User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
78 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: 34 TT 2188 Megane RS 225

REHA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reha kolay gelsin kardeşim. Maşallah, birçok kişinin zamanında ve hatta sıfırına ulaşabilme şansına nail olmalarına rağmen ilgilenmediği ama aslında öyle olması gereken şekilde titizlikle ilerliyosun. Tebrik ederim. Gruptan da takip ediyorum, buradan da. Simsar spec senin anlıyacan
    Teşekkür ederim Aykut abi. Bu tarz araçlara devamlı özen göstermedikçe binilmez ki zaten. İlk sahipleri sattıktan sonra ele düşen araçlar oradan oraya hiç olmuş resmen. Ben de detaylarla uğraşmayı seviyorum zaten. Sorunsuz hale gelene kadar araştırmaya eksikleri gidermeye devam

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çabanız için tebrik ederim bu araçların hakkı böyle sahipler. Size tavsiyem asr iptalini maksimuma kadar açmanız (yanlış hatırlamıyorsam 250 ayarlayabiliyorsunuz daha üstü pek gerekmez zaten). Böylece uzunlu kısalı bir yolda gazlarken asr tuşu aramak zorunda kalmaz illallah etmezsiniz tecrübe ile sabittir.

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız cidden çok kaliteli ve bakımlı duruyor. Bana göre Asr iptali mantıklı ama Esp iptalini daha düşük hızlarda tutabiliyorsanız öyle bırakın bence çünkü 60-70'le bile su birikintisine girdiğinizde çok yardımcı oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet ESP hayati öneme sahip bir özellik farkındayım ama MRS'de kapatılamıyor ve zırt pırt devreye girip adamın canını sıkıyor. Asr'yi ve Esp'yi faklı hızlara göre ayarlayabiliyorsak iyi olurdu aslında. Mesela 250'ye kadar ASR 150'ye kadar da ESP iptali gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir güncel çekelim.
    Arabayı alınca lastikleri Continental CSC5 ile değiştirmiştim. Harika bir lastikti ama çok çabuk tükendi. Önler 12000 km sonra tamamen bitmek üzereydi diyebilirim. Netice olarak farklı bir lastik deneme maksadıyla Goodyear Eagle Asymmetric 3'lere geçtim. Bunlar da güzel lastik ama Contileri aramıyor değilim.
    Megane RS'i bilen bilir. İntercooler'ı 1.5 dci'lerdekiyle birebir aynı ve özellikle yazın standart motorda bile yetersiz kalıyor. Daha önce takanların yorumlarına güvenerek Aliexpress'ten Replika Forge İntercooler getirdim. Dedikleri kadar varmış. Hava emiş sıcaklığı 4-5 dereceden fazla oynamıyor artık.

Aldığımdan beri içeride gözüme batan 3 yer vardı: Ön koltuğun çöken yan destekleri, parlayan deri direksiyon ve sarkan tavan döşemesi. Döşemecide koltuk desteklerini yenilettim. Artık demire oturmuyoruz. Yine yazın boş bir vaktimde bismillah deyip tavanı komple indirdim ve kumaşını yeniledim. Direksiyon işini ise Mais etiketli, sıfır, komple direksiyon alarak hallettim. (Zengin olduğumdan değil, kaplamayla sıfır direksiyon aynı paraya geliyordu )

Muayenem Şubat ayında bitiyordu. Egzoz sitemini orijinale çevirerek tek seferde geçtim, şükürler olsun.

Son olarak: MRS'ye ateşli bir kardeş geldi. Yakında yenileme konusunu açarım
    Konu REHA tarafından (23-02-2018 Saat 23:27 ) değiştirilmiştir.

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasıl bir kopyala yapıştır tekniği
    Life is Too Short To Stay Stock

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sormayın ya. Siteye kırk yılda bir güncelleme atınca unutuyorum nasıl kullanıldığını. En sonunda hallettim.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, diğer rs de hayırlı olsun Şahane gözüküyor 2 araçta

KaanBRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fotoğrafları başka göremeyen var mı?

SHOCKİNG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotoğraflar bendede görünmüyor malesef..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet. Dün gece yüklediğimde hepsi gözüküyordu fakat Photobucket yine fotoları uçurmuş. Hızlıresim'le güncelledim şimdi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reha maşallah kardeşim. Her türlü takip ediyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reha maşallah kardeşim. Her türlü takip ediyorum
    Takibe takip Aykut abi

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah konunuzu baştan sona okudum, kısmetse ben de RS alma arefesindeyim. Şansa, Urfa'da görev yapıyorum, Siverekte Böyle nadide bir aracı, buralarda kullanmak, ne bileyim insanlar tek kapılı araca bile "Hoca bu arkadan kazalı mı?" diye sorduklarından dolayı mıdır bilmem ama büyük cesaret ve özveri Eğer müsaitseniz, RS hakkında detaylı bilgi almak isterim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah konunuzu baştan sona okudum, kısmetse ben de RS alma arefesindeyim. Şansa, Urfa'da görev yapıyorum, Siverekte Böyle nadide bir aracı, buralarda kullanmak, ne bileyim insanlar tek kapılı araca bile "Hoca bu arkadan kazalı mı?" diye sorduklarından dolayı mıdır bilmem ama büyük cesaret ve özveri Eğer müsaitseniz, RS hakkında detaylı bilgi almak isterim.
    Öncelikle teşekkür ederim. Ben Alfa 156'ya da 159'a da, Megane RS'e de Urfa'da bindim ama vida bile söktürüp taktırmadım. Oraya dönmeden evvel tüm bakımları yapar öyle yola çıkar bir sene boyunca da o şekilde idare ederdim. Dediğiniz gibi Urfa'da ve benzeri yerlerde bu tarz araçlara binmek cesaret istiyor. Hatta bence delilik. Ben hiç bir zaman rahat rahat gezemedim. Hep ya bir şey olursa tedirginliği yaşadım. Tabi Renault'ları küçümseyen sonradan görmelerin Mercedes, Audi, Bmw benzeri araçlarını şamarlamak da paha biçilemezdi
    Rs konusunda elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Telefon numaramı mesaj atıyorum.

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı REHA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle teşekkür ederim. Ben Alfa 156'ya da 159'a da, Megane RS'e de Urfa'da bindim ama vida bile söktürüp taktırmadım. Oraya dönmeden evvel tüm bakımları yapar öyle yola çıkar bir sene boyunca da o şekilde idare ederdim. Dediğiniz gibi Urfa'da ve benzeri yerlerde bu tarz araçlara binmek cesaret istiyor. Hatta bence delilik. Ben hiç bir zaman rahat rahat gezemedim. Hep ya bir şey olursa tedirginliği yaşadım. Tabi Renault'ları küçümseyen sonradan görmelerin Mercedes, Audi, Bmw benzeri araçlarını şamarlamak da paha biçilemezdi
    Rs konusunda elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Telefon numaramı mesaj atıyorum.
    Çok teşekkürler, dediklerinize harfiyen katılıyorum

Mmdrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende urfalıyım hocam halen siverekteseniz ve Rs almışsanız tanışmak isterim elimden geldigi kadar yardımcı olmak isterim ��

Mmdrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı REHA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir urfalı olarak söylediklerinizde zerre kadar haklısınız destekliyorum sizi bursa passat,renault grubu binek me varsa bakarlar. ��

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim.

RS tampon her zaman dikkatimi çekmiştir
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler