User Tag List

19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: W140, W163, W124x2 Çedirdek Ailem.

MAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

W140, W163, W124x2 Çedirdek Ailem.

Merhabalar, üye olmadığım dönemi de göz önüne alırsak uzun zamandır siteyi yakından takip ediyorum ve bu sayede siteden birçok kişiyle alışverişim, iyi diyaloglarım oldu ve tabi ki son derece faydalı bilgiler edinmekle birlikte araba sorgulamarım olsun modeller hakkında yaşananları takip etmem olsun birçok noktada kararımı etkileyen bilgiler de edindim.

Geçen bu süreçte birçok arabayla hikayelerim, kendi evimdeki atölyemde hatrı sayılır modifikasyonlar yaptığım arabalarım oldu ama toplu fotoğraf yüklemeye üşenmemden konu açma noktasına gelememiştim. Şimdi sitenin bu noktasında da güzel diyaloglar kurulsun güzel paylaşımlarda bulunalım isteğiyle üşengeçliğimi bir kenara bırakıp aktif olarak kullandığım araçları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ailenin ağır abisiyle başlayalım o halde;

W140 S serisi tarihinin efsanesi evet ama benim için ayrı bir efsane! Bu araba benim için kusursuzluğun ne denli büyük bir takıntı olduğunu farketmemi sağlayan öğretmenimden, "Dostun gibi bak, düşmanın gibi sür" prensibini iliklerime kadar işleten atıma kadar birçok şeyim oldu ve her baktığımda onu sakin ama saldırmaya hazırmış gibi görmek beni açık açık gaza getiriyor.

Ağır abimiz söz konusu olur da onun izinde devam eden W124 olmazsa olmaz değil mi?

Bu araca dokunduğum onunla haşır neşir olduğumdan beri hiçbir w124 beni etkilemedi etkileyemedi. Bu denli kusursuz, hatasız ve her şeyiyle orijinal ve dinç bir w124 gördükten sonra değerlerindeki kusurlar hemen gözünüze batmaya başlıyor şimdiye kadar 8 adet W124 sahibi oldum hepsi çok üst düzeydi her zaman her noktasına para harcadığım ve değen araçları ama bu bambaşka ve bu nedenle sanırım hala vazgeçmedim bu güzellikten. Şimdilerde orijinal amg jantlarının takılmasını bekliyor...

W163 ailenin 3. ferdi. W221 mü w163 mü yoksa BMW denemesi mi yapsak derken zaten W140 her şeyiyle sıfır yapılmış vaziyette deyip S serisini eledim X5 bakarken dilediğim temizlikte bulamadım sinirlerim bozuldu ve yaptığım araştırmalar sonucunda bir ML55 amg için de direkten döndükten sonra Leyla Alaton Günyeli'nin eski aracı olan bu erkeği buldum. almak biraz sancılı olsa da hiçbir işi normal gitmeyen ben bunun da üstesinden gelip sahip olmuştum 2002 model ve 14 yıldır full kaskolu olarak aldım tanimki hatasız boyasızdı.

Boyasızdı boyasızdı ama içimdeki "ön kısım çiğ duruyor be Alperen" diyen sese daha fazla dayanamadım ve atölyeme çektim biraz dokundum veee sonuç

Söz konusu kendi zevklerimse boyamak kesmek biçmek ve toplumdaki boya vb takıntılar hiçbir şekilde umrumda olmuyor ve doğru olanın da bu olduğunu düşünüyorum sonuçta bu araba fabrikadan benim istediğim doğrultuda çıkmış değil.

calamityeas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle kocaman bir Maşallah.APP lerin o fontunu seviyor musunuz bence değiştirin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı calamityeas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kocaman bir Maşallah.APP lerin o fontunu seviyor musunuz bence değiştirin.
    Hiçbir plakam APP değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ailenin son ferdi W124 260E. Tamamen oem parçalarla güncellemeler ve yenilemeler yapıp modifiye etmek amacıyla aldığım ve şu ana kadar iç mekan, motor ve alt takım unsurlarını tamamen yenilediğim bu amigonun biraz dışardan haylaz olmasını istiyorum fakat yaz okuluydu vs idi derken son 3 haftadır hiç dokunamadım diyebilirim, takılmak için bekleyen jantları, far silecekleri, füme stopları vs hazırda beklemekteler. Fotoğraflarda dış kısımda farlar, panjur, tampon çıtaları vb gibi ufak değişimler göreceksiniz devamı ya gelecektir yada şu sıralar satma ve farklı markalı bir araba ile yeni bir maceraya yelken açma düşüncemden ötürü orijinal ve her şeyiyle sıfırlanmış haliyle satıp noktalayadabilirim tamamen Zaman gösterecek...

Şimdilik toplu paylaşımlar yaptığım için aşama aşama fotoğraf vb koymadım umarım güzel bilgilerin paylaşıldığı faydalı bir konu olur, iyi forumlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her biri birbirinden güzel ama w140 çok hoşuma gitti. Her birinin böyle temiz ve özenli bakılması dileğiyle maşallah kazasız belasız kullanın.
    BMW E90 320d LCI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için, her birinin yeri farklı her birine verilen önem takıntı derecesinde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yaz okulu sağolsun her hafta biriyle haftada ortalama 800 km yapar oldum bu da ksü'nün otoparkından bir görüntü

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yaz okulu sağolsun her hafta biriyle haftada ortalama 800 km yapar oldum bu da ksü'nün otoparkından bir görüntü
    Selam kardeşim aynı üniversitedeyiz. Bi gün tanışalım çay kahve içelim
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben burada Değilim Osmaniye'den yaz okuluna geliyorum ama bugün buradayım yakınsan gel oturur sohbet ederiz

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah hepsi birbirinden güzel
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araçlarınızın hepsi birbirinden bakımlı ve güzel. Allah kaza bela vermesin... Mercedes yönünden her hangi parça,usta sıkıntısı yaşamıyorsunuzdur umarım. Merso bakarken sanada danışalım ))
    SKODA SIMPLY CLEVER

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Bby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçlarınızın hepsi birbirinden bakımlı ve güzel. Allah kaza bela vermesin... Mercedes yönünden her hangi parça,usta sıkıntısı yaşamıyorsunuzdur umarım. Merso bakarken sanada danışalım ))
    Hiçbir konuda hiçbir şekilde sorun yaşamıyorum, arabayı bir bütün olarak düşünürsek bu bütünün her birimi konusunda ayrı ayrı ustalaşmış insanlarla muhatabım her konuda yardımcı olurum; bilgidir, parçadır, ustadır, problemdir vs... Çok ağır işlemler hariç tüm işlemlerini kendim yapıyor olduğumdan ve teknolojisine olan merakımdan ötürü de ayrı bir ilgi ve ayrı bir bağ oluşuyor tabi aramızda bu da arabalara yansıyor, iyi Dilek'leriniz için teşekkür ediyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnstagram üzerinden mekanikkafa kullanıcı adıyla takip edebilir izlenimlerimi ve geliştirmeler konusunda tutku dolu paylaşımlar görebilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kirli olduğu nadir anlardan ama buna rağmen alt yapısı yetiyor

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah güzel araclar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaz okuluma noktayı koymamla füme W124'm için koyu füme stopların siparişini geçmem bir oldu montaj için müddet bekleyecekler çünkü şu sıralar w124'üme daha evvel yapılmamış denenmemiş bir işlemi uygulama aşamasındayım, işlemi gerçekleştirdikten sonra da beklentilerim dahilinde olursa aracımın rengini metalik selenit girisine dönüştürmek düşüncesindeyim ilerleyen günlerde gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim bu arabam ilanda ve satılık ama hala onunla ilgilenmek büyük keyif, hoş satma amacımda zaten farklı bir marka ile yeni deneyimler yaşama isteğim ama boyama noktasına gelindiğinde ilan kalkar sonradında ise depodaki tüm parçalar bu arkadaşla buluşur konuyu dağıtmadan gelen stoplarımız:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eveet evet istediğim takdirde yatak olarak kullanabildiğimi bir arabam var, arabada yatmalı bir yaz okulu gecesinden;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler