User Tag List

Sayfa 1/8 123 ... SonSon
144 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Grafit Mavi Golf 1.6 Tdi Bluemotion

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Red face Grafit Mavi Golf 1.6 Tdi Bluemotion

Merhaba arkadaşlar sizelerle yeni aracımı paylaşmak istiyorum 2011 1.6Tdi Bluemotion 97.xxx Km’de Grafit Mavi, bu renk çok büyük etken almamda. Bilenler vardır illaki bundan önceki arabamda Golf’tü fakat o TSİ bu TDİ Eski aracı talihsiz bir kaza sonucu pert’e ayırdık ve sorunsuzca kaskodan parayı aldık. Sonrasında neye binerim naparım ne ederim diye araştırmaya başladım, artık ekonomide yapmak gerekiyordu. Cidden Golf’ün üstünde o paralara ve kaliteye çok araba yoktu açıkçası belki vardı ama benim zevkime hitap etmiyordu, e birde diğer arabaya doyamamanın vermiş olduğu bir his mevcuttu. Temiz araba bulamamaktan yakınırken gözümü karartıp az daha 1.5dci Megane Coupe alıyordum, ilk telefon açışımızda arabayı satmışlardı. İkinci megane’nın sahibiyle buluşma sıkıntımız oldu... Sonra uzun zaman favorilerimde olan şu anki sahibi oldugum arabayı tekrar açtım rengi duruşu dizel olması beni çok cezbediyordu. Sonra bizim reşat’la aradık arkadaşı dedik biz arabayı almaya geliyoruz. Pazarlık bile çok etmedik telefonda. Aynı akşam otobüs biletleri aldım ve zonguldağa gittik sağolsun arkadaş bizi karşıladı yedirdi içirdi kesesine bereket. Sonra ekspere gittik sadece sol çamurlukta boya ve kaputta armanın üstünde 1 karış boya mevcut ciddi bir durum söz konusu değildi. Araç çok uzun yol yapmasından dolayı kaputta ve bazı yerlerinde taş izi mevcut. 3 ay oldu aracı alalı iyi bir detaylı temizlik ve ufak tefek dokunuşlardan pek bişi yapılamadı. Hedefte olanlar ön tampon boyanacak, belki yeni bi tamponda alınabilir (gti & R) taş izleri için rötüş-zımpara-cila uygulanması gerekecek tabi bu işin ehli kişiler yapması gerekecek tavsiyeniz varsa alabilirim. İzninizle fotoğraflara geçiyorum. Maşallahınızı eksik etmezseniz sevinirim
    İlbey kardeşim araca iyi baktığı için ayrıca teşekkür ederim. (Sağdaki ben 15 saat uykusuz )

Aracın üstünde şu an 4.5 H&R yay, orjinal servisten alınma RNS 310 ve EGR iptali mevcut. Sakin hesaplı dizel şeklinde cilalanıp cilalanıp biniliyor

Zonguldaktan izmit sanayiye girdik. Aracın üstünde kışlık lastikler ve bluemotion jantlar vardı. Yazlık 18'' durban jant ve lastiklerimizi taktırmak için Cantürk Amortisör Murat abiye geldik kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum. Herşeyden önce insanlığı ve esnaflığı için.

İstanbula adım atar atmaz aracın üstündeki ölü toprağı attık. İçide güzelce detaylı bir temizlik yapıldı.

Ne güzelde parlıyo

Sonra bi gece tamamen canımın sıkılmasından dolayı ne yapabilirim acaba şu anda diye aynaları mat gri’ye boyadım plastidip ile. Güzelde oldu kerata...

Henüz güzel fotoğraf çekimlerimiz yok ama elden geldiğince çıkanlar bunlar ; oynama falan yoktur

Yeni aldığım Eken Ultra H9 Aksiyon kamera denemesi... Fotoğraf kalitesi gece olmasına rağmen iyi.

Gün batımı..

Buda eski evlat. Anısına...
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    6 kasanın en güzel rengi bence. Zaten Bluemotion olduğu için Rline görüntüsünde. Bi-xenon ve arka R led ler ile gayet güzel olur yeterde. Güle güle kullan.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah aracınıza rengi hoşmuş gerçekten. tsi'dan sonra yakıt ciddi farketmiştir kaç hp bluemotionlar yine 105mi? bir de tüketim ne durumda? son sorum plastidipi nereden temin ettiniz ve memnun musunuz sorularım bu kadar saygılar

vtec26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rengi duruşu basıklığı jantları çok güzel olmuş. Kazasız belasız
    Naturally Aspirated FTW
    e36 3.28 Coupe individual

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 kasanın en güzel rengi bence. Zaten Bluemotion olduğu için Rline görüntüsünde. Bi-xenon ve arka R led ler ile gayet güzel olur yeterde. Güle güle kullan.
    Benide en çok çeken şey rengi ve bu renkten çok olmayışıydı O konuyu araştırıyorum ama replikanında replikasına 1,5-2bin TL o kadar parada vermek içimden gelmiyor. Çok teşekkür ettim eyvallah

Alıntı fdoganb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah aracınıza rengi hoşmuş gerçekten. tsi'dan sonra yakıt ciddi farketmiştir kaç hp bluemotionlar yine 105mi? bir de tüketim ne durumda? son sorum plastidipi nereden temin ettiniz ve memnun musunuz sorularım bu kadar saygılar
    Tsi 'dan sonra bana hafifleme geldi yakıt konusunda 105 hp evet. Fakat aldığım arkadaş daha önce bi DP ve ufaktan bi yazılım denemesi yapmış sora tekrar normale çevirmiş ama yazılım azıcık açık.. Eksper dyno'sunda 110 hp çıktı. Şu anda bu şekilde biniyorum. Devamlı işe gidip geliyorum havalimanındayım trafiği az çok bilinir şehir içi 18'' jant ile birlikte 6.5lt şu anda. Şehir dışı çok fark ediyor. Plasti dip'i bauhaus'tan aldım şans eseri gözüme takıldı 5-6 kat sonucu bu hale geldi memnunum dayanıklı Saygılar benden teşekkür ederim

Alıntı vtec26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rengi duruşu basıklığı jantları çok güzel olmuş. Kazasız belasız
    Teşekkür ederim dostum eyvallah
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    grafit maviyi çok severim 2005 passatımız vardı saks mavisinden sonra sevdiğim renklerden. bu kasada ilk defa gördüm yada dikkatimi çekti.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    grafit maviyi çok severim 2005 passatımız vardı saks mavisinden sonra sevdiğim renklerden. bu kasada ilk defa gördüm yada dikkatimi çekti.
    Bende ilk defa gördüğümde tutuldum. Pekte rastlamadım istanbulda bi ara bakırköyde 1 tane vardı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah rengi duruşu çok güzel olmuş, bu haline bide makyajlı stoplar takılırsa 10 numara olur.

yakıt nasıl peki egr off iken ve 18 jantlardan sonra
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

ModulaRKinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah rengini çok beğendim , durban larla zaten nokta atışı yapmışsınız kazasız belasız binmeniz dileğiyle
    PSA Brother's

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah rengi duruşu çok güzel olmuş, bu haline bide makyajlı stoplar takılırsa 10 numara olur.

yakıt nasıl peki egr off iken ve 18 jantlardan sonra
    Eyvallah kardesim, stoplar far falan biraz bütçe işi ***** yaz gider çok yakıt 6,5lt şehir içi. Tabi şehir dışı uzun yol baya bi fark ediyo.

Alıntı ModulaRKinG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah rengini çok beğendim , durban larla zaten nokta atışı yapmışsınız kazasız belasız binmeniz dileğiyle
    Teşekkür ederim sağolasın

DeliceBirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel aracınız kazasız belasız inşallah

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MaşAllah rengi gerçekten güzel iyi günlerde olsun kazasız belasız..
    ALLAH VAR GAM YOK..

C!N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binmen dileğimle. Çaycuma'dan İlbey Batum'un eski aracı, biliyorum sahibini ve aracı da, sana kısmetmiş

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    renk cok guzelmıs masallah

ismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Renk çok güzelmiş. Bu durban jantı vag grubun hangisi takarsan tak hepsini çok yakışıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah..Led stop,soldan çift çıkış egzoz ve ledli ön far ile biter bu iş

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rengi çok güzelmiş aracın gerçekten, Durban' larda çok yakışmış araca. Bu şekilde bile binilse çok geçerli bence. Allah kaza bela vermesin, keyifli sürüşler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DeliceBirkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok güzel aracınız kazasız belasız inşallah
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MaşAllah rengi gerçekten güzel iyi günlerde olsun kazasız belasız..
    çok sağolun teşekkür ederim

Alıntı C!N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binmen dileğimle. Çaycuma'dan İlbey Batum'un eski aracı, biliyorum sahibini ve aracı da, sana kısmetmiş
    Evet ilbeyden aldık satarken aklı kaldı çok iyi bakacağıma söz tamam içim rahat dedi

Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    renk cok guzelmıs masallah
    Teşekkür ederim kardesim sağolasın.

Alıntı ismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renk çok güzelmiş. Bu durban jantı vag grubun hangisi takarsan tak hepsini çok yakışıyor.
    Evet benimde gözüme güzel gözüküyor, kısmet olursa başka model jantta bakacağım

Alıntı dqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah..Led stop,soldan çift çıkış egzoz ve ledli ön far ile biter bu iş
    Aslında soldan çift çıkış var rengi siyaha kaçıyor diye çok belli olmamış olabilir. Far olayıda ince elenip sık dokunacak bi iş çin malınında çin malı olan farlar bile 1,700 TL bu konuda özel olarak dolasıyorum piyasada

Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rengi çok güzelmiş aracın gerçekten, Durban' larda çok yakışmış araca. Bu şekilde bile binilse çok geçerli bence. Allah kaza bela vermesin, keyifli sürüşler.
    Çok teşekkür ederim, zaten şu anda aracı yeni almıs olmanın verdiği ve dizel olmasının verdiği heves ile cok geziyorum diğer işleri yapmaya biraz daha vakit ne nakit gerektiği için çok acele etmiyorum. Sağolun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi hayırlı olsun rengi gerçekten çok göz alıcı. İyi günlerde kullan kazasız belasız inşallah.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler