User Tag List

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
114 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Mk2 jetta coupe

///KDrÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Etu55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç muazzam ilerliyor kolay gelsin kazasız belasız.

İlk postta attığın proje jantları fac*b**k ta dolanıyo şu an e30 sitelerine bakarsan bulursun
    haberim var o jantlardan ama 17 olduğundan arabayı yürütemeyiz ats cup candır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

aracın ön recaroları bitmek üzere pek birşeyi kalmadı cumartesi teslim edeceğini söyledi inşallah biter ve sonra dış plastik aksamı beklemeye devam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içinin bitmemiş hali ama daha çalışmalarımız devam ediyor konsol çalışmamız olacak yağ , hararet , volt gösterge yerleri emaneten tercih edildi plastikten şablon çıkartılıp biraz daha geriye düzgünce alacağım direksiyonu takamadım göbek bulamadık eski tip koltuk ısıtmaları aktif ettik ısıtma düğmeleri sadece emaneten tercih edildi hepsi düzgünce yapılacak kısmetse şuan cam düğmelerinin yanlarına koltuk ısıtma düğmeleri yapacağım e36nın düğmelerini büyük bir ihtimalle kesip biçip halledeceğim ortayada anten kaldırıp indirme düğmesini aktif edeceğim arabada usb aux çevirici mevcut oda şuan cepliğin içinde onada güzel bir çalışma yapıp sadece takıp çıkartabileceğimiz bir yer seçeceğiz ufaktan toparlanıyor jantların 2 si kumlanıp boyandı diğerleride hala yolda beklemedeyim el freni kabzası çok uğraştıracağı için ahşaptan başka çözümler üreteceğim ona birebir aynısı olmasada bi çalışma gerçekleşecek bir çok şeyi custom yapabiliyoruz mecbur

Konu ///KDrÖZER tarafından (25-02-2017 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir.

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maaşallah kazasız belasız inşallah.
    klasik olarak soracağım arabanın duruşunda gidişinde şaşma falan var mı_?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maaşallah kazasız belasız inşallah.
    klasik olarak soracağım arabanın duruşunda gidişinde şaşma falan var mı_?
    ihtiyar bi amcadan aldım ben oda güzel temiz bakmış arabanın şase ve kuleleri çil çil tek sıkıntımız fren sistemi hiç göstermedim mekanik olarak arabayı günlük kullanıyorum şuan haftalık 400 km felan yapıyorum ortalama fazlası var eksiği yok kayış ve lpgnın hortumu dışında birşey yaşamadım hiç .

Kasası ve hatları çok düzgün inşallah hepte öyle kalır

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ///KDrÖZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ihtiyar bi amcadan aldım ben oda güzel temiz bakmış arabanın şase ve kuleleri çil çil tek sıkıntımız fren sistemi hiç göstermedim mekanik olarak arabayı günlük kullanıyorum şuan haftalık 400 km felan yapıyorum ortalama fazlası var eksiği yok kayış ve lpgnın hortumu dışında birşey yaşamadım hiç .

Kasası ve hatları çok düzgün inşallah hepte öyle kalır
    @ZaZy muhtemelen ragtop takıldıktan sonrasını sordu, ben de merak etmiyor değilim. Arabanın rijitliği, esnemesi, ve en önemlisi olası bir kaza anında sağlamlığına ciddi etkileri olacağından şüphe duyuyorum :/
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ZaZy muhtemelen ragtop takıldıktan sonrasını sordu, ben de merak etmiyor değilim. Arabanın rijitliği, esnemesi, ve en önemlisi olası bir kaza anında sağlamlığına ciddi etkileri olacağından şüphe duyuyorum :/
    ragtoptan sonra bir sıkıntı olmadı sedan coupe arabalarda biliyorsunuz arka panzilot kısmı sac ve arka koltuğun arkası komple sac malzeme benimde kuşkum var içe doğru ortalardan kapatma mevzusu olarak ama içine etrafına kafes yaptırdık tavan döşemesi için artık içe kapatırsa kendini içten gergi koyacağız ama kapılarda vs bi ayarsızlık yok faal olarak kullanmama rağmen

kaza olayında zaten allah göstermesinde nasipten ötesi yok bütün arabalar bir avuç civata ,

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı tavanı kesilirken görünce aha gitti bir mk2 diyordum ki son fotoğrafları görünce gerçekten kaliteli bir iş ortaya çıkaracağınızı anladım.Ellerinize sağlık.Bu tür bir aracın tavanını kesmek tabi ki rijitliği bozacaktır.Özellikle kriko ile tek taraflı kaldırmalarda dikkatli olmak lazım.65 model Mercedes'i lifte aldığımızda kapılar açılmakta çok zorlanmıştı mesela.Ellerinize sağlık araç gerçekten çok güzel olmuş.Şu anda sırada yapılacak ne var acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı tavanı kesilirken görünce aha gitti bir mk2 diyordum ki son fotoğrafları görünce gerçekten kaliteli bir iş ortaya çıkaracağınızı anladım.Ellerinize sağlık.Bu tür bir aracın tavanını kesmek tabi ki rijitliği bozacaktır.Özellikle kriko ile tek taraflı kaldırmalarda dikkatli olmak lazım.65 model Mercedes'i lifte aldığımızda kapılar açılmakta çok zorlanmıştı mesela.Ellerinize sağlık araç gerçekten çok güzel olmuş.Şu anda sırada yapılacak ne var acaba?
    şuan içine göbek işini hallettikten sonra ahşap direksiyonu takacağım , ondan sonra göstergelerin yerini güzelce yapacağım konsol kısmını konsol kısmı yapıldıktan sonra bütün düğlerin içine aydınlatma işlemi uygulanacak ve komple gösterge düğmeler amber rengi olacak. Ondan sonra aldığım tamponu ve 7-9 ats cupları bekliyorum onlar takıldıkta sonra son susturucuyu değiştireceğim. Tabi programın diğer kısmı var boya ve motor 1.8 t swaplanacak.Diğer arabamı satmadan kendimide fazla hırpalamadan uzun soluklu bir proje olacak. Bu yüzden listeyi hazırladım ufak ufak parçaları tamamlayıp sonra girişeceğim.
    motor koymadan direksiz düz cam kapı kelebekleri vs alıp motor ve yürüyen çamurluk amerikan versiyon sinyalleri sağ ön çamurluğa t4 lerin çamurluk havandırması gibi bir kaç işlemler tuzu biberi olacak parçaları ufak ufak toplamayı planlıyorum sonra tekrar komple soydurup iç dış boyanacak. Boya rengi üst mesajlarda mevcut bakalım umarım herşey planladığım gibi gider.Tabi araba komple tekrar söküleceği için toparlarken son kez düzgün toparlayacağım eksik gedik ne varsa tekrar elden geçirip Mesela kapı döşemeleri çok gri düşüyor ve üzeri siyah kaldı onlarıda aracın iç döşemesi rengine kombinlenecek.Birçok şey istediğim gibi. tabi eğer tavanda ciddi bir sıkıntı olursa daha güçlü bir tavan ıskeleti yaptırıp döşemeyi üzerine yapacağım çünkü boyamayı direkt düşünmediğimden tavana çok kaynak atamadık etrafına yapılan güçlendirme bi nebze tavan döşemesini tutturmak amaçlı oldu direklerin içlerine doğru girerek birşeyler yapacağım umarım keyifli olur.Zaten parça pinçik parçaları uzun vadeli teminediliyor sonumuz hayrolsun çokta kendimi toparlarken stress sahibi etmek istemiyorum düşünmek insanı mutsuzluğa sürüklüyor boyatmam 2018 in yazına anca olur parçaları toparlamamda öyle olur
    Konu ///KDrÖZER tarafından (25-02-2017 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ///KDrÖZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan içine göbek işini hallettikten sonra ahşap direksiyonu takacağım , ondan sonra göstergelerin yerini güzelce yapacağım konsol kısmını konsol kısmı yapıldıktan sonra bütün düğlerin içine aydınlatma işlemi uygulanacak ve komple gösterge düğmeler amber rengi olacak. Ondan sonra aldığım tamponu ve 7-9 ats cupları bekliyorum onlar takıldıkta sonra son susturucuyu değiştireceğim. Tabi programın diğer kısmı var boya ve motor 1.8 t swaplanacak.Diğer arabamı satmadan kendimide fazla hırpalamadan uzun soluklu bir proje olacak. Bu yüzden listeyi hazırladım ufak ufak parçaları tamamlayıp sonra girişeceğim.
    motor koymadan direksiz düz cam kapı kelebekleri vs alıp motor ve yürüyen çamurluk amerikan versiyon sinyalleri sağ ön çamurluğa t4 lerin çamurluk havandırması gibi bir kaç işlemler tuzu biberi olacak parçaları ufak ufak toplamayı planlıyorum sonra tekrar komple soydurup iç dış boyanacak. Boya rengi üst mesajlarda mevcut bakalım umarım herşey planladığım gibi gider.Tabi araba komple tekrar söküleceği için toparlarken son kez düzgün toparlayacağım eksik gedik ne varsa tekrar elden geçirip Mesela kapı döşemeleri çok gri düşüyor ve üzeri siyah kaldı onlarıda aracın iç döşemesi rengine kombinlenecek.Birçok şey istediğim gibi. tabi eğer tavanda ciddi bir sıkıntı olursa daha güçlü bir tavan ıskeleti yaptırıp döşemeyi üzerine yapacağım çünkü boyamayı direkt düşünmediğimden tavana çok kaynak atamadık etrafına yapılan güçlendirme bi nebze tavan döşemesini tutturmak amaçlı oldu direklerin içlerine doğru girerek birşeyler yapacağım umarım keyifli olur.Zaten parça pinçik parçaları uzun vadeli teminediliyor sonumuz hayrolsun çokta kendimi toparlarken stress sahibi etmek istemiyorum düşünmek insanı mutsuzluğa sürüklüyor boyatmam 2018 in yazına anca olur parçaları toparlamamda öyle olur
    Yardımcı olabileceğim birşey varsa yardımcı olmak isterim.Bende de 87 model 131 şahin var.Ufaktan bende uğraşıyorum ama bakalım.

ANIL_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız++
    infinite chip tuning

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah projende başarılar dilerim.

İç döşemenin güzelliğinin yanında kapı döşemeleri çok ama çook sırıtmış bence el atılmalı

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunlara mk4 golf veya bora konsolu takılabiliyor muydu ?
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takılır hocam. Uygulanmış hali Türkiye'de vardı.

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı WayOfLife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takılır hocam. Uygulanmış hali Türkiye'de vardı.
    Bende öyle hatırladım o sebeple sordum, yapılırsa bence çıtayı yukarı taşır.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Planlarınız sanırım retro dan restomod a geçiyor, ortaya çok başarılı bir iş çıkıyor, tebrikler.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

RNP94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllar önce burada mk3 için yapılan bi uygulama konusu vardı.
    90s Kid

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HasanCanYazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah projende başarılar dilerim.

İç döşemenin güzelliğinin yanında kapı döşemeleri çok ama çook sırıtmış bence el atılmalı

kapı döşemeleri aklımda şuan bi soğukluk var arabayla aramda parçaların geç gelmesi beni biraz soğuttu eksikler geldikten sonra en son o işlemi yapacağım

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolay gelsin diyelim güzel görünüyor.sanırım recarolar bizim recarolarla aynı.yan cep tkabilirsiniz hem koltuk aksamlarıda gizlenmiş olur.1.6 pololarında koltuklarında yan cepler var.çıkmacılardan bakın derim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler