User Tag List

Sayfa 25/26 İlkİlk ... 1523242526 SonSon
478 sonuçtan 457 ile 475 arası

Konu: Ae101 Corolla JDM Build - 59 UP 231

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emeklerinize sağlık.Böyle bir servis bulabilmek bence büyük bir şans hocam.Hem Toyota servisi hem kaporta işlerini yapması bulunmaz nimet.Arabanın da sizin gibi bir sahibi olması onun için büyük şans.Güle güle kulanın
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S.a araci o kadar sökmüsken ufak bir yalitim yapilabilirdi sankim

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla acaip. elinize sağlık.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emeklerinize sağlık çok değerli uygulamalar,

sercanavcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toyota müzesinde sergilemelik bir eser maşallah eyüp kardeşim emeklerine sağlık o kadar özel bir araba olduki bir parçasında katkım olduğundan dolayıda mutluyum

eypcskn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışarıdan herhangi birine sorsanız eski kasa Corolla işte der geçer, ama burada araç övgülerden övgülere koşuyor. Her şey değerinin bilindiği yerde güzel.
    Maşallah gerçekten ne para ne beceri, yaptığı şeyi aşkla yapmak böyle bir şey. Nazar değmesin, takipteyim.
    kesinlikle katılıyorum.zaten amacım da mümkün olduğu kadar nadir bulunan oem tarzda eklentilerle sadece bu modele ilgisi olan veya bu model hakkında bilgi sahibi kişilerin dikkatini çekecek bir araç ortaya koyabilmek.çok teşekkür ederim.

Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mükemmel ya..En sevdiğim konulardan biri.Muazzam olmuş elinize,kesenize bereket.Birazcık videoda atarmısınız acebaa
    çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim inşaAllah gopro tarzı ekipman edinebilirsem çekmek istiyorum.

Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eline sağlık kardesimle son halinin resimlerine bakıyorduk , kardesim bu sıfır mı satılıyor dedi
    teşekkür ederim bizim için sene hep 1998 dış kısımda çıta cam fitil vs. de değişince sıfır hissiyatı oluyor görenlerde .

Alıntı Mert- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu başlığın sıkı takipçisiyim çok çok güzel olmuş kazasız belasız kullanın. fabrikadan çıkmış gibi tertemiz gözüküyor.
    ustalarımız sağolsunlar büyük bir sevgiyle ve özveriyle çalıştılar, sonuç güzel oldu.beğenmenize sevindim

Alıntı eightysix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön camdaki pas ne kadar ilerlemiş öyle. Neyse ki yaptırabilmişsiniz, sonuç mükemmel olmuş. Fotoğraflara bakarken sanki Toyota'nın fabrikasına bakıyor gibi hissettim Maşallah diyelim.
    evet dışardan bakınca ufak ufak paslanmalar var gibi görünüyordu ama sadece buz dağının görünen kısmıymış bu yaşlardaki çoğu araç böyle.o nedenle komple boya yapılacaksa mutlaka ön ve arka cam sökülüp öyle yapılmalı ki bir anlamı olsun diye düşünüyorum.teşekkür ederim servis beklentilerimi fazlasıyla karşıladı

Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine super bir guncelleme haketmisti boylesi bir yenilenmeyi. Kesenize bereket.
    teşekkür ederim bu boya işi gözümde baya büyümüştü ben de rahat bir nefes aldım

Alıntı Redfish16V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ama çok mutlu oldum maşallah kazasız belasız !
    mutluluğuma ortak olduğunuz için çok teşekkürler cümlemize kazasız belasız

Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten diyecek söz bulamıyorum elinize emeğinize kesenize sağlık gerçekten maşallah nice uzun yıllar ağız tadıyla kullanın.
    çok teşekkür ederim biraz geç oldu ama bu boya işini halledebildik,cümlemize inşaAllah

Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeklerinize sağlık.Böyle bir servis bulabilmek bence büyük bir şans hocam.Hem Toyota servisi hem kaporta işlerini yapması bulunmaz nimet.Arabanın da sizin gibi bir sahibi olması onun için büyük şans.Güle güle kulanın
    çok teşekkür ederim evet hem aracıma hem de bana yollarımızın kesişmesi iyi geldi diyebilirim servis konusunda çok haklısınız o anlamda şansım da yaver gitti çok şükür.bu arada sizin aracın konusunu gördüm maşaallah harika dokunuşlar ve eklentiler olmuş .kazasız belasız sürüşler dilerim

Alıntı ibrahim61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.a araci o kadar sökmüsken ufak bir yalitim yapilabilirdi sankim
    keçelerden yıprananlar yenilendi onun harici bir şey yapılmadı.yalıtımda başarıya ulaşmak için hatırı sayılır bir harcama yapmak gerektiği için ellemedim.ancak yine de araçta hissedilir bir sessizleşme var içerde sanırım cam ve kapı fitillerinin yenilenmesi bu farka sebep oldu

Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla acaip. elinize sağlık.
    çok teşekkürler beğenmenize sevindim

Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeklerinize sağlık çok değerli uygulamalar,
    güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Alıntı sercanavcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toyota müzesinde sergilemelik bir eser maşallah eyüp kardeşim emeklerine sağlık o kadar özel bir araba olduki bir parçasında katkım olduğundan dolayıda mutluyum
    güzel dileklerin için çok teşekkür ederim kıymetli dostum.senden arka tamponu aldığımda henüz bu aracı satın almamıştım o nedenle yapmış olduğun katkının yeri çok daha özel.
    Konu eypcskn tarafından (08-11-2021 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel görünüyor. Ellerinize sağlık.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel olmuş aracınızın son hali. ''Yaptıklarımın yapacaklarımdan fazla olduğu'' cümlenizi ben de yaşadım. Çok az işi kalan araç insanı çocuğu doğacak gibi sevindiriyor.

anlgms06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koyu peugeot 306 hastası olmama rağmen japon grubuna sempatim yok değil lise yıllarımda özellikle lise sonda(2016) jdm corolla nasıl olur diye az düşünmedim değil o yıllarda bu kadar profesyonel çalışma yoktu tamponu yapan jdm yaptım diye geçiniyordu. Üniversiteyi kazanıp denizliye geldiğim zaman jdm ön tamponlu corolla hep gözüme çarpardı içten içe sempati duyardım

Bugün ise arkadaşım kendi special corollasını ilana koyunca bende bi bakınayım bu süreçte bi proje yapılmış mı diye ağzım açık kaldı doğrusu BA YIL DIM şimdi rakip olarak bi beyaz sedan 306 da ben mi yapsam ne�� 34 ze 2915 plakalı sedan bi 306 var çıtırdan dolu sahibi murat abi ile sürekli konuşuruz şu kpssden atanmış olsaydım bide ben proje yapardım Sedan 306 Gti

Ama tekrar tekrar söylüyorum maşallah cidden ayakta alkışladım şapka çıkardım bu projeye������

BYET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel ya cidden. Sizin için hassas olan kaporta durumu bu forumdaki herkes için geçerli sadece işini iyi yapan bir usta bulamamız ve maddi zorluklar bizim güzel bir sonuç almamızı erteliyor diyelim. Büyük emekler var şimdi tam anlamıyla olmuş diyebiliriz bundan sonra aftermarket olayları kalmış galiba keyfini sürün.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    @eypcskn

eline emeğine sağlık kesene bereket, dışta gli lerdeki gibi kapı çerçevelerini siyaha çevirmeyi düşünmüyor musun
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesenize bereket her şeyiyle çok güzel aracınız, maşallah kazasız belasız kullanın, dostluğunuz bâki olsun
    BMW E90 320d LCI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok büyük emek harcanmış harika bir araç.. Eline emeğine kesene bereket kardeşim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel görünüyor. Ellerinize sağlık.
    teşekkür ederim

Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş aracınızın son hali. ''Yaptıklarımın yapacaklarımdan fazla olduğu'' cümlenizi ben de yaşadım. Çok az işi kalan araç insanı çocuğu doğacak gibi sevindiriyor.
    evet dediğiniz gibi uzun uğraşların sonucunu görmek mutluluk veriyor.tabi yine de yapılacak çok iş var sizin de aracınıza maşaAllah kazasız belasız

Alıntı anlgms06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koyu peugeot 306 hastası olmama rağmen japon grubuna sempatim yok değil lise yıllarımda özellikle lise sonda(2016) jdm corolla nasıl olur diye az düşünmedim değil o yıllarda bu kadar profesyonel çalışma yoktu tamponu yapan jdm yaptım diye geçiniyordu. Üniversiteyi kazanıp denizliye geldiğim zaman jdm ön tamponlu corolla hep gözüme çarpardı içten içe sempati duyardım

Bugün ise arkadaşım kendi special corollasını ilana koyunca bende bi bakınayım bu süreçte bi proje yapılmış mı diye ağzım açık kaldı doğrusu BA YIL DIM şimdi rakip olarak bi beyaz sedan 306 da ben mi yapsam ne�� 34 ze 2915 plakalı sedan bi 306 var çıtırdan dolu sahibi murat abi ile sürekli konuşuruz şu kpssden atanmış olsaydım bide ben proje yapardım Sedan 306 Gti

Ama tekrar tekrar söylüyorum maşallah cidden ayakta alkışladım şapka çıkardım bu projeye������
    güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim.aracımın bu noktaya ulaşması 5 yılımı aldı ve bu süre içerisinde şunu farkettim:Türkiye de yaşıyorsan ve kafanda bir otomobili almak ve üzerinde çalışmak fikri netleşmişse hemen harekete geçmelisin.çünkü zaman ilerledikçe her şey aleyhine oluyor.umarım siz de en kısa sürede hayallerinize kavuşursunuz.

Alıntı BYET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ya cidden. Sizin için hassas olan kaporta durumu bu forumdaki herkes için geçerli sadece işini iyi yapan bir usta bulamamız ve maddi zorluklar bizim güzel bir sonuç almamızı erteliyor diyelim. Büyük emekler var şimdi tam anlamıyla olmuş diyebiliriz bundan sonra aftermarket olayları kalmış galiba keyfini sürün.
    Teşekkür ederim evet bizim gibi aracına değer veren insanlar için en ufak bir detay bile çok güzel olmalı.gönül ister ki her iş elimizden gelsin ve bizzat kendimiz yapalım ama bu da mümkün olmuyor malesef.şartların oluşması geç oldu ama güzel oldu benim için.bundan sonraki süreçte olacakları açıkçası ben de merak ediyorum bakalım neler olacak göreceğiz birlikte

Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @eypcskn

eline emeğine sağlık kesene bereket, dışta gli lerdeki gibi kapı çerçevelerini siyaha çevirmeyi düşünmüyor musun
    neden bilmiyorum ama beyaz renk özelinde b sütununun gövde rengi kalması daha gözüme hoş geliyor.gli gibi olunca aracın uzunluk-yükseklik oranı bozulmuş gibi geliyor bana.tabi biraz da zevk meselesi.teşekkür ederim

Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesenize bereket her şeyiyle çok güzel aracınız, maşallah kazasız belasız kullanın, dostluğunuz bâki olsun
    güzel dilekleriniz için çok teşekkürler.amin cümlemize kazasız belasız sürüşler

Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok büyük emek harcanmış harika bir araç.. Eline emeğine kesene bereket kardeşim.
    çok teşekkür ederim,emeklerimin karşılığını aldığım için mutluyum.Daha iyileri sizlere nasip olsun inşaAllah

CabrioMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genelde efsane kasaya hakkı ile binenlere gıpta ederek bakıyorum. Gerçekten Türkiye şartlarında yaptığınız değişiklikler dudağımı uçuklattı. Ben şahsım adına böylesine güzel koruduğunuz ve sağlam parçalarla bir bütünlük kazandırdığınız için teşekkür ederim. Keyifle takipteyim. Ağız tadı ile binin İnşallah.
    @kilicworkss

anlgms06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maalesef artan kur dediğiniz gibi işleri her geçen gün daha zorlaştırmakta. Ben teşekkür ederim kpss sürecim bitip atanır atanmaz start vereceğim inşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ufak bir güncelleme kış sezonunun ardından haftasonu güzel havayı fırsat bilerek yeni haliyle ilk fotolarımızı çektik

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah ne güzel olmuş önden bişeye benzetiyom ama neye çıkaramadım
    ön lastikler arkalardan daha mı büyük ne ? jantlarda sanki biraz cılız kalmış degişik bi jantla araç daha kaslı olabilir bence ama çok güzel olmuş gerçekten
    PROSTOCK GARAGE

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabanız JDM'in tamda karşığı resmen

bence bir şeyi eksik sadece , dolphin style egsozu

médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)