User Tag List

Sayfa 22/34 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
644 sonuçtan 400 ile 418 arası

Konu: Warm Hatch | Alfa Romeo MiTo

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ramocum gayet iyi gitmişsin bence Alfamıza maaşallah.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    open pitte, sıfır lastiklerle sürpriz süre yaparsınız abi
    Open pit çok pahalı olduğundan hiç yklaşmıyordum bile. Ama kanıma ciddi anlamda girdi, baharda olabilir. Sponsor falan bulmam lazım kendime bu giişle ama bulağım kişi yine kendim olacak gibi :P

Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ramocum gayet iyi gitmişsin bence Alfamıza maaşallah.
    Teşekkürler brocum. 11 Aralıkta sizleri de pistte görür müyüz İzmir'de?

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Open pit çok pahalı olduğundan hiç yklaşmıyordum bile. Ama kanıma ciddi anlamda girdi, baharda olabilir. Sponsor falan bulmam lazım kendime bu giişle ama bulağım kişi yine kendim olacak gibi :P
    Trackmach sponsporluğunda Mito'nun direksiyonunda Rahmi beyle birlikte sizlerleyiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul Park fotolari dustu:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    piste yakışan bir ufaklık, maşallah
    fotoğraf kaliteleri de ayrı iyi be

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eminkilic61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piste yakışan bir ufaklık, maşallah
    fotoğraf kaliteleri de ayrı iyi be
    Tekrar teşekkürler bro. Fotolar best time ajans'tan. Dogrusu ucreti biraz tuzlu ama kaliteleri gercekten arsa ulasmis durumda. İyi ki fotolari almisim dedim yani dun aksam link geldiginde.

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul Park fotolari dustu:

abi tam mutlu aile tablosu

çok güzel görünüyor İstanbulpark fotoları
    Yaptıklarımızı ve yapacaklarımız için inceleyebilirsiniz

youtube.com/kaankara

www.instagram.com/tosi_mitology/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı m.kaan46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi tam mutlu aile tablosu

çok güzel görünüyor İstanbulpark fotoları
    Çok sağol bro. Bir de arka koltukta çocuk koltuğuyla beraber oğlan da olsaydı, tam olacaktı :P

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğlendiğin belli.pazar C seansındaydım.denk gelmek ,mitonu canlı görmek isterdim.

ne süre çıkardın???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğlendiğin belli.pazar C seansındaydım.denk gelmek ,mitonu canlı görmek isterdim.

ne süre çıkardın???
    İnş bir dahakinde denk geleriz diyelim.

En hızlı turum 2:40 ama hızlı tur denemez. AMlesef trafikten hiç tam tur atamadım. Tahminim, elim alışınca ve trafiksiz ortamda i20n'ler gibi 2:28-30 mertebesinde süre çıkarır MiTo.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senenin son pist gününü dün Ülkü Park'ta yağmur altında gerçekleştirdik.

2 haftadır hava tahminlerini yakından takip ediyorduk, bari aralıklı yağmur olsun ümidindeydik, o sebeple Nankang AR-1 lastiklerimi takıp da piste gitmiştim. Ancak bol ıslak ve kaygan bir zeminde turlar atabildik. En iyi turum ancan 1:34:2xx olarak geldi. Eğer günlük kullandığım Goodyear Asym 5 lastiklerle gitseydim en az 5 saniye daha iyi bir süre gelirdi diye tahmin ediyorum ama böyle de çok keyifliydi. Egem ve Bambi virajlarında kafadan kaymayı kontrol etmek için hep el frenine davrandım. Benim adıma günün en hızlı turu:

Konu rahmitanir tarafından (12-12-2022 Saat 07:49 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dünün yağmurlu fotoları da düştü:

Bu da önden kaymayı kontrol edebilmek için el freni ile arkayı koparma çabalarımız:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fotojenik

m.kaan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi marşpiyel beyaz olsa sanki daha iyi mi görünecek diye düşündürüyor bazen
    Yaptıklarımızı ve yapacaklarımız için inceleyebilirsiniz

youtube.com/kaankara

www.instagram.com/tosi_mitology/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı m.kaan46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi marşpiyel beyaz olsa sanki daha iyi mi görünecek diye düşündürüyor bazen
    Bu yorumu aldığım ilk kişi değilsin. Doğrusu ben siyah detayını seviyorum ama belki bir ara beyaza çevirebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yorumu aldığım ilk kişi değilsin. Doğrusu ben siyah detayını seviyorum ama belki bir ara beyaza çevirebilirim.
    Bence kırmızı. Ya da kırmızı beyaz yatay şerit de olabilir. Balataları birbirine bağlar
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah son iki etkinlik fotoların çok başarılı arşivlik fotolar olmuş.

Yaparsan G.tün tutuşsun.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanın kozmetik ihtiyaçlarına biraz odaklandım yıl başı itibari ile. Hatırlayan vardır, geçen yıl başı farları söküp, içini açıp, kloroform ile temizlemiştim. Hatta far içini füme rengine de boyaıştım. Doğrusu ilk anda tatmin etmişti ama, sonradan özellikle farın iç tarafındaki işçilik hatalarım çok gözüme batmaya başlamıştı. Bir de artık farın çoğu yerinde kılcal çatlaklar vardı. Sonuçta 2010'dan beri bu farlar aracın üstünde, geliyordu gelmekte olan.

Ben tabi yine iyimserliğimi üstümden atmayıp, söker temizlerim kafası ile polisaj makinesi bile aldım Aralık ayı içinde. Yıl başı günü tamponu söküp, farları ısı tabancası ile açma işine başladım. Ancak her iki farda da, geçen seneki açma işleminden kalan küçük çatlaklar iyicene yürüdü ve farlar kullanılamaz hale geldi. Durum böyle olunca, pazartesi günü soluğu 3. sanayide alıp, bildiğim Alfa Parçacılarını dolaştım. Depo marka farları tanesi 1900TL'den buldu ve siparişi geçtim, ertesi gün farlar teslim edildi. Malesef piyasada içi kendinden füme far bulamadık, yeni farı almışken de açıp hiç etmeyelim diye, o topa girmedim.

eski ve yeni far yan yana koyunca, eskinin "sal beni artık" çığlıklarını net duyuyorsunuz.

Sadece far değil, vernikleri atan yoncalar, artık boyası akan jant göbeklerini de orijinali şeklinde sıfır olarak tedarik ettim.

Dün mahallede, kapı önü modifiyeciliği şeklinde tamponu tekrar indirip, farları montajladım. İlk anda farlar çalışıyor mu diye kontrol ederken:

Bilen bilir, MiTo'nun ön tamponu tam olarak yerine oturtmak biraz dertlidir. Saatlerce uğraşıp, eskisinden daha güzel şekilde tamponu oturttum, kenarlarda yine orijinal bıraket yerine biraz Dyson kullandım. Sonrasında da sanayide far ayarı yaptırdım.

Bu sabah işe gelirken biraz geç kaldım, o sebeple hava biraz aydınlıktı, gece performansını net deneyimleyemedim yani. Ama dün akşam mahallede olduğu yerde farları yakınca yeri göğü aydınlatıyordu.

Bu sabah iş yerinde araba yıkandıktan sonra bir fotosunu çektim. Telefonum sağolsun, muhteşem bir foto olmadı ama yeni temiz farlar arabayı gerçekten gençleştirdi. Füme renk olmamasına rağmen içime baya sindi.

Kozmetik olarak sırada, tampon, ayna kapağı ve marşpiyerdeki siyah detayların temizlik boyası ve ek olarak kaputun boyanması ve pasta cila işlemi var sırada. Özellikle kaputta çok çılgın vernik atığı var, beyaz olduğundan direkt göze çarpmasa da, rahatsız ediyor beni.

Ek olarak sanayiye gitmişken bir set buji (seti 940TL olmuş), Valeo marka ön disk aldım, kenarıya koydum. Daha önce Limit Parts'a sipariş verip de 4 ayda gelmeyen EBC Bluestuff balataları da kendilerine tekrar sordum, stoğunuzda ise alayım dedim. Stokta dediler, dün ödemesini yaptım, bugün teslim alacağım. İzmir pistimiz kapandı ama baharda illa bir İstanbu Park yaparız. O sebeple şimdiden tedariğimi yapayım istedim.

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanın kozmetik ihtiyaçlarına biraz odaklandım yıl başı itibari ile. Hatırlayan vardır, geçen yıl başı farları söküp, içini açıp, kloroform ile temizlemiştim. Hatta far içini füme rengine de boyaıştım. Doğrusu ilk anda tatmin etmişti ama, sonradan özellikle farın iç tarafındaki işçilik hatalarım çok gözüme batmaya başlamıştı. Bir de artık farın çoğu yerinde kılcal çatlaklar vardı. Sonuçta 2010'dan beri bu farlar aracın üstünde, geliyordu gelmekte olan.

Ben tabi yine iyimserliğimi üstümden atmayıp, söker temizlerim kafası ile polisaj makinesi bile aldım Aralık ayı içinde. Yıl başı günü tamponu söküp, farları ısı tabancası ile açma işine başladım. Ancak her iki farda da, geçen seneki açma işleminden kalan küçük çatlaklar iyicene yürüdü ve farlar kullanılamaz hale geldi. Durum böyle olunca, pazartesi günü soluğu 3. sanayide alıp, bildiğim Alfa Parçacılarını dolaştım. Depo marka farları tanesi 1900TL'den buldu ve siparişi geçtim, ertesi gün farlar teslim edildi. Malesef piyasada içi kendinden füme far bulamadık, yeni farı almışken de açıp hiç etmeyelim diye, o topa girmedim.

eski ve yeni far yan yana koyunca, eskinin "sal beni artık" çığlıklarını net duyuyorsunuz.

Sadece far değil, vernikleri atan yoncalar, artık boyası akan jant göbeklerini de orijinali şeklinde sıfır olarak tedarik ettim.

Dün mahallede, kapı önü modifiyeciliği şeklinde tamponu tekrar indirip, farları montajladım. İlk anda farlar çalışıyor mu diye kontrol ederken:

Bilen bilir, MiTo'nun ön tamponu tam olarak yerine oturtmak biraz dertlidir. Saatlerce uğraşıp, eskisinden daha güzel şekilde tamponu oturttum, kenarlarda yine orijinal bıraket yerine biraz Dyson kullandım. Sonrasında da sanayide far ayarı yaptırdım.

Bu sabah işe gelirken biraz geç kaldım, o sebeple hava biraz aydınlıktı, gece performansını net deneyimleyemedim yani. Ama dün akşam mahallede olduğu yerde farları yakınca yeri göğü aydınlatıyordu.

Bu sabah iş yerinde araba yıkandıktan sonra bir fotosunu çektim. Telefonum sağolsun, muhteşem bir foto olmadı ama yeni temiz farlar arabayı gerçekten gençleştirdi. Füme renk olmamasına rağmen içime baya sindi.

Kozmetik olarak sırada, tampon, ayna kapağı ve marşpiyerdeki siyah detayların temizlik boyası ve ek olarak kaputun boyanması ve pasta cila işlemi var sırada. Özellikle kaputta çok çılgın vernik atığı var, beyaz olduğundan direkt göze çarpmasa da, rahatsız ediyor beni.

Ek olarak sanayiye gitmişken bir set buji (seti 940TL olmuş), Valeo marka ön disk aldım, kenarıya koydum. Daha önce Limit Parts'a sipariş verip de 4 ayda gelmeyen EBC Bluestuff balataları da kendilerine tekrar sordum, stoğunuzda ise alayım dedim. Stokta dediler, dün ödemesini yaptım, bugün teslim alacağım. İzmir pistimiz kapandı ama baharda illa bir İstanbu Park yaparız. O sebeple şimdiden tedariğimi yapayım istedim.
    Eline koluna saglik Depo marka farlarin mercekleri cok kaliteli degildir, sen gunun birinde bu farlari boyamak icin ille acarsin, actiginda merceklerini de kaliteli olanlar ile degistir derim. Aklinin bir kosesinde bulunsun.

Ha bir de dipnot, arabadaki siyah detaylar siyah olmadan once marspiyel benim de gozume batiyordu ancak bu siyah detaylardan sonra siyah kalmasi gerektigini dusunuyorum
    öyle işte.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler