User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
94 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Deli dolu geçen kocaman bir 7 sene artık zamanı geldi yazmanın.

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de mt 07 var geçen sene sıfır alındı öyle duruyor otoparkta , motora hiç heves etmedim kullanmayı da bilmiyorum ama burayı okuduğum günler otoparka inip göz göze gelince acaba dedirtiyor
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazıyı okudum dedim ne kadar kısa olmuş yav heyecanlı heyecanlı giderken bitti sonra sonlardaki şunu okudum "Yine uzun uzun yazmışım ama seviyorum abi ayrıntılı, detaylı yazmayı. "

Dedim acaba problem bende mi

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim biraderdede heves başladı bir kaç yıldır. İlk olarak 150 lik bir makina aldı SYM gibi bir şeydi

Sonra CBR250 aldı ve kulllandı. Oda yetmeyince şimdi mt07 var. Bahçeköyde oda cbr varken 600 düşünüyordu ama mt denk gelince vazgeçti

İş yerinde 2 arkadaşta mt09 var onlarda deli makina

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazıyı okudum dedim ne kadar kısa olmuş yav heyecanlı heyecanlı giderken bitti sonra sonlardaki şunu okudum "Yine uzun uzun yazmışım ama seviyorum abi ayrıntılı, detaylı yazmayı. "

Dedim acaba problem bende mi
    İlk onayladığımda sınırı aşmışım uyarı verdi, sildim o yüzden

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne kadar eğlenceli bir yazı olmuş, okurken yaşanılanları burada ben hissettim şerefsizim. Keyifle okudum maceralarının devamını bekliyorum, gerçekten anlatım çok keyifliydi. Maşallah taş değmesin hocam tekerine, düz bassın tekerin güle güle kullan
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar eğlenceli bir yazı olmuş, okurken yaşanılanları burada ben hissettim şerefsizim. Keyifle okudum maceralarının devamını bekliyorum, gerçekten anlatım çok keyifliydi. Maşallah taş değmesin hocam tekerine, düz bassın tekerin güle güle kullan
    Yaşadıklarımı size de yaşatabildiğime sevindim gerçekten farklı bir heyecan, farklı bir duygu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorun hastasıyım da işte Isparta da olmuyor be abi

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hazır yaz da gelirken ***** siteye baktırcaktı Uykum acıldı yeminle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese Merhaba

Ninja 300'le çok güzel birlikteliğimiz vardı. Seviyeli bir ilişki içerisindeydik kendisiyle. Her şey felaket güzel geçiyordu. Sanki Ninja alırken özellikle yeşil olanı, manitaları da sonradan gönderiyorlar. Ninja'yı aldık, bir mekana gidiyoruz, bildirim yapıyorum 3-5 tane arkadaşlık isteği. İnstagram'dan sürekli DM atanlar. Şaşırmadım değil, çünkü alışkın olmadığım bir şey. Bir gün şişli'de ışıklardayım, yanıma gri renk opel corsa yanaştı. D kasa olan corsalardan. Her neyse içinde 3 tane kız var, ben tabi bekliyorum ışıklar yansın diye. Kızlarda açmış müziği bangır bangır patlıyorlar. Keyifleri fena yani, sonra bana bir sardılar ışıklarda Şişşttt, pişşşttt yeşilliiiiiiiiii Hahahahha Böyle ufaktan bir tebessüm ettim ve döndüm baktım, onlarda bana baktı ama bir şey demediler de, sonra birden bir başladılar bunlar yeşilli de yeşilliiii diye kendilerince bir şarkı tutturdular. Tabi ben cool'luktan ölüyorum. Böyle bir ciddiyet ki görmeniz lazım, sanki cinayet dosyası inceleyen hakim benim Hiç tebessüm yok, sonra ışık yanar Can kaçar dedim, bastım uzadım. Daha niceleri var tabi Ninja ayrıcalıktır, hele yeşil olursa yıldızınız parlar

Yazımın en başlarında söylemiştim babam da motor kullanıyor ediyor, bana da ondan bulaştı bu hastalık vs diye. Kullanıyordu ama öyle sık sık bindiği, çıkıp gittiği yoktu. Sonra ben babamı bir kaç kere gazlamaya, gezilere, kahvaltılara götürdüm, adam bir gaza geldi. Şöyle bir irkildi ve dedi ki, bir motor daha almamız lazım. Çünkü sürekli kavga ediyorduk. Artık motor aşkı yeniden depreşmişti ve trafik derdi yok, park derdi yok her şey çok rahattı. Ben dışarı çıkıcak olsam, babam; motor bana lazım dediğinde evde cingar çıkıyordu. Sonra tabi bu mevzular fazla uzun sürmedi ve ben Ninja300'ün üzerine kuma getirdim

Ta ta ta taaaaaa ve karşınızda Yamaha MT-09. Deli bozuk diyorum ben ona, çünkü gerçekten deli, psikopat bir makine 09'u alıp hemen bizim çocukların yanına koştum ve dedim ki; Çelik donlarınızı giyin, hepinizi delik deşik edeceğim

Çocuklarda sağ olsun çok beğendiler makineyi. Ben hepsinden çok beğenmiştim. Kullanıp bir tur attılar ve ciddi gelen herkesin yüzünde bir beyazlık, rengi atmışlık vardı. İnsan gibi değil diyorlardı MT-09 için, Mühendisler bunu yapmış diye sövüyorlardı Sonra tabi 09 gibi CrossPlane sisteme sahip olup, 3 silindir olduğu için egzoz yaptırmasam olmazdı. Hemen koştum gittim Savaş abime. Tabi tatlı olmadan gitsem, kapıdan içeri sokmazdı Dedi abi böyle böyle, benim ateş etmem lazım, benim ateş edebilmem içinde senin bu motora dokunman lazım dedim. Sağ olsun hiç kırmadı beni hemen ben egzozu sipariş geçtim, ara boru vs ne lazımsa hepsini mükemmel bir işçilikle halletti.

Burada egzoz yapılması için sıra bekliyoruz, adam marifetli ve bir çok müşterisi var.

Sonra hayvanı içeri aldık, egzoz işlemleri bittiğinde saat gece 2 civarıydı.

Ben makineyi aldığım gibi toz, baf baf baf sıka sıka gidiyorum.

Arkadan kol gibi ateş çıkıyor Tabi bu fotoğrafta az gözüküyor ama video'dan SS aldım işte, bu fotoğrafı da zar zor yakaladım 10 dk uğraştım yakalayabilmek için

Kuması ve yeşilim

Neyse akşam oldu felan, gecenin karanlığı bastı. Batman'ın uyanma zamanı geldi, 09 gecelere çıkar Çocuklarla bir gazladık ettik. Florya'da Florya kahvesine felan gittik ateş ede ede Tavla, yemek vs derken gece 1 olmuş, bu fotoğrafı da eve dönerken çektim

Sonra başka bir akşam geldi çattı ve Merter MC'de BP benzin istasyonunda toplandık çocuklarla yine. MC'ye gitmiyoruz, apaçi gereğinden fazla var. Hiç oraya girmedik o yüzden

Bakmayın bunların hepsinin Racing makine olduğuna, hepsine 225'e kadar kan kusturuyor, içlerinden geçiyorum hepsinin. Çelik donlarını giydiler yine delik deşik ettim hepsini nihahaha Buda felaket güzel bir geceydi. Bastık gittik Kadıköy sahile, oturduk kız kulesinin karşısına oraya ımmaaaah diyorum. Manzara zaten efsane güzel, herkes keyfi kahyası oturuyordu. Herkesin keyfi yerindeydi

Sonra tabi ben Edirne'ye gitmesem olmazdı

Yine koyulduk yollara, istikamet Edirne Yolda gidiyorum, arkamda babam da vardı gerçi. En sol şeritteyim, egzoz yeni olduğu, elyafları henüz yanmadığı için öyle çok ötüyor, öyle çok kafa s*kiyor ki anlatamam. Dediğim gibi en sol şeritte gidiyorum ama yol boş. Bir 80'le gidiyorum olmuyor, 100'le gene olmuyor. 110-120-130 gene yok. Felaket bağırıyor makine. Ciddi kafam ağrıdı kaskın içinde. Birde benim kask felaket sessiz bir kasktır, nasıl ses çıkıyor anlatamam. Dedim yapacak bir şey yok bro, egzozu taktın, bir süre kafanı şişiricek. Ama şehir içinde keyifliydi, hep kısa mesafe ve sabit gaz gitmediğim için böyle kafamı şişirmiyordu. Uzun yolda da böyle olabileceğini düşünmemiştim zaten. Yine ben en sol şeritte giderken, hele şükür konuya giriş yapacağım yeri bulabildim; sağ şeritten bir minibüs, beyaz balina dediğimiz hayvani boyda olan minibüslerden birisi yavaş yavaş sağ şeritten orta şeride, ordan da en sol şeride doğru kaymaya başladı. Korna, sellektör yapıyorum umurunda değil. Tam yanından geçerken bir kesici yaptım ki, adam öyle bir hamleyle emniyet şeridine geçti en sol şeridin yarısından. Meğerse uyuyormuş adam direksiyonda. Aklını yerinden aldım bir kere ama iyi oldu yine. Allah korusun kaza beladan kurtardık belki de adamı.

Neyse ben sakin gidiyorum yolda, hızım böyle 120-130 civarı. Babam da habire böyle sırtıma vuruyor kendimi gerdek gecesinde hissettim bir yandan da, göbeğime vuruyor. Ne oldu baba, ne vuruyorsun diyorum, duralım mı diyorum? Yok yok gazla diyor, yapıştır diyor. İçimden diyorum ki; Laaa olum bu adam esnaf adam, arabası esnaf arabası NamazClio, max hızı saatte 90 bilemedin 95 km'dir, bu adam habire yapıştır diyor ve ben 130'la gidiyorum diyorum. Demek ki adamın ruhu gençleşti. Tam Tekirdağ/Malkara civarlarında Haliç Köy var. Oralarda düzlük hafif viraj bir yol var. Tam orada bana yine böyle bas bas, yapıştır dedi. Gazı bir çektim baba, bir gidiyorum ama arkamda babam var la, babam. Adam nasıl gaza geldiyse hızı sevmeye başladı, adrenalin duygusu depreşti. Neyse yola radar atmışlar, tam 195-200 km aralığında radara girdik ama bir ilk daha yaşayarak babayla beraber kaçmış bulunduk Adam hayatında bu kadar aksiyon yaşamamıştır muhtemelen Sağ salim şükür ki, geldik evimize. Ben MT-09'u emanet ettim benim Reks'e

Babaannem tabiki döktürmüştü yine, çeşit çeşit yemekler, hamur işleri ımmmaaaah Ben yemeği gömdüm afedersiniz, pekte insan gibi yediğim söylenemez Dedim ben bir dolaşmaya çıkayım hele, hemen kaçtım sahil boyuna, hava varya miss misss. Huzur kokuyor resmen, sessizlik, dalgaların şırıltısı hiç bu kadar güzel olmamıştı

Sonra ben yattım yuvarlandım biraz sahilde gölgede. Yanıma giderken nevalede almıştım yemelik bir şeyler felan, takıldım öyle biraz. Sonra tabi soğuk basıyor geceleri, çok geçe kalmadan eve kaçtım.

Felaket uyku bastırdı, gözlerim kayıyor resmen. Sonra kaldığım yerden devam ederim. Allah'a emanetsiniz...
    Konu cannn22 tarafından (04-03-2017 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mt-09 harbiden yakıyor

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah gördüm sanayide dedim ne güzel motor ulan bu yamaha bellli ama düşüyorum hangi model yok Konuya güncel gelmiş bakayım oda ne içimi giyen beynimi kemiren motor naked lara hastayım ya ninja cabuk unutulmus belli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kafaya koydum ya ehliyet 750 tl ye maal oluyor B nin yanın bir araştırayım elimdeki bütçe+ 1k peder hesap kitap yapayım

Eray35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok pişmanım mt09u sattığıma...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok pişmanım mt09u sattığıma...
    Benimde en büyük pişmanlığım Mt-09'u satmak oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaldığım yerden devam ederim dedim ama felaket resim var ve anlatacaklarım çok fazla nasıl yazacağım bilmiyorum

Haydi Bismillah

Ninja 300 ve Mt09 ikisilini baya kullandık. Gezdik, ettik, viraj yaptık, daldık çıktık, kazalar atlattık.. Allah'ıma bin şükür kazasız belasız kullanıp satmayı da nasip etti. Hamd olsun. Mt09'u ***** yeşilin üzerine kuma getirmiştim. Sonra insan hep güçlüyü istediği için, ben 09'u sahiplendim ninja'nın yüzüne bakmaz oldum desem yeri. Zaten yapılıydım biraz, cüsse yerindeydi Eeee 09'da maşallah kaslı hayvanat. Geniş, yüksek, kallavi bir motordu. Daha çok yakıştığımı düşünüyordum. Düşünmesem bile kullanırken daha çok zevk alıyordum 09'dan. Şehir içinde kan kusturmadığım racing makine kalmıyordu. Millet çıldırıyordu

O sıralar yine İnstagram'dan yazan yazana, Ciddi boku çıkmış artık her şeyin. Eskiden utanmak vardı, çekinmek vardı. Erkekleri fırlama biliriz ama kızlarda çok fena olmuş. Laf atanından, yazana, gel beni evden al kaçır bu gece diyene kadar hepsine rastladım. Bilmiyorum belki de benim bahtım açıktı, belki de motosiklet var diye Ama motosikletin olmadığı zamanlarda da, satmış olduğum, motorsuz kaldığım zamanlarda da motorum yok desem de, sattım desem de, otobüsle gel, arabayla gel buluşalım kahve içelim, oturalım diyenler vardı. Bilmiyorum artık

Sonra ben bakın ne yaptım. Alıştık artık kuma getirmeye, MT09'un üstüne kimi kuma getirsem beğenirsiniz? Cbr 600RR İlk bakışta aşktı bizimkisi, öyle bir baktı ki namussuz, zaten zaafım vardı o götünün altında olan egzozuna, diğer 600'lere göre kalın, etli butlu, dolgun olan yapısına. Dedim sen benimsin, gel buraya Sonra aldık tabi 600RR'ı Babamla gece gazlamaya çıktık, 600RR bende, Mt09 babamda. Nasıl anlatırım bilemiyorum ama dünyanın en güzel duygusudur baba belki de baba oğul gazlamak, gezmek, beraber bir şeyler yapabilmek. Gerçekten anlatamam bu duyguları kimseye, kimse de bu olanları yaşamadan anlayamaz neler hissettiğimi. Allah'ım başımdan eksik etmesin babamı, amin...

Oturduk lafladık biraz babamla. Tabi her babanın oğluna nasihat ettiği gibi nasihat etti, başımla beraber. Her sözü emirdir benim için. Her ne kadar sıkılsam da, biliyordum benim kötülüğümü istemiyordu. Korkuyordu bir şey olur diye her babanın korktuğu gibi. Nasıl korkmasın? Herkes korkar canından bir parçaya bir şey olsa. Ama ben yine sakindim. Allah var apaçiliklerim yoktu, her zaman yerine göre gazladım, ettim. Ne başkalarını tehlikeye attım ne de kendimi. Her zaman önce çuvaldızı kendime batırdım, iğneyi başkasına. Hep bir muhakeme içindeydim kendimle. Ben bunları yapıyorum ya da yapmam ne kadar doğru diye. Hep bir sorgulama içindeydim kendimi. Benim amacım kendimi geliştirmekti aslında her zaman için, yani daha iyi yerlere gelmek olmasa da altımda olan makineyi hakkıyla kullanmaktı. Bu yüzden düz yolda gazlamak, şehir içinde apaçilik yapmak yerine viraj yapmayı daha çok seviyordum ben Neyse hadi sizleri daha fazla bekletmeden diğer fotoğraflara geçeyim

Bir tatlı / ıslatma merasiminde daha sizlerleyiz Bir bu kadar daha görünmeyen kısmı var, yaklaşık 15 kişi kadardık o gece. Aç herifler tatlıyı duyunca koşarak geldiler onların canı sağ olsun. Dostlukları, adamlıkları yeter. Helali hoş olsun hepsine, 30-35 km mesafeden gelen de vardı, 3 arka sokaktan gelende. Beni yalnız bırakmadılar, Allah razı olsun sevildiğimi de bildiğim için hiç bir zaman yanlışım olmadı hiç birisine karşı. Her zaman elimden gelenin fazlasını kendimden önce onları için yapmaya uğraştım. Arkadaşlarımın, abi dediğim insanların daha güzellerine sahip olmaları beni inanılmaz mutlu ediyordu. Allah biliyor ya içimi her zaman dua ederim Allah'ım bende olanın daha iyilerini her zaman eşime, dostuma, çevremde olan tüm yakınlarıma nasip et diye. Kimsenin malında gözüm olmadığı gibi her zaman herkesin malına, mülküne ya da aklınıza gelebilecek her hangi bir şey için "Maşallah" demesini bildim. Allah'ım herkese gönlünde olanın en hayırlısını nasip etsin inşallah. Amin...

***** ramazan aylarıydı ve iftar etkinliklerimiz olacaktı topluca. İlk zamanlarda az kişi olsakta sonradan en iyi şekilde organize olabildik. Sonuçta ramazanda herkes Ailesi ile beraber zaman geçirmek istiyor, herkese anlayış göstermek zorundaydık

Romantik şatafatlı dakikalar, hepsi senin için 600RR'm benim

Başka bir gün yine aynı yerde iftar için toplandık, Allah kabul etsin

Sonra birde kendimizce bir şeyler yapalım diye düşündük ve giriştik oruçlu oruçlu mangal işine, işte bizim meşur asayiş

Florya'da Bilgin abim var. Öz abim değil fakat öz abim olsa bu kadar sevemezdim eminim. Kendini çok sevdiğim, saygı duyduğum bir insan. Her halde toprak çekiyor, o da Edirne'li olunca muhabbete doyum olmuyor. "Nabüysün be kızanım" demesiyle 10-15 dakika makara muhabbet çeviriyoruz ortalık kırılıp geçiyor. İyi ki var bu güzel insan da, saygı duyduğum büyük konuşmak gibi olmasın, bir sözünü işimi gücümü bırakıp yanına koşacağım nadir, kıymetli insanlardan biridir kendisi İşte sözün özü Bilgin abimin yanına gitmiştik, oradan da bir fotoğraf karesi buldum paylaşayım istedim

Hadi buda numunelik boğaz manzarası olsun

Hava bir yaz akşamı, günlerden cumartesi. Gece gece öyle bir sıcak var ki donumuz g*tümüze yapışıyor. Duştan çıkarken tekrar terliyorum, öyle bir sıcak var. Dedim böyle olacak gibi değil, yazdım gruba, aradım milleti dedim haydi çıkalım dışarı sahil boyuna felan oturalım bir yerlerde. Buluştuk ettik, lan diyoruz yarın pazar ne yapsak ne yapsak, her kafadan bir fikir çıkıyor. Dedik kahvaltıya gidelim, olur mu? Olur. İş geldi nereye gideceğimize, bir düşündük ettik, Maşukiye'ye gidelim dedik. Yeşil Vadi var, kahvaltı için efsane bir yer, sessizliği, manzarası çok güzel Sonra herkes evlere dağıldı, sabah kahvaltıya gideceğim. Aradım milleti, Koğuş Kalk! Soluğu 2. boğaz köprüsü çıkışında aldık, buluşma yerimiz burası. Herkes gelsin çıkacağız yola

Millet toplandı, tabi hemen muhabbete sardık biz, sanki hiç görüşmemişiz ya Lan daha dün akşam beraberdik ya amk, haydi yola çıkalım dedik, marşa bastık devam Sonra bir süre durmadık zaten, ee maşukiye 150 km ne olcak sanki, bize bir sıkımlık canı var maşukiyenin İlk molamızı verdik

Biraz dinlendikten sonra tekrar yola koyulduk, bastık gittik daha durmak yok ve Maşukiye Yeşil Vadi'ye geldik

Birde bunun kadraja sığmayan kısmı var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yer açık büfe, kendiniz istediğiniz kadar alabiliyorsunuz. Ücret fix 35 liraydı en son kişi başı, ayrıyetten istediğiniz şeyler ücrete tabi genel olarak Neyse biz gömüldük kahvaltıya

Yedik ettik, üzerine çayımızı içtik, keyfimize dicek yok. Felaket bir mutluluk, huzur var içimde, nedendir bende bilmiyordum, sizlere bu satırları yazarken o anlar aklıma geldi, içim kıpır kıpırdı Sonra dedik haydin yedik içtik Allah arttırsın, sofrayı kuran kaldırsın diyerek mekandan uzaklaştık ve zirveye doğru yola koyulduk

Her şeyiyle çok güzel bir gün olmuştu, Allah'a şükür kazasız belasız gittik geldik. Burda dönüş yolundan bir kare

Sonra eve geldik tabi, yorgunum yatıcam ama imkanı yok motorum pis, kirli vaziyetteyken uyuyamam ben. Gecenin 3'ünde motoru yıkayıp, diş fırçasıyla zincir temizleyip, pasta-cilasını atıp sabaha karşı yattığımı bilirim. Gerçekten abartmıyorum ben bu konuda çok hassas ve pimpirikli bir insanım, içim rahat etmiyor, rahat batıyor, başka şey batıyor ama o motoru yıkamadan uyuyamıyorum. Neyse geldiğim gibi bıcı bıcı yaptırdım hatuna Sonrası güzel bir gazlamaya hazırlık, ciddi bir gazlama olacak ahh birde GoPro kameram olsa, o kadar yaşadığım şeyleri, gazlamaları, yaptığım virajları video çekebilmiş olsam da, altın gibi saklasaydım diyorum. Ama almadık eşeklik işte, gerçi hala daha yok. Bir ona sıra gelmedi kaç senedir. Neyse vardır bunda da bir hayır diyerekten sizi 1 hafta sonrasına götürüyorum.

Günlerden yine bir pazar sabahı, tabi biz C.tesi gecesinden plan programı yaptık. Gazcı tayfa olarak Şile'ye sıkacağız, viraj yapacağız, uçacağız, kaçacağız içimizdeki kurtları, haftanın stresini dökeceğiz

Eee o zaman hadi herkese günaydın diyeyim tekrar Tam da kartpostallık bir fotoğraf dimi? Bende öyle düşünüyorum ve 2.sini çekemedim henüz bu fotoğrafın

Hadi o zaman size gazcı tayfayı göstereyim

Sol baştan say
    1. 600RR HRC
    2. Ninja Zx6R
    3. MT-07
    4. 600RR Repsol
    5. Cbr 600F
    6. Cbr 600FA

Tayfa böyleydi, kıyametler kopardık resmen, inledi o şile yolları inledi

Gazladık ettik tabi o kısımlardan video ve fotoğraf ne yazık ki yok

Ayhan abi var, 600F kullanıyor kendisi. Zx6r'la beraber sıkıyoruz, kadranda 2 küsüratlı rakamlardan aşağısını durup bekleme harici hiç görmedim. Neyse biz çıktık şile diye, ilk durak Ağva oldu ayarını kaçırdık daha da ileri gittik

Oturduk yerleştik, yemekleri söyledik, önden soğuk bir şeyler geldi. Ayhan abi durdu durdu bana döndü ve dedi ki; "Laa olum sen hayvan mısın, insan mısın? Nasıl gidiyorsun lan sen öyle, ben 130'la zor dönüyorum, sen yanımdan geçiyorsun hızın en kötü 200 km vardır diyor. Çünkü insan gibi gitmiyorsun, gitmediğin gibi de hayvan gibi yatıyorsun. Lan ben o şekilde evde uyuyorum amk sen delirdin mi? Seni izlerken sola dönen virajda, ben bariyerlere patlıyordum dedi" Baya söylendi ama hiç birisi kötü amaçlı ve yazılanlarda olduğu gibi tehlike değil, Allah razı olsun iyi olduğumu söylemek içindi. Sonra ekledi yine "Kardeşim maşallah, çok güzel kullanıyorsun. Arkadan ben sizi izlerken motorun üzerinde delirdim, kendimi yedim attım dedi. Sonra yemekler geldi yedik, içtik yine biz kaçar moduna geçtik
    Dönüş yolu hatıra fotoğrafı almasak olmazdı

Gördüğünüz gibi yüzümden ter boşalmış vaziyette, nasıl bir gazlama olduğunu, nasıl gittiğimizi siz düşünün. O adrenalin, o aksiyon anlatamam. Lastiklerde çizgi, iz vs kalmadı. Lastiğin her noktasını sonuna kadar hakkını vererek kullandım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonra tabi olmazsa olmazımdır benim her şeyim babaannemin yanına gitmek. Hadi ben kaçtım diyesim var şimdisi içinde ama imkan yok, müsait olan zaman yok maalesef Hadi ben gidiyorum Edirne'ye. MT09'la fotoğraf çektiğim yerde durdum yine Before / After misali

Zaten akşam oluyor, dedim hızlı olmam lazım. Babaannemi de aradım, dedim ben geliyorum babaneeeeeeee Aaaaa gel be kızanım ben hemen un alayım da sana katmer yapayım dedi yine kalbimden vurdu beni Dayanamadım verdim gazı gidiyorum
    Edirne Otoban'dan bir kare, yerdeki çizgiler çok güzel dimi? Ben çok beğendim sanatsal bir çalışma olmuş

Sonra ben geldim tabi, Allah razı olsun babaannemden. Elleri dert görmesin döktürmüş yine Allah'ım uzun sağlıklı ömürler nasip etsin, başımızdan eksik etmesin inşallah. amin...

Sonra, yattım uyudum sabah oldu. Orda da ekip hazır, dedik hadi denize gidelim. Hatırlarsınız belki, Mt09'la sahilde bir panaroma çekim yapmıştım, oranın hemen yan tarafı burası da
    Tepeden bir manzara fotoğrafı alayım şöyle

Yüzdük ettik, dedim Keşan'a gideyim bari, köyde canım sıkıldı haliyle, gider bir kahve içerim biraz dolanır gelirim dedim. Yola çıkıyorum

Tam yola çıktım daha 5 km gitmedim, baktım karşıdan bir 600RR Repsol geliyor. Laaa dedim aha kankim motordaşım, korna korna yaptık adam tanıdık geldik bana. Hemen yoldan geriye bir U dönüşü yaptım. Arkasından bir yapıştırdım az ilerde yetiştim. Dedim dur hele sen dur Laaaaaan Kıvanç, nabüysün be amk, sen nerden çıktın, tasadüfe bak hele dedim. Kanka dedi, benim yazlık burda Enez'de. Yapmaaa be, arbi mi olum? Dalga geçmuysun dimi adaş dedim Tabi memleket Trakya olunca, ister istemez gittiğimiz gibi şive kayıyor. Kıvanç yattı yerlere gülüyor. Dedim gülme be amk, ne var işte şive kayıyor ne yapak yani Kankimle buluştuğum an

Sonra biz tabi hemen ayrılamadık, baya muhabbet sohbet ettik, zaman geçmiş farkında değilim ama ayak üstü 1 saati yemişiz. sonra yol üzeri baktım manzara güzel, saldım motoru yokuş aşağıya, aldım peygamber vitesine, yakaladım bir güzel kare

Bu postta burada biter, yazmaktan yoruldum valla ne yalan söyliyim. Ama bu satırları yazarken gözümde canlanan anılar, hissettiklerim pahabiçilemez duygulardı

Allah'ım herkesin gönlünde olanın en hayırlısını en iyi güzel şekillerde nasip etsin inşallah. Amin... Maşallah demeyi esirgemeyin kimsenin malından, mülkünden. Kalın sağlıcakla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftaya yazılıyorum a2 ye Bu konu motor aldırcak bana içimdeki bastırdığım duyguları ateşledi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya yazılıyorum a2 ye Bu konu motor aldırcak bana içimdeki bastırdığım duyguları ateşledi
    Hevesiniz varsa heveslerinizi, hayallerinizi ertelemeyin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler