User Tag List

Sayfa 1/14 12311 ... SonSon
264 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Bir IKAŞ Prodüksiyonu: Phoenix Yellow E46 M3

MTZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bir IKAŞ Prodüksiyonu: Phoenix Yellow E46 M3

Merhaba Techturkey ailesi,

***Airbox Günceli Sayfa 11****

***Sayfa 8de yapıma dair birkaç fotoğraf mevcut
    ***Sayfa 10da güncel bir kaç fotoğraf mevcut

Gecen sene aldigim ve bizi hayli ugrastiran E46 M3 hikayemizi sizlerlede paylasayim dedim. Bizi ugrastiran dedim cunku cevremdeki herkesi ugrastirmis durumdayim

Ancak yaziya baslamadan once suan kullandigim bilgisayarda Turkce karakter olmadigi icin ingilzce karakterlerle yazmak durumundayim herkesten ozur dilerim.

Hersey ortaokul yillarinda Sitemizde oturan birinin Phoenix Yellow E46 M3 almasiyla basladi, Surekli arabaya bakardim, Top gelmesin diye yaninda top oynamazdim, Hatta servisten indigimde goremezsem acaba satildimi diye uzulurdum. Gel zaman git zaman yil 2015 oldu, tabi o araba 2004 yilinda satildi gitti. Bir gun dusunurken taa ozamanlardan beri hayalini kurdugum Phoneix Yellow bir E46 almanin zamaninin geldigine karar vermemle basladi. Fikrimi oz kardesim gibi olan Arenimo'ya actigimda. Sacmalama olum delirdin mi demesiyle konuyu kapatti (Basina geleceklerden haberder oldugu icinmis sanirim Isin sonunda en az benim kadar emek harcadi arabaya)

Ben tabi ona peki meki dedim ama icten ice aramaya devam ediyorum bir yandan. O aralarda ilanda bir tane bile Phoenix Yellow araba yok. (Ha bu arada araba yikik dokukte olsa alicam gozumu ole karartmisim, gerekirse herseyi sifirdan yapicam fln. diyorum kafamda Allah in sopasi olmadigini ilerleyen bolumlerde hep birlikte gorcegiz

Neyse 1-2 ay bir zaman gecti, Icten ice iyice darlandim ben saat basi sahibindene girmeye basladim. Arada hala Aren e ve diger IKAS uyelerine citlatiyorum Can ve Fatih haric herkes sovme noktasinda bana o zamanlar Artik mayis ayi baslari gibi, alalim bi araba komple boyariz fln demeye baslamistim ki, bir Cumartesi sabahi beklenen ilani gordum. Ankarada 2002 Model Phoenix Yellow M3!! Hemen ilani Arene ve Fatihe yolladim. Aren tabiki sacmlama olum aptal aptal gidicen alican yikilicak ustune demeye basladi Ayni sekilde Fatih "Kanka cok yorulursun girme vs." E tabi ben rahat dururmuyum. Pazartesi oglen aradim direk.

Telefon konusmasi cok kisa ve oz oldu,

-Iyi gunler M3 halen satilik mi

-Evet, araba 2002 mo.

(Adamin lafini agzina tikti ) Tamam ben Cuma gunu geliyorum araca bakmaya.

-.....

Gercekten arabanin gecmisi durumu vs hic umrumda degildi, Herseyi goze almistim. Hemen arkasindan Fatihi aradim dedim boyleyken boyle gormeye gidiyorum Cuma gelirmisin benle, Soyle bir ic gecirdi dedi "olur kanka gelirim ama Arenede haber ver" Kapattim Areni aradim tabi yine baya sektirdi olum cocuk gibi davraniyosun, Ne guzel M3 ler var piyasda bari onlari alalim, Yine sacmaliyosun dedi ama gelmeyide kabul etti Neyse Sali oldu Carsamba oldu zaman gecmiyor, Bir yandanda ilani kolluyorum araba satilmasin diye.

Persembe gunu ben Fatih, Aren ufak bi telekonferans yaptik. Aren dedi "Bak olum pesin pesin soyluyorum, Eger araba kotuyse sana aldirmam illa orda israr ediceksen bizi hic bosuna yorma" (Tabi beni taniyo adam ) Ben dedim -Ya oglum bi gidelim bakalim bakariz fln. Sonra dedim Kanka bosverin siz gelmeyin " (Arenin caydirma operasyonlari vol2133424 )

Sonra yine cok yakinim olan Cihan i aradim, dedim bole bole gece ankaraya yola cikicam gelirmisin, Olur dedi. Artik gece oldu Saat 4-5 gibi yola cikicaz Aren aradi gel dedi yola cikmadan bir corba icelim. (Aren in son cirpinislari )

Gittik corba iciyoruz. Basladi oglum bak yapma, etme, Girilmez o ise vsvs. Artik gitmeden biz ne kadar sogutsam iyidir diye salidiriyo O arada Fatih aradi, ici el vermemis kankamin dedi bak simdi sana Kaan abinin telefonunu atiyorum (Kaan Yuksel abimiz) ara onu seni yonlendirsin onun dedigi yere gosterin arabayi.

Neyse aksam 4-5 gibi ciktik yola Ankara yollari tastan, Sabah 8-9 civarlari Ankaradaydik gittik galeriye tabi daha kapali, O arada biseyler atistirirken Kaan abiyi aradik, Bizi Swap Center a yonlendirdi alin arabayi oraya baktirin dedi

Vee nihayet zaman gelmisti girdik galeriye orada duruyor birde baktik Turkiyede kalmis en temiz phoenix yellow!!! tabiki degil.... Sol camurluk tampon hepsi farkli renk.. Ustunde replika E92 Competition jantlari var, Ekran orjinal degil. Bagajda gardolap gibi bi subwoofer var, Kisacasi arabanin biraz isi var. Marsa bastik, sesler duzgun bindik arabaya Swap Center in yolunu tuttuk, Orda incelediler. Mekanik bi sikinti gorunmuyor dediler, (Zaten kaportaya fln baktirmiyorum zaten direk boyaya sokucam arabayi.)

Oturduk pazarligimizi yaptik, Arkadasta az cok farkindaydi arabanin islerinin zaten. Birbirimizi kirmadik ve Hemen Notere gittik, Noterden cikarken bulutlarin ustunde gibiydim o hissi hic unutamam. Yuzume sacma sapan bi gulumseme saplanip kalmisti resmen.

Ve bendeki ilk fotografi

Dustuk yola ve Cuma 6 gibi Istanbula vardik. Yol nasi gecti anlamadim bile.. Daha cok is olmasina ragmen hala ruyadaymisim gibi geliyordu. Uzun zaman icimde tutup arka plana attigim birseyi sonunda gerceklestirmis olmanin verdigi bi huzur vardi ustumde (Halbuki bu daha yasicaklarimin yuzde 5iymis )

Sabah direk solugu Maslak sanayide aldim, Ilk once ufak islerden basladim. Far tunning Erdinc abide farlari temizletip, CSL yada EVO jant arayisina basladik. Ilk etapta idareten replika CSL de olsa takacaktim, Komple boya ve dosemeler icinde pazarliklar yaptik. Hazir gelmisken sanayiye

Far temizliginden sonra Jant ararken bir poz daha, Yeni bebegi olmuslar gibi surekli foto cekiyorum o zamanlar

Bu arada gozume takilan birseyde, Arka stoplar replikaydi ve bazi kisimlari yanmiyordu, Ilerleyen surecte bana cok yardimci olacak Bostanci Oylum Oto dan, ozamanlar daha yeni yeni tanistigim Burak kardesimden Sifir stoplari aldim ve taktim (Kendim taktim )

Yeni Stoplarimizla ilk poz (M3 Yazisi TABIKI replika )

Uzun sure Jant aradim, e46lar yas olarak biraz yaslandigi icin piyasada cok fazla jant kalmamis durumda malesef.. Kesinlikle orjinal Jant ariyordum, ama o surecte idareten bir takim siyah CSL buldum. Cok icime sinmesede takip bir sure kullanmak istedim, Bu surecte, Komple boya icin hazirlaniyorduk ama bir turlu uzun sure arabadan kopmak istemiyordum (Basina geliceklerden habersiz cocuk iste )

Bu arada bir yandan orjinal ekran ve orjinal harman kardon ses sisteminide ariyorum tabi, Sahibindenden loca vericekler neredeyse bana surekli oradayim

Siyah CSL ler takildiginda

Ve birgun, Yine (Tabiki...) ilandan ilana gezerken bekledigim ilani gordum, 1 Takim Orjinal CSL Jant satilikti. Hemen aradim, Pazarligimi yaptim solugu sanayide aldim. Boylece suan iyi arkadasim olan Emre kardesimlede tanismis oldum.. CSL leri bulmak gercekten cok mutlu etmisti beni cunku ozellikle CSL jant istiyordum ve orjinalleri bulmak malesef bir miktar sikintili

Ve CSL lerle ilk poz #achievement unlocked

Araci alali neredeyse 1 ay olmustu, Artik iyiden iyiye bu fikire alismaya baslamistim, Ufak ufak eksikleri giderip, Araci eski guzel gunlerine dondurmek amaciyla ugrasiyordum, Isten gucten artan zamanlarda hep buna kafa yoruyordum. Bu arada arabadki Rezalet ses sistemi sinirimi bozuyordu, Badajdaki goruntu resmen bagaji acmaktan sogutmustu, Tamda bu sirada aradigimi buldum ve boylece ses sistemimizede kavusmus olduk. Ancak takim islemini biraz erteledim, Arabanin elektrik tesisati komple elden gecerken takarim diye alip planladigimdan cok daha uzun sure bekleyecegi (!!!! ) kutuya koydum

Ve karsinizda orkestramiz

Bundan yaklasik 2 hafta sonra, aradigim Orjinal ekran, MKIV yol bilgisayari, ve orjinal CD Changerida buldum ve onuda ses sisteminin yanina koydum

Malesef onun fotosunu montaj zamaninda oraya kadar daha yasicak dramalarimiz var

Daha sonra Aren sagolsun aracabiz almadan once MALESEF presslenmis olan yaylariyla binmeme musade etmeyerek D2 Coilover getirdi ve boylece listeye bir tik daha eklemis olduk Butun montaj ayar vs kismiyla sagolsun kendisi ilgilendi elimi kipirdatmadi

Veee boylece gunlerden bir gun yine bir cumartesi gunu Sanayiye giderek Ilbantekinler Suleyman abiden komple boya icin randevu aldim, Konustuk anlastik, Kendisi gozum kapali aracimi teslim edecegim biridir Yusuf ustada isini gercekten hakkiyla yapan biridir. ve boylece Agustosun 7sine anlastik.

Soyle bir dusundugumde baya yol gelmistim, Neredeyse arabayi alali 3 ay olacakti, eksikleri birer birer gideriyorduk.. Herseyi almadan once Aren ve Fatihin basini agritiyor tavsiyeler aliyordum, Ilk basta karsi cikmasina ragmen yine bana en cok yardim eden kisi Arendi. Ve tabiki butun It Kopek AS uyeleride her zaman fikir ve destek olarak yanimdalardi

***** gunden bir foto.

Neyse Hazir randevuyuda almisim keyifli bir sekilde sanayiden cikmisim. O zamanlar daha arabayi kiz gibi kullaniyorum.... Gazlamiyorum etmiyorum. Tabi cevremde ki herkes buyuk sok icinde ozellikle ZH RX-8 varken yanima binenler Daha aldigim surecten beri araba hic kesiciye girmemisti (ah be oglum sakinan goze cop batar deyminide hic mi duymadin )

Tam Nisantasinda Saray a oturmaya giderken Swissotel in onundeki yokusu cikarken bi tikirti duydum (Hayirli oluyor... Loading... %)
    LSX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evettt Previously on E46 M3

Biraz daha ilerleyip kenara cektim ve benden 5 dk once giden Aren i aradim. Hemen dondu geldi biraz gaz verdim dinledik ettik. Emin olamadik (Insan optimist olmasin )

Aren dedi kanka cok kurcalama koy otoparka Pazartesi sanayiye cektir, baksin ustalar. Tabi benim modum dustu ama hala en iyisini umuyorum, Google dan Vanos Rattle videolari fln aciyorum. Diyorum vanos gitmis olsun vs (vah yavrum ya)

Pazar gunu milli cekicimiz Cenk abiyi aradim o bir arkadasini aradi ve arabayi ASKAR BMW servisine cektirdim.

Ve pazar gecesi resmen gecmek bilmedi, Agustos sicaginin ustune S54 sicagi bindi tabi Bir an once sabah olsun diye 12 de yattim ama uyumam neredeyse sabaha karsi 4-5 i buldu. Kafada ne senaryolar ne acil durum planlari Sanirsin universal studios Neyse sabaha karsi dalmisim, saat 9:30 civari telefon sesine uyandim. Bir baktim arayan Veysel Usta, Allah im dedim iste buyuk an, soyle bir durdum telefonu actim (ama daha windows is starting up bilincim tam yerine gelmemis)

-Gunaydin Usta Nasilsin

-Sagol kardesim iyiyim sen nasilsin (bir doktorun teselli eden sesi )

-Iyi valla usta nolsun haberler sende

-Kardesim arabani dinledim... Malesef araban yatak vuruyor...

------Zaman durur-------
    Bastan asagi kaynar su mu dersiniz artik ne dersiniz, Bi kendimi cimdikledim (evet bunu gercekten yaptim ) Allah im dedim ruya olsun (Kafamda izel sarkilari o gittiii ah gitiii ... )

----- zaman devam eder------

-tamam usta ben 1 saate geliyorum

Soyle bir koltuga oturdum. Baktim ama kafanin ici bos gelen gecen dusunce yok. Dedim neyse ne gidelim bakalim. Bindim arabaya ASKAR in yolunu tuttum. Gittigimde benim araba liftteydi yandaki tezgahta soyle bir goruntu....

Tabi daha olayi tam idrak edemedim.. Usta dedim krank ne durumda? Gitmis... dedi. Dedim cok iyi Sence ne civarlarda masraf dedim. 25-30 civarlarinda, artabilir acmamiz lazim dedi (Bunlar iyi rakamlar ) dedim Usta siz toplayin arabayi kapatin, motor isi biraz beklicem. Helallesip askardan ayrildim ust sokaktaki Ilbantekinlerin yolunu tuttum, dedim abi boyle boyle motor kirdik ama hazir motoruda indiricez boya isini konustugumuz gibi 7 sinde yapalim, Olur kardesim dedi herkes bi teselli etme pesinde

Hemen Aren i aradim dedim kanka kirdik. (Icimden diyorum simdi dicek ben sana demistim iste, al beni dinlemedin aldin bak gordun mu vs ) bi sessizlik oldu

-Sikma canini olum hallederiz bi sekilde, ufak ufak toplariz 6 ayda aslan gibi olur dedi

Bir saniye durdum. Bu olay basladigindan beri ilk defa yuregime su serpilmisti. Dimi kanka ufak ufak hallederiz dedim bi parca listesi cikaralim teker teker aliriz dedim

Aynen oyle sen simdi arabayi unut dusunme sikma canini dedi aksam bulusur konusuruz dedi kapattik telefonu.

Ondan sonra hemen senelerce her turlu kahrimizi ceken, bir dedigimizi iki etmeyen, her sorunumuzu kendi sorunu gibi cozmeye calisan AYN Oto Yusuf ve Ahmet ustaya gittim. Dedim Yusuf abi kirdik, Sen motoru indirip acabilirmisin bir parca listesi cikaralim ona gore kendimiz getirelim parcalari. O arada Suleyman abiye boyaya vericez o yuzde bu hafta indirmen lazim dedim

Sagolsun kirmadi yine beni isin gucun arasinda zaman yaratti Motoru indirdiler (Su an yazarken yine icim daraldi ne zamanlarmis spor gazetesi Allah kimsenin basina vermesin)

Ve motor acildi, 2. kol yatagi benden bu kadar demis ve sarmis Krankida yemis, kollarda pistonlarda vs gorunen bi sikinti yoktu... Tabi hersey rektifiyeden sonra belli olucakti o surecte son kaporta bukucu Serkan kral a teslim ettik arabayi boyadan once arabayi sokmesi ve butun kaportayi sifirdan elden gecirmesi icin Cunku motorda kirildiktan sonra iyiden iyiye restorasyon halini almaya baslamisti bu proje(cik) Bende kaportanin kusursuz olmasini istedigim ve arabayi uzun yillar tutmayi planladigim icin boyle radikal bir karar aldik. Araba tamamen soyularak elden gecti

Sokulurken bir kac foto

O surecte biraz isleri yavaslatma karari aldim, Hem maddi olarak, hemde Motor, Kaporta ve Boya islemlerinin aceleye gelmeden yavas ama olabildiginin en iyi seklinde olmasini istedigim icin ve birazda moral bozukluguyla beraber kendimi biraz sanayiden vs cektim islemleri Aren e devrettim. Oda sagolsun her zaman elinden geleni yapti bu sebepten kaporta kismina ait cok fazla fotograf yok.

Yaklasik 1 ay sonra Yusuf usta aradi, kardesim dedi rektifiyeden haber geldi, 1 tane kol lazim ve ayrica blok gomlek istiyor dedi.

(Resmen IMDB Korku Gerilim 6.7 )

Dedim usta basa gelen cekilir sen bi liste cikar, iscilik vs ne tutucak onlari ayarla bizde bi liste cikartalim ufak tefek kalkicaz altindan artik.

Bir aksam oturduk Arenle dedi madem sen bu arabaya binicen, herkesin bildigi o 2. secenegi secmeyelimde herseyi sifir alalim aslan gibi toplayalim dedi. Zaten benimde aklimdan gecen oydu boylece bir liste yaptik

JE Pistonlar
    Carillo Kollar
    VAC Coated Ana ve Kol Yataklar
    VAC Yuksek basincli yag pompasi
    VAC Gomlekler
    OEM Krank
    OEM Yag Sogutucu bizim yurtdisindan getiricegimiz parcalardi

Tabi Zincir, Palet vsvs onlari TR den sifir olarak temin edicektik boylece ufak tefek almaya basladik (ufak tefek derken butun parcalari temin etmek 4 ayi buldu )

Daha sonra Ekim basi gibi uzun sure sonra ilk defa iyi bir haber aldim (foto haber )

Boyasi atilmisti, Ellerine saglik boyada cok guzel dusmustu... Hemen bir nefeste sanayiye gittim, Arabayi ole gormek bana biraz sevk vermisti. En azindan karamsarlik biraz azalmisti. Cunku geceleri yatarken bu araba nasil biticek, nasil cikicaz bu isin icinden diye dusunup darlaniyordum.....

O gazla hemen Oylum Otoyu aradim Buraktan Sifir bobrekler, sifir logolar, sifir kapi citalari, sifir izgaralar vs dista ne kadar parca varsa hepsinin sifirini istedim. Tam o sirada Buraktan cok guzel bir haber daha geldi. Bir tane sifir krank bulmustu tahmin ettigimiz fiyatin altina. Uzun sure sonra ilk defa tunelin ucunu gorebildigim zamanlar

Boya bittikten sonra hemen Serkan abi arabayi aldi geri toplamak icin, Daha motorun bitmesine vakit vardi bende arabayi toplayip otoparka cekicektim sanayide yatmasin diye, yaklasik 4-5 gun sonra Serkan abide isini bitirdi. Gercekten cok fazla ugrasti zaman zaman gec saatlere kadar kaldi ama cok iyi bir sonuc cikardi

Kaportadan Sicak sicak

Ve boylece arabayi Bomonti Hilton a cektik ve motor toplanana kadar yaticagi yere biraktik

Sonraki gun guvenlikten arayip arabanin motorundan yag sizdigini soylediler (????) Kendilerine arabada motor olmadigini belirtip tesekkur ettik...

Gel zaman git zaman yine hayatin akisina kapildim, bir yandan ufak ufak parca tedarigini yapiyorduk ve Aralik ayi basinda butun parcalari tamamladik artik top AYN deydi

Ben Yusuf ustaya hic acele etmemesi sindire sindire yapmasini soyledim, O arada rektifiye isini bitirdi vee

Bu surecte yuruyen kisimda eski parcalarin tamamini sifirladik artik beklenen an geliyorrr
    LSX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Frenler, akslar, salincaklar, vs derken ev BMW Yetkili servisine donmusken tekrardan

#achievement unlocked

Yeni Vanosumuzda takildiktan sonra ilk marsa sayili saatler kala

Mars basilip islemler bittikten sonra, Orjinal ekran, ve Harman Kardonlarin takimi, Elektrik tesisatinin komple elden gecmesi icin speed sound Erdogan abinin yolunu tutmadan hemen once

Erdogan abi sagolsun gercekten sabir ve yetenek ve daha cok sabir isteyen bu ise sorgusuz sualsiz giristi. Arabanin butun ici Atasehirde bir rollinge gider edasiyla sokulup butun kablolar elden gecirilmeye basladi

Tesisat basinda amansiz dakikalar achievement unlockamiyor

Ve uykusuz saatlerin ardindan sonuclar

Ve uzun bir surecin ardindan (neredeyse 6 ay) Araci surerek sanayiden ciktim. Gercekten cok guzel bi histi, O kadar ugras caba hepsinin meyvesini gormek gercekten guzel bir durumdu.

Ve evdeyiz !!!!!!!!

Ve simdi artik tekrar ufak tefek teferruat islere geri donebiliriz Benim gorusum isin keyifli kismi da bu

Uzun suredir farlarimdan memnun degildim ama acikcasi bunu dusunucek zamanimda yoktu, ama yine internette gezerken bir cift sifir buyuk mercekli fara denk geldim ve hemen aracimizdaki yerini aldi

Veee geldik present tense e

Evet bu far fotografi gecen hafta cekildi, Suanki durumda Allah kismet ederse pazartesi gunu CSL Airbox siparisi veriyoruz, Uzun suredir cok istedigim bir parcaydi.

Onun disinda mayis ayi veya haziran ayi icerisinde aracin dosemelerini elden gecirmeyi planliyoruz. Ama artik gelecege dair kesin planlar yapmayi biraktim malumunuz

Bu surec boyunca bircok insanla tanistim ve hepsiyle iyikide tanismisim

Bu zorlu surec boyunca yanimda olan ve destegini hic esirgemeyen, gerekirse benle uykusuz kalan

Aren Ozgur
    Fatih Kavak
    Ve ailem olan butun IKAS ailesi

Isten eve gec donen, benim problemimi kendi problemi gibi benimseyip elinden gelenin en iyisini yapan

Yusuf Usta
    Ahmet Usta
    Ve AYN OTO

Aracin Kaporta boyasini gercekten muazzam bir iscilikle tabiri caizse tekrar yaratan

Suleyman Abi
    Ilbantekinler

Serkan Kral
    EMRE Oto

Parca Tedariginde her daim yardimci olan gucumun yetmedigi noktada bana fazlasiyla yardimci olan

Maslak Warehouse ve Nimotech Performance
    OYLUM OTO
    Burak
    Emre Sazak

Arabanin arap sacina donmus elektrik tesisatini elden gecirerek cok pis bir isten alninin akiyla cikan

Speed Sound
    Erdogan abi
    Kenan Usta

Senat abim (Senat Yenigun)
    Ve tabiki onun vasitasiyla tanistigim Harun abi, (kendisininde amansiz bir E34 M5 projesi var)

Ve daha belki tesekkur etmeyi unuttugum nice guzel insan

Ve tabiki bunlari okumaya katlanip bana sovmeyen Techturkey ailesi

Aracla ilgili gelismeleri ilerleyen zamanlarda burada paylasicam

Herkese keyifli pazarlar ve iyi haftalar
    LSX

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasiz belasiz olsun, yormus cok dövmüs ama degmis
    Dun aksam Hisar'da gordum yamulmuyosam, baya baya da guzel duruyodu.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

mstfcn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En eğlenceli, sürükleyici anlatımlardan biriydi sanırım.
    Maddi açıdan yorucuda olsa verilen emek çok güzel ve herşeye değer.
    Kazasız belasız sorunsuz binin maşallah.

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efsane olmuş, hiç sıkılmadan okudum. Maşallah araca, allah kaza bela vermesin.
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah büyük emek büyük maddiyat. Allah ağız tadıyla binmeyi ve saklamayı nasip etsin kazasız belasız.
    Sizin tayfadan çıkan tüm arabalarda az yağlı antrikot maşallah

DR059 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nereden nereye...

Hep diyorlar ya hani; ''XX fiyata bu aracı alıyorsan bir XX kadar cebinde bulunacak.'' diye.
    Bunun detaylıca özeti gibi olmuş.

Maşallah.
    Çok titiz bir şekilde, her şeyin en iyisini yapmaya çalışmışsınız.
    Naçizane görüşüm; en güzeli de olmuş.

Kazasız sürüşler.

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu keyifle okudum çok emek harcanmış, E46 M3 lerin hastasıyım ,iyi günlerde kullanın maşallah araca ,daha fazla foto varsa güzel olur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rezerve.... Konu cok guzel gorunuyor gece okuyacagim

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kesenize bereket

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cektigin cilelere degmis resmen, uzun yillar problemsiz sikintisiz binersin umarim. Kocaman massallah.

cix boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla kardeşim senin adına çok sevindim hayalini gerçekleştirmişsin ve çok uğraşmışsın ama neticede sonucuna değmiş ALLAH kazadan beladan nazardan korusun.
    61 DF 161 TOLEDO
    61 EL 206 206 GTl ( SOLD )
    61 VL 090 LEON T.SPORT (SOLD)
    61 EL 585 206 HDİ (SOLD)
    61 VL 700 106 GTİ (SOLD)

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baştan sona keyifle okudum, emeklerinizin karşılığını fazlası ile almşsınız maşallah çok güzel olmuş

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O kadar uğraşıp sonunun mutlu sonla bitmesi çok güzel bir duygu çok büyük emek var araçın üstünde MAŞALLAH kazasız belasız nazar değmesin
    Not: Gözüm kalmadı değil

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu bitmesin dedim ama bitmiş
    Maşallah hayallerinizi gerçekleştirmenize sevindim. Keyifle kullanın..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    maşallah satılmaz bu kadar emekten sonra
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinize sağlık İKAŞ prodüksüyonlarının devamını bekliyoruz

Berkayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıkılmadan başından sonuna kadar okudum. Gerçekten çok büyük emek var güzel günlerde sorunsuz sıkıntısız kullanırsınız inşallah. maşallah
    15' F30 M pack
    13' İbiza Cupra

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)