User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
80 sonuçtan 77 ile 80 arası

Konu: En İyi Yerli TAUNUS GT

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlısı olsun senin adına,takip ettiğim bir araçtı özel olmazsa kaça verdin acaba?
    6100 e verdim kardesım vermez olaydım bn görevde iken satılmış babam takım sandıgını bagajda görmemiş unutmus rizeye gitti. Adam evimize geldi yedirdik içirdik cicek gibi araba verik yolladık önce tamam amca yollayım demiş simdi sandık arabann buraya gelmış geri gönderilmez arabann sandıgı vs vs. Ne ınsanlar var ya çoluk çocuk sahıbı adamsın hiç mi kormun yk allahtan.

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaikYILMAZSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6100 e verdim kardesım vermez olaydım bn görevde iken satılmış babam takım sandıgını bagajda görmemiş unutmus rizeye gitti. Adam evimize geldi yedirdik içirdik cicek gibi araba verik yolladık önce tamam amca yollayım demiş simdi sandık arabann buraya gelmış geri gönderilmez arabann sandıgı vs vs. Ne ınsanlar var ya çoluk çocuk sahıbı adamsın hiç mi kormun yk allahtan.
    Çok geçmiş olsun abi böyle bir mağduriyet yaşadığın için üzüldüm.Bir yerden çıkar elbet sen sıkma canını, İlah-i adalet var elbet.
    Çeyrek Mühendis

Erukay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    niyetlendim ama henüz para biriktirme aşamasında olduğum için olmadı, kıymetini bilecek dürüst birine gitseydi keşke, çok emek vardı üzerinde.

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlısı olsun ne diyelim. İşin maddiyatinda takımında degilimde çoluk cocuk sahibi kaç yasında adamsın. Tenezzul edilir mi milletin malına. Aksam bi marea var beyaz 98 binde ona bakıcam kısmet olurda alırsam ordan devam ederiz �� allaha emanet olun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler