User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Peugeot 406 SV - 2.0 HDI 110hp

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayirli olsun kazasiz belasiz iyi gunlerde kullan yeni aracini rengide masallah cok guzel. direksiyon ve vites kaplamasi cok kaliteli olmus.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun ucuz atlatmışssın. Yeni aracında çok güzel güle güle kullan. Bu arada hemşeriyiz sanırım imzanı çok beğendim

kadioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önceki kaza için geçmiş olsun. Yeni araç için de hayırlı olsun. Ben bu 406 ların konfor ve yol tutuşunu merak ediyorum kardeş. Nasıldır? Lastik sesi, rüzgar sesi, motor sesi, koltukların ergonomisi ve diz, omuz mesafeleri filan? Bir de dediğim gibi yol tutuşu nasıl? Viraj performansı filan. Bir yorum alabilir miyim mümükünse?
    Nadide şeyler değerlidir.

Mert Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takipteyim. Özledim 406 yı

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah 406 ya 41 kere.ben çok beğendim çok güzel görünüyor.sunrooflu olması ayrı bir güzel

Fakat direksiyon ve topuzda kullanılan deri keşke biraz daha düz olsaymış,kullanırken sorun yaratmıyor mu acaba ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun abi bir boncuk daha almışsın kazasız belasız kullanasın. Temprayı sattım 406 baktım ama bulamadım sanırım derdime derman sen olacaksın bu gidişle
    BMW E90 320d LCI

raja52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim de hep aklımda olan araçlardan maaşallah. Standart olarak hemen 406 ilanlarına baktım ama bende mi sorun var bilmiyorum 2.0 hdi ve manuel olarak en pahalısından en ucuzuna hiç bir ilanı beğenmedim

Alper DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah bir omega kullanıcısı olarak ustaların korkulu rüyası olan bütün modeller ilgimi çekmiştir.Geçmiş olsun bu arada..

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah birkan
    406 yakıyor gene ortalıgı

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kankam cocukluk hayallerimi süsleyen bir araba 406 = taxi takipteyim.. canımsınn
    il jandarmada senle sohbet ederken hayatta peugeot almam diyordum, müptelası olduk kanka seviyorum seni

Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun kazasiz belasiz iyi gunlerde kullan yeni aracini rengide masallah cok guzel. direksiyon ve vites kaplamasi cok kaliteli olmus.
    Eyvallah abim çok sağol, benimde oldukça hoşuma gitti keyifle kullanıyorum

Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun ucuz atlatmışssın. Yeni aracında çok güzel güle güle kullan. Bu arada hemşeriyiz sanırım imzanı çok beğendim
    Teşekkür ederim abim

Maçkalıyım, kutsal topraklara geldim mi genelde boztepe ve yenicuma tarafında oluyorum

Siz neresinden?

Alıntı kadioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki kaza için geçmiş olsun. Yeni araç için de hayırlı olsun. Ben bu 406 ların konfor ve yol tutuşunu merak ediyorum kardeş. Nasıldır? Lastik sesi, rüzgar sesi, motor sesi, koltukların ergonomisi ve diz, omuz mesafeleri filan? Bir de dediğim gibi yol tutuşu nasıl? Viraj performansı filan. Bir yorum alabilir miyim mümükünse?
    Allah razı olsun abi teşekkür ederim

Ses olarak başlıyorum, motor sesi normal düzeyde bu yaştaki bi arabadan beklenilenden iyi hatta.. ( soğuk havada rölanti halini hariç tutuyorum )

Lastik sesini maxis marka lastiği çıkarım continental marka takarak büyük ölçüde kestim, hissetmiyorum

En çok sesi rüzgardan alıyor, özellikle sunrooftan. Neticede en genci 12 yaşında bu arabanın.. Ben tüm kapı, marşbiyel fitillerini sıfırladım, şans eseri kazalı bir 406'dan tertemiz sunroof fitili buldum, birde kapı içleri ve bagaja izalasyon yaptığımdan dolayı rüzgar sesi olayınıda neredeyse tamamen çözdüm. 2015 passattan farkı yok bu konuda yaptıklarımdan sonra

Koltukları çoook ama çok rahat.. O yıllarda böyle rahat sünger kullanmaları koltuğun insanı kavrayış şekli beni hayran bıraktı kendine.. Şirket aracım 2015 model megane 3 hb, megane'a küfür ediyorum koltuk konusunda.. Kesinlikle 406 kat kat daha rahat. Mercedes S serisinden sonra koltuk olayına en çok şaşırdığım araçtır 406.. ön koltuk ısıtmaları ile popomuzda bu kış günleri ayrı şenleniyor

Benim boyum 1.84 ve koltuğu epey geride yatık kullanırım. Benim arkama 1.70'den uzun insan rahat oturamıyor. D segmenti bir araç fakat diz mesafesi olarak üzülerek söylemeliyimki C segmentinden farkı yok. Omuz ve baş mesafesinde hiç bir sıkıntı yok.. Çift kol dayama ise güzel düşünülmüş bir konfor olmuş

Araçta bağımsız süspansiyon mevcut, kendisinden beklenmeyecek düzeyde iyi yol tutuyor. Bilerek aracın limitlerini haddinden fazla zorlamışlığımda var fakat takla atmaya çalışmadığınız sürece aracın kıçını bırakması lastikleriniz iyiyse imkânsıza yakın diyebilirim. Girdiğim gibi çıkıyorum her viraja maaşallah. Bu arada 1996 - 2003 model yılına kadar orjinal 15inç janttır, 2003'lerde opsiyonel ve 2004'lerde standart olarak 16 jant gelir 205/55/16 benimde kullandığım ebattır

Alıntı Mert Ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takipteyim. Özledim 406 yı
    Bilecikten sonrada satıldı senin eski yavru sanırım Mert

Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah 406 ya 41 kere.ben çok beğendim çok güzel görünüyor.sunrooflu olması ayrı bir güzel

Fakat direksiyon ve topuzda kullanılan deri keşke biraz daha düz olsaymış,kullanırken sorun yaratmıyor mu acaba ?
    Sunroof takıntımın başladığı arabadır Allah razı olsun çok sağol, bende senin poloyu epey beğeniyorum denk geldikçe takipde ediyorum

Düz deri derken onu anlayamadım tam? Resimlerde biraz farklı gibi çıkmış ama orjinalinden hiç bir farkı yok sadece yan tutulan kısımlar delikli

Kullanımla alakalı zerre sorunum yok derilerle

Alıntı tlgylmz106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun abi bir boncuk daha almışsın kazasız belasız kullanasın. Temprayı sattım 406 baktım ama bulamadım sanırım derdime derman sen olacaksın bu gidişle
    Allah razı olsun kardeşim

Giresunda dizel manuel var bitane km'si güzel hemde 2004 jantlı ama sunroof yok 22 liradan 25'e çıkarmış fiyatı bi yokla istersen, dilersen tramerine falan baktırabilirim

Alıntı raja52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de hep aklımda olan araçlardan maaşallah. Standart olarak hemen 406 ilanlarına baktım ama bende mi sorun var bilmiyorum 2.0 hdi ve manuel olarak en pahalısından en ucuzuna hiç bir ilanı beğenmedim
    Eyvallah abi sende sorun yok kıymetini bilenler biniyor, temizini bulmakta gerçekten zor. İlanlarda st grubunda aslında sv donanım olup bordo bi dizel manuel var 2000 model 160.000 km civarında, torpidosunda ufak yırtık gibi birşey, direksiyon armasındaki nikelaj kırık ve koltukları biraz yıpranmış. Bakımlı motor güzel 3700 trameri var önemsiz bir kaza bende resimlerine kadar halen duruyor orjinal km 20 liraya bırakacak 19.500'e bile verir 3. sahibi kendisi ama bunlarla uğraşan biri olması lazım bu arabayı almasaydım ben alcaktım onu sahibide çok güzel bir abi ikinci arabası 406, kendisinde scenic var Ulan ne yazdım be

2004 model benimkiyle aynı renk sunroofsuz 162.000'de boyasız 406 var, birde 2004 dizel otomatik 122.000km'de gri renkte full olanı var porsche jantlı, ama 407 parası isteniyor

Alıntı Alper DEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah bir omega kullanıcısı olarak ustaların korkulu rüyası olan bütün modeller ilgimi çekmiştir.Geçmiş olsun bu arada..
    İllâllah eden çok gerçekten ustalardan ama komşum peugeot servisi ve kendiside 406 sahibi olunca korkmadan binebiliyorum Teşekkür ediyorum, sizin konunuzuda gördüm işteyken ama yazmak nasip olmadı damlayacam en kısa zamanda

Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah birkan
    406 yakıyor gene ortalıgı
    Eyvallahh vengacıların hası güzel abim
    - Bize Her Yer TRABZON

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tesekkurler dostum sagol ,biseyler yapmaya calisiyorum kendimce. Ben direksiyon kaplatirken cok deriyle tanistim.en sonuncusu bildigimiz vw nin direksiyon derisindendi.onu kasdettim aslinda ama resimlerde yailtitor olabilir tabi ben biraz pimpirikliyim

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Birkan61 ben sana demiştim demeyi sevmiyorum kanka hahah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim abim

Maçkalıyım, kutsal topraklara geldim mi genelde boztepe ve yenicuma tarafında oluyorum

Siz neresinden?

Bende merkezdeyim genelde fatih mahallesinde takılıyorum. Eğer bir gün gelirsen haberleşelim iş güç engel olmazsa görüşürüz kardeşim.

Merttsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taxi sayesinde 406 hayranıyız bizde Takipteyim , kolay gelsin

Mert Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet satılmış haberim yoktu. Kim aldı acaba,kim bilir nerelerde

Batuhan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah valla resmen boncuk renk filan ok gibi tertemizde bakıyorsun belli efsane kasa bunlar bende hep severdim kazasız belasız sürüşler dilerim
    Batuhan YÜKSEL®

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah çok güzel aracınız kazasız belasız

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende merkezdeyim genelde fatih mahallesinde takılıyorum. Eğer bir gün gelirsen haberleşelim iş güç engel olmazsa görüşürüz kardeşim.
    Yazları mutlaka geliyor, arada fırsat bulursam o aradada yapıştırıyorum

Geldiğimde haberleşiriz abi, buralardan bi isteğin olursa 0553 634 gerisi plakamız

Alıntı Merttsn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taxi sayesinde 406 hayranıyız bizde Takipteyim , kolay gelsin
    İyiki o dizi var yoksa ben bile tanımayacaktım teşekkür ederim

Alıntı Mert Ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet satılmış haberim yoktu. Kim aldı acaba,kim bilir nerelerde
    Valla alan yaşadı Mert

Alıntı Batuhan67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah valla resmen boncuk renk filan ok gibi tertemizde bakıyorsun belli efsane kasa bunlar bende hep severdim kazasız belasız sürüşler dilerim
    Sağol baba Allah razı olsun, elimden geldiğince en iyi şekilde bakmaya gayret gösteriyorum. Bazen abartıyorda olabilirim kışları galoş bulunduruyorum kapı ceplerinde )

Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok güzel aracınız kazasız belasız
    Eyvallah sinan aga
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazları mutlaka geliyor, arada fırsat bulursam o aradada yapıştırıyorum

Geldiğimde haberleşiriz abi, buralardan bi isteğin olursa 0553 634 gerisi plakamız
    Olsun kardeşim haberleşelim benim numaramıda özelden atarım sana...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler