User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
62 sonuçtan 58 ile 62 arası

Konu: Opel Corsa D 111.Yıl Enjoy Panoramic Sunroof+VXR-OPC paket :)

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araçta tek gözüme çarpan yan marşpiyeller oldu onun haricinde maşallah çok güzel Allah kaza bela vermesin

Ronnies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah,oldu bu oldu.
    Tek sıkıntı marşpiyel abi diyorum sana,sanki başka bir arabanın parçası gibi duruyor buna ait değil gibi.

Sebring - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özellikle arka difüzörü ve direksiyonu çok beğendim.111 logolu paspaslarınız var ise kullanın.İç mekana bambaşka bir hava katıyor.
    Bende de cam tavanlı Corsa 111 var.Benzinli-otomatik.Özellikle konforundan çok memnunum.Siz yay ve 17' jant kullanmışsınız.Konfor nasıl oldu acaba? Sertlik durumu nasıl?Bir de o direksiyonun çapı daha küçük galiba,direksiyon daha mı sert oldu?
    Cam tavanlı ile tavansız arası çok fark var.Cam tavanlısı bambaşka bir otomobil.Ben 0 alırken çok zor bulmuştum.Çok büyük ferahlık veriyor.Bilirsiniz ki 5 kapı Corsa'da cam tavanlı bulmak çok zordur.Şanslısınız.Pratik,konforlu ve kullanımı çok kolay bir otomobil.
    Güle güle kullanın.

multispace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sebring Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle arka difüzörü ve direksiyonu çok beğendim.111 logolu paspaslarınız var ise kullanın.İç mekana bambaşka bir hava katıyor.
    Bende de cam tavanlı Corsa 111 var.Benzinli-otomatik.Özellikle konforundan çok memnunum.Siz yay ve 17' jant kullanmışsınız.Konfor nasıl oldu acaba? Sertlik durumu nasıl?Bir de o direksiyonun çapı daha küçük galiba,direksiyon daha mı sert oldu?
    Cam tavanlı ile tavansız arası çok fark var.Cam tavanlısı bambaşka bir otomobil.Ben 0 alırken çok zor bulmuştum.Çok büyük ferahlık veriyor.Bilirsiniz ki 5 kapı Corsa'da cam tavanlı bulmak çok zordur.Şanslısınız.Pratik,konforlu ve kullanımı çok kolay bir otomobil.
    Güle güle kullanın.
    Merhaba.

Yorumunuz için teşekkür ederim. 111 paspaslarım var ancak Bulunduğum bölge sürekli yağış alıyor. Dolayısı ile halı paspaslar cok kullanışlı olmuyor. Opelin Süspansiyon sistemleri sert oluyor. 17 jant ve yay ile konfor kaybı elbette mevcut ancak bence cok kayda değer bir fark yok. Taban genişlediği için bir nebze lastik sesi var. 5 kapıda Sunroof bulmak zor evet , bu da şansıma düştü diyeyim. Dizel olması ayrı güzel. Direksiyonun verdiği his cok guzel. Tavsiye ederim. Sertlik konusunda değişen birşey yok aynı.

multispace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracım satılmıştır arkadaşlar yeni sahibine güzel günlerde kullanmasını dilerim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)