User Tag List

Sayfa 21/26 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
478 sonuçtan 381 ile 399 arası

Konu: Ae101 Corolla JDM Build - 59 UP 231

Bluttbeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay be Türkiye'de Tom's turbo kitli ae101 de görmek varmış maşallah tekrardan kazasız belasız. Atmosferik Tom's bende Turbo da sende oldu
    PROJECT01 GARAGE

131mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emeğine, kesene, eline sağlık çok güzel bir iş çıkarmışsınız ortaya...
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itin köpeğin maskarası değil, Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin bekçisi, askeriyim.

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah allah kaza bela vermesin çok nadide bir araç olmuş benimde efsane kasaya 4age motor swaplama hayalim var ama bakalım başarabilecekmiyiz zaman gösterecek . Sizin projeyi okurken sanki kendi projem gerçekleşmiş gibi sevindim
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı calamityeas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Modifiye nin artık sök tak olduğu bi dönemde kelimeler kifayetsiz bu kadar emeğe.

çok teşekkür ederim, evet malesef artık günümüzde çoğu kişi sonu güzel dahi olsa uğraşmak istemiyor bu tip işlerle.

Alıntı cess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık, keyifle okudum. Özel bir araç olmuş gerçekten
    beğenmenize sevindim,çok teşekkür ederim.
    Alıntı srgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hikayesi, uygulaması, sonucu, herşeyi mükemmel olmuş Allah kaza bela sıkıntı vermesin
    cümlemize inşallah,teşekkür ederim
    Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç harika , hikaye harika , anlatım dili harika. Daha ne olsun keyifle okuduk. Güzel günlerde keyifle binin
    hissettiklerimi elimden geldiğince sizlerle paylaşmak istedim çok teşekkür ederim

Alıntı Kubilay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hikayesi de uygulaması da muazzam bi proje. Güle güle kullanın maşallah.
    çok teşekkür ederim güzel düşünce ve dilekleriniz için.
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah eyüp.

Turbo da Toyota üretimi CT12 mi CT20b mi acaba?

ae112 corolla sportivo dakinden daha mantıklı cooler konumu falan

güle güle kullan, bir gün sağ tarafa oturmak isterim eski bir ae101 sahibi olarak
    Turbo ct9a kodlu ep82 starlet gtlerden çıkan orijinal toyota turbosu.
    evet çok kestirme bir biçimde basınçlı hava emme manifolduna ulaşıyor.zaten küçük de bir turbo olduğu için turbo lagı minimum seviyede.
    teşekkür ederim,kısmet diyelim

Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah,maşallah. Allah kem gözlerden,kötü niyetli insanlardan korusun İnşallah.

şimdi yorumuma geleyim Çok ama çok güzel umarım hiç ayrılmazsınız,ayrılmak zorunda kalmazsınız. Çok güzel ve gördüğüm en güzel ae101. Kazasız,belasız nice seneler kullanın.
    güzel dileklerin için çok teşekkür ederim,ömrüm boyunca beraberiz,Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin artık nirvanası, son gelişmeleri vallahi imrenerek okudum Allah nazarlardan korusun Maşallah
    çok teşekkür ederim,estağfurullah eski bir efsanecinin onayını aldıysak tamamdır

Alıntı DenizKaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi, emeğinize sağlık.
    Güle güle kullanın.
    çok teşekkür ederim

Alıntı AnilDicle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan Sona Emek Maşallah
    Çok sağolun,emeklerimin karşılığını aldığım için çok mutluyum

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeklerinize sağlık. Nasıl bir tat , keyif olduğunu tam bilmesem de tahmin edebiliyorum. Güle güle ,keyifle kullanmanız dileğiyle.
    hissettiklerimi dilim döndüğünce sizlere aktarmaya çalıştım,beğenmenize çok sevindim.teşekkürler
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten muazzam bir sonuç ve emek arabayı sevmek aşık olmak böyle birşey olsa gerek allah nazarlardan saklasın kaza bela vermesin her vidasında her ayrıntısında emek olan bir araç daha ne yapılırki diyorum her seferinde çıta bir üste çıkıyor gerçekten harika bir araç
    Allah ömür verdikçe beraber olacağız inşAllah,çok teşekkür ederim valla ben de bazen bir sonrakine ne olacak merak ediyorum çünkü bazı kupon parçalar şansa denk gelebiliyor
    Konu eypcskn tarafından (11-09-2020 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski bir ae101ci olarak aracını çok beğeniyordum.. ulaşılması gerçekten güç parçayı tedarik edip takmak çok keyifli eminim.. Aracın kesinlikle bunu hakkediyordu senin adına çok sevindim maşallah kazasız belasız Bir çok 101cinin hayalini yaşıyorsun diyelim
    evet parçayı taktıktan sonra çekilen tüm çile unutuluyor,hikayelerimi burda paylaşırken özellikle eskiden ae101 sahibi olup bir takım işleri hayal edip bir şekilde hayata geçirememiş kişilerden güzel yorumlar almak beni özellikle mutlu ediyor.onların adına da başarmış gibi hissediyorum.çok teşekkür ederim

Alıntı ///Mpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten aşıktım otomobilinize bir sonraki etap 4a-ge mi derken böylesine ilginç bir o kadar da hoş ve orjinal bir geliştirme yapmışsınız bir daha aşık oldum 41 kere maşallah bir ae101 ancak bu kadar güzel olabilir güle güle kullanın
    4age ae101 sahibi olup güç arttırmak isteyen her kullanıcının aklından geçen bir geliştirme ve aslında oldukça da mantıklı.ama söz konusu Türkiye olunca işler değişiyor Benim tercihim turbodan yana oldu teşekkür ederim beğenmenize sevindim

Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani denilecek fazla söz yok gerçekten.turbo konusunda bile orjinallikten şaşılmamış daha ne diyelim.kazasız belasız kullanın
    teşekkür ederim turbo 4afe çok fazla var ama bu şekilde orijinal bir kit ile dönüşüm bu aracı diğerlerinden ayıracaktır diye düşündüm,güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim

Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum cok guzel malzemeler
    Kazasız surusler dılerım.Takdir ettim
    cümlemize kazasız belasız ,ben de teşekkür ettim

Alıntı tahakalisto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de eşi benzeri olamayacak çok orijinal bir araç olmuş sizin ve ustaların ellerine sağlık. Ben de AE101'leri çok severim. Ankara'da Turbolu birtane görmüştüm ve çok dikkatimi çekmişti. Ben de hayalini kuruyordum ama sizinkini görünce gözlerime inanamadım.
    evet Ankarada bu tip turbo dönüşümlerine ben de rastladım.alışılmışın dışında ve aynı zamanda orijinal ekipman kullanmaya dikkat ederek böyle bir araç ortaya çıkardım,beğenmenize sevindim,güzel dilekleriniz için teşekkür ederim

Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılların emeği nirvanaya ulasmıs gercekten. Body kiti tamamladıında daha ne yapılabilir orjinal olarak diye dusunmustum ama işin sonu buymus demekki. Bunu dunya uzerinde yapabilecek sayılı insandan birisin gercekten taktir edilesi bir emek. Ustaların verdiği tepkiyi gercekten merak ettim onlarda hayatlarında 1 kere yasayabilecekleri bişeyi yasamıs sayende onlarında emeklerine ellerine saglık. Massallah tekrar gercekten kazasız belasız.
    öncelikle güzel düşünceleriniz ve dilekleriniz için teşekkür ederim.bu tip projeler insanı bir çok açıdan zorluyor.çünkü daha evvel kimsenin yapmadığı bir şeye kalkışıyorsunuz ve bir yandan da risk alıyorsunuz.sonuç güzel olunca elbette bütün yorgunluklar unutuluyor.ustalara uzun zamandır size bir süprizim var diyordum ve onlar da merak ediyorlardı tabi görünce biraz şaşırdılar.sonra da serüvenime onlar da dahil oldu.beraberce montajı yaptık.unutulmayacak güzel bir anı oldu onlar için de .bu vesileyle onlara da tekrar teşekkür edelim

Alıntı YASNAKTP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soluksuz okudum gerçekten,emeğinize sağlık.
    teşekkürler, çok sağolun

Alıntı peace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okurken vay be dedim içimden emeklerine sağlık.
    çok teşekkür ederim

Alıntı İzzet Göçmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senelerdir takip ediyorum tekrardan imrenerek okudum
    takipçilerimizi bu sefer biraz fazla beklettik umarım telafi etmişizdir ,çok sağolun

Alıntı burcinkarabacak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah soluksuz okudum. elinize emeğinize sağlık.

saygılar
    çok teşekkür ederim

Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan itibaren okudum , ulaşılması güç parçaları azimle arayarak ulaşmanız ve sonrasında hayallerinizi gerçekleştirmeniz gerçekten muazzam..
    Bununn burda kalmaması gerekli diye düşünüyorum.
    Eğer dünyanın bir ucunda , corolla için özel bir parçalar var ise , takip edip ulaşmanız gerektğini düşünüyorum.
    Yapın ki , bizlere de okuyacak takip edecek konular kalsın=)
    Tekrardan kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.elimden geldiğince özel parçaları aracımda toplamaya gayret ediyorum.ancak hangi parçanın ne zaman denk geleceği de belli olmuyor.bazen özel bir parçaya ulaşmak yıllar alabiliyor.inş aracıma yeni eklentiler yaptıkça sizlerle paylaşacağım

Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi helal olsun kesene bereket
    çok teşekkürler

Alıntı Şahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek kelime ile yapılan işlerin tümüne hayran oldum güle güle kazasız belasız kullanın.
    beğenmenize sevindim,cümlemize inşAllah

Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi bravo, muhtesem duruyor arac. insan binmeye korkar basina bir sey gelecek diye
    teşekkürler,valla bu son gelişmelerden sonra benim de ara ara aklıma gelmiyo değil olabildiğince takip mesafesine dikkat etmeye çalışıyorum

Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman artık pasta cila,arabanın işi bitmiştir desem bir tık ötesi geliyor. Turbo kitini de orjinal olarak seçmek tam hasta işi olmuş. Yurtdışı gruplarında paylaşım yapıyor musun? Yapıyorsan tepkiler nasıl
    aracın daha boyası yapılacak komple,ondan sonra pasta cila aracımın bu şekilde detaylı olarak gelişmelerini sadece burada paylaşıyorum.yurtdışı sayfalarda genelde fotoğraf paylaşımı yapıyorum.beğeniler de oluyor,o parçayı nerden buldun,o parça neyin parçası gibi sorular da oluyor gördüğüm kadarıyla en çok pakistanlı kardeşlerimiz aracıma ilgi duyuyor,sağolsunlar

Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle inanılmaz bir seviye ve kültür... MaşaAllah
    çok teşekkür ederim,beni onurlandırdınız.

Alıntı Ahmet 0941 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah takip etmesi çok zevkli bir konu Daha neler göreceğiz acaba
    zaman gösterecek diyelim beklemede kalın

Alıntı sercanavcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyüp naptın sen yaa maşallah bu kadarını açıkçası beklemiyordum daha birkaç sene önce arka tampon stop far vs konuşurken konu nerelere geldi güle güle kullan tebrik ederim kardeşim.
    zaman çok çabuk geçiyor dimi dostum çok teşekkür ederim 5 sene olmuş neredeyse .

Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muazzam bir proje olmuş tebrikler
    çok teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bluttbeton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay be Türkiye'de Tom's turbo kitli ae101 de görmek varmış maşallah tekrardan kazasız belasız. Atmosferik Tom's bende Turbo da sende oldu
    biliyor musun bazen ben bile inanamıyorum bu kitin aracımda olduğuna teşekkürler,toms fazla bilinmiyor ülkemizde gerçekten

Alıntı 131mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğine, kesene, eline sağlık çok güzel bir iş çıkarmışsınız ortaya...
    çok teşekkür ederim,beğenmenize sevindim.emeklerimin karşılığını aldığım için çok mutluyum

Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah allah kaza bela vermesin çok nadide bir araç olmuş benimde efsane kasaya 4age motor swaplama hayalim var ama bakalım başarabilecekmiyiz zaman gösterecek . Sizin projeyi okurken sanki kendi projem gerçekleşmiş gibi sevindim
    güzel dileklerin için çok teşekkürler.
    istedikten sonra imkansız diye bir şey yok.İnşaAllah sen de bir gün hayaline kavuşursun.

JaSoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muazzam bir proje. Hayretler içinde kalarak okudum.
    Bu kadar emeğe söyleyecek söz bulamıyorum. Maşaallah. Allah kaza bela vermesin, Allah ayırmasın.

ahmetmltyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca olan hayranlığımızı güzel sözlerle değilde bir kaç küfür ile taçlandırmak isterdim ama yeri değil. Bir gün yolda denk gelirsem kesinlikle söyleyeceğim. Olmuş kelimesini vücut bulmuş hali başka bir şey demeye gerek yok. Kesenize bereket. Allah önce sağlıkla, keyifle kazasız belasız kullandırmayı nasip etsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.Turbo kitin montajı yapılmıştı.Ancak daha yapılacak çok iş vardı.Daha evvel bahsettiğim gibi bu kit Filipinlerdeki ae111 corolla için yapılmıştı ve o araçta 3.nesil 4afe motor bulunuyorken,benim aracım ae101'de 2. nesil 4afe motor bulunuyordu.Çok büyük oranda birbirine benzeyen bu 2 motor arasındaki farklara baktığımızda;

-Toyota 3.nesil motora geçişte 2 parça emme manifoldundan vazgeçip onun yerine tubüler döküm manifolda geçmiş.
    -4 pin tps sensörü yerine 3 pin tps sensörü kullanmış
    -önceki nesilde ecu rölanti motorunu hem açıp hem kapama kontrolünü yapabiliyorken,yeni modelde sadece açma kontrolü ecuya verilmiş.
    -değişen tps sensörü nedeniyle yeni bir boğaz kelebeği kullanmış.

2,5 yıl evvel turbo kit elime ulaşır ulaşmaz toms ecu yu aracıma takıp test etmiştim ve beni uzun bir serüvenin beklediğini o an anlamıştım çünkü bu tip özel beyinler(toms,blitz,mines vb.) sadece programlandıkları araçların üzerindeki parçalara göre ayarlandıklarından; en ufak bir farklılık bile sürüş kalitesini bozacak ve yanlış karışım ayarlarına sebep olacaktır. yani setup bire bir aynı olmalı

Bunun üzerine araştırmalara başladım.Araç Filipine özel hazırlanmıştı.Orada kaç oktan benzin kullanıldığından tutun da mevsimsel ortalama hava sıcaklığına kadar bir çok faktörü kontrol ettim.şansım var ki onlar da karadeniz iklimi gibi tropikal bir iklime sahipti ve japonlar gibi çok yüksek oktanlı benzin kullanmıyorlardı.

Ardından Türkiyedeki 99 corollanın parçaları ile filipin ae111 corollasının parçalarını karşılaştırdım.tps sensörü ve rölanti motorları birebir aynıydı.kelebek gövdesi ise farklı parça kodlarına sahipti.ne olabilir ki sanki sonuçta aynı ekipmanları kullanıyorlar dedim ve Türkiyedeki bir 99 corollanın çıkma boğaz kelebeğini komple olarak satın aldım

Ancak işler sandığım kadar kolay değildiTurbo kitin montajı sonrası araç sakin kullanımda 2 bin devire geldiğinde yakıt kesiyordu ve aracın içindekiler aracın kendini yumması nedeniyle öne doğru geliyorlardı.gaza yüklenirseniz de belli bir noktadan sonra karışım aşırı zengin oluyordu.sorun bendeki kelebek gövdesinin uyumsuz olmasındandı.türkiye modellerdeki kelebeğin gövdesini Pierburg adında bir alman firma üretiyorken,filipin modelin kelebek gövdesini Aisan(Aisin değil) diye bir japon firma yapıyordu.ve beyin de o kelebeğe göre programlanmıştı.Yana yakıla filipinlerde bu kelebeği aramaya başladım birkaç ay süren araştırmalarım sonucunda sıfır orijinal olarak temin etmeyi başardım.iki kelebeğin karşılaştırmalı fotoğrafları:

yeni kelebekle kendini yumma sorunu ve karışım tutarsızlığı düzelmişti.Hazır elim değmişken emme manifoldunu da 3.nesile güncelleyeyim dedim.yeni manifoldun tubuler ve yekpare oluşu turbo açısından da avantaj sağlıyor.eski manifoldun kapakları arasından hava kaçırma riski vardı ve tipi açıkçası pek hoşuma gitmiyordu.ayrıca 3. nesil manifoldun tasarımı yakıt yatağını kolayca sökmenize de olanak sağlıyor.sadece 2 vidayı sökerek enjektörleri dışarı alabiliyorsunuz.işte fotolar:

Aracımın setup ını bire bir aynı yaptıktan sonra aracın diğer sistemlerine de el atayım dedim.işe ateşlemeden başladım.ateşleme bobinini sıfır orijinal olarak güncelledim ve denso iridyum ik20 bujilere geçtim.daha evvel de bu bujiyi kullanmış ve bir süre sonra performansından memnun kalmamıştım.Ancak biraz araştırma yapınca bu bujilerin çok fazla sahtesinin piyasada olduğunu öğrendim.o nedenle işi şansa bırakmadım ve direk Japonya dan sipariş verdim gelen bujilerle önceki sahteler arasında dağlar kadar fark var.

Ardından yakıt sistemini geliştirmeye karar verdim.20 yıllık stok pompa her boost anında aynı performansı sergileyemiyordu.walbro 255lph benzin pompasını tercih ettim.işte eski pompanın hali

Daha güçlü bir pompa taktığım için yakıt basıncının da kontrölü gerekiyordu.japonyadan sard yakıt basınç regülatörü getirttim ve başınç göstergesi ile beraber montajını yaptım.yeni yakıt sistemi gerçekten fark yarattı.gaza her yüklendiğimde aynı doluluğu hissediyorum.ve afr göstergem de bunu doğruluyor

hava,yakıt ve ateşleme.3 ü de güçlenmişti.şarj sistemini de güçlendirmem gerekli diye düşündüm.alternatörüm 20 yıllıktı ve rölantide elektrik yükünü tolere edemiyordu.servisten orijinal konjektör,diyot tablası ve kömürlerin siparişini çektim ve montajını yaptık.çıkan parçaları gördükten sonra iyi ki yenilemişim dedim diyot tablasının 2 diyotu patlamış,kömürler bitmek üzereydi.konjektörün de köşesi sanırım aşırı sıcaktan erimişti.güzel bir güçlendirme oldu artık alternatörüm her koşulda aküye gereken voltajı gönderebiliyor

Gördüğünüz gibi iş malesef sadece turbo kiti takmakla bitmiyor.bir tarafı güçlendirdiğinizde kalan parçalar darboğaz yapıyor ve onları da güçlendirmeniz veya yenilemeniz gerekiyor.çok şükür şu an araç mekanik anlamda iyi bir hale geldi.ardından kozmetik işlerle devam ettim.

işe paspaslardan başladım.universal paspaslar tam oturmuyordu.bizzat ölçerek önce karton ile taslak hazırladım.arka paspasları tek parça yapayım dedim.daha sonra kenarlarına overlok yaptırdım.artık paspaslar yıprandıkça kalıp elimizde

daha sonra gözüme takılan bir kaç iç trim parçasını hatasız çıkmaları ile değiştirdim

iç kısımı toparladıktan sonra motor bölümüne geri döndüm.kitle beraber gelen filtre borusu ile filtre kuleye çarpıyor ve motor yeterince iyi hava çekemiyordu.filtreyi akü arkasındaki boşluğa almaya karar verdim

berberinde radyator soğutucu plaka ve akü tutucu braket ile küçük bir dokunuş yaptım.

kaput altı hemen hemen istediğim gibi olmuştu ancak hala bir eksik vardı.oem ae101 gt kule gergisi aldım ve montajı yapıldı.ve işte son haliyle kaput altımız

evet bu kısımın da sonuna geldik.yeni gelişmelerle görüşmek üzere.
    Konu eypcskn tarafından (18-06-2021 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir.

mhmtyyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah diyorum kenara çekiliyorum.
    Yok mu ya şöyle ucuz araba alabileceğimiz bir yer...

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Yorum yapmaya gerek yok, keşke benim olsa dedim.

Maaşallah.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aşığım ya,hastasıyım şu aracın.Maşallah inanılmaz iyi bakıyorsunuz tebrik ediyorum sizi.İstanbul'a yolunuz düşerse fotoğraflarını çekmek istiyorum
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

SNGR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşşallah benzersiz ve mükemmel proje, kazasız belasız kullanın

BYET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arabayı parayla satın alamazsın öyle bir araba emek verdiğiniz corollayı ayrı bir kefeye koyuyorum. Muazzam..

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her güncellemede üzerine koya koya gidiyosun

Kocaman maşAllah, Allah kaza bela vermesin.

Batu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Harika bir proje olmuş elinize kolunuza sağlık

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah muazzam olmuş kesenize bereket
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ellerinize sağlık.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oscarlık adamsın , eline saglık (=

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)