User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: MK2 Golf GTI

taylaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Biz de arabalar hep GTi Yeni jantlarımızla...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Toplandık, temizlendik, paklandık...

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilmediğimden soruyorum yanlış anlama, MK2 GTI'ın normal tek kapıdan farkı nedir ? Ne gibi extraları var aksesuar olarak dodik vs ? Koltukları falan farklıysa o kılıfları sök bence.Jantlarını ekonomini düzeltince değişebilirsen iyi olur.İyi günlerde kullan.
    Konu Jön Türk tarafından (08-01-2017 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.
    #eksikpazar

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iç kısmına hasta oldum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GTi lduğu için adı üstünde , yürür alt takım , süspansiyonlar hep spor ve pist için. Motor 1.8 116 HP. Yol bilgisayarı var , koltuklar orjinalinden yan destekli Recaro ama sürücü koltuğu biraz yıpranık ve zarar görmesinler diye kılıfı kullanıyorum. Ekstra dodikleri vs. var dıştada. Yani anlayacağınız Golf 7 GTi ile standart TDi 'ın arasındaki farklar ne ise bunda da o

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iç kısmına hasta oldum...
    Bir şeyler yapmaya çalıştım teşekkür ederim

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Old school bi jant kesinlikle çok güzel gösterir, iyi günlerde kullan

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmediğimden soruyorum yanlış anlama, MK2 GTI'ın normal tek kapıdan farkı nedir ? Ne gibi extraları var aksesuar olarak dodik vs ? Koltukları falan farklıysa o kılıfları sök bence.Jantlarını ekonomini düzeltince değişebilirsen iyi olur.İyi günlerde kullan.
    Eksik biliyo olabilirim 4 disk fren, recaro, 1.8 kjet ,balon tampon ve dodikler, gösterge, direksiyon. Yanlışsa daha bilgili arkadaşlar düzeltirler
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eksik biliyo olabilirim 4 disk fren, recaro, 1.8 kjet ,balon tampon ve dodikler, gösterge, direksiyon. Yanlışsa daha bilgili arkadaşlar düzeltirler
    Evet bende unutmuşum , 4 disk fren , direksiyon var benimkinde bir de. Balon tampon 90 dan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Old school bi jant kesinlikle çok güzel gösterir, iyi günlerde kullan
    Satılmaz ise düşünüyorum helalinden bir ats cup

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel arabadır MK2 GTI Bende 3 sene önce 2.0 GTI' dan bozma 1.6 Turbo Dizeli vardı. O günlerim geldi aklıma, hala ilanlara bakarım denk gelirsem alıcam diye çok kovaladım bir sıra ama denk gelemeyince bıraktık artık. Şu zamana kadar sahip olduğum en sevdiğim araçlarımdan biridir kendileri. Sizinkide çok güzelmiş gerçekten. Ön farlarını teke indirip güzel bir oldscholl jantla efsane olacaktır. ATS Cup' ları ben pek sevemedim ama orjinal 3 parça BBS RS çok hoş duracaktır. Bu arada benim araç buydu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dedikleriniz hepsine katılıyorum 20 yaşındasın kaç araba sürdün diyecekler belki ama , şu ana kadar sürdüğüm en zevkli araba. Sahip olduğuma gram pişman değilim... Hele de biraz olsun özen gösterince, sadece bitmiş halinin karşısına geçip izlemek kalıyor Sonra bir de gazlamak tabi Fırsatçılık gibi görünecek ama daha çok araba denemek istediğim için bu aracımda satılık , ilanda düşünürseniz

kiLLeRDeatH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Kardeşim 87 Turbo Dizel Kullanıcısıydım Gerçekten Keyifli ve Zevkli Bir Araç Kazasız Belasız
    Buda benim eski aracım ;

Efsaneler Asla Ölmez Sadece Şekil Değiştirir.

stak67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında hangi model ve tip GTI olduğuna bağlı. Volkswagen o dönemde o kadar farklı opsiyonlar sunmuş ki Öncelikle 8V GTI'larda dış görüntüde önde arkada ve yanda GTI logolari, Arka bagaj kapağında cam çerçevesinde siyah folyo, kırmızı-siyah stop, kırmızı çizgili ön panjur ve en önemlisi GTI uzun tip ön karlık oluyor. Bu araçta Ön karlık eksik. 90'lara gelindiğinde ise balon tampona geçilmesiyle birlikte dodik ve marşpiye takımı GTI için özel bir formda üretilmiş. Ve bunlara ince tip kapı bantları eklenmiş. Yanda çamurluk sinyali yerinde bulunan gti logolarıda bu kapı bantlarının üzerine alınmış. Bunlara ek olarakta 15' BBS jant yada 15' teneke jantlarla satılmış. G60 gti'lar ise diğerlerinden farklı olarak G60 serisine özel üretilmiş yazlık ve kışlık 2 farklı jant ile satışa sunulmuş. Jant haricinde dışardaki en önemli fark ise genişletilmiş çamurluk dodikleri ve önde-arkada yer alan G60 logoları.

Motor konusunda ilk GTI'dan beridir K-jet ve KE-jet enjeksiyon sistemli motorlar kullanılmış. Bu motorlar 8V ve 16V olarak bir çok farklı kodda üretilmiş. G60'larda bulunan 8V motor ise G-ladder adı verilen charger ile desteklenmiş. Golf2'de 176 tane üretilen limited edition haricinde tüm 16V motorlar atmosferik. Limited editionda bulunan 16V G60 motor ise Golf 4 R32'ye kadar üretilmiş en güçlü motor ünvanına sahip.

İç aksamda GTI'lar fabrikasyon olarak Carat serisi haricindeki tüm araçlardan donanım olarak dolu üretilmişler. Fakat bir çok donanım yine opsiyona bırakılmış. Standart Golf2 GTI donanımları arasında Recaro koltuk, devir saatli takometre, 4 tekerde Disk fren, Siyah tavan döşemesi, orta konsol gibi donanımlar var.

stak67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel arabadır MK2 GTI Bende 3 sene önce 2.0 GTI' dan bozma 1.6 Turbo Dizeli vardı. O günlerim geldi aklıma, hala ilanlara bakarım denk gelirsem alıcam diye çok kovaladım bir sıra ama denk gelemeyince bıraktık artık. Şu zamana kadar sahip olduğum en sevdiğim araçlarımdan biridir kendileri. Sizinkide çok güzelmiş gerçekten. Ön farlarını teke indirip güzel bir oldscholl jantla efsane olacaktır. ATS Cup' ları ben pek sevemedim ama orjinal 3 parça BBS RS çok hoş duracaktır. Bu arada benim araç buydu

Golf2'de 2.0 GTI yok sizin araç eskiden 1.8 8V gti imiş.

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taylaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrenci bütçesi ile motor yükleme önerilerine açığım
    Öyle bir öğrenci bütçesi yok kardeşim Sakın yanlış anlama beni; bende aynı senin durumunda idim. Mk2 Dizel Golfüm vardı o bile öğrenci bütçesini zorluyordu.
    Qashqai ile Mk2 Gti takas ettim derken bu arabayı 10 liraya saydın sanırsam
    Kjet orjinal ateşleme yoksa üzerinde hiç bulaşma ; çok karmaşık bir sistem ve TR'de ustasını ben hiç duymadım. Direk oluyorsa elektronik ateşlemeye geç. Çürüğün şasede yamukluğun yoksa çok oynama bu arabalarla orjinal bile senin bütçeni üzebilir parçaları çok ucuz ama öğrenci bütçesine bu zamanda araba bile çok
    İnşallah hevesini alırsın gönlünce...
    Kazasız belasız cezasız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bir öğrenci bütçesi yok kardeşim Sakın yanlış anlama beni; bende aynı senin durumunda idim. Mk2 Dizel Golfüm vardı o bile öğrenci bütçesini zorluyordu.
    Qashqai ile Mk2 Gti takas ettim derken bu arabayı 10 liraya saydın sanırsam
    Kjet orjinal ateşleme yoksa üzerinde hiç bulaşma ; çok karmaşık bir sistem ve TR'de ustasını ben hiç duymadım. Direk oluyorsa elektronik ateşlemeye geç. Çürüğün şasede yamukluğun yoksa çok oynama bu arabalarla orjinal bile senin bütçeni üzebilir parçaları çok ucuz ama öğrenci bütçesine bu zamanda araba bile çok
    İnşallah hevesini alırsın gönlünce...
    Kazasız belasız cezasız
    Qashqai duruyor , bundan önceki corsayı ve şimdide bunu Qashqai'ın yanına aldım sağolasın ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stak67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında hangi model ve tip GTI olduğuna bağlı. Volkswagen o dönemde o kadar farklı opsiyonlar sunmuş ki Öncelikle 8V GTI'larda dış görüntüde önde arkada ve yanda GTI logolari, Arka bagaj kapağında cam çerçevesinde siyah folyo, kırmızı-siyah stop, kırmızı çizgili ön panjur ve en önemlisi GTI uzun tip ön karlık oluyor. Bu araçta Ön karlık eksik. 90'lara gelindiğinde ise balon tampona geçilmesiyle birlikte dodik ve marşpiye takımı GTI için özel bir formda üretilmiş. Ve bunlara ince tip kapı bantları eklenmiş. Yanda çamurluk sinyali yerinde bulunan gti logolarıda bu kapı bantlarının üzerine alınmış. Bunlara ek olarakta 15' BBS jant yada 15' teneke jantlarla satılmış. G60 gti'lar ise diğerlerinden farklı olarak G60 serisine özel üretilmiş yazlık ve kışlık 2 farklı jant ile satışa sunulmuş. Jant haricinde dışardaki en önemli fark ise genişletilmiş çamurluk dodikleri ve önde-arkada yer alan G60 logoları.

Motor konusunda ilk GTI'dan beridir K-jet ve KE-jet enjeksiyon sistemli motorlar kullanılmış. Bu motorlar 8V ve 16V olarak bir çok farklı kodda üretilmiş. G60'larda bulunan 8V motor ise G-ladder adı verilen charger ile desteklenmiş. Golf2'de 176 tane üretilen limited edition haricinde tüm 16V motorlar atmosferik. Limited editionda bulunan 16V G60 motor ise Golf 4 R32'ye kadar üretilmiş en güçlü motor ünvanına sahip.

İç aksamda GTI'lar fabrikasyon olarak Carat serisi haricindeki tüm araçlardan donanım olarak dolu üretilmişler. Fakat bir çok donanım yine opsiyona bırakılmış. Standart Golf2 GTI donanımları arasında Recaro koltuk, devir saatli takometre, 4 tekerde Disk fren, Siyah tavan döşemesi, orta konsol gibi donanımlar var.
    Güzel özetlemişsiniz ellerinize sağlık , benimki yazının başında bahsattiğiniz 8v model ve saydıklarınızdan tek eksiği hava boşluklu ön lipi evet Onun dışında tüm standart donanımları yerinde ve opsiyonel olarak birde yol bilgisayarı var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kiLLeRDeatH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Kardeşim 87 Turbo Dizel Kullanıcısıydım Gerçekten Keyifli ve Zevkli Bir Araç Kazasız Belasız
    Buda benim eski aracım ;

Güzel araçmış sizinki de , belki bu satılınca düşünebilirim turbo dizek mk2

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler