User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
125 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: MK4 Variant BorAir.

s1nanozk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim maşallah, halihazırda ben de bir vw ci olarak takipteyim. Kaza için çok geçmiş olsun; Allah daha büyüklerinden saklasın... Air işi çok güzel olmuş, benim de içten içe canım istemiyor değil bakalım ilerde ne olur Jant olarak arkadaşların da bahsettiği üzere BMW X5, ya da eski kasa Range jantları ile bomba olabilir, tabi ardından ufak tekek dokunuşlara devam etmek lazım. Maşallah iyi gidiyor, kazasız belasız mutlu günlerde kullanın

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kt 1 sanırım jantlar öne de takılınca ben harika olur.. Araç çok hoşuma gitti Allah kaza bela vermesin..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 numara olmus, bayildim. Masallah kazasiz belasiz bin kardesim

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardes rabbım kaza bela ve ceza vermesın masallah araban boncuk gıbı kazasız belasız ıyı gunlerde kullan
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

41AF101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mahmood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız sürüşler diliyorum. Yaşanan ufak çaplı kaza da nazarlık diyelim
    Teşekkür ederim ,aynen öyle
    Alıntı emrese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link yada numara varmı bende arıyorum ama bulamadım malesef
    Arkadaşlar yardımcı olmuş sanırım.
    Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle gülü bin Berkay kardeşim. Nokta atışı bir araç olmuş rengi kasası yapılanlar 10 numara. Ne zamandırda bekliyordum konusunu ne zaman açarsın diye detaylı resimleri görmek için. Kaza içinde çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun..
    Allah razı olsun teşekkür ederim
    Alıntı SerhatA. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah oem jantla bile hain duruyor, daha aksilikler yaşamaman dileğiyle
    Teşekkürler , valla orjinallere 195 40 16 takıp gezesim vardı ama ofsette çok yakışıyor. İlerleyen dönemlerde dediğim ebatta lastık alıp değişik değişik takmayı düşünmüyor değilim..
    Alıntı MECOO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parçacı dan 1999-2004 arası toledo aynası isteyin uyuyor. 1999-2004 model Toledo larda sağ da sol da büyük tip.
    Teşekkürler..
    Alıntı vtec26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok güzel olmuş aracınız
    Teşekkürler
    Alıntı dragstar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah çok iyi duruyor araba, başka jantla dahada iyi durur bence ama
    Teşekkürler , şimdilik kalsın bakalım zaman neyi gösterir bilemem
    1978 Opel Manta & 1990 Opel Kadett GSİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı s1nanozk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim maşallah, halihazırda ben de bir vw ci olarak takipteyim. Kaza için çok geçmiş olsun; Allah daha büyüklerinden saklasın... Air işi çok güzel olmuş, benim de içten içe canım istemiyor değil bakalım ilerde ne olur Jant olarak arkadaşların da bahsettiği üzere BMW X5, ya da eski kasa Range jantları ile bomba olabilir, tabi ardından ufak tekek dokunuşlara devam etmek lazım. Maşallah iyi gidiyor, kazasız belasız mutlu günlerde kullanın
    Çok teşekkürler , x5 jantı bende araştırdım , 19 range jantı da buldum fakat dediğim gibi şu spacer'a ısınamadım. Şuan mecburen yaptıracağım ön taraf için. İlerleyen zamanlarda jantları değişebilirim , bi boyansınlar fotoğraf paylaşırım bence bayağı iyi olacaklar.
    Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kt 1 sanırım jantlar öne de takılınca ben harika olur.. Araç çok hoşuma gitti Allah kaza bela vermesin..
    Aynen öyle hocam, teşekkür ederim
    Alıntı omerbeytekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numara olmus, bayildim. Masallah kazasiz belasiz bin kardesim
    Teşekkür ederim
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes rabbım kaza bela ve ceza vermesın masallah araban boncuk gıbı kazasız belasız ıyı gunlerde kullan
    Teşekkür ederim

s1nanozk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet onlar da spacer istiyor, ben de pek sıcak bakamıyorum o olaya. Bu arada davlumbazlar iptal di mi önde de arkada da bu air işinde?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @s1nanozk Davlumbazlar iptal olmuyor, mecburen flanş yaptırdım bu arada

Herşeyin üst üste gelmesi sonrasında , biraz bütçeyi toparladım ve iki gün işe gitmeyip nazımın geçtiği kaportacım abimin dükkanında aracın önünü söktüm. Yeni tampon ve panjur aldık. Kaportacı abimde radyatör,kaput ve farların kırılmamasına benim gibi çok şaşırdı. Allah'a şükür ucuz atlattık. İşleri yoğun olduğundan büyük oranla ön tarafı ben toparladım. Tabiiki ne demişler ''iyi usta vida arttırır'' 4 5 ufak somunu takmayıp, arttırmışım. Sol farın somunlarınıda yukarıya doğru sıktırıp farı yamup takmışım. Haftaya aksilik olmazsa tamponu söküp farları yeniden ayarlayacağız.
    Sökmüşken radyatörün ayaklarını sıfırladım, panjuruda değişiklik olması sebebiyle parlak siyaha boyattım. Sanki eski haline göre daha güzel oldu gibi.

Arabayı toparladığımız günün akşamı arkadaşlarımla oturtuğumuz kafeden kalkarken egzos sesini merak ettiler. Biraz hızlı kalkış yaptım, vitesi 2 ye aldım ama kimse yok? Altına eğildiğimizde gördükki aks lalesi çıkmış. Arabayı tamirhaneye çektik, ertesi gün aks lalesi,taşıyıcılar vs. ne gerekiyosa yapıldı. Onun çıkma sebebide 2 hafta önce yenilediğim salıncakları söken bir başka usta(kulakları çınlasın) , salıncağı sökerken taşıyıcıya vurduğu ters çekiç darbeleriyle sağolsun sağlam parçayıda üstten çatlatarak kırmış. Tabiiki buda bana ders oldu, demekki birdaha böyle işler yaparken ön düzeni birkere de toparlayıp rahat etmek lazımmış.Parça parça yapıp 3 kere işçilik parası vermenin anlamı yok. Sürpriz masraflar belimi bükmüştü, bu işlemlerde 480 tl tuttu. Asıl sorun, birgün önceden flanş siparişi vermiş olmam ve sadece onun parasının cebimde olmasıydı. Önler sığmıyor, arkalarda sorun yoktu. Sonra ön jantların çok dışarı çıkmasından korkup yapmışken tam olsun diye arkalarada flanş yaptırdım. Şükür, hepsini hallettik bi şekilde.

Şuanlık kıpırdayacak pek durumum kalmadı, sonrasında inşallah jantları boyayıp, jant ortasındaki P harfleri yerine bu jant modelinin orjinalinde olan O.Z racing sticker ı yapacağım. Daha sonra ön farlara değişik birşey düşündüm aksilik olmazsa.. Arka tamponu boyatmayı sonradan akıl ettim usta 1 gün daha kalsın dedi. Bende bırakmadım onuda bir ara halledeceğim.Ön çamurluğun iç kıvrımlarınıda biraz büktürmek gerekiyor. Sonrasında port bagaj,ahşap direksiyon gibi eklemelerle ilerlemeyi düşünüyorum.

Okuyan ve Maşallah'ı esirgemeyenlere teşekkürler.

erhanaytac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maaşallah rengi çok hoşuma gitti yapılanlar da bir o kadar hoş elinize sağlık allah başka kaza bela vermesin

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah şimdi araba tam kıvama gelmiş gibi görünüyor ...
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son derece güzel, maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erhanaytac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maaşallah rengi çok hoşuma gitti yapılanlar da bir o kadar hoş elinize sağlık allah başka kaza bela vermesin
    Allah razı olsun , çok teşekkürler
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah şimdi araba tam kıvama gelmiş gibi görünüyor ...
    Teşekkürler
    Alıntı koray ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son derece güzel, maşallah
    Teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncelleme zamanı..
    Ahşap direksiyonumuzu aldık, jant konusunda çok kararsızdım. Birde boyamayı denedim ve turuncu renkte karar kıldım. Jantlar aslında ofsetinden dolayı ön ve arka açıdan bakıldığında çok yakışsa da , arabanın yan tarafından baktığımda bi türlü içime sinmiyor. Bende o yüzden arka tarafına geçip arkasını izliyorum.
    Bir yandan orjinal jantlarıma 195 40 16 lastik alıp takmayı da düşünmüyorum değilim. Fakat üst üste yaptığım bu harcamaları beni yordu. Ufak güncellemelerle devam edicem..

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kardeşim, Allah kaza bela vermesin.

Hevesini kırmak gibi olmasın ama jant boyanınca arabanın havası biraz gitmiş. Sebebi de bu performa jantlar orjinal OZ gibi düz değil kavisli geldiği için...Gri iken çok belirgin değilken boyayınca jantın göbek kısmındaki dışa bombe daha belirginleşmiş.

Önceden alyanlarla bütün göründüğü için geniş ve güzel duran jant alyanların etrafı da boyanınca zayıflamıs daha dar bir jant görüntüsü oluşmuş. Jantın tüm albenisi gitmiş.

Bunun dışında şahane görünüyor.

Şurada jant 10 gibi;

Burada 8 anca

@premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Draggere katılıyorum orjinal hali daha iyiydi dönüş olabiliyorsa harika olur

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel olmuş bende ailemde kullanmak için almıştım aynı 2000 model variant çok keyifli ve kullanışlı araç
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Dragger : Abi tesbitin kesinlikle doğru, zaten jant replika olduğunu belli ediyordu. Turuncuya boyatınca hepten belli oldu. Canlı bakıldığında renk yine güzel görünsede yandan bakınca hiç içime sinmiyor. Dediğim gibi oem jantlara dönsem bile daha çok içime sinecek şuan. Bakalım birşeyler yapıcam inşallah. Değerli yorumun için teşekkür ederim

@diyadin : Teşekkür ederim o jantları birdaha boyatmam çünkü 300 tl verdim 2. kez masrafa değmez

@sagi : Çok teşekkür ederim sağolun evet çok konforlu bir araç ve kullanımı çok keyifli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Dragger : Abi sanki orta göbekleri takmadığımda daha mı güzel duruyor jantlar ?

BerkinAKCAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jantları eski orjinal rengine çevirseniz çok daha güzel olur. Bu konuya her baktığımda ***** sitede bora arayışına giriyorum. Maşallah nazarı çıkmıs ALLAH kaza bela vermesin
    Only Flying is Better AKÇAY

Stance Works

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)