User Tag List

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
144 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Grafit Mavi Golf 1.6 Tdi Bluemotion

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Renk Golf 6'ya en yakışanlardan biri. GTD görünüm led stop mercekli farlarla tamamlanabilir. Yukarıdaki jantta sizdeki renkle çok uyumlu durabilir diye düşünüyorum. 18 inç Omanty galiba modeli.
    Evet jant iyi duruyor cidden hoşuma gitti bi araştırayım. Sağol dostum
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    efendi efendi arabana bin benim canımı sıkma çiçek gibi araban var hala kaşıntı diyorsun ya sinirlendiriyorsun Sinan'cım yav.
    Eray bana far bulsana lan..
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

AEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eray bana far bulsana lan..
    ne farı istiyon yaz whatsaptan çözeriz
    Zirve hala tek kişilik...
    Adalet bakanı.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca detay koruma gibi güzellikler yapılıp profesyonel fotoğraflanması lazım bence renk 10 numara çünkü. Durumunuz müsaitse arka sayfada arkadaş çok güzel bir jant tavsiyesinde bulunmuş harika görünüyor. Maşşallah Allah kaza bela vermesin.

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu piyasada araba satıp tekrar aynı arabayı geri almak bile zorken bence aracınız temiz ve sorunsuz olduğunu varsayarak satmayın derim.Jant tavsiyesi olarak linkteki jantları tavsiye ederim.Golf 6 kasaya güzel bir basıklıkla çok yakışacaktır.
    Volkswagen uretimi inc Otomobil / Arazi Aracı Jantı 2.150 TL Sahibinden satılık ikinci el - 491702573

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu piyasada araba satıp tekrar aynı arabayı geri almak bile zorken bence aracınız temiz ve sorunsuz olduğunu varsayarak satmayın derim.Jant tavsiyesi olarak linkteki jantları tavsiye ederim.Golf 6 kasaya güzel bir basıklıkla çok yakışacaktır.
    Volkswagen uretimi inc Otomobil / Arazi Aracı Jantı 2.150 TL Sahibinden satılık ikinci el - 491702573
    sorma hocam bi bakayım dedim piyasa çorba gibi olmuş. Aldığım arkadaşta iyi baktı arabaya bende şu anda elimden gelenin en iyisini yapmaya calısıyorum. Bu jantı bi arkadas daha tavsiye etti ama durban ile benzer tarafları olduğundan gözüme pek farklı gelmez diye düşünüyorum.

Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim
    Teşekkür ettim dostum sağolasın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araca detay koruma gibi güzellikler yapılıp profesyonel fotoğraflanması lazım bence renk 10 numara çünkü. Durumunuz müsaitse arka sayfada arkadaş çok güzel bir jant tavsiyesinde bulunmuş harika görünüyor. Maşşallah Allah kaza bela vermesin.
    Şu anda yapılacakların listesini hazırlıyorum 1 hafta içinde yavaş yavaş girmeye başlıcam. Taş izi vs gibi boyanacak yerler var. Sonrasında detaylı temizlik ile yaza hazırlığı tamamlanmış olacak. Fotoğraf işin kolay tarafı Teşekkür ederim

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sinan Maşallah kardeşim Bak çok uzun zaman geçmiş artık far stop tampon olaylarına girmelisin bence
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinan Maşallah kardeşim Bak çok uzun zaman geçmiş artık far stop tampon olaylarına girmelisin bence
    Eyvallah kardeşim çok teşekkür ederim Ya borçtur harçtır anca bitti. Kısmetse giriyorum bakalım GTD görünüm yapmaya karar verdim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi güncel çekeyim..

Çeyiz toplanıyor...

Devamı gelecek...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet.. İyi bi güncelleme vakti.
    Değişikliğe gidilme kararından sonra piyasada olan fiyatlar iyice kontrol edilir kim nerde neyi kaça satar.. Sonuçta binbir türlü hal mevcut güzide ülkemde, e parayıda kolay kazanmıyoruz Aradım reşat'ı, adam resmen arabanın kirvesi her olayında yanında nerden alalım napalım diye.. Sağolsun, ilk iş olarak güneşli garajdan ahmet'i aradık dükkanda yakaladık kendisini. Far - stop ve tampon aradığımızı söyledik. Bizim istediklerimizden kendisinde olmayınca oda bizi kırmadı başladı telefonla aramaya.. En sonunda büyük çekmecede kardeş bi firmada bulduk istediklerimizi. Daha dükkandan çıkmamıştık Ahmet bizden para bile istemeden tutan bütün meblayı adama eft yaptı bile, gidin malzemeleri alın bi an önce siz bana parayı sonra gönderirsiniz dedi. Bu zamanda böyle adam cidden zor bulunur. Eksik olmasın. Gidip aldık malzemeleri, ilk andaki kutulu halleri çekmeyi unutmusum. Arabayı hemen ticari moda soktuk yükledik ne varsa..

Malzemeleri teslim almanın mutluluğu sakallı ben

Tabi yeni malzemenin heyecanı bi an önce takılması lazım o akşam vakit kalmadığından ertesi gün için Ramosi’yi aradık alet edevatına talibiz sen bize mekanı göster biz herşeyi halledicez dedik napsın adam hayır demesine fırsat vermedik onun garajın önünde başladık sökmeye ön tampon indi farlar takıldı bide acemiliğin verdiği ayarsızlıkla çokta önemli olmayan bi tırnağı kırdık ilk takıldıktan sonraki fotolar ;

Tabi tampon daha boyanmadı.. Arabada da duramaz mecburen çıkardım eve. Valide bunlar burdan ne zaman çıkcak diye soruyor. Haklıda kadıncağız

Bi kaç gün yağmur çamurdan sonra havanın güzelleşmesi ve yeni far-stop’un şerefine arabayı dün gece bi güzel yıkadım.. Çok fazla güzel olmasa da bi kaç fotoğraf çekebildim.

Sırada tampon boyanacak ve montajı yapılacak.. Sonrasında taş izleri ve ufak çizikler için rötüş çalışması yapılacak.. Allah kimseye kaza bela vermesin..
    Devam edecek...

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız kullanın far ve stop çok değiştiriyor aracı.Orjinal bixenonlu sunrooflu mk6 tsi almak istediğim bir araçta fakat temizini normal rakamlara bulmak çok mümkün değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka tampon difizoru kesinlikle degismeli oem bisey takilmali ve tabiki jantlarda degismeli bence. Durban pek olmamis. Gerisi gayet guzel zaten Masallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız kullanın far ve stop çok değiştiriyor aracı.Orjinal bixenonlu sunrooflu mk6 tsi almak istediğim bir araçta fakat temizini normal rakamlara bulmak çok mümkün değil.
    Gerçekten çok farklı bi havası oluyor bişeylerde kattıkça daha hoş görünüyor göze teşekkür ederim.

Alıntı dqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arka tampon difizoru kesinlikle degismeli oem bisey takilmali ve tabiki jantlarda degismeli bence. Durban pek olmamis. Gerisi gayet guzel zaten Masallah
    Şu anlık difüzörden memnunum belki 1 ay sonra GTi difüzöre geçebilirim. Durban hoşuma gidiyor fakat 1 yılı geçtiği için değişikliğe gitmeye karar verdim jant arayışları hala devam ediyor. Teşekkür ederim

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    far-stop grubundan sonra çok güzel olmuş maşallah. 18" clubsport düşündünüz mü? bence çok yakışacaktır

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, son işlemler çok güzel olmuş gerçekten. Aracın havası değişmiş.

Volkswagen uretimi inc Otomobil / Arazi Aracı Jantı 2.500 TL Sahibinden satılık sıfır - 537568344

Jant olarak düşünün derim, bence yakışır.

1502salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah aracınıza , difizör e bi dokunun derim bende ama far ve stop olayı noktalamış diyebilirim

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende jant ilk takıldığından beri olmamış diye düşünüyordum. Yukarıda paylaşılan 2 jant modelide durbandan daha güzel duracaktır golf 6 da. yada bi çılgınlık yapılırsa şöyle bişi düşünülebilir.

Audi uretimi inc Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.900 TL Sahibinden satılık ikinci el - 525720651

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler