişsiniz.tamponun zaten bir çizgisi var arka ek de onun üzerinden geçiyor.

arka ek konusunda genel bir memnuniyetsizlik olduğu için bu konuyu en sona bırakma gereği duydum.genel olarak söylenen arka ekin uymadığı tamamlayıcı olmadığı yönünde.yapılan öneri ise arkada lip olmaması.peki diyelim arka eki söktük.bizi nasıl bir görüntü bekliyor

görüntü çok mu güzel? bence asıl şimdi bir şeyler eksik gibi görünüyor.bunun nedeni ae101 in hatlarının çok oval ve ince olmasıyla alakalı.biz ön ve yanları eklerle büyütüp keskinleştirince arka güdük kalıyor ve komik bir görüntü oluşuyor.öte yandan gerek kendi konumda gerek forumdaki diğer araç konularında buna benzer tavsiyelere rastlıyorum.önceden aracımda bz panjur vardı-bence oem çok sportif duran bir panjur-forumun bir kesimi ısrarla sökmemi ve eski türkiye panjurunu takmamı tavsiye ediyorlardı.eski panjurun daha güzel duracağını düşünüyor olsam neden masrafa girip panjur alma ihtiyacı duyayım ki.bana bu tip mantık modifiye etme mantığıyla ters geliyor.halbu ki bana kimse fx panjuru tavsiye etmemişti.

öte yandan şahsi fikrim arka ekin body kiti güzel tamamladığı yönünde.kaldı ki rüzgarlık ve egsoz eklentisi ile arka daha yukarda gibi görünecek ve dolgulaşacaktır.sedan modele özel oem arka ek bulunmuyor.bz arka ek ise yurtdışı çok yaygın kullanılan bir ek.keşke oem olanı olsaydı daha iyi otururdu.gerçi onu da kesmek ve ayarlamak gerekecektir.aynı ekten ydışı bir kaç örnek

rüzgarlık ve egsoz sonrası beraber arkayı tekrar değerlendiririz.aracımın güzel görünmesini isterim ve bakan herkesin de keyif almasını isterim.eminim forumda aracının konusunu açan herkes benimle aynı düşüncededir.bir sonraki gelişmede görüşmek dileğiyle
    Konu eypcskn tarafından (29-10-2017 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir.

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niçin öyle düşündünüz merak ettim? Emir daha önce de t-sport kullanıcısıydı, bu 2. ae101i ailesinde.

Keza benim de ailemde 2 ae101 geçti, ben de 1 adet e12 sahibi oldum. Emiri de corollalar sayesinde tanıdım. Bu araç satılığa çıksa emin olun çok rahat satılır çok da bilinçli kullanılır.
    Arkadaş icin soylemedim. Genel olarak durum malesef boyle oluyor. Araba sendeyken herkes ister sever. Satiyorum alan var mi dendiginde almak isteyenler 1 adim geriye gider. Yoksa art niyetli soylemedim. Yanlis anlasilmak istemem
    Life is Too Short To Stay Stock

1998corsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koymuş olduğun son gri araçtaki egzoz güzel tamamlamış, onun tarzında bir egzoz olur çift çıkış istemiyorsan.

ek için haklısın arka eki çıkartırsan çok boş kalıcak o kesin... belki daha farklı bir tarz yada biraz daha ince kesip biçme ile daha düzgün duruşu sağlanabilir. yoksa ekin komple çıkartılmasından yana değilim bende
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

Apocaltique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Coco’ya maşallah abicim, kesene bereket emeğine sağlık... Coco’nun harika ce28n jantları bizim kırmızı ihtiyar sedan ek civice (Fofu’ya) hayırlı olsun, yine japon sevgisi kazandı, güler yüzün için teşekkür ederim abicim..
    34TF3376 D16Y4 RED iES
    34LA6012 B16A2 Sedan RED VTi
    34YN4748 K4M HB RED Clio
    34FFU95 D16Y4 RED iES
    34RC7033 M42 RED E36 Coupe-34KV3945 M20B30 E30 Coupe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Apocaltique Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coco’ya maşallah abicim, kesene bereket emeğine sağlık... Coco’nun harika ce28n jantları bizim kırmızı ihtiyar sedan ek civice (Fofu’ya) hayırlı olsun, yine japon sevgisi kazandı, güler yüzün için teşekkür ederim abicim..
    valla hiç ihtiyar durmuyodu kırmızı Fofu,maşallah diri araç konuyu buldum takipteyim kardeşimjantların önceden beri isteyen ve bu forumdan birine gitmesi beni daha da mutlu etti.Ben teşekkür ederim,kazasız belasız kullanman dileğiyle. JDM FOREVER!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka ek konusunda ana sorun bence fiber olduğundan oturmuyomuş gibi zayıf duruyor. Oem bulma yada deneme şansın varda tek eki tamponun üzerinde tutup fiberin oturmasıyla kıyasla derim.

Maşallah tekrar aracına.
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah cümlemize akıl fikir versin

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben eski ön lipiyle daha çok beğeniyordum. Araba zaten kupon bir araç oldu bence.
    Panjurun renginde aynalar,
    ve yine yeni ekte sislerin hemen altında çukurlar var, onlar siyah olsa sanki hava girişi gibi.
    böyle bir araca yakıştıramasamda diffüzördeki alt çukurlaşan kısmı siyaha boyarsanız daha iyi bir görüntü elde edeceksiniz gibi geliyor.

Nacizane fikrim bu yönde bu şekilde daha bütün duracağı kanaatindeyim aracın.

Ve jantları, panjuru çok beğendim. Araba çok güzel oldu, Allah kazadan beladan saklasın.
    TR - B13

KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca yapılanlara diyecek söz yok, nazicane fikrim kapı kolları ve ayna kenarları da gövde rengi beyaza dönmeli

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baştan sona keyifle okudum, buram buram emek ve kalite dolu bir araç yapımı olmuş. Kesenize bereket, son jantlar daha çok yakışmış. Bnece egzoza el atıltıktan sonra ön taraf biraz daha basılırsa daha agresif olabilir Maşallah kazasız belasız
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eypcskn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında aklımdan geçen tek bir model vardı.sıfır kosei k1 replikalarını aldım
    Aldığınız yerin web adresi varmı, yurt içi/dışı,
    Fiyat olarak ne odediniz?

Aracınızada maşallah, kazasız cezasız kullanın.
    group b ___

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)