User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
57 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: ACE Astra K - Ankara

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oh maşallah, benim de hala içimde Ucuz eski bi Toyota alıp günlük oraya buraya kullanma fikri var. Ucuza 92 bulur muyuz
    Bakınmak lazım ama düzgünü yine 15 lira
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pek bi değişiklik yok, öyle güncelleme olsun

Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeniden merhaba,

Uzun süredir aradığım dynamic jantlarını buldum. Takas gerçekleştirdim. Eski jantlarımda malesef Turanza T001 lastikler vardı, şansımdan yenilerde de T001 ler var malesef.

Yeni jantlarla kirli kirli birkaç pozumuz;

Tatil yoluna çıkmadan bir yıkayıp temizleyeyim dedim.

Temizlendik ve yola çıkmaya hazırız artık ;

Ankara - Bodrum arası asfaltı berbat yollardan giderken. Aklınızda olsun eğer gidecek olan olursa Nazilli - Yatağan tarafından gitsin. Talas vs bir sürü küçücük ilçeden giden bir yol var asfaltı çok kalitesiz trim sesleri başlayacak diye çok korktum yolda.

Yine küçük ilçelerden birinde durduk kahvaltı için, ismini hatırlamıyorum

Sonunda otele vardık, bu da oradan bir poz. Gözüme hoş göründü fakat telefonla bu kadar oluyor ancak.

Yakında kaliteli pozlarını çekicem kısmet olursa. Maşallah derseniz sevinirim, hoşçakalın.
    Konu burakgunay tarafından (04-09-2017 Saat 19:11 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boyut ilk yüklediğimde çok büyüktü, şimdi de çok küçük olmuş kusura bakmayın

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah kanka sonunda jantları bulmuşsun, bu arabaya en çok yakışan jant bu bence. Diğerleri çöp

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah kardeşim güzel oldu güzel Bi ara dede torun çekim yapalım
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

es026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah o yolu biliyorum berbat bir yol. Hele ben bi pompacıya yol sorarak bir hata ettim bi köy yoluna soktu sağ zigzag çeke çeke ne beter yoldu. trim sesi olayı maalesef zamanla oluyor astra k'da.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah kanka sonunda jantları bulmuşsun, bu arabaya en çok yakışan jant bu bence. Diğerleri çöp
    Valla sorma kanka öyle oldu aradık epey ama zafer benimdir ��
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maşallah kardeşim güzel oldu güzel Bi ara dede torun çekim yapalım
    Aynen kanka bayram dönüşü görüşecektik zaten, halledelim inşallah
    Alıntı es026 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah o yolu biliyorum berbat bir yol. Hele ben bi pompacıya yol sorarak bir hata ettim bi köy yoluna soktu sağ zigzag çeke çeke ne beter yoldu. trim sesi olayı maalesef zamanla oluyor astra k'da.
    Valla içime oturdu dönüşte farklı rotadan döndüm zaten. Şükür şimdilik çıt yok arabada

KaraniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle geçmiş olsun. benim gözümde astra serisinin en yakışıklısı hala Jdir ama yay ve janttan sonra çok şık bir görüntü yakalamışsınız. bilgi amaçlı soruyorum benim aracım da henüz 45bin kmde dizel kat iptali ne tarz bir ses verir faydası olur mu acaba?

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu son jantlara bayıldım kuzen

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jantlari 1 inç küçülttünüz mü=) son taktiklariniz da oldukça şık olmuş kazasiz belasız.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun son jantlar güzel ama küçük geldi gözüme
    APP plaka bu aralar sıkıntı yeni seri plakanız harfler çok içiçe olunca daha fazla ceza riski oluyor.
    Hastalığınız için geçmiş olsun.
    Çok fazla trim sesi bozuk yol takılmayın bence eskitin gitsin dünyaya bir kere geldik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam o motor eski nesil motoru turbolayıp önümüze sürdüler ben tavsiye etmiyorum birkaç bişi kronik arıza veriyor şuan unuttum onları onun yerine leon FR tavsiye ederim ama manueli var mı net bi bilgim yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuğraTuna34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah çok beğendim. Sizinle konuşmuştuk, bende 1.4 Turbo manuel sunroof alacaktım. Uzun uzun izlenimlerinizi yazmıştınız. Tekrardan teşekkür ederim.Bana nasip olmadı. Sizin aracınız çok güzel olmuş. Kazasız-belasız kullanmanız dileğiyle.
    Hocam o motor eski nesil motoru turbolayıp önümüze sürdüler ben tavsiye etmiyorum birkaç bişi kronik arıza veriyor şuan unuttum onları onun yerine leon FR tavsiye ederim ama manueli var mı net bi bilgim yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim.
    Led aklımda fakat uyumlu oluyor mu olmuyor mu bilemiyorum sığmıyor falan diye okudum birkaç konuda. Xenon da mercegi karartır bulaşma diyorlar.
    Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız ve cezasız surusler
    facede astra k grubunda arabasında ki bütün ampulleri komple led doşeyen var dı ben fotografını almıstım sanırım bulabilirsem ve isterseniz atabilirim
    trim sesi lokurtu sesi umarım yaşamazsınız grupta herkes bundan şikayetçi trim seslerini izolasyon ile giderilebiliyor
    ayrıca yagı kendinizin alıp gitmemenizi şiddetle tavsiye ederim yağ olarakda motul alın derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KaraniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun. benim gözümde astra serisinin en yakışıklısı hala Jdir ama yay ve janttan sonra çok şık bir görüntü yakalamışsınız. bilgi amaçlı soruyorum benim aracım da henüz 45bin kmde dizel kat iptali ne tarz bir ses verir faydası olur mu acaba?
    Teşekkür ediyorum, ben J leri ağırlıklarından ve konsol yapılarından dolayı hiç sevemedim. Fakat konfor olarak başarılı amortisörleri olduğunu düşünüyorum, ağırlığın hakkını veriyor.
    Kat/dpf iptalinin ses getirisi hakkında bir bilgim yok fakat illa ki forumda bilen vardır ya da youtube da videosu vardır. Bizim araçlara (1.4 t 150lik) çok parça çıkmadı, ben de bunun sıkıntısını yaşıyorum malesef. Bir cai kiti çok güzel ses verir diye düşünüyorum fakat henüz çıkan birşey yok.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu son jantlara bayıldım kuzen
    Sağol ciğerim, ankaraya uğramaz oldun gel gezdireyim seni
    Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jantlari 1 inç küçülttünüz mü=) son taktiklariniz da oldukça şık olmuş kazasiz belasız.
    Evet abi 1 inç küçüğünü taktım, 18ler çok konforsuz geliyordu. Teşekkür ederim

Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun son jantlar güzel ama küçük geldi gözüme
    APP plaka bu aralar sıkıntı yeni seri plakanız harfler çok içiçe olunca daha fazla ceza riski oluyor.
    Hastalığınız için geçmiş olsun.
    Çok fazla trim sesi bozuk yol takılmayın bence eskitin gitsin dünyaya bir kere geldik
    Teşekkür ederim beter bir hastalık, herkese sağlık sıhhat versin Allah. Evet jantlar bi tık ufak duruyor eskiye göre ama olsun razıyım. Yol sesi, konfor vs çok fark etti eskiye göre.
    Diğer söylediklerinizde de haklısınız, ama insan kıyamıyor m*alum
    Alıntı Baradiel46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız ve cezasız surusler
    facede astra k grubunda arabasında ki bütün ampulleri komple led doşeyen var dı ben fotografını almıstım sanırım bulabilirsem ve isterseniz atabilirim
    trim sesi lokurtu sesi umarım yaşamazsınız grupta herkes bundan şikayetçi trim seslerini izolasyon ile giderilebiliyor
    ayrıca yagı kendinizin alıp gitmemenizi şiddetle tavsiye ederim yağ olarakda motul alın derim
    Sağolun, ben far ampulu olarak bir takım photon denedim aslında fakat hiç memnun kalmadım. Çok kötü bir aydınlatmaya sahip. Milletin beğenmediği orjinal sarı ampuller gündüz gibi onun yanında. Bu konuyla ilgilenicem, bi fırsat bulup teknik araştırma yapmam lazım sadece. Vakitsizlikten erteliyorum. Geri vites lambası ve plakalıkları lede çeviricem ama iç aydınlatmayı ellemem. Olursa bi de bagaj lambasını lede çevirmek istiyorum o kadar. İç aydınlatmada çok parlak bembeyaz ışık sevmiyorum göz alıyor yoruyor. Ama siz yine de elinizdeki fotoğrafları iletebilirseniz sevinirim, belki lazım olur ilerde. Trim sesi vs yok şimdilik şükür.

İlk bakım yaklaşıyor, bu dışardan yağ alıp servise gitme olayını duydum fakat nasıl yapabiliriz bununla ilgili bilginiz var mı? her servis kabul ediyor mu? servislerle zaten problem yaşayan biriyim, sanayi rahatlığını bir türlü bulamıyorum sinir ediyorlar insanı. Hiç bişey bilmez mi ya bir yetkili servis?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ediyorum, ben J leri ağırlıklarından ve konsol yapılarından dolayı hiç sevemedim. Fakat konfor olarak başarılı amortisörleri olduğunu düşünüyorum, ağırlığın hakkını veriyor.
    Kat/dpf iptalinin ses getirisi hakkında bir bilgim yok fakat illa ki forumda bilen vardır ya da youtube da videosu vardır. Bizim araçlara (1.4 t 150lik) çok parça çıkmadı, ben de bunun sıkıntısını yaşıyorum malesef. Bir cai kiti çok güzel ses verir diye düşünüyorum fakat henüz çıkan birşey yok.

Sağol ciğerim, ankaraya uğramaz oldun gel gezdireyim seni

Evet abi 1 inç küçüğünü taktım, 18ler çok konforsuz geliyordu. Teşekkür ederim

Teşekkür ederim beter bir hastalık, herkese sağlık sıhhat versin Allah. Evet jantlar bi tık ufak duruyor eskiye göre ama olsun razıyım. Yol sesi, konfor vs çok fark etti eskiye göre.
    Diğer söylediklerinizde de haklısınız, ama insan kıyamıyor m*alum

Sağolun, ben far ampulu olarak bir takım photon denedim aslında fakat hiç memnun kalmadım. Çok kötü bir aydınlatmaya sahip. Milletin beğenmediği orjinal sarı ampuller gündüz gibi onun yanında. Bu konuyla ilgilenicem, bi fırsat bulup teknik araştırma yapmam lazım sadece. Vakitsizlikten erteliyorum. Geri vites lambası ve plakalıkları lede çeviricem ama iç aydınlatmayı ellemem. Olursa bi de bagaj lambasını lede çevirmek istiyorum o kadar. İç aydınlatmada çok parlak bembeyaz ışık sevmiyorum göz alıyor yoruyor. Ama siz yine de elinizdeki fotoğrafları iletebilirseniz sevinirim, belki lazım olur ilerde. Trim sesi vs yok şimdilik şükür.

İlk bakım yaklaşıyor, bu dışardan yağ alıp servise gitme olayını duydum fakat nasıl yapabiliriz bununla ilgili bilginiz var mı? her servis kabul ediyor mu? servislerle zaten problem yaşayan biriyim, sanayi rahatlığını bir türlü bulamıyorum sinir ediyorlar insanı. Hiç bişey bilmez mi ya bir yetkili servis?

Hocam bazı servisler kabul etmiyorlar bazıları kabul ediyor bunu bulunduğunuz sehirdeki servise sormanız gerekiyor kabul etmezlerse baskıyla kabul ettirebilirsiniz bu sıralar kendi yağını alıp giden çok kişi var benim tavsiyem size kendiniz yağı alıp gitmeniz servis varille getiriyo markası gm birde alt numarası var o uyuyor mu çoğu servis buna dikkat etmiyo merso servisi de dahil o yüzden orjinal olmak kaydıyla motul yağı tavsiye ederim piyasada sahtesi çok dizelse araç x clean 8100 serisi var yanlıs hatırlamıyorsam bunu kullanıyorlardı benzinli 1.4T 150hp ise yağın mutlaka dexos 2 onaylı olması lazım benzinli astralarında sorun yaşan birkaç kişi vardı yağ yüzünden aracınız için yağ konusunu bu yağı satan ve işi bilen birine sorarsanız yağ konusunda daha fazla yardımcı olur

levent_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dynamic jantı çok yakışmış Maşallah güle güle kullanın.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burak bence Motula falan hiç bulaşmadan Dexos 2 kullan, motordaki sıkıntıyı ben yağdan dolayı yaşadım. Araba düzensiz çalışıp tekliyordu. Yağdan sonra düzeldi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler