User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
117 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Clio RS 172 - Siyah

R32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam siz bu aracın gümrük fotolarını gördünüz mü acaba?
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ancak araç şu an satılıkta ve ilanında orijinal 1 parça değişen 1.5 parça boyalı olarak yazılmış. belki de satın alırken verilmeyen detaylar var ya da araç sahibi belli detayları vermemiş ondan sordum..
    Araç hakkında arayıp detaylı bilgi aldınız mı yada gelip aracı gördünüz söylenenin dışında bir şey mi çıktı ? Herşeyiyle en ufak detayına kadar ilgilenen adama mı soruyorsunuz gümrük fotoğraflarını gördünüz mü diye ..İlgilenen arkadaşlarla en ince detayına kadar paylaşılıyor sizlik ne durum var ? Siz araç mı arıyorsunuz muhalefet mi oluyorsunuz anlayamadım ? Söylediklerinizi art niyet aramadan okumaya çalıştım ama kusura bakmayın ama nafile gereksiz konu kirliliği yapmayın . Sormak istediğiniz bir şey varsa da satılıklar kısmındaki sayfadan yada numaramdan sorabilirsiniz yeri burası değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

siyah turbo rs hep genclık hayalimdi.
    turbo olmasa da siyahını gördük sayende maasallah.
    Eyvallah abi işin aslı turbo sevdası aldı beni de rs'i çevirmek biraz aşıyor beni .. Şuana kadar tr 'de örneğine denk gelmedim turbo RS'in. Hala çok geç değil bence sizin için

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç hakkında arayıp detaylı bilgi aldınız mı yada gelip aracı gördünüz söylenenin dışında bir şey mi çıktı ? Herşeyiyle en ufak detayına kadar ilgilenen adama mı soruyorsunuz gümrük fotoğraflarını gördünüz mü diye ..İlgilenen arkadaşlarla en ince detayına kadar paylaşılıyor sizlik ne durum var ? Siz araç mı arıyorsunuz muhalefet mi oluyorsunuz anlayamadım ? Söylediklerinizi art niyet aramadan okumaya çalıştım ama kusura bakmayın ama nafile gereksiz konu kirliliği yapmayın . Sormak istediğiniz bir şey varsa da satılıklar kısmındaki sayfadan yada numaramdan sorabilirsiniz yeri burası değil.
    yok biz izmirdeyken gidip baktı ve gümrük fotolarına baktık. ilanda yazılandan farklı bi şey var ondan uyarayım istedim..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

RS Brothers

Selamlar.. Radyatör değişimi ve sensör koleksiyonuna yenilerini eklemek dışında çok bi değişikliğimiz olmadı. Şuan Megane RS alma gibi bi düşüncem olduğu için birkaç haftalığına aracım satılık olmassa kaldığımız yerden devam edicez. Amortisör kafaları değişecek ama malesef sipariş hala gelmediği için beklemedeyiz. Ama cilala-parlat işine aralıksız devam ediyoruz Aslında cam filmlerini söküp jantları orjinal rengine çevirmeyi düşünüyorum ama kararsızım bu konuda fikirlerinizi öğrenmek isterim. Fazla uzatmadan birkaç resimle güncelimiz olsun ..

Kızılcahamam hatırası Soğuksu Milli Parkı

Bizimkiler abi kardeş muhabbetlenirken Maşşallah Can abinin ( @CUB amca ) arabası çok ayrı bi dünya , rsciler için son durak olsa gerek

ECUMASTERS Sponsorluğunda Nam-ı Diğer DarkRS

GoPro ile cebelleşirken

Buda VOSVOS'umuzun Bonusu olsun Saygılar

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın konusunu daha önceden görmüştüm , kızılcahamamlıyım geldiğin günde oradaydım aracı görmüştüm dikkatimi çekti tavandaki kaplamadan tanımıştım biraz devirli kullanıyordun ilk bizim oradan birisi satın aldı sanmıştım bugünde ayvalıda arkadaşa araba bakmaya gittik uylaş sokaktı sanırım diğer sokak kesişiminde de canlı canlı gördüm park halinde 3 kişi biraz inceledik maşallah canlıda da çok güzel gözüküyor aramızda araç ilanda konusu olmuştu bu arada sağ ön lastiğin havası inmiş o şekilde kullanmayın lastiğe zarar verir

Allah kaza bela vermesin

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim. Ciddi anlamda drag yada roll zamanları olsun Clio RS ler çok tehlikeli araçlar heleki bakımlı bir de yüklü ise tam bir sıkıntı haline gelebilen bir araçlar..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah daha önce yorum yapmıştım hatırlarsanız eksikler belirtmiştim giderilmiş yine var gözüme çarpan ama Arka stopların beyaz kısmı çok kirli duruyor bu sebeple araç yorgun duruyor. Önerim olarak jant orjinal rengi olursa ve film sökülürse daha şık ve orjinal durur çünki araç kasa olarak çok düzgün. Şuan çok boğuk duruyor allah kaza bela vermesin...

keremdeveci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah, arada Küçük ev, Ayvalı cd. civarlarında denk geliyorum aracınıza, her görüşümde bi maşallahı eksik etmiyorum. Sesi olsun duruşu olsun güzel kalmış RS lerden çok profesyonel olmasa da fotoğraf konusunda yardımcı olabilirim. Sayfa linkim imzamda mevcut, haberleşebiliriz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın konusunu daha önceden görmüştüm , kızılcahamamlıyım geldiğin günde oradaydım aracı görmüştüm dikkatimi çekti tavandaki kaplamadan tanımıştım biraz devirli kullanıyordun ilk bizim oradan birisi satın aldı sanmıştım bugünde ayvalıda arkadaşa araba bakmaya gittik uylaş sokaktı sanırım diğer sokak kesişiminde de canlı canlı gördüm park halinde 3 kişi biraz inceledik maşallah canlıda da çok güzel gözüküyor aramızda araç ilanda konusu olmuştu bu arada sağ ön lastiğin havası inmiş o şekilde kullanmayın lastiğe zarar verir

Allah kaza bela vermesin
    Eyvallah topram daha iyileri sizlerin olsun. Lastiği hallettim ilginç bir şekilde inmiş patlakta çıkmadı. Kızılcahamamlıyım bende 2-3 haftada bi giderim RS'le Kızılcahamama ***** ciğerlerin açılmasına faydası oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim. Ciddi anlamda drag yada roll zamanları olsun Clio RS ler çok tehlikeli araçlar heleki bakımlı bir de yüklü ise tam bir sıkıntı haline gelebilen bir araçlar..
    Allah razı olsun dostum cümlemize. Yüklendiği zaman her araç bir şekilde sıkıntı olabilir ama stock haliyle bile fazlasıyla tad alınabilecek araç RS'ler.. Yüklü halini söylemiyorum örnekleri fazlasıyla mevcut, yürüyebilenlerden bahsediyorum tabi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah daha önce yorum yapmıştım hatırlarsanız eksikler belirtmiştim giderilmiş yine var gözüme çarpan ama Arka stopların beyaz kısmı çok kirli duruyor bu sebeple araç yorgun duruyor. Önerim olarak jant orjinal rengi olursa ve film sökülürse daha şık ve orjinal durur çünki araç kasa olarak çok düzgün. Şuan çok boğuk duruyor allah kaza bela vermesin...
    Teşekkür ederim.. Gündüz haliyle gayet tok bir görünüşü oluyor ama akşamları bütün hatlarını kapatıyor siyah ağırlıklı olmasından. Filmleri söktüm zaten dediğiniz gibi orjinal dönecem jant rengi olarak, biraz boğulduk gibi.. Kaporta ufak tefek yapılması gerekenler var, zamandan dolayı ilgilenemiyorum bu sıralar. Arka stoplar, spacer cup spoiler ph2 arka tampon aklında zaten.. Ekstra olarak ph2 arka egzoz kısmını uyarlamayı düşünüyorum ama daha önce yaptıran denk gelmedi. Stepne yerinden dolayı sıkıntı olduğu söylemişti işte ona bakıcam
    Konu R32 tarafından (15-10-2017 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı keremdeveci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah, arada Küçük ev, Ayvalı cd. civarlarında denk geliyorum aracınıza, her görüşümde bi maşallahı eksik etmiyorum. Sesi olsun duruşu olsun güzel kalmış RS lerden çok profesyonel olmasa da fotoğraf konusunda yardımcı olabilirim. Sayfa linkim imzamda mevcut, haberleşebiliriz
    Eyvallah dostum daha iyileri senin olsun, yazın sürekli küçük ev ya da ***** BP de oluyorduk ama artık baya tadını kaçırdılar, kazalar, insan içinde yanlamalar felan cabası.. Ufak tefek eksiklerimiz var sonrasında müsait olduğun bir gün haberleşebiliriz,gayet iyi olur bizim içinde. Facebookdan takip ettim, çekimlerin çok başarılı eline sağlık
    Konu R32 tarafından (15-10-2017 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.

kadireren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eyvallah topram daha iyileri sizlerin olsun. Lastiği hallettim ilginç bir şekilde inmiş patlakta çıkmadı. Kızılcahamamlıyım bende 2-3 haftada bi giderim RS'le Kızılcahamama ***** ciğerlerin açılmasına faydası oluyor
    İnşallah abi kısmet diyelim farketmen iyi olmuş abi kağıt bulamadık not bırakalım diyorduk . Kızılcahamam candır havası olsun ortamı olsun seviyorum ama haftasonu çok kalabalık oluyor imkan varsa haftaiçi gelmek çok daha iyi

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca maşallah, denedik (sedan focus) ama konusuna yeni denk geliyorum.

Maşallah tekrardan, gerçekten güzel yürüyen bir araç. Amortisör meselesini hallettiysen yeni benzin pompamla bir deneyelim @Grimlord da müsait olursa keyifli bir akşam olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah
    Renault Sport serisi ayrıdır. Kıymetini bilmeniz de çok güzel.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadireren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah abi kısmet diyelim farketmen iyi olmuş abi kağıt bulamadık not bırakalım diyorduk . Kızılcahamam candır havası olsun ortamı olsun seviyorum ama haftasonu çok kalabalık oluyor imkan varsa haftaiçi gelmek çok daha iyi
    eyvallah dostum . Öyle valla insanın kendi memleketinde yer bulamaması kötü oluyor alışkın olmayınca

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araca maşallah, denedik (sedan focus) ama konusuna yeni denk geliyorum.

Maşallah tekrardan, gerçekten güzel yürüyen bir araç. Amortisör meselesini hallettiysen yeni benzin pompamla bir deneyelim @Grimlord da müsait olursa keyifli bir akşam olur.
    Eyvallah abi maşallah şaka makinası çoğu hot hatch'i bozar , 180 civarı demiştiniz heralde artısı eksisi vardır.. 2015 üstü hatırlıyorum aracınızı ama kısa zamanlarda pompada sıkıntı mı yaratıyor yoksa ekstra yaptığınız şeylerden dolayı mı değiştiridiniz..

Bu sıra işlerden dolayı çok fazla malesef ilgilenemiyorum, enka'da zaten cabası artık 30'dk durdurmuyor aynasızlar sağolsunlar .. Ülkeyi bölecek işlerde yapmıyoruz ama neden böyle davranılıyoruz anlamıyorum .. neyse

Müsait bir zamana denk getirip deneyelim abi , bastığımız videolar var zaten bende onlarıda gönderirirm sana aradaki farka bakarsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah
    Renault Sport serisi ayrıdır. Kıymetini bilmeniz de çok güzel.
    Eyvallah abi çoğu kişinin bilmediği bilen sayılı kişilerinde ilgi gösterdiği nadide araçlar .. Elimden geldiğince orjinal tutmaya çalışıyorum , zamanında herşey düşünülüp yapılmış zaten ön farlar haricinde

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eyvallah abi maşallah şaka makinası çoğu hot hatch'i bozar , 180 civarı demiştiniz heralde artısı eksisi vardır.. 2015 üstü hatırlıyorum aracınızı ama kısa zamanlarda pompada sıkıntı mı yaratıyor yoksa ekstra yaptığınız şeylerden dolayı mı değiştiridiniz..

Bu sıra işlerden dolayı çok fazla malesef ilgilenemiyorum, enka'da zaten cabası artık 30'dk durdurmuyor aynasızlar sağolsunlar .. Ülkeyi bölecek işlerde yapmıyoruz ama neden böyle davranılıyoruz anlamıyorum .. neyse

Müsait bir zamana denk getirip deneyelim abi , bastığımız videolar var zaten bende onlarıda gönderirirm sana aradaki farka bakarsın.
    Yok ya, 2011 benim gariban Orijinal pompa ile değişti, 87binde bozdu. Belki çeyrek altı kullanmışlarsa benden önce ondan olabilir. Gerçi memleketteki benzin kalitesi de *****; sırf bonus var diye bpden alıyorum bu ara, araba oldu eşşek. Vpower koyuyorum bariz fark var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler