User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
63 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Yeni bir macera C2

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiesta için geçmiş olsun kardeşim yeni arabanda hayırlı olsun gönlünce olsun herşey c2 ye yapılacak performansa yönelik çoğu şeyi siteden faruk arkadaşımız yaptı buda konusu belki yardımcı olur http://www.techturkey.com/forum/otom...1-4-hdi-7.html

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hemşerim hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin , Ön logo iptali hoş olabilir
    90's

EfeTopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı by serçe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiesta için geçmiş olsun kardeşim yeni arabanda hayırlı olsun gönlünce olsun herşey c2 ye yapılacak performansa yönelik çoğu şeyi siteden faruk arkadaşımız yaptı buda konusu belki yardımcı olur http://www.techturkey.com/forum/otom...1-4-hdi-7.html
    Hocam konuyu daha önce görmemiştim sayenizde hem konuyu incelem fırsatı buldum hemde araç sahibi ile tanıştık o da sağolsun baya yardımcı oldu kafamdaki soru işaretlerinin çoğunu kaldırmış olduk )

Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemşerim hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin , Ön logo iptali hoş olabilir
    Çok teşekkürler, daha önce logo iptalli birkaç c2 gördüm fakat pek hoşuma gitmedi açıkcası, panjur konusunda stock devam etmeyi düşünüyorum. Tekrar teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah te37'ler çok yakışmış..2007 griside bende mevcut dediğin gibi benzinliğin yolunu unutturucak cinsten bi yakıtı var Bu arada te37'ler 4x108 mi ? Yoksa flanşla 4x100 mü takıldı ?
    Umut Kukul - F30 320iED

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun kazasız belasız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı WeLeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah te37'ler çok yakışmış..2007 griside bende mevcut dediğin gibi benzinliğin yolunu unutturucak cinsten bi yakıtı var Bu arada te37'ler 4x108 mi ? Yoksa flanşla 4x100 mü takıldı ?
    Öncelikle teşekkür ederim TE37 ler çift aplikasyon hem 4x100 hem 4x108. Bijon araligi olarak problem yasamadik ama ET'den dolayi biraz ugrastirdi bizi.

Alıntı taytay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız
    Abi tesekkurler C4 jantlarina göz koydum haberin olsun TE37 ile de takas edebiliriz @taytay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EfeTopcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle teşekkür ederim TE37 ler çift aplikasyon hem 4x100 hem 4x108. Bijon araligi olarak problem yasamadik ama ET'den dolayi biraz ugrastirdi bizi.

Abi tesekkurler C4 jantlarina göz koydum haberin olsun TE37 ile de takas edebiliriz @taytay
    Çift app olması iyi denk gelmiş..Şuan satılıkta hiç yok Face'de grupta aracı gördüğümden beri te37 arıyodum, taaki sitedeki Speedline jantları görene kadar Tekrardan maşallah araca kazasız belasız inşallah
    Umut Kukul - F30 320iED

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı WeLeT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çift app olması iyi denk gelmiş..Şuan satılıkta hiç yok Face'de grupta aracı gördüğümden beri te37 arıyodum, taaki sitedeki Speedline jantları görene kadar Tekrardan maşallah araca kazasız belasız inşallah
    Aynen app iyi denk geldi fakat plakalari 38 e cevirince sökücem ve uzun sure takabilecegimi sanmiyorum ***** 400tl ceza yemek yerine arabama harcarim TE37 leri isteyen olursa satabilirim burdan duyurusunu da yapayim cok tesekkurler iyi dileklerin icin

Exellency - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınıza maşallah, c2 konusu görünce anılarım depreşti bende fiber komple bodykit yaptırmıştım c2 aracıma 2012 yılında, üstte panjur konusu filan geçince, c2 gt'nin panjurunu fiberden yapmıştık fikir verebilir belki size panjur için, gerçi benim panjur ayrı değildi komple ön tampon ile birleşikti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Exellency Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınıza maşallah, c2 konusu görünce anılarım depreşti bende fiber komple bodykit yaptırmıştım c2 aracıma 2012 yılında, üstte panjur konusu filan geçince, c2 gt'nin panjurunu fiberden yapmıştık fikir verebilir belki size panjur için, gerçi benim panjur ayrı değildi komple ön tampon ile birleşikti

Öncelikle teşekkürler aracınız gerçekten çok güzelmiş daha önce görmemiştim, body kit normalde sevmem oem'den yanayım genelde ama cidden çok güzel olmuş. çok yakışmış. Panjur da aynısını bulabilirsem alıp takmak isterim açıkcası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzuun bir aradan sonra tekrar karşınızdayız

aracla bi süredir yoğunluktan dolayı ilgilenemiyodum. geçtiğimiz haftaiçi yazılım yaptırdım baya keyifli oldu çıtırdan yürüyoruz artık . downpipe ve intercooler var sırada, onlar yapıldıktan sonra çok daha keyifli hale geleceğini tahmin ediyorum.

jantları da bi anlık kararla mat siyaha boyadım, açıkcası bronzdan daha güzel durdu. normalde gunmetal veya daha farklı bir renk yapacaktım fakat jantları satmaya karar verdim. orjinal c4 veya c2 vts jantı almayı planlıyorum. isteyen olursa veririz TE37'leri burdan da söylemiş olalım

2 hafta önce bi xenon kit almıştım, bu pazarımızı tamamen c2 ye ayırdık ve montaj için kolları sıvadık. sabah 11 gibi mekana geldik ve tamponu indirerek babamla startı vermiş olduk
    farlarımızı söktük

farları ısıtmak için koliden yaptığım minyatür fırınımız

Farlar daha önce de açılmış. Ama farları açan arkadaşlar farı 2-3 fara daha yetecek kadar silikonla kapattıkları için açmam 2 saate yakın sürdü. Kes-biç yöntemiyle mutlu sona ulaştık

ardından h4 ampülü çıkardık ve yerine bi xenon kitimizi monte ettik.

far tasını zımparaladık ve maskeledik

ardından parlak siyah boyamızı attık. mat siyah çok soluk durduğu için parlak tercih ettim ve hiç pişman olmadım

fırında yaklaşık 5dk kadar kurumaya bıraktık

diğer farımıza da montajı yaptık

ve silikonlayıp işlemi tamamladık

sonuç gerçekten çok güzel oldu, montajdan sonraki halini görünce yorgunluk falan kalmadı

xenonları bağlamaya hiç dermanım kalmadı, yarın xenonları bağlatıp bantları çıkarıcam o şekilde de foto atarım.

bu hafta yine vakit bulabilirsem ön tamponu boyaya vericem şuan kaporta olarak tek eksiğim ön tampon.

bugünlük bu kadar yeni işlemler yaptıkca paylaşımlara devam edicem. kalın sağlıcakla
    Konu EfeTopcu tarafından (26-02-2017 Saat 19:33 ) değiştirilmiştir.

Burak E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende bir c2 hdi sahibi olarak maşallah güzel duruyor aracınız t37 degiştirmeyi bence böyle cok güzel duruyor vts body yaparsanız cok daha güzel olur ön flaplar marpiyel ve bagaj üstü spoiler ile
    Alıntı s2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bas bas platin meme yapmış olabilir, bizim mahmut abinin başına gelmişti bi yarım saat 1-2-3 kesicide gittik düzeldi.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın maşallahı var.Kazasız belasız sürüşler
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

FB10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız keyifli sürüşler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efe kardeşim, hemşerim. Hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesın. Nasip olursa aracı yakından gormek de isteriz
    Çizikten Dolayı Komple Boyalı

m.akdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Te37 ler gerçekten çok şık durmuş maşallah kazasız belasız sürüşler.
    '34UB6064' Corsa 1.7 DTI / '06ES822' Vw 1966 "Mojito" / '34LE451' Vw 1968 "Jack" / '34US5681' A3 1.4 TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bir c2 hdi sahibi olarak maşallah güzel duruyor aracınız t37 degiştirmeyi bence böyle cok güzel duruyor vts body yaparsanız cok daha güzel olur ön flaplar marpiyel ve bagaj üstü spoiler ile
    Teşekkür ederim. TE37 ler c2 de baya içerde kaldı ET değerinden dolayı. O yüzden en kısa zamanda değiştiricem. Zamanında çok aramıştım fakat yapacak bişey yok ne yazıkki. Vts ön lip ve spoiler siparişini 1-2 hafta içinde vericem.

Alıntı samara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın maşallahı var.Kazasız belasız sürüşler
    Teşekkürler
    Alıntı FB10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız keyifli sürüşler..
    Teşekkürler
    Alıntı yakupdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efe kardeşim, hemşerim. Hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesın. Nasip olursa aracı yakından gormek de isteriz
    Teşekkürler
    Alıntı m.akdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Te37 ler gerçekten çok şık durmuş maşallah kazasız belasız sürüşler.
    Teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese tekrar merhaba 3 aydır torpidoda gezen, vakit bulup taktıramadığım Defi Boost göstergemi taktırabildim sonunda

5 gün önce muayenem bitmişti, yakalanana kadar binerim diyordum ama çok uzun sürmedi dün 1 haftalık izinle cezamızı yedik Önümüzdeki haftaiçi yaptırıcam muayeneyi, muayene sonrasında da downpipe, intercooler ı yaptırmayı düşünüyorum. Yalnız muayene konusunda öğrenmem gereken 3 durum var yardımcı olursanız sevinirim.

1.si : Z rot bozuk olunca muayeneden geçiyor mu, değişmem mi lazım? Sonuc olarak elbette değişecek fakat muayeneden önce mi değiştirmeliyim?

2.si : ***** araçta custom bi-xenon kit var. far ayarı tam çizgide, bozukluk yok. Ona rağmen xenonları söküp sarı ampul mu takmalıyım yoksa üzerindeki xenonlar ile geçer mi? Farda mercek olmayınca xenon kesinlikle geçmiyor onu biliyorum fakat mercek olduğu için geçme şansı varmı?

3.sü de : Araçta donanım olarak 1-2-3 kademeli far indir-kaldır ayarı var fakat motorları arızalı olduğu için çalışmıyor. Bunun çalışmaması muayeneden geçmesine engel mi?

Bu konular hakkında bilgisi-tecrübesi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Bunlar da güncel bikaç foto )

Dynatech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muayene istasyonuna göre de fark ediyor ancak temel olarak yazdıklarınıza cevap vereyim.

1: Z rot bozuk ise geçmez ağır kusur.

2: Orj bi xenon olan araçların fabrikasyon hepsinde otomatik yükseklik ayarı ve far yıkama mevcut. Dolayısı ile sizin araç da bunlar olmadığından dolayı yine ağır kusur olarak görünecektir.

3: 2 . maddeden dolayı zaten far yükseklik düğmesinin fonksiyonel olup olmamasının bir anlamı kalmıyor. Ancak orjinal farlarınız ile girerseniz dikkat edilebilir ama onun ağır kusur olduğunu zannetmiyorum. Sonuçta ayarsız far hafif kusur olarak geçiyor.

Ben size ekleme de yapayım.
    Eğer o jantlarla girmeyi düşünüyorsanız ben ayı jant ile gecemedim, 8 delik diye algıladılar jantı ağır kusur yazdılar.
    Egsoz için de aynı şey geçerli.
    Bende fia homologe koltuk ve direksiyon vardı ağır kusur yazdılar. İstasyon müdürüne bunlar fia onaylı dedim, fia ne abi dedi
    Fifa yi biliyorsun ama değil mi dedim , ehehehehe evet abi dedi
    Gerisini siz düşünün..
    Ama tekrar soyluyorum benim yazdıklarım ana kuralları ancak istasyondan istasyona, sizin aracı muayeneye alan arkadaşın insiyatifine göre değişiklik gösterebiliyor.
    Şimdiden kolay gelsin.
    Dip not jantlar mükemmel olmuş aracınıza ....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler