User Tag List

Sayfa 10/14 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
264 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: Bir IKAŞ Prodüksiyonu: Phoenix Yellow E46 M3

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sabır ve bol nakitin karşılığı olmuş..maşallah allah nazarlardan saklasın sizede iyi günlerde binmek nasip olsun..konuyu gülerek zevkle okudum..bir şeyi çok istemeyeceksin sonucu hep zor oluyor.
    2000 A3 8L

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okuduğum en iyi konulardan bitanesiydi , sonucun güzel olması teşekkürlerle bitmesi sevindirici olmuş güzel usta güzel iş, hayırlı olsun güle güle kullanın maşallah

MTZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuduğum en keyifli konulardan biri, iyi sabır varmış gerçekten

Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin, çocuğuna falan bırak artık bunu bence bu kadar emekten sonra satma.
    Abi sabirdan ziyade birazda destek soz konusuydu yani, sagolsun cocuklar her konuda maddi manevi yardimci oldular, yoksa biticek gibi degildi altindanda kalkamazdim heralde. Zaten satilicak gibi degil, birak satmayi suan binmeye kiyamaz durumdayim Cok tesekkurler tekrardan, sanada kazasiz belasiz surusler dilerim

Alıntı ERK_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşam, istinye park açık alandan beraber çıktık, ben arkanızdan motorum ile geliyordum.

maşallah aracınıza ve emeğinize, eşimin de çok hoşuna gitti rengi
    Cok tesekkurler Surus olarak bi hatam olduysa affola, genelde motorsikletlere ekstra dikkat ediyorum trafikteyken, yanilmiyorsam koyu renkli ve buyukce bir motorsikletti

Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DOA S2K gibi yani bu İKAŞ'taki sabır ve zevk gerçekten 10 numara 5 yıldız tekerine taş değmesin
    Sagolsun hepsi Aren kaynakli aslinda Cok tesekkurler tekrardan

Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabır ve bol nakitin karşılığı olmuş..maşallah allah nazarlardan saklasın sizede iyi günlerde binmek nasip olsun..konuyu gülerek zevkle okudum..bir şeyi çok istemeyeceksin sonucu hep zor oluyor.
    Aynen oyle, hem cok istemeyeceksin hemde cok sevinmeyeceksin hayata dair beni yaniltmayan 2 ders.... Cok tesekkurler

Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuduğum en iyi konulardan bitanesiydi , sonucun güzel olması teşekkürlerle bitmesi sevindirici olmuş güzel usta güzel iş, hayırlı olsun güle güle kullanın maşallah
    Cok tesekkurler O kadar emekleri gecti bi tesekkur etmesek olmazdi Zamaniniz ve yorumunuz icin ayrica cok tesekkur ederim, kazasiz belasiz surusler
    LSX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu okuyayım derken işe geç kalıyorum, kendi kendimi trolledim sabah vakti

ioz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kadar aksiyon F&F 7'de yok maşallah. Allah tekrarını yaşatmasın. Sonuç mükemmel ama.

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olsam çoktan soğumuştum valla ama para soğutmamş maşallah tam istediğin gibi olmuş. Bi borla egzozu da hak etmiş
    SWAT

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam üstü de ortaköy'den geçtiniz sanırım.
    plakayı tam göremedim de.

FB10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazıyı baştan sona okudum,okuyanlar için sürükleyici bir macera yazısı olmuş. Fakat sizin o süreçte yaşadığınız sıkıntı ve stresi anlatılmaz sanırım
    Maşallah araç muhteşem olmuş vermiş olduğunuz emeğinize ve cüzdanınıza sağlık diyelim..

leventrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin... Mükemmel bir emek. Seni tanımıyorum ama bu kadar emeğin karşılığını aldığını görünce babamın oğlu almış kadar sevindim o kadar söyleyeyim Hatta şu an ofiste konudan sonra sırıtmaya başladım

Söyleyebileceğim tek şey; satma lütfen En azından uzun yıllar bin... Satma ki yazık olmasın

APO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emeğinize sağlık kesenize bereket...bu tarz konuları okuduktan sonra aklıma gelen ilk şey, aracı satacağınız zaman, ölücünün birinin çıkıp, bu günleri, harcanan zaman, emek ve parayı, hiç etmeye çalışacak olması....bu durum gerçekten çok ağırıma gidiyor...inşallah uzun zamanlar satmazsınız keyifle kazasız belasız binersiniz..
    tunceR´isimli üyeden Alıntı
    şu vtec alma olayınıda amma abarttılar. alcan bomboş vti yi 24-25 liraya, elin 106 sı saxosu koycak 5 boy görcen sonra amcayı,teyzeyi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel olmuş. Kazasız belasız binmenizi dilerim.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efsane olmuş, hiç sıkılmadan okudum. Maşallah araca, Allah kaza bela vermesin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mertalimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okuyayım derken işe geç kalıyorum, kendi kendimi trolledim sabah vakti
    Hhhahahaha inşallah geç bırakmadık sizi

Alıntı ioz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar aksiyon F&F 7'de yok maşallah. Allah tekrarını yaşatmasın. Sonuç mükemmel ama.
    Çok teşekkürler Bizim ki biraz daha gerilim tarzı oldu

Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam çoktan soğumuştum valla ama para soğutmamş maşallah tam istediğin gibi olmuş. Bi borla egzozu da hak etmiş
    Kısmetse EISENMANN bakıyorum bu aralar, Çok teşekkürler

Alıntı ERK_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam üstü de ortaköy'den geçtiniz sanırım.
    plakayı tam göremedim de.
    Malesef ben değildim NP plaka bir arac daha var onunla karıştıran çok oluyor

Alıntı FB10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıyı baştan sona okudum,okuyanlar için sürükleyici bir macera yazısı olmuş. Fakat sizin o süreçte yaşadığınız sıkıntı ve stresi anlatılmaz sanırım
    Maşallah araç muhteşem olmuş vermiş olduğunuz emeğinize ve cüzdanınıza sağlık diyelim..
    Çok teşekkürler, Evet bu yazılanlar işin yuzde 30 u 40 ı aslında Zamanınız ve yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ederim kazasız belasız sürüşler

Alıntı leventrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin... Mükemmel bir emek. Seni tanımıyorum ama bu kadar emeğin karşılığını aldığını görünce babamın oğlu almış kadar sevindim o kadar söyleyeyim Hatta şu an ofiste konudan sonra sırıtmaya başladım

Söyleyebileceğim tek şey; satma lütfen En azından uzun yıllar bin... Satma ki yazık olmasın
    Çok çok teşekkürler samimi yorumunuz için Büyük bi aksilik olmazsa satmayı düşünmüyorum. Çok fazla kullanmadığım için zaten her görüşümde bir heyecan yaratıyor Zaten böyle araçların değerini anca emek verenler biliyor... Bu arada bende yorumunuzdan sonra sırıtmaya başladım tekrardan çok teşekkürler

Alıntı APO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emeğinize sağlık kesenize bereket...bu tarz konuları okuduktan sonra aklıma gelen ilk şey, aracı satacağınız zaman, ölücünün birinin çıkıp, bu günleri, harcanan zaman, emek ve parayı, hiç etmeye çalışacak olması....bu durum gerçekten çok ağırıma gidiyor...inşallah uzun zamanlar satmazsınız keyifle kazasız belasız binersiniz..
    Aynen öyle, hiç olup giden öyle emekler oldu ki çevremizde hergün görüyoruz.... Bir tane kusura tutunup herşeyi çöpe atmaya meraklıyız malesef. Allah kısmet ederse uzun yıllar satmayı düşünmüyorum, Çok çok teşekkürler Sizede kazasız belasız sürüşler dilerim

Alıntı evrendogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok güzel olmuş. Kazasız belasız binmenizi dilerim.
    Çok teşekkürler, sizlere kazasız belasız sürüşler

Alıntı taka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efsane olmuş, hiç sıkılmadan okudum. Maşallah araca, Allah kaza bela vermesin.
    Çok teşekkürler Daha güzelleri sizin olsun
    LSX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada geçen Cumartesi günü mini IKAS bulusmamızdan bi foto güncellemesi yapim

LSX

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi buluşmada canlı görme fırsatım oldu, maşallah her şeyiyle çok güzel duruyordu. Maddi manevi çok emek vermişsiniz ve karşılığını sonunda fazlasıyla almanız sevindirici umarım uzun yıllarca keyifle, sorunsuz kullanırsınız

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Usta konusunda çok şanslı olduğunuzu düşünüyorum. Allah kaza bela vermesin.. Kayseri'de böyle kaborta boya olarak belki ama motor olarak E46 M3 toplayamazdım ben hatta E36 M3 bile..
    SKODA SIMPLY CLEVER

///Mdrive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Maşallah, istediğinden çok daha iyi olması dileğiyle..

Aynı durumu geçen sene e36 m3 'de yaşamış biri olarak çok iyi anlayabiliyorum, takdir ve tebrik ediyorum.

Ağız tadıyla binmek nasip olur inşallah.
    reel power, M power, feel it!

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç sıkılmadan bi çırpıda okudum çok güzel olmuş Phoenix yellow e46 m3 benimde hayallerimi süsleyen araçlardan bitanesi. Büyük emek var Allah kaza bela vermesin 😊
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

MECOO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baştan sona okudum, sizinle beraber heyecanlandım, üzüldüm, moralim bozuldu, sevindim güldüm ve keyif aldım. Büyük emek sabır nakit ve yardımcı (arkadaş ve iyi usta) gerekli bir serüven olmuş hayellerinize kavuşmuşsunuz bundan sonrada umarım sıkıntısız keyifle binersiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)