User Tag List

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
171 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Project HILTI 106GTI+ ( 106 GTI diriltme hikayesi ) ( Fazlasıyla DIY içerir )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu ilaç oldu ilaç

Maşallah emek akıyor hilti den

ioz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu okurken deprem oldu ama şaka değil, harbi deprem oldu. Okumayı bırakıp aşağı inesim gelmedi Allah nazardan saklasın, eline emeğine sağlık. İnsanın kendi emeği ile bir şeyler yapması bambaşka. Ayakta alkışlanacak cinsten emek vermişsiniz. Umarım güzel günlerde binersiniz.

OmerBLN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak tefek eksiklerimiz kaldı tabi yazılım yapmam lazım geldiğimde,muayene işi var,henüz pastası yapılmadı,boya temizliği rötüş yapılacak yerler var,onlarda artık yazın geldiğimde devam edecek..

Tadımlık bir launch kontrol videosu olsun o zaman =)

Konu OmerBLN tarafından (01-10-2017 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.
    If you don't follow through on your dreams, you might as well be a vegetable.

Burt MUNRO

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gece gece uyku tutmaz artık , elinize emeğinize sağlık Allah nazarlardan kazalardan belalardan korusun.Keyifli sürüşler ,

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    106 denince aklıma gelen ilk isim orçun erdem her detayla çok güzel olmuş emeğinize sağlık merinos otoparkta bir kaç lastik kesme olayı yaşanmış sanırım halen ordaysa eğer ara ara kontrol etmenizde fayda var

SNGR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hay maşallah, allah kaza bela vermesin, ilaç gibi geldi konu...elinize sağlık gti can bulmuş

Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efsane proje olmuş devamını sabırsızlıkla bekliyorum MaşAllah
    13' 6R Polo "HLG"
    10' E60 "ETJ"
    14' F20 "FJM"
    13' Rocco "FEP"

18' Civic DTEC "BGD"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tatil bitmişti ve yine Antep'e dönüş zamanı gelmişti.. Bu kez HILTI yi garaja önce Allah'a sonra Orçun kardeşime emanet edip terminale gittim..
    Neden yanında götürmedin diyenler için maddi manevi çok fazla yoruldum.. Emekte verdik şimdi sokakta bırakmak istemedim.. Biri gelir çizer o an bende görmüş olurum arabayı boyatmak iş değil fakat elimden bi kaza çıkar diye korkuyorum..

Ufaktan bir video olsun bu da aracın etrafında döndüm son kez bakıp bakıp tatili iple çekerim diye =)

Instagram

Tabiki proje bitmedi yaza doğru devamı var ve hala birşeyler ilave oluyor..

Ben Antep'teyken Sparco kule gergimiz geldi..

Kapı kolunun çerçevesi vida delikleriyle doluydu..Frenkart fitilimizde yırtılmıştı onlarda elime ulaştı bugün..

Konu OmerBLN tarafından (01-10-2017 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.

Burt MUNRO

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah elinize sağlık,devamını bekliyorum
    Teşekkür ederim =)

Alıntı Absinthe. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hevesle sıkılmadan okudum, devamını merakla bekliyorum. Şuna bayıldım.

Elinize sağlık, maşallah.
    Bende bayıldım valla içimden gelerek yazdım inan

Alıntı Serci07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evin Önünde bahçe önemli. İyi sokmüşsünüz sokakta
    Evimin altı garajdı benim önceden öğrenciydim o zaman üniversitede.Ara tatilde bi geldim garajım yıkılmış ev olmuş kahroldum.. Bursa'ya gelmedim 6 ay bi daha..

Alıntı BRKYLMZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda en eğlenceli konu oldu valla Emeğinize sağlık devamını bekliyorum
    Teşekkür ederim. Dilimin döndüğünce yazdım birşeyler..

Alıntı Amazing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah heycanla okudum, Elinizden her iş geliyor ne güzel
    Ufaklıktan beri birşeyleri bızıklamayı severim.. Bozduğumda oldu ama el böyle gelişiyor.. Öğrencilerime de diyorum kırın dökün yeter ki hevesinizi kaybetmeyin,öğrenin..

Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi deli işi
    keşke benimde elimden bunun 1000 de 1 i gelebilseydi
    41 kere maşallah
    Haklısın bu konuda birşey diyemicem delilere hep özenmişimdir.. Gelir ya o kadar da değil sadece biraz cesaret birazda yetenek..

Burt MUNRO

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav usta sen napıyosun bir insanın elinden her iş gelirmi yaa helal olsunn hadi işini çabuk yapta geri dön devam et çok merak ettik
    Valla kardeşim ufak ufak deneme yanılmayla yapıyorum.. Yaptırmak kolay ama eminim kimse benim arabamla benim kadar uğraşmaz.. Parayla bile iş yaptırırken ağlamıyormuyuz sanayide.. O yüzden inat ettim biraz da..

Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değilde bir yanım hikaye gibi devam etsin bitsin istiyorum diğer yanım hemen bitipte heyecanı kaçmasın diyor.Bakalim hangisi olursa artık
    Allah güç kuvvet verdikçe projeler bitmez kardeşim.. Sırada 81 Opel Ascona Coupe'm var daha =)

Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aren reis baksın da görsün pabucun dama atılacak reis koş yaz sen de

Elinize sağlık, herkes gibi ben de hayranlıkla izliyorum işiniz çabuk biter umarım
    Yok ya o kadar olamayız.. Adam duayen resmen.. =)

Alıntı corrado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tarz konuları takip etmesi çok keyifli.
    elinize sağlık. müthiş iş çıkarmışsınız.

babanızın motor kapağının renginden haberi var mı
    O babamın araç değil babamın ki kırmızı bu arkadaşımın arabası =) Gerçi gördüğünde çok beğendi.. Hello Kitty style =)

Alıntı sedat s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum elıne saglık kesene bereket. vallahı agzımın suyu aktı. cok ımrenıyorum elınden böyle ıs gelenlere.
    Sağolasın dostum =) Bende okurken keyif alıyorum yaparken de alıyorum ama bazen baya küfür ediyorum yalan yok =)

Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    guzel proje bende şanlıurfada öğretmenım öğrencılerın onunde gazlayınca çok sevınıyorlar
    Aynen hocam öğrenciler gerçekten seviyor, biz yeni nesil öğretmenler olarak her gençleri yakalamak için elimizden geleni yapmalıyız bence..

Alıntı YASNAKTP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takipteyim.Merakla bekliyoruz.
    Devamı hep gelicek inşallah..

Alıntı RIDVAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin . Gerçekten büyük emek sabır var çok iyi bir proje . Antepdeyim bende hiçbiryerde denk gelmedim aracınıza, hayret ettim her cümlede antep geçiyor şaşırdım. Takipteyiz
    Araç şu an Bursa'da gunmetal haldeyken Antep'te baya gezdim aslında..

Alıntı ugurcan52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi konuya bak yaw , İMBD : 9.9 oynuyor

Maşallah emeğinize , ağız açık izliyoruz
    Gerçekten güzel yorum olmuş.. =) Teşekkür ederim..

Alıntı XSi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal olsun, çok güzel iş çıkarıyorsun hocam..
    Teşekkürler dostum..

Burt MUNRO

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu ilaç oldu ilaç

Maşallah emek akıyor hilti den
    Teşekkür ederim.. HILTI umarım keyifli vakit geçirmenize vesile olmuştur..

Alıntı ioz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okurken deprem oldu ama şaka değil, harbi deprem oldu. Okumayı bırakıp aşağı inesim gelmedi Allah nazardan saklasın, eline emeğine sağlık. İnsanın kendi emeği ile bir şeyler yapması bambaşka. Ayakta alkışlanacak cinsten emek vermişsiniz. Umarım güzel günlerde binersiniz.
    Hadi ya büyük değildir inşallah

Amin dostum sağolasın.. Allah hepinize bundan kat kat daha keyifli işlerinizin hep rast gittiği projeler yapmayı nasip etsin..

Alıntı emre.ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gece gece uyku tutmaz artık , elinize emeğinize sağlık Allah nazarlardan kazalardan belalardan korusun.Keyifli sürüşler ,
    Amin kardeşim benim cümlemize..

Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    106 denince aklıma gelen ilk isim orçun erdem her detayla çok güzel olmuş emeğinize sağlık merinos otoparkta bir kaç lastik kesme olayı yaşanmış sanırım halen ordaysa eğer ara ara kontrol etmenizde fayda var
    Orçun sadece 106 değil trim konusunda tüm araçlarda çok iyidir. Benim taaa 16 FJ 737 Palio zamanından arkadaşım.. Gama Oto Müzik zamanlarından.. Orada değil kardeşim garaj tuttuk şu an mışıl mışıl uyuyor evinde =)

Alıntı SNGR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay maşallah, allah kaza bela vermesin, ilaç gibi geldi konu...elinize sağlık gti can bulmuş
    İşin aslı zor olanı seçtim başından biliyordum ama dedim ya ben birşey yapmadığım zaman rahat edemiyorum.. Bu konuda hiperaktifim azcık..

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efsane proje olmuş devamını sabırsızlıkla bekliyorum MaşAllah
    Teşekkür ederim elimizden geldiğince yaptık birşeyler beğendiyseniz ne mutlu bana =)

Burt MUNRO

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OmerBLN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.. HILTI umarım keyifli vakit geçirmenize vesile olmuştur..
    Baya vesile oldu abi abi uykumu açtı

cliver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha küçücükken dedesinin kartal'ını cumartesi geceleri hep birlikte kaçırdığımız günler geliyor aklıma. Yanlış anlamayın arkadaşlar ama bu bahsettiğimiz dede motordan anlayan ve aracı alıp gezmeyelim diye hayati parçaları söküp evine götüren bir adamdı. Buna rağmen ''gene neyi söktü deyip baka baka öğrendik aslında.. Hiç unutmam bir gün tevzi makarasını sökmüştü ve biz bu eksikliği fark edince aracı gece saat 03:00 da falan oto elektrikçiye kadar iterek götürüp çıkma parça ile çalıştırıp gezmiştik. Hadi bunların hepsini geçtim araçların çok yoğun olarak geçtiği yalova yolu'nda kaldırıma oturup kavşaktan dönen arabaları extreme bir hareket yapar mı?? diye elde çekirdek heyecanla izler, bazen de onlara tezahürat yapıp gaza getirirdik.

Daha anlatacak o kadar güzel hatıralar var ki buraya yazmaya kalksam 5 sayfa tutar en az. Arabasını kendi eli kolu gibi seven sakınan bir adam var karşınızda.Bu forumda ki bir çok insan için de bu durumun böyle olduğunu gayet iyi biliyorum. İyi bildiğim bir diğer konu da ki tatil günlerinde ömer için sanayi de vakit geçirmek, 5 yıldızlı otel odasından çok daha kıymetli olmuştur her zaman. Aslında ''tutku'' en net açıklama olacaktır.Bana ve çevresindeki en yakın arkadaş grubuna bu sevgiyi aşıladığı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Son olarak son bir hayal daha var gerçekleşmesi gereken (bro tune-R) bunu unuttum sanma sakın...

Eline ve emeğine sağlık arkadaşım.
    Alıntı cliver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güneşi göremedim diye ağlarsan yıldızlarıda göremezsin
    alın teri
    16 YA 234 minik serçem
    16 BS 462 Clio rsi
    16 R 5115 Saxo vts(Kermit)
    16 GU 424 punto hgt
    Anka Vts
    belediye otobüsü

Recep0zen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz kapinin önünde bi benzin pompası degistirdik evden olduk hocam sizi eski ev sahibimize göstermek lazim bizde ufak tefek ugrasip elimizden is geliyor diye geciniyoruz gercekten buyuk cesaret bu beceri Allah gönlünüze göre binmeyi nasip etsin insalah

AnılCansın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mükemmel bi proje eliniz kolunuz ağrımasın insanın ufkunu genişletiyosunuz resmen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam, iş de anlatım da harika.

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinize emeginize vaktinize naktinize saglik , resmen evrim geçirmiş hilti. Tek gozume batan yer panelin siyah kalması oldu panelde kirmizi olursa cok daha guzel olur bence
    Z3 Roadster
    Golf Mk5 GTI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cliver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha küçücükken dedesinin kartal'ını cumartesi geceleri hep birlikte kaçırdığımız günler geliyor aklıma. Yanlış anlamayın arkadaşlar ama bu bahsettiğimiz dede motordan anlayan ve aracı alıp gezmeyelim diye hayati parçaları söküp evine götüren bir adamdı. Buna rağmen ''gene neyi söktü deyip baka baka öğrendik aslında.. Hiç unutmam bir gün tevzi makarasını sökmüştü ve biz bu eksikliği fark edince aracı gece saat 03:00 da falan oto elektrikçiye kadar iterek götürüp çıkma parça ile çalıştırıp gezmiştik. Hadi bunların hepsini geçtim araçların çok yoğun olarak geçtiği yalova yolu'nda kaldırıma oturup kavşaktan dönen arabaları extreme bir hareket yapar mı?? diye elde çekirdek heyecanla izler, bazen de onlara tezahürat yapıp gaza getirirdik.

Daha anlatacak o kadar güzel hatıralar var ki buraya yazmaya kalksam 5 sayfa tutar en az. Arabasını kendi eli kolu gibi seven sakınan bir adam var karşınızda.Bu forumda ki bir çok insan için de bu durumun böyle olduğunu gayet iyi biliyorum. İyi bildiğim bir diğer konu da ki tatil günlerinde ömer için sanayi de vakit geçirmek, 5 yıldızlı otel odasından çok daha kıymetli olmuştur her zaman. Aslında ''tutku'' en net açıklama olacaktır.Bana ve çevresindeki en yakın arkadaş grubuna bu sevgiyi aşıladığı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Son olarak son bir hayal daha var gerçekleşmesi gereken (bro tune-R) bunu unuttum sanma sakın...

Eline ve emeğine sağlık arkadaşım.
    Engin kardeşim unuturmuyum hiç o günleri =) Hayatımızın en deli dolu en eğlenceli yıllarıydı.. Kısmet olursa bro tune-R a az kaldı zaten.. Temellerini attık bile diyebiliriz bu projelerle.. Eninde sonunda hepimiz bir araya geleceğiz,senin okulun bitecek benim tayinim Bursa'ya gelecek o zaman yine eski keyifli günleri yaşayacağız bunun gibi binlerce anılarımızı anlatıp sohbet edeceğiz..
    Biz her ne kadar ayrı kalsakta bir araya gelince kaldığımız yerden devam edebilecek kadar çok bağlıyız birbirimize kocaman seviliyorsun kardeşim.. Güzel dileklerin için binlerce kez teşekkürler..

Alıntı Recep0zen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz kapinin önünde bi benzin pompası degistirdik evden olduk hocam sizi eski ev sahibimize göstermek lazim bizde ufak tefek ugrasip elimizden is geliyor diye geciniyoruz gercekten buyuk cesaret bu beceri Allah gönlünüze göre binmeyi nasip etsin insalah
    Güzel dileklerin için sağol dostum..Aşağıdaki yorumda da bahsettim bu işler daha çok maddiyata dayanıyor,imkanlara dayanıyor ülkemizde.. Eminim ki bundan çok daha iyilerini yapabilecek yüzlerce insan vardır ülkemde..

Alıntı AnılCansın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mükemmel bi proje eliniz kolunuz ağrımasın insanın ufkunu genişletiyosunuz resmen
    Eyvallah kardeşim benim =) İsteğimiz de o yönde biraz daha maddi yönden rahat olabilsek yurt dışında garajında restorasyon yapanları değil onlar bizi izlerdi eminim.. Ben bu ülkede yetenekli zevkli çok insan olduğuna inanıyorum.. İnsanlar ayın sonun getirme derdinden kendine vakit ayıramıyor malesef..

Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, iş de anlatım da harika.
    Teşekkür ederim kardeşim..

Alıntı Chn53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize emeginize vaktinize naktinize saglik , resmen evrim geçirmiş hilti. Tek gozume batan yer panelin siyah kalması oldu panelde kirmizi olursa cok daha guzel olur bence
    Teşekkür ederim =) Panele gelince ben özellikle istedim parlak siyah olmasını =) Ayrıntı olarak hoşuma gidiyor bilmiyorum..

Burt MUNRO

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada henüz tam anlamıyla başlamadığım için konu açmadığım bir projem daha var 1981 model Ascona B coupe =) Allah izin verirse çok sıkıştırmadan bunu da hayata geçirmeyi planlıyorum.. Aracı alalı 5 ay filan oldu sanırım..

Konu OmerBLN tarafından (01-10-2017 Saat 00:43 ) değiştirilmiştir.

Burt MUNRO

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler