User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
117 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Clio RS 172 - Siyah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ön far stoplar ya değişmeli ya temizlenmeli kararmış gibi görünüyor . Turuncu çamuluk sinyali yerine beyaz olan gelebilir. Orjinal jant takıldıktan sonra orta göbekleri tamamlanmalı ve içine güzel bir detaylı temizlik lazım sanki. Masallah düzgün duruyor dediklerimde yapılırsa bence eksiksiz olur.

R32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son olarak da farların içini karartmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım fotoğrafı ekliyorum önerilerinizi bekliyorum..

Bizim tosun,

Karartılmış örneği,

Takdir sizde..
    Konu R32 tarafından (07-03-2017 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir.

tremx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben olsam karartmazdım orjinal daha iyi.maşallah aracna
    K 1989 BB - TYPER / K 1997 BM - S2K / K 1595 BM - ML350

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın zaten siyah olduğu için bence karartma derim
    Samara 2109/Peugeot 207/Skoda Fabia III/Octavia Sport

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Clio sport aracımda farların içi karartılmıştı, başlarda güzel ama bir kaç sene sonra rezil bir görüntü oluşuyor. Bence orjinal devam derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön far stoplar ya değişmeli ya temizlenmeli kararmış gibi görünüyor . Turuncu çamuluk sinyali yerine beyaz olan gelebilir. Orjinal jant takıldıktan sonra orta göbekleri tamamlanmalı ve içine güzel bir detaylı temizlik lazım sanki. Masallah düzgün duruyor dediklerimde yapılırsa bence eksiksiz olur.
    Tesbitler tam yerinde olmuş , spacer'ı unutmuşsunuz ama Daha bugün fark ettim ben sinyanlerin rengini, değiştiricem yakın zamanda. Göbekler geldi jantlarla birlikte onlarda boyanıcak rengine. Varya ihtiyacı bahsetmiştim zaten üsttede vakit'den ve havalardan dolayı bekletiyorum.Ayrıca taban halısına kadar söküp komble girişmek istiyorum ondan dolayı vakit kolluyorum
    Konu R32 tarafından (07-03-2017 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tremx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam karartmazdım orjinal daha iyi.maşallah aracna
    Tek ısınamadığım noktası farları başkada seçenek yok zaten bildiğim 172'lerde.. Çok sağolun.

Alıntı samara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın zaten siyah olduğu için bence karartma derim
    Açık renklerde de çok göze batıyordu bazı örneklerine baktım da, bende siyah olduğu için acaba dedim ama ..

Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Clio sport aracımda farların içi karartılmıştı, başlarda güzel ama bir kaç sene sonra rezil bir görüntü oluşuyor. Bence orjinal devam derim
    Bu tarz boyamalarda 1 sene iyi bir zaman bence ama bir orjinal daha geldi o zaman ..

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kazasız belasız siyah rs cidden farklı ve güzelmiş Farlar ya orginal kalmalı ya da yok ben rahat duramam diyorsan gun metal felan olabilir tonu
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

okanackgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle orjinal kalsın farlar,güzelce bir parlattır devam et.Yay olarak ne var bilmiyorum ama ön taraf ile arkası aynı yükseklikte gibi görünüyor ön biraz daha alçak olsa daha hoş olabilir ve olmazsa olmaz kesinlikle spacer yaptır.Kazasız belasız

Rsci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin inanılmaz zevkli bir araç almışsınız değerini bilin Renk olarak her ne kadar Rs grisi bir başka olsa da, siyah da güzel duruyor... Jantlar bir ara kalıcı diye çok korktum açıkcası. Far için de nacizane fikrim kesinlikle orijinal kalsın, karartma arabayı basitleştirmiş 1.6 gibi duruyor. Kesinlikle orijinal kalmalı. Tekrardan hayırlı olsun güle güle kullanın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kazasız belasız siyah rs cidden farklı ve güzelmiş Farlar ya orginal kalmalı ya da yok ben rahat duramam diyorsan gun metal felan olabilir tonu
    Teşekkür ederim, rahat duramama değilde 182'lerde siyah tabanlı gayet güzel duruyor aslında bundada durması lazım ama nedense öyle değil
    Alıntı okanackgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle orjinal kalsın farlar,güzelce bir parlattır devam et.Yay olarak ne var bilmiyorum ama ön taraf ile arkası aynı yükseklikte gibi görünüyor ön biraz daha alçak olsa daha hoş olabilir ve olmazsa olmaz kesinlikle spacer yaptır.Kazasız belasız
    Şuan eibach'n yayları var önden bende biraz daha basmayı düşünüyordum ama garaja girerken şuan bile biraz sıkıntı oluyor.. Bide kestirme ısıtma durumlarına pek sıcak bakmıyorum aşırı memnunum şuan aracın o esneme hissiyatından..

Alıntı Rsci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin inanılmaz zevkli bir araç almışsınız değerini bilin Renk olarak her ne kadar Rs grisi bir başka olsa da, siyah da güzel duruyor... Jantlar bir ara kalıcı diye çok korktum açıkcası. Far için de nacizane fikrim kesinlikle orijinal kalsın, karartma arabayı basitleştirmiş 1.6 gibi duruyor. Kesinlikle orijinal kalmalı. Tekrardan hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Alışılmışın dışında olanlar genelde ilk aşamada garip gelse de sonradan vazgeçilmez olabiliyor , en azından benim için Farlar için farklı düşünceler çıkar mı bilmiyorum ama karartma işi askıya kalktı gibi .. Teşekkür ederim , daha iyileri sizin olsun.

berkay59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah allah kaza bela vermesin aracın çok güzel. Bian fifteen jantları görünce elim ayağım boşaldı idarelik olduğunu görünce kendime gelebildim
    Far karartmada normalde çok hoşuma giden bişey ama aracın siyah oluşundan ötürü sanırım orjinal hali daha güzel duruyor gibi

ERkut 205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son olarak da farların içini karartmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım fotoğrafı ekliyorum önerilerinizi bekliyorum..

Bizim tosun,

Karartılmış örneği,

Takdir sizde..
    Siyah olursa çok mu boğulur diye aklıma gelmiyor değil. Şuan far ve sinyal renkleri bir takım oluşturmuş durumda.

Buluştuğumuz da arabayı bir canlı göreyim Bazen fotoğraflarda iyi gibi durmayan şeyler canlı görünce çok yakışabiliyor.
    //// PEUGEOT SPORT
    Peugeot 205 Gutmann Mi-16 & LeMans İskandinavian Market

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah allah kaza bela vermesin aracın çok güzel. Bian fifteen jantları görünce elim ayağım boşaldı idarelik olduğunu görünce kendime gelebildim
    Far karartmada normalde çok hoşuma giden bişey ama aracın siyah oluşundan ötürü sanırım orjinal hali daha güzel duruyor gibi
    Çok teşekkür ederim, bence de oz'lar bu aracın kaderini değiştiriyor . Bir kaç örneğine daha baktım da içime sinmedi biraz basitleştiriyor gibi geldi bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ERkut 205 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah olursa çok mu boğulur diye aklıma gelmiyor değil. Şuan far ve sinyal renkleri bir takım oluşturmuş durumda.

Buluştuğumuz da arabayı bir canlı göreyim Bazen fotoğraflarda iyi gibi durmayan şeyler canlı görünce çok yakışabiliyor.
    Gördüğünde kesin boğar dersin Şuan taktım jantları renkleri de biraz koyu oldu ondan dolayı daha fazla karanlığa ihtiyacımız kalmadı gibi Fotoğraflarına da eklerim yakın zamanda..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkay59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin.
    Allah razı olsun cümlemize.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

DarkRS

Merhaba arkadaşlar , sinyaller , jant - jant göbekleri , ıvır zıvır boyamalar bittikten sonra bu hale geldik. Şuan için artık spacer dışında görselde pek bir şey yapmayı düşünmüyorum belki ilerde cup spoiler - 182 arka tampon takabilirim.
    Yavaştan kaput altına doğru sıra gelmeye başladı Bu sefer biraz bol fotoğraflı olduk,umarım beğenirsiniz..

#DarkRS

Resimleri incelerken sonradan fark ettim , çevre kirliliği yüzünden verdiğimiz görüntü rahatsızlığından özür dileriz

Buda BONUS olsun adetten

Konu R32 tarafından (11-03-2017 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah renk çok güzel olmuş. 182 tampon kesinlikle çok yakışacaktır. Arkadaşım İstanbul'dan yanılmıyorsam 200-250 civarına fiber yaptırmıştı, isterseniz yönlendiririm.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler