User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
144 sonuçtan 134 ile 144 arası

Konu: Grafit Mavi Golf 1.6 Tdi Bluemotion

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum cok guzel valla kazasız belasız surusler
    öne gtd yazısı yok mu ? varsa bende alırım 1 tane
    Çok teşekkürler dostum önde gtd yazısı yok çünki sibop kapaklarımı çaldıran zihniyet o yazıyıda çaldırır düşüncesiyle takmak istemiyorum açıkçası

Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @SinanAdalı Bu aralar ön kapılardan gelen rüzgar sesinden şikayetçiyim. 90 dan sonra başlayan , ön kapıların ordan gelen , sanki rüzgarlı havada gidermiş gibi araca vuran bi rüzgar sesi var. İki defa serviste kapı ayarı yaptırdığım halde devam ediyor. Sende durum nedir hiç müziği kapatıp dikkat ettin mi rüzgar sesi hangi hızdan sonra rahatsız etmeye başlıyor? Ya da kulağımız mı alıştı sessizliğe de bi zaman sonra sesli gelmeye başladı anlamadım.
    Rüzgar sesi alıyorsa arabanın içide soğur sende soğuma varmı ? Sonuçta rüzgar geçirgenliğinden dolayı olur ses.. Fitilleri kontrol ettinmi ? Ben özellikle dikkat etmedim ama yol seside olabilir belki mesela bende kışlıklar varken daha sessizken yazlıkları takınca biraz daha fazla yol sesi oluyor. Bazı seslere kulak sonradan tepki verebiliyor daha önceden yoktu falan diyebiliyorsun kendi kendine.. Bunu anlamak için birlikte birbirimizin arabasını denemek lazım

Alıntı srkns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen hocam bravo valla hatırladınız, teste çıkmıştık biz de.. z.burnu ford aydoğanlar'dayım
    Bir süre arkamda aynı hızda devam edince.. e bide en sağdayım büyük ihtimal tanıdık çıkacak diye düşündüm yanlışta düşünmemişim Bende zeytinburnu'nda oturuyorum işten geliyordum
    Konu SinanAdalı tarafından (19-02-2019 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rüzgar sesi alıyorsa arabanın içide soğur sende soğuma varmı ? Sonuçta rüzgar geçirgenliğinden dolayı olur ses.. Fitilleri kontrol ettinmi ? Ben özellikle dikkat etmedim ama yol seside olabilir belki mesela bende kışlıklar varken daha sessizken yazlıkları takınca biraz daha fazla yol sesi oluyor. Bazı seslere kulak sonradan tepki verebiliyor daha önceden yoktu falan diyebiliyorsun kendi kendine.. Bunu anlamak için birlikte birbirimizin arabasını denemek lazım
    Fitilleri özellikle kontrol ettim gayet iyi durumdalar hatta 2 ayda bir bakımda yapıyorum. İçeride soğuma yok ama dediğim gibi 90 dan sonra sanki dışarıda çok rüzgar varmış gibi bir ses başlıyor. Şu an kışlıklar var o yüzden bende de biraz lastik sesi arttı. Dediğin gibi en temiz çözüm aynı iki arabayı kullanıp test etmek

Bu arada sende 18 jant ve yay var lastik sesi ne durumda acaba? Ben bazen 16 larla bile rahatsız oluyorum. Son olarak difüzörü eskisinin üzerine mi monte ettiniz yoksa söktünüz mü? Bende niyetlenmiştim bi ara bu difüzöre ama difüzör kanatları orta kısma yakın olduğu için vazgeçmiştim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fitilleri özellikle kontrol ettim gayet iyi durumdalar hatta 2 ayda bir bakımda yapıyorum. İçeride soğuma yok ama dediğim gibi 90 dan sonra sanki dışarıda çok rüzgar varmış gibi bir ses başlıyor. Şu an kışlıklar var o yüzden bende de biraz lastik sesi arttı. Dediğin gibi en temiz çözüm aynı iki arabayı kullanıp test etmek

Bu arada sende 18 jant ve yay var lastik sesi ne durumda acaba? Ben bazen 16 larla bile rahatsız oluyorum. Son olarak difüzörü eskisinin üzerine mi monte ettiniz yoksa söktünüz mü? Bende niyetlenmiştim bi ara bu difüzöre ama difüzör kanatları orta kısma yakın olduğu için vazgeçmiştim.
    Senin çözümün kapı içlerini söküp yalıtım yaptırmak o zaman rahatlarsın 18jantla yol sesi asfalta göre değişiyor açıkçası.. takıntı haline dönüşmüş geçmiş olsun Difüzör sökülüp yerine bu takıldı. Bende sıkılmaya başladım orjinal alıp piano black yapıp takmayı düşünüyorum.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin çözümün kapı içlerini söküp yalıtım yaptırmak o zaman rahatlarsın 18jantla yol sesi asfalta göre değişiyor açıkçası.. takıntı haline dönüşmüş geçmiş olsun Difüzör sökülüp yerine bu takıldı. Bende sıkılmaya başladım orjinal alıp piano black yapıp takmayı düşünüyorum.
    Cidden takıntı haline dönüştü galiba sağol

Eray Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son yapılan işlemlerden sonra çok yakışıklı olmuş. Kaza içinde çok geçmiş olsun. Bundan sonrası için kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son yapılan işlemlerden sonra çok yakışıklı olmuş. Kaza içinde çok geçmiş olsun. Bundan sonrası için kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
    Teşekkürler dostum çok sağol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayadır güncel çekmiyoruz.. Vagfestte @MTK 'nın gözünden. Teşekkürler abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız masallahı var aracının kardeşim güzel günlerde kullan .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MTK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız masallahı var aracının kardeşim güzel günlerde kullan .
    sağolasın abi tekrar eline sağlık

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araba güzel renk güzel havada güzel denk gelince bize de maşallah demek düşer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araba güzel renk güzel havada güzel denk gelince bize de maşallah demek düşer
    Çok teşekkür ederim. Sağolun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler