User Tag List

Sayfa 19/28 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
528 sonuçtan 343 ile 361 arası

Konu: Bir Garip Otomobil Hikayesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Arenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkesin güzel yorumu için çok teşekkür ederim sırf yazacağım dedim söz verdim diye çok tadımlık bir post atacağım , kızmak yok söz haftaya uzun bir yazı post edeceğim işlerimin yoğunluğundan vakit ayıramıyorum
    al işte o kadar beklet şimdi yaptığına bak bu millet aç aç

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aren cumaya salıları gidiyor yoğun oluyormuş
    Yazıyı yayınlamayınca şüphelenip hocayı aradım.Bu hafta Salıda , bugünde gelmedi dedi.Yakın arkadaşı olarak bil istedim

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Size göre uzun bana sorarsanız oldukça kısa bir aradan sonra tekrar merhaba belki kimisi kızıyor kimisi konuya küsüyor ulan bitirsin öyle okurum diyor hak veriyorum inanın amacım konuya reiting vs katmak değil hikayeler o kadar çok ki koskocaman 1 yıl var 7 araba var 1 Amerika 1 Almanya seyahati var sadece Almanyaya Ringe gitmek için gittik ve hacı olduk geldik yani sizin anlıyacağınız daha konunun ortasına bile gelmedik daha çok final göreceğiz aramızdan mezun edeceğimiz kısa dönem askere gönderip karşılayacaklarımız bile olacak o yüzden bırakalım ben rahat anlatayım siz de keyfle okuyun artık anladık tecavüz kaçınılmaz zevk alın sigara çay nargile çekirdek atış serbest . Başlıyoruz

Part 7 de Amerika’dayız . 1 ay gibi bir sürede anca batı yakasını gezebildik California’ya gittik ve herhalde uçaktan inip kiraladığımız bir arabayı teslim aldıktan sonra eve gitmemiz le birlikte çıkmamız bir oldu ilk işimiz hat almak oldu gerçek internetlede tanışmamız o gün oldu aslında meğerse biz baya 56 K modemle bağlanıyormuşuz 1 ay boyunca snap chat de biraz piskoloji bozduğuma inanıyor o dönem buradan da belki takip edenler olmuştur vermiş olduğum geçici rahatsızlıktan dolayı özür dileyemiyorum yine olsa yine yaparım bazen rüyamda hala oralarda dolaşıyorum kısmetse de yerleşme gibi bir planım var
    Arabalarla olan bölümü aktaracağım turistik bir gezi işine çevirmeyeceğim işi kısa bir fragman vermemiz gerekirse Toretto’s House evasive petersen museum Beverly Hills McLaren vs gibi gezdiğimiz yerlerden birkaç fotoğraf paylaşacağım bir miktar kotanızı delebilirim
    Gittiğimiz ilk hafta LA de gezerek alışveriş vs yaparak gezdik açıkcası M3 M4 M5 M6 F type Lambo Ferrari vs doyduk artık zaten sağolsun Doğanın komşuları ayarlarımızla öyle bir oynadı ki artık fotoğraf çekmek bile gelmiyordu içimizden kalabalık olduğumuz için biz de ebatlarımıza göre bir araç kiraladık
    Bizler de ufak tefek insanlar olduğumuzdan boyumuza kilomuza göre bir araç seçtik ve tır kiraladık ilk haftanın hafta sonunu SanFrancisco da geçirme planımız vardı ve yola çıktık yollar rahat ama paronoyak eder adamı polis baskısı ciddi bir şekilde var öyle trafikte gazliyim yol ip gibi düz yapıştıriyim aman diyim kan alırlar yeminle hız limiti neyse ona göre gideceksin zaten navigasyon seni uyarıyor nerede kaç ile gideceğini ha hız limitini aşarsın polis yakalarsa ciddi bir ceza yazılıyor hız limitini eğer ciddi bir şekilde aşarsanız da ters kelepçe ve muhtemelen hapisanede bir zencinin karısı olabilme riskini almanız gerekiyor . Neyse aracı park ettiğimiz zamanlarda ufak problemlerimiz olabiliyordu ,

Park demişken SanFrancisco da ne kadar otopark varsa bizde herkes rahat olsun başın belada bir şey mi oldu ilk bulduğun otoparka koş imdat de gerisine karışma zaten gidince belli oluyor adamın ben Türküm dediği yemin ederim her yerden kendimizi belli ediyoruz her şeyden önce zaten ağabeyler özünden kopamıyorlar ford tranistin oradaki ismi Dodge ram çoğunda Ford Transit var tabi benzinli ama özümüzü asla kaybedemiyoruz ah bir dolblo olsa varya rekor satar rekor rekor
    SanFrancisco da 1 E92 M3 gördüm Competition jant , basık arkada M performance duck tail ve m perf cat back vardı araba o kadar tatlı duruyodu ki bir de bende de var ya sanki Amerikada amcaoğlumu gördüm anlamsız sevindim arkada ducktail üzerinde Netflix and Chill yazıyodu tabi önce bağdaştıramadım ne la bu diye Doğa dedim ne demek ister bu abi ?
    Hani vardır ya yürüdüğünüz kıza ne yapsak ki yaa valla bilemedim ne yapsak ne yapsak ? yaaa bize gitsek film falan izleriz ? yani kısaca bize gidelim sevişelim ? demenin nazikcesidir daha önce aynı ablaya yaptıysanız da yaaa bak bu sefer film izliycez taaaaam mıııı bu da ablanın ben de istiyorum gidelim ama işte kılıf be olum yani saldırmak gibi olmasın demesi o da istiyo mesajı alın lan işte önce film konulur biraz başı izlenir ama ben daha tamamı izlenen film görmedim arkadaşlar güzel mesele severim de dedim ki tamam ağabeycim bu slogan benim sloganım çalarım ben bunu dedim ve kendi M3 üme TR ye döndüğümde yaptığım ilk işim olmuştur muhtemelen

Güzel yerdi biraz dik arabasız bir yerlere genel olarak zor ama evler anatsam da fotoğraf yüklesem de video da koysam anlamsız muhteşemler gerisin geri LosAngeles’a geri döndük yan komşu o kadar sinir bozucu ki tarifi zor

Başka bir gün böyle

Kankaları falan geliyor arada kapıda buluşuyorlar

Biz de Doğayla kapıda sert R53 kasa mini Cooper S imizle bunları kesiyoruz falan bir muhabbet yakalasak amansız bir şekilde gidicez peşlerinden ama nerde oturduğu yer öyle bir yer ki tam 4 yol ağazı ve 2 tarafdan da cadde geçiyor gece GTR lar aveler yarıyor uykundan sekerek uyanıyosun affetmiyolar polis molis de biz tabi gelmişiz Türkiyeden zaten bizi sevmiyolar sakal makal var inanamazsınız birileriyle konuşuyorsunuz I’m from Turkey dediğiniz anda inme iniyo karılara hadi ya falan deyip arkasını dönüp gidiyolar Mogadişuluyum desen iyi a m k Turkey denilince de aklına hindi geliyo gülüşmeler falan ama anlayana Türkiye nerede desen ortadoğuda bir yer diyolar anlatsan ne fayda abi adam Californiada doğmuş OC de yaşıyo elinde surf tahtası dalgasına bakıyo Turkey ortadoğuda bir yer çok da umrunda değil yani
    Hayatımda hiçbir zaman yaşadığım bir şeye isyan edip of demedim iyi okullarda okudum fena yerlerde oturmadım fena yerlerde gezmedim fena arabalara da binmedim ama bir şeye o kadar üzüldüm ki o kadar canımı sıktı ki tarif edemem beyler varsa bayanlar . San Diegoda Ben Doğa ve birçoğunuzun tanıdığı Boost Projects Günay reisim’le takılıyoruz . Atmosfer çok başka bambaşka hep diyorum gökyüzünün rengi bile başka ama özendiğim bu değildi . Sandiego’da Pasific Beach diye bir yer var pasifik okyanusunun kıyısı isminden de belli olduğu gibi o kadar rahat bir yer ki köpeğiyle koşan kumda takılan surfunu yapan kızlar long board a biniyor falan bir de California kızları meşhurdur güzeldir olay şöyle kısaca anlatacağım bu PB denen yerde kumsalın önünden ufak bir yol geçiyor ufak mağazalar marketler falan var bir marketin üzerinde bir mekan hayal edin önünüzde kumsal ve okyanus içerde müzik çalıyor tavanda surf tahtaları ve longboardlar asılı kimse kimseyi

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkesin güzel yorumu için çok teşekkür ederim sırf yazacağım dedim söz verdim diye çok tadımlık bir post atacağım , kızmak yok söz haftaya uzun bir yazı post edeceğim işlerimin yoğunluğundan vakit ayıramıyorum

Sondaki ibine kısmını görmezden gel tam oldu buraya dayanamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tanımıyor hep genç içiyorsun kız erkek fark etmez muhabbet ediyosun takılıyosun ya hiçbir beklentin yok kimse de senden bir şey beklemiyor takılıyosun ya burada bir kıza ne haber desen muhabbete girmeye çalışsan kodumun kezbanları modelden modele girerler güzeli çirkini fark etmiyor yanındaki adama bir şey sorsan muhabbete girsen homo mu lan bu derler ama orası öyle değil öğrenciler var üniverste okuyor adam dersten çıkmış gelmiş kolunun altına da surf tahtasını almış surfunu yapmış orda bir şeyler içiyor muhebbet ediyo 17 yaşından sonra arkadaşlarıyla evinin tutmuş arjkadaşlarıyla takılıyo okuyo geziyo içkisini içip okuluna evine çalışıyorsa işine gidiyor sen ne yapıyosun lan ddim kendi kendine bak istersen en iyi okulda oku en en iyi yerde otur İstanbulda sokakta oynayarak büyüyen çocuk mu var ? hava desen *** gibi parkta oynamak istesen park yok durumu olanlar 4 duvar arasında sitelerde oturuyo arkadaşlarıyla play station oynuyo plastik kaydıraktan kayıyo okul desen hep kamçı ne olduğun kim olduğundan önce öğretmenlerin daha çok nasıl giyindiğine saçına sakalına bakıyor hala imamhatip deniyo yok başkanlık yok padişahlık ulan insan tiksiniyo bir anda ulan diyorum çocukken daha güzeldi şimdiki gençlik çocuklar çok şanssız ve her geçen daha da şanssızlaşıyolar diyo insan kendi kendine siyasete girmeyeceğim kısa keseceğim ama gözüm doldu ulan dedim ben hadi böyle doğdum büyüdüm ama benim olur bir gün çoluğum çocuğum olursa nasıl olacak soruları aklıma geldi

Neyse garson bir abla vardı buraya gelsin burayı sallar sarışın siyah converse var ayağında kısacık bir jean sort var üzerinde asklı saçını arkadan toplamış 2 kolu da dövmeli aklımdan çıkmadı o abla inanılmaz tatlıydı gördüğüm ve beğendiğim nadir kadınlardan biriydi ortam o kadar eğlenceliydi ki 1 tane fotoğraf anca çekmişim dışarısı da vardı bununla idare edelim beyler

Neyse biz dönelim konumuza SF dönüşünde planımızı yaptık hafta içi bir gün Petersen Automotive Museum’a gittik . Kendisi Dünyanın en büyük otomobil müzesi ünvanına sahip çok ama çok enteresan araçlar vardı klasık güncel ama özel bir bölümü var Vault diye kasa yani extra bir para vererek giriliyor ve fotoğraf çekmek dokunmak kesinlikle yasak zaten sizinle birlikte görevliler dolaşıyor elinizi cebinize atamıyorsunuz bile tabi biz yine Türklüğümüzü konuşturduk aradan attık bir iki kare gerçekten çok kıymetli otomobiller var papanın sukasta uğradığı araçtan tutun sukinin pembe S2K sı 007 Bondun birkaç otomobili batmobile vs vs çok fotoğraf var fakat bir kısmını paylaşabileceğim ki 3 kere elendikten sonra bile çok fotoğraf var
    Daha girişte efsane bir Rolls ve FF in araçları sizi karşılıyor ilgi çekenlerden birisi de bu hatırladığım kadarıyle SRT10 motorlu bu motosikletti ,

Bu Rolls aklımızı almıştı efsane bir otomobildi ben bu kadar estetik duran bu kadar büyük bir otomobil daha önce gördüğümü hatırlamıyorum

Bu ve bunun gibi BMW art series vardı reklamlarda oynamış vs BMW lar için özel bir bölümleri vardı

Daha önce Veyron görmüştüm ama böylesini görmek tabiki pek mümkün olmuyordu kendimi böyle 13 yaşında arabalara merakı çok yüksek bir çocuk gibi hissettirmişti bu müze kendimi yerden yere attım gerçekten de hala rüya gibi aklımda her saniyesi

Şansa Los Angeles’a giderken yolda Spectre’yi izlemiştim kısmet filmdeki arabaların neredeyse tamamı oradaydı ( can alıcı ) özellikle de o turuncu Jaguar aklımı aldı aklımı ve Land Roverlar

Araç direk kullanılan araç hala benzin ve yağ kokuyordu tarifsiz güzel tarifsiz

Aston Martine hiçbir zaman kendimi yakın hissetmedim gerçi belki biraz yaş ile alakalı bakıyorum aslında her arabaya yaşımda binmişim belki kısmet olur 40 larımda Astonda yakın hissederim ama şu an hiç beni cezp etmiyor

Tek kelimeyle efsane

Maalesef Japona pek yer verilmemiş ama olsun

Yemin ederim Kral kodumun arabası ya inceleme fırsatı bulduk mesela arka çamurluklar açılıyor ve bagaj yeri oluyormuş bavul koyuyorsunuz ve bu o dönem extra bir paketmiş şaşırmıştım baya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    McLaren gören masum köyle klasik pozumu vermeden geçemedim

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlardayız 

Ford GT nin hemen karşısına da Ford GT 40 2I ÇEKMİŞLER AMAN DİYORUM

Bulletproof’un ödüllü aracı hemen yanında Ken Block’un aracı duruyordu yüzüne bile bakmadık

Entourage’cılar burada mı?

Vault gizli çekim

Bu Sukinin S2K’sı ve AEM in arabalarını da çekmiştim ama maalesef bulamıyorum

Vs vs belki elimdeki fotoğrafların 10/1 i kadarı ama gerek kota delmek gerek sizi sıkmak istemedim araya atıverdim
    Bu seferlik mazur görün ofisten acil çıkmam gerekiyor önümüzdeki hafta görüşmek üzere …
    Konu Arenimo tarafından (20-01-2017 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bugraaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    al işte o kadar beklet şimdi yaptığına bak bu millet aç aç
    tamam ama neden dislike canısı emek veriyoruz burda

Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sondaki ibine kısmını görmezden gel tam oldu buraya dayanamadım
    Şaka maka arada sövmüşsün işim gereçekten var + vergi levham da var hahahaha

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu da müzenin sitesi

Petersen Automotive Museum | Los Angeles Museum | Petersen

bazı araçlar vaulttan yukarı çıkmış güzel araçlar da gelmiş 2017 de 2 Amerika seyahatim olacak ama yolum bu sefer doğu yakasına düşeceği için gidemeceğim giden bir arkadaşımız olursa paylaşsın
    Konu Arenimo tarafından (20-01-2017 Saat 17:43 ) değiştirilmiştir.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her araba severin mutlaka görmesi gereken bir müzeymiş sayende biraz gördük abi bizde sağol, hadi buraya gittik diyelim insan doyamaz ayrılamaz ki burdan al yorganı yastığı uyu sabah akşam

AHMET1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yolun Miamiye duserse beni bul yigidim
    I sold the BMW because I wanted something sporty and fun to drive like the STI, yet be more comfortable and practical. The John Cooper Works Mini was the best of both words

Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AHMET1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yolun Miamiye duserse beni bul yigidim
    Program Miami Orlando abim mutlaka gelirim

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Program Miami Orlando abim mutlaka gelirim
    Götür beni gittiğin yere
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2000gt mi o

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isin yoksa yarin sanayiiye git,kapidan egsozlu tofaş geçsin.. Olacak iş mi )

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Inci sozlukte 1. Nesil yazarmisin mubarek bu nasil saran bi yazidir
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o müzeye bekçi alımı var mı?

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu Baştan okudum 15 günde bir yayınlanan internet dizisi gibi heyecanla bekliyoruz ama gerçekten çok tadında tebrikler...
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu da müzenin sitesi

Petersen Automotive Museum | Los Angeles Museum | Petersen

bazı araçlar vaulttan yukarı çıkmış güzel araçlar da gelmiş 2017 de 2 Amerika seyahatim olacak ama yolum bu sefer doğu yakasına düşeceği için gidemeceğim giden bir arkadaşımız olursa paylaşsın
    Araçların toplam değeri sorulduğunda "9 haneli" diye cevap veriyorlardı en son........
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler