User Tag List

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
144 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Grafit Mavi Golf 1.6 Tdi Bluemotion

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    far-stop grubundan sonra çok güzel olmuş maşallah. 18" clubsport düşündünüz mü? bence çok yakışacaktır
    clubsport çok standart bi model vag grubu her araçta var hatta akla gelen ilk modellerden biraz standart dışı bi jant bakıyorum. Teşekkür ederim

Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, son işlemler çok güzel olmuş gerçekten. Aracın havası değişmiş.

Volkswagen uretimi inc Otomobil / Arazi Aracı Jantı 2.500 TL Sahibinden satılık sıfır - 537568344

Jant olarak düşünün derim, bence yakışır.
    Teşekkür ederim çift kollu jant modeli dışına çıkmayı düşünüyorum fikriniz için teşekkürler.

Alıntı 1502salih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah aracınıza , difizör e bi dokunun derim bende ama far ve stop olayı noktalamış diyebilirim
    Teşekkürler Difüzorün zamanı biraz daha var şu anda ufak tefek boya işleri halledilecek

Alıntı m.kaan46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende jant ilk takıldığından beri olmamış diye düşünüyordum. Yukarıda paylaşılan 2 jant modelide durbandan daha güzel duracaktır golf 6 da. yada bi çılgınlık yapılırsa şöyle bişi düşünülebilir.

Audi uretimi inc Otomobil / Arazi Aracı Jantı 1.900 TL Sahibinden satılık ikinci el - 525720651
    Zevk diyelim çılgınlık dediğiniz şey aslında fazlaca standart.. Vag grubu araçlarda BBS yeterince mevcut.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi güncel çekeyim..

Çeyiz toplanıyor...

Devamı gelecek...
    Hocam öncelikle hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Aynı fardan bende de var ben h7 led kullanıyorum aydınlatmasından pek memnun değilim. Sen led mi kullanıyosun yoksa xenon kit mi? Bir de sakıncası yoksa stopları ne kadara ve nereden aldın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende replika far aldım h7 led tavsiyeniz varsa uygun fiyatlı alırım. 400 civari vermek istemedim pek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Aynı fardan bende de var ben h7 led kullanıyorum aydınlatmasından pek memnun değilim. Sen led mi kullanıyosun yoksa xenon kit mi? Bir de sakıncası yoksa stopları ne kadara ve nereden aldın
    Sağolasın hocam çok teşekkür ederim. Ben de şu an led kullanıyorum philips lumiled ve memnunum aydınlatmadan-sellektörden ama lümen değerini hatırlamıyorum şu an.. Xenon kit bizim far taslarında belli bir süre sonra kararma yapıyor aklında olsun. Aldığım yerin linkini sana gönderiyorum pm ile.

Alıntı dqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende replika far aldım h7 led tavsiyeniz varsa uygun fiyatlı alırım. 400 civari vermek istemedim pek.
    Bu led işi kumar gibi dışardan sipariş verdiğiniz çok iyi derler ama siz beğenmezsiniz. Gidip bilen bi kişiyle konuşarak satın almanız daha iyi olur. İstanbul'da olsanız yardımcı olacak birine yönlendirebilirdim.
    Konu SinanAdalı tarafından (13-03-2018 Saat 03:14 ) değiştirilmiştir.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağolasın hocam çok teşekkür ederim. Ben de şu an led kullanıyorum philips lumiled ve memnunum aydınlatmadan-sellektörden ama lümen değerini hatırlamıyorum şu an.. Xenon kit bizim far taslarında belli bir süre sonra kararma yapıyor aklında olsun. Aldığım yerin linkini sana gönderiyorum pm ile.

Bu led işi kumar gibi dışardan sipariş verdiğiniz çok iyi derler ama siz beğenmezsiniz. Gidip bilen bi kişiyle konuşarak satın almanız daha iyi olur. İstanbul'da olsanız yardımcı olacak birine yönlendirebilirdim.
    Eyvallah hocam baktım şimdi mesaja bende ledli farları bu arkadaştan aldım gerçekten dürüst esnaf teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burdanda maaşallah diyelim kanka güzel oldu güzel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eyvallah hocam baktım şimdi mesaja bende ledli farları bu arkadaştan aldım gerçekten dürüst esnaf teşekkür ederim
    rica ederim hocam

Alıntı İlbey Dinçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burdanda maaşallah diyelim kanka güzel oldu güzel
    ooo sen burdamıydın kanka, ben sana her anını atarım

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Zevk diyelim çılgınlık dediğiniz şey aslında fazlaca standart.. Vag grubu araçlarda BBS yeterince mevcut.
    19 inç için çılgınlık demiştim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    19 inç için çılgınlık demiştim
    Günlük kullanılan bi arabaya 19 çok malesef 18'lerle birlikte bozuk yolda zorlanıyorum 19 ile böbrek taşı düşürürüz artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun bi zamandır güncel çekmiyordum.. ***** yağışlı havalar iş güç derken kafada yapılması gerekenleri sıraya koyduktan sonra yavaş yavaş başladık bişeylere..
    ilk önce kaputta yılların vermiş olduğu yorgunluk ve taş izleri mevcuttu. Kendileriyle uzun zamandır birlikte yaşadım ama artık tamam demenin vakti gelmişti. Kaputu komple boyatmaya karar verdim..

Taş izlerinin derin ve sık olduğu yerler macun zımpara işlemi..

Güzelce astarımız atılınca...

Tabi bu kadar şeye girmişken tam olsun dedim üstüne ön gti tamponu alıp onuda boyattım.. O aşamayı çekmeyi unutmuşum
    Buyursunlar..

Arabanın bu hali 2 senenin üstüne çok güzel heyecan verdi bana.. ilk kaçamak

Ben elimden geldiğince boyasından cilasını korumasını eksik etmezdim ama illaki profesyonel bi el dokunması gerekiyordu. Özellikle iç taraf için F&F Detail @Faruk_Vtec kardeşimle irtibada geçtim.. 1 hafta içinde en uygun zamanı yakalayıp arabayı kendisine bıraktım.. Tadımlık fotolarını buraya bırakayım. Zaten arabayı aldım alalı bi yağmur furyası gidiyor.. Adam akıllı yıkayamadım fotoğraflayamadım Tekrar ellerine sağlık faruk dicek kelime yok

Motorun evrim geçirmiş hali

Sanatçı sanatını sergilerken

Böyle kafadan da bi foto

Garip bi durum oldu arkada GTD önde GTI yazıyor kırmızı şeritleri normal gri renge boyayacağım ya da folyo kaplayacağım. GTD yazısı siparişte Temizlendikten sonra güncel çekeceğim, maşallahınızı esirgemeyin. Hepinize daha iyileri nasip olsun inşallah.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazsız belasız konuyu baştan sona okudum allah gönlüne göre versin ,insanın elindekileriyle mutlu olması kadar güzel başka hiçbişey yoktur
    PROSTOCK GARAGE

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Salih abi güzel boyamış valla. Maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazsız belasız konuyu baştan sona okudum allah gönlüne göre versin ,insanın elindekileriyle mutlu olması kadar güzel başka hiçbişey yoktur
    Abi çok teşekkürler amin hepimizin gönlüne göre inşallah. Fazlada gözüm yok çok şükür bu halimize Allah aratmasın

Salih abi güzel boyamış valla. Maşallah
    İş yoğunluğu arasında böyle güzel çıkması sevindirici oldu tabi

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bu konuyu nasıl atlamışım maşallah maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam sanırım yağmurun bitişini fırsat bilip Cevizlibağ PO'da yıkamadaydınız ?

Bende diyorum aracı bi yerden tanıyorum plaka yabancı gelmedi Maşallah abi akşam bile gayet güzel parlıyodu..
    Umut Kukul - F30 320iED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel olmuş boyayan ustanın eline sağlık. Gti tampon ön görünümü tamamen değiştirmiş. Bence r tampondan daha şık ve sade gti tampon

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu konuyu nasıl atlamışım maşallah maşallah
    Teşekkür ederim çok sağolun

Alıntı WeLeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam sanırım yağmurun bitişini fırsat bilip Cevizlibağ PO'da yıkamadaydınız ?

Bende diyorum aracı bi yerden tanıyorum plaka yabancı gelmedi Maşallah abi akşam bile gayet güzel parlıyodu..
    evet bendim ordaki artık tanıyolar beni bu kadar saat araba silinirmi diyolar. Sağol kardeşim geleydin redbull içerdik

Maşallah çok güzel olmuş boyayan ustanın eline sağlık. Gti tampon ön görünümü tamamen değiştirmiş. Bence r tampondan daha şık ve sade gti tampon
    Sağolasın dostum çok teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim çok sağolun

evet bendim ordaki artık tanıyolar beni bu kadar saat araba silinirmi diyolar. Sağol kardeşim geleydin redbull içerdik

Sağolasın dostum çok teşekkür ederim.

Hemen arkandaki 206 bendim abi Haftada 2-3 kere yıkıyorum bende bi dahaki sefere diyelim artık
    Umut Kukul - F30 320iED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı WeLeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen arkandaki 206 bendim abi Haftada 2-3 kere yıkıyorum bende bi dahaki sefere diyelim artık
    Hatırladım, ben son bi kaç fotoğraf çekerken görmüştüm seni Anlaştık.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler