User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
55 sonuçtan 39 ile 55 arası

Konu: 2.0 tdi variant

Bluefish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah naftalinli mübarek, güzel günlerde kullanın. Jant jant diye bağırır, otoparkında.

kesik_çizgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesik_çizgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün fırsat bulmuşken aracın dışını yıkatıp birkaç foto çektim,

ön plaka yi trafikte yeniletecektim ama nasip olursa 2 ay içinde istediğim bir plaka satışa çıkacak direk plaka değişikliği yapacağım için şimdilik ellemiyorum

Cam filmimizi HOC oto cam ahmet abimizde yaptırmıştım
    koyulugu tam istediğim ayarda oldu

İçinde herhangi bir aşınma cizik falan yok çok şükür ama biraz temizlik istiyor, inşallah yaza doğru DBY detailing e teslim edeceğim

Fazla kullanılmamış deri, ısıtmalı arka koltuklarımız

Bagajın tek bi resmini buldum, biraz dağınık ve temizliğe ihtiyacı var ama inşallah onunda detaylı resimlerini başka bir post'ta yükleyeceğim

MAŞALLAH ı eksik etmeyelim

Hayırlı akşamlar
    Acizane bir çalışma

Alıntı Bluefish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah naftalinli mübarek, güzel günlerde kullanın. Jant jant diye bağırır, otoparkında.
    Jant konusunda katılıyorum hocam size, zamanla düzeceğiz inşallah çeyizini variant'ın
    iki şerit arasında müebbet yemişim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah,

aynı il içinde plakayı nasıl değiştireceksiniz acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sahinek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah,

aynı il içinde plakayı nasıl değiştireceksiniz acaba
    Tam araştırmadım ama son çare o ilçedeki birine satış verip plakayı çıkartıp, tekrar üzerime alacağım şimdilik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam araştırmadım ama son çare o ilçedeki birine satış verip plakayı çıkartıp, tekrar üzerime alacağım şimdilik
    Daha iki ay var minimum plakanin sırasının gelmesine, sırayı bozup da vermiyorlar bağış karşılığı dahi olsa, mecbur bekliyorum şimdilik

Aliburakb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nedir son durum bi gelişme var mıdır şu anda bende araştırıyorum kullanıcı olarak artısı eksisi nedir bilgi verebilir misin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcsadness Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nedir son durum bi gelişme var mıdır şu anda bende araştırıyorum kullanıcı olarak artısı eksisi nedir bilgi verebilir misin
    Yılbaşı zamanı öngöremediğimiz şekilde araç satışı fazlalaştığı için almak istediğim seride ki plakayı kaçırdım ne yazık ki. Takılanlardan boşa düşen varsa onları kovalıyorum şuan ara ara sorgulatıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence vw konusunda alanında tek olan ankara özen vw murat ve mehmet ustam, baskı balata volant ve triger değişimi yapıldı. Diger servisler gibi yanında çalışanlara değil de tüm işlemleri kendi yapan, Murat ve Mehmet ustama tertemiz işçilikleri için çok teşekkür ederim, ve dostlara tavsiye ederim.

Bu bakımlardan sonra da Race Werks Serdar kardeşim yazdı yazılımını, aracın içinden bambaşka bir araç çıktı.

Bakım olsun yazılım olsun bunlar heryerde yapılabilecek şeyler tabiki, ama güven ve temiz işçilik benim için daha çok önde, ikisine de teşekkür ederim.

Allah kaza bela vermesin cümlemize

murat çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güle güle bin İstanbul'dan gelip Ankara'da bakımlarını yaptırman bizi bi hayli memnun etdi biz de siz değerli müşterilerimizi memnun ede bildiysek ne ala biz teşekkür ederiz
    Özen Volkswagen

RACE WERKS

Ibiza 1.8t fully built drag car project

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı murat çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle bin İstanbul'dan gelip Ankara'da bakımlarını yaptırman bizi bi hayli memnun etdi biz de siz değerli müşterilerimizi memnun ede bildiysek ne ala biz teşekkür ederiz
    Abi artık yerimiz yurdumuz belli, kapıdan almasan geceden bırakıp kaçarım.

YETKILI SERVIS'in yerine getiremediği sente ayarını beş dakika da yapan ustanın önünde hakettiği saygıyla eğilmesini büyüklerimiz öğretti elhamdülillah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Artılarını eksilerini yazabilirmisin bu aracın kullanıcı olarak ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcsadness Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artılarını eksilerini yazabilirmisin bu aracın kullanıcı olarak ?
    Hocam artıları olarak;

1. Araç klasik passat yani konforu, yol tutuşu, rüzgar sesi ve güvenlik gibi noktalarda sınıfının tüm ihtiyacina fazlasıyla cevap veriyor.

2. Bagaj, yani çocuk arabası mama sandalyesi vb. nereye sığdıracağım derdi yok, bagaj gerçekten çok iyi.

3. Yakıt, bence bu konu göreceli ama örnek vereyim, haftasonu bakim için ankara gittim İstanbulda, 110 130 bandında 4.8 le gidip 5.3 le geldim, kışlık lastik ve araç full yüklü halde.
    Çok başarılı bir değer bu 1700 kiloluk bir arac ve full bagaj li bir uzun yolculuk için. Şehirici tamamen kullanıcıya bağlı.

4. Birde yani sözüm yanlış anlaşılmasın, eğer özel sektörde ya da kendi işinizi yapıyorsanız, alacağınız passat 2002 model bile olsa çoğu kore firmasının 2015 modeli ile yanyana geldiği zaman gözler yine passat dönebilecek şekilde türk vatandaşlarının üzerinde bir etkisi var passatın. Niye böyle bilmiyorum, ama halk olarak bir algıda seçicilik var.

5. Araç yaşı eskide olsa çok ugrastiracak elektronik sorunları olmuyor genelde forumkarda takip ettiğimiz üzere, ki bu motorları artık gözü kapalı söküp takabilecek, yetkili servisten çok daha kaliteli servisler var.

benim aracım manuel, otomatikleri nasıldır bilmiyorum.

Eksileri olarak,

1. Şehirici boyutları nedeni ile park problemi yasabilirsiniz
    2. Bu araç 2 çocuğa kadar ideal, ama 3. çocuktan sonra ufak gelebilir.
    3. Çok ellenmiş kurcalanmis kazalı vb. bir arac denk gelirse, toparlayana kadar masrafli olabilir.

Merak ettiğiniz başka birşeyler varsa çekinmeden sorunuz, İstanbulda ikamet ediyorsanız gelip aracı da görüp inceleyip aklınızda ki soru işaretlerini çözebilirsiniz

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende stw kullanıcısıyım ve bu kasalara ön yargı ile bakanlara ön yargı ile bakıyorum! Bence stw hem avantajlı hem daha rahat hem daha güzel görünümlü.
    Arabanız çok güzel maşaAllah ama sanki park ettiğiniz yerde çok kolay çizilebilecek zarar görebilecek gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende stw kullanıcısıyım ve bu kasalara ön yargı ile bakanlara ön yargı ile bakıyorum! Bence stw hem avantajlı hem daha rahat hem daha güzel görünümlü.
    Arabanız çok güzel maşaAllah ama sanki park ettiğiniz yerde çok kolay çizilebilecek zarar görebilecek gibi.
    Wagon araçlarda şayet audi avant rs serisi olsa kimsenin önyargi ile bakıp hayır diyeceğini sanmıyorum, ama diğer sw'lere biraz SSK doktoru gibi gözucuyla bakıyorlar.

Halbuki bunlarda aynı ekolün araçları, ama üvey kardeşleri diyelim. Para-çokomel eğrisi herşey.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam artıları olarak;

1. Araç klasik passat yani konforu, yol tutuşu, rüzgar sesi ve güvenlik gibi noktalarda sınıfının tüm ihtiyacina fazlasıyla cevap veriyor.

2. Bagaj, yani çocuk arabası mama sandalyesi vb. nereye sığdıracağım derdi yok, bagaj gerçekten çok iyi.

3. Yakıt, bence bu konu göreceli ama örnek vereyim, haftasonu bakim için ankara gittim İstanbulda, 110 130 bandında 4.8 le gidip 5.3 le geldim, kışlık lastik ve araç full yüklü halde.
    Çok başarılı bir değer bu 1700 kiloluk bir arac ve full bagaj li bir uzun yolculuk için. Şehirici tamamen kullanıcıya bağlı.

4. Birde yani sözüm yanlış anlaşılmasın, eğer özel sektörde ya da kendi işinizi yapıyorsanız, alacağınız passat 2002 model bile olsa çoğu kore firmasının 2015 modeli ile yanyana geldiği zaman gözler yine passat dönebilecek şekilde türk vatandaşlarının üzerinde bir etkisi var passatın. Niye böyle bilmiyorum, ama halk olarak bir algıda seçicilik var.

5. Araç yaşı eskide olsa çok ugrastiracak elektronik sorunları olmuyor genelde forumkarda takip ettiğimiz üzere, ki bu motorları artık gözü kapalı söküp takabilecek, yetkili servisten çok daha kaliteli servisler var.

benim aracım manuel, otomatikleri nasıldır bilmiyorum.

Eksileri olarak,

1. Şehirici boyutları nedeni ile park problemi yasabilirsiniz
    2. Bu araç 2 çocuğa kadar ideal, ama 3. çocuktan sonra ufak gelebilir.
    3. Çok ellenmiş kurcalanmis kazalı vb. bir arac denk gelirse, toparlayana kadar masrafli olabilir.

Merak ettiğiniz başka birşeyler varsa çekinmeden sorunuz, İstanbulda ikamet ediyorsanız gelip aracı da görüp inceleyip aklınızda ki soru işaretlerini çözebilirsiniz

Müsait bir zamanda gelip incelemek isterim aracımı satar satmaz aklımda variant bakalım hayırlısı. Teşekkür ederim cevapların için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir güncel çekelim

Tam 26 ay olmuş
    50 bin km civarinda idi 125 bin km olmuş alalı.
    70 bin km’dir yazılımlıyız, yakıttan gidişten memnunuz.

Son bir hafta da Bolu Ankara Ordu Ankara ortalaması, otoban çift şeritli yol köy yolu şehir içi vb karışık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugünkü samsun Ankara ortalamasını da atayım full uzun yoldu, fikir oluşur almak isteyenlerin aklında.

Hız 100 120 arası değişti, ***** radarlar artık bir depo mazot parası

Toplam yol 483 km
    Ortalama hız 82 km
    Yakıt ortalaması 4.1 lt

2.0 tdi commonrail 140 bg, yazılımla 170 bg civarı, yüklü hali ile 2 tondan fazla bir araç icin bence hicbirsey. Eski benzinli Skoda Fabia sw’den sonra ilaç gibi 2 yıldır
    Masallah

Ankaraya gelmişken aracın yazılımını yapan RaceWerks Serdar Anık’ a selamımı verip, çayımızı içip, sıfır problem icin tekrardan teşekkür edip, bol beygirli quattro ile resim çekinip ayrıldık.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler